NALBURX

İnternetin yaygın olarak kullanılması ile birlikte birçok işlem de internetten halledilmektedir. Özellikle yoğun çalışan kişiler her türlü alışverişi internet üzerinden yapmaktadır. Kişilerin nalbur - hırdavat malzemesi alanındaki ihtiyaçlarına hitap eden sitelerden bir tanesi de Nalbur X sitesidir. Site, kaliteli ürünleri, uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri, ön planda tutmuş olduğu müşteri memnuniyeti ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.Site içerisinde her alan için ürün bulunmaktadır. Özellikle makineler arasında kaynak makinesi fiyatları göze çarpmaktadır. Uygun fiyata kaynak ekipmanları sunan site, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun ürün sağlamayı amaçlamaktadır. Sitede ev tadilatlarında kullanabileceğiniz küçük, ekonomik ürünlerde bulunmaktadır.İhtiyaca Uygun Ürün SeçenekleriNalbur ve hırdavat denildiğinde ilk akıllara inşaat sektöründe kullanılan yapı - onarım malzemeleri gelmektedir. Fakat Nalbur X oldukça geniş bir ürün yelpazesinde kişilere hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında ihtiyaçlara uygun güçlerde Jeneratör ürünleri de satılmaktadır. Alışveriş için siteyi tercih eden birçok müşteri, memnun kalmakta ve sıklıkla tercih etmektedir.Nalbur Malzeme Markalarıİhtiyacınıza yönelik istediğiniz bir marka ürününü de Nalbur X içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitede markaya göre arama yapmanız için özel bir arama motoru bulunmaktadır.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Alet ve hırdavat
 • Nalbur
 • Elektrikli el aletleri
 • Yapı malzemeleri
 • hırdavat

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  Toptancı

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin

EUROPAGES aynı zamanda size bunları da öneriyor

İlginizi çekebilecek seçme ürünler

103 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
NALBURX

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog NALBURX
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK