SANLI ILAC

1948 yılında “Sanlı Laboratuvarı” adı ile kurulan sirketimiz 1951 yılından itibaren sirketleserek, analjezik, antibiyotik vb. gibi kimyasal ilaçların imalatı ile birlikte 1966 yılından itibaren topikal uygulanan dogal içerikli yakı (plaster) imalatına baslamıstır. Dünyada artan topikal, bitkisel ve dogal ilaçlara olan ilgi üzerine 2011 yılından itibaren kimyasal maddelerden olusan ilaç üretimini terk ederek, uzman ve lider oldugu deri üzerinden uygulanan, lokal etkili, genel olarak bitkisel ve dogal içerikli ürünlere agırlıgını vermistir.. Bu konudaki yogun AR-GE çalısmaları sonuçları olan genellikle ülkemizde muadili bulunmayan yakı, thermal plaster, nasır bandı, merhem ve liniment üretimine öncülük etmektedir.. 2006 yılında 5.021 m2 açık alanlıyeni fabrikamızda, GMP kurallarına ve ISO 9001 , ISO 13485 ve helal belgeleri sartlarına uygun tamamen T.C. Saglık Bakanlıgı Ilaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ruhsatlarına sahip ürünler üretmekte olan sirketimiz, Türkiyede 9 Bölge Müdürlügü ve Tıbbi Satıs Temsilciligi ekibi ile yaklasık 24.000 eczanenin tamamına hitap eden ürün gamında IMS verilerine göre Pazar lideri olarak çalısmalarına devam etmektedir.. Misyon “ Geçmisten gelen bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ısıgında, insan saglıgını daima sirket çıkarlarının üstünde tutarak kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak ” Vizyon “ Türkiye pazarında yakaladıgı basarı ve güveni, global arenada da yakalayarak uluslar arası bir marka olmak ”
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • İlaçlar
 • Analjezik ve ılımlı anti-inflamatuar özelliklidir
 • Kapsikum oleoresin kapsaisin içerir
 • kas boyun omuz bel ağrı burkulma incinme lumbago arterit

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • > 500
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  İmalatçı/ Üretici

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
SANLI ILAC

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog SANLI ILAC
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK