WOODSAKA

Kendi atölyemizde tasarımını ve üretimini yaptığımız tam ahşap telefon kılıflarını ve ahşap ofis ürünlerini kendi e-ticaret sitemizden satışını yapıyoruz.Sadece iPhone telefonlar için tam ahşap telefon kılıfları üretiyoruz. Üretimde ceviz, kiraz, çınar, akça, maun, abanoz, gül, frake, venge ve daha bir çok ağacı masif olarak kullanıyoruz. Kılıfları üretirken ahşabın doğal yapısını, renklerini ve desenlerini koruyoruz. Bu, ürettiğimiz her tam ahşap kılıfın benzersiz olmasını sağlıyor. Telefon kılıflarının tasarım ve üretim sürecinin tamamı şirket içinde gerçekleşiyoruz. Mevcut iPhone telefon kılıflarımıza ek olarak farklı telefon markaları içinde kılıf üretme çalışmalarımız devam ediyor. Tam ahşap kılıfların yanında "unicorn" olarak adlandırdığımız ahşap ile dolgu malzemesini birlikte kullanarak yaptığımız iPhone kılıflarımız da bulunuyor. Birçok işte yetenekli 10 kişilik bir ekibiz. Dizayn ve tasarım programlarını kullanıyoruz. Üretim sürecinde kullandığımız CNC kalıpları ve birçok farklı aracı kendimiz tam işimize yarayacak şekilde tasarladık ve ürettik. Üretim sürecinde kullanıla bazı makineleri ise yine sıfırdan ihtiyacımız ve işimiz doğrultusunda tasarladık, ürettik ve kullanıyoruz.Ürünlerimizi kendi e-ticaret sayfamızdan satıyoruz. Sayfamız birden fazla dili destekliyor ve bu dillerde müşteri desteği sunuyoruz. Sosyal ağlar ve yerel etkinliklerle müşteri kitlemizi genişletiyoruz. Ürünlerimizin ihracatı için yaptığımız görüşmeler ise devam ediyor.

Firmanın web sitesi

 • wwwEsas internet sitesi
 • wwwKatalog internet sitesi
 • wwwVitrin internet sitesi

Bu sizin firmanız mı?

Bulunabilirliğinizi arttırmak için web sitelerinizi ekleyin.

Teklif isteyin

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Cep telefonları

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 11 – 50
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  İmalatçı/ Üretici

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin

EUROPAGES aynı zamanda size bunları da öneriyor

102 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
WOODSAKA

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog WOODSAKA
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK