• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çözücü yağlar

Sonuçlar

Çözücü yağlar - Ithalat/Ihracat

 1. GLOGAR UMWELTTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GLOGAR UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Asten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. PANTOCOMO UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PANTOCOMO UG, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SW COLOR LACKFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SW COLOR LACKFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bindlach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OSR HARALD GMEINDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OSR HARALD GMEINDER GMBH, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kressbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MRV MINERAL- UND ROHSTOFFVERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MRV MINERAL- UND ROHSTOFFVERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Herrnhut, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SAS CAUGANT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS CAUGANT, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çözücü yağlar, Vidalar, Çözücü yağlar, Yağlama maddesi, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaulin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IZERMAK SALIERI

  Türkiye

  İzermak endüstriyel mutfak onarım merkezi, 1990 yılından bu yana endüstriyel makine onarım servisi olarak hizmet vermektedir. Geçmişten bugünlere gelmemizi sağlayan; kaliteli ürün, iyi fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ışığında büyümekte ve sektöründe adından söz ettirmektedir. En iyi reklamın müşteriye verilen güvenin, diğer müşterilere aktarılması olduğunu misyon edinen firmamız, bu sayede bir imkansızı başararak bugüne kadar hiçbir reklam faaliyetinde bulunmadan pazardaki payını günden güne arttırmıştır. İnternet sayfamızda reklamdan ziyade, günün koşullarına ayak uydurmak, oluşan potansiyel müşterilerimizin bize kolay ulaşmasını sağlamak, ürün çeşitliğimiz hakkında bilgi sahibi olmak için hazırlamış bulunmaktayız.

  Tüm ürünler arasında "çözücü yağlar"

 3. MAPO SCHMIERSTOFFTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Çeşitli endüstriyel sektörlerde yağlar, yağlama maddeleri ve kış kimyasallarından oluşan geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra bakım, temizlik ve üretim için çeşitli ürünler sunmaktayız. Ürün geliştirme, araştırma ve satıştaki onlarca yıllık deneyimimiz çalışmalarınızın temelini oluşturmaktadır. Başarımızın belirleyici bir ayağı da, iyi eğitimli çalışanlarımızın kararlı bağlılığıdır. 5.000 m2'lik bir depolama sahasında bulunan 3.000 palet alanı, çoğunu kendi araç filomuzla teslim ettiğimiz genişi ürün yelpazemiz için lojistik bir altyapı sağlamaktadır. 17 ülkede yılda 3 milyon litre ürün müşterilerimize ulaşmaktadır. Gümrüksüz depomuz, düzenli müşterilerimize ek avantajlar sunmaktadır. Müşteri siparişlerimizin hızlı ve verimli bir şekilde işlenmesi için dolum istasyonlarımız otomatik olarak çalışmaktadır. Farklı dolum istasyonları, 1 litrelik şişelerden 208 litrelik varillere kadar çeşitli kaplar için OEM dolumu olanaklı kılmaktadır.

 4. NE KRASKA

  Rusya

  NeKraska şirketi, ahşap ve mobilya işleme ve koruma için keten tohumu yağı ve balmumu bazlı emprenye yağları üreticisidir. 5 tip "NeKraska" yağı vardır: iç mekan ahşap yağları, ahşap işlemeye yönelik dış cephe yağları, zemin kaplama yağları, doğal balmumu bazlı katı emprenye yağları ve saunalar ve Rus banyaları için yüksek sıcaklık ve neme dayanıklı yağlar. "NeKraska" marka ahşap yağları, ahşap için keten tohumu yağı, doğal mum ve organik mum bazlıdır. Ayrıca kullanımı ekonomik ve ucuz olan dayanıklı, aşınmaya dirençli bir kaplama oluşturan modifiye yağlar, mumlar, biyositler ve işlevsel katkı maddeleriyle desteklenmiştir. Koruyucu kaplamalar ahşabın derinliklerine nüfuz ederek çatlamaz, soyulmaz, yenileme sırasında zımparalama ve katlar arasında zımparalama gerektirmez, ağaç liflerinin doğal güzelliğini ve nem buharı geçiş oranını korur, kolayca uygulanabilir ve mat bir yüzeyi korur.

 5. EFFEGI SISTEMI IDRODINAMICI

  İtalya

  Effegi, siderürji, kimyasal ve metalürji endüstrilerinde faaliyet gösteren en büyük firmalara geniş çaplı bakım hizmetleri sunmaktadır. Aşağıdaki sektörlere yönelik olarak faaliyet göstermekteyiz: 2 500 bar basınca kadar çıkabilen yüksek basınç pompalarına oleodinamik bakımlar, hidrodinamik teknolojiler kullanılarak endüstriyel bakımlar, kimyasal teknolojiler kullanılarak endüstriyel bakımlar.

 1. AXOR SRL

  İtalya

  AXOR SRL, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pres döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pernumia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WALDECK GMBH & CO. KG

  Almanya

  WALDECK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PACIFIC FRANCE

  Fransa

  PACIFIC FRANCE, yılında kurulan ve Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çözücü yağlar, yalıtım, Yağlama maddesi, Çözücü yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Sulpice le Dunois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. E.T.R. ENTSORGUNGS GMBH

  Almanya

  E.T.R. ENTSORGUNGS GMBH, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Billerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FORENZ'DINO ZOANI SNC

  İtalya

  FORENZ'DINO ZOANI SNC, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sentetik gresler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DEURING GMBH & CO KG

  Avusturya

  DEURING GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat, fosforik asit, Asit askorbik, Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gemeinde Hörbranz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. RONT PRODUCTION

  Fransa

  RONT PRODUCTION, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış gazlar, Çözücü yağlar, Sıkıştırılmış gazlar, Çözücü yağlar, temizlik Ürünleri imalatçısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DHC SOLVENT CHEMIE GMBH

  Almanya

  DHC SOLVENT CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Asiklik veya döngüsel bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat, Çözücü yağlar, Kimya - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ECOLKEM SRL

  İtalya

  ECOLKEM SRL, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kimyasal yağ arındırıcılar, temizleme - pas arındırma ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dueville, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ALESSANDRO GAETA S.R.L.

  İtalya

  ALESSANDRO GAETA S.R.L., yılında kurulan ve Su işleme - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çözücü yağlar, Havuzların bakımı - malzemeler, Çözücü yağlar, Havuzların bakımı - malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. S.A. 2000 S.N.C. DI ARGENTA A. & PEDERZOLI S.

  İtalya

  S.A. 2000 S.N.C. DI ARGENTA A. & PEDERZOLI S., yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Çözücü yağlar, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Çözücü yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laives, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IDROCHEM DI MARIANGELA PRASSOLI E C. S.A.S.

  İtalya

  IDROCHEM DI MARIANGELA PRASSOLI E C. S.A.S., yılında kurulan ve Su işleme - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çözücü yağlar, Havuzların bakımı - malzemeler, Çözücü yağlar, Havuzların bakımı - malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saronno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLST MINERALÖLHANDEL ZWEIGNIEDERLASSUNG HAMBURG DER MICHEL MINERALÖLHANDEL

  Almanya

  HOLST MINERALÖLHANDEL ZWEIGNIEDERLASSUNG HAMBURG DER MICHEL MINERALÖLHANDEL, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çözücü yağlar, Çözücü yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIO-LUB CANADA

  Kanada

  BIO-LUB CANADA, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bitkisel bazlı yağlayıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trois-Rivieres, Kanada 'de bulunmaktadır.

 5. IRIS TECHNOLOGY (YANGZHOU) CO.,LTD

  Çin

  IRIS TECHNOLOGY (YANGZHOU) CO.,LTD, yılında kurulan ve Çözücü yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. TECHNOPV SERVICE S.R.L.

  İtalya

 7. DIAC

  İtalya

 8. SIMONE SPURGHI DI FALLANI SIMONE & C. S.N.C.

  İtalya

 9. SARK S.R.L.

  İtalya

 10. BOTTARELLI S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz