SERGUN SOLAR ENERGY SYSTEMS

984 yılında güneş enerjisi sektörüne adım atan SER-GÜN Gün Isı, başlangıçta sadece hayatını idame etmek için kuruldu. Geçen zaman dilimi zarfında kendini içinde bulduğu pazarın ne kadar büyük ve istek dolu olduğunu görünce farklı misyonlar üstlenmeyi hedef bildi. İlk yıllarında sadece bir şehrin sınırları içerisinde kalan SER-GÜN Gün Isı, ülke insanımız ve kurumların yoğun talebi neticesinde bugünkü lider konuma geldi. şe başladığımız ilk günden itibaren insanlardan aldığımız olumlu tepkiler doğrultusunda, yaptığımız işin ne kadar faydalı olduğunu anladık. İnsanları mutlu ettiğimizi, onların aile bütçesine katkı sağladığımızı görmek, yapmış olduğumuz işin aslında ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösterdi. Bu da bize, neden daha fazla kitlelere erişmediğimiz (? ) sorusunu yöneltti. Bu bağlamda kabuğumuzu kırarak, Güneş Enerjisi ihtiyacı olan bütün ülke vatandaşımıza bu ürünü ve hizmeti ulaştırmamız gerektiği kararını aldırttı. Başlangıçta bir-iki il derken, zaman zarfında onlarca ilde bize ve ürünlerimize güven duyan on binlerce aile ve kurumlarla buluştuk. Ama bununla yetinip yerimize oturmadık. SER-GÜN Gün Isı’ya itibar eden insanımız en iyisine layıktır sloganı ile ürünlerimizi mühendisler kontrolünde ve ARGE çalışmalarına büyük yatırımlar yaparak durmadan geliştirdik. Bütün bu gayretimizin gururunu ise 2006, 2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında üst, üste beş kez gün ısı grubunda Türkiye’de, "Kalitesine En Çok Güvenilen Marka" ödülüne laik görülerek onurlandırıldık.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Güneş enerjisi
 • led aydınlatma
 • güneş enerjisi
 • fotovoltaik güneş panelleri
 • alüminyum profiller

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  İmalatçı/ Üretici

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
SERGUN SOLAR ENERGY SYSTEMS

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog SERGUN SOLAR ENERGY SYSTEMS
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK