• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çapak temizleme aletleri

Sonuçlar

Çapak temizleme aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. QUEISLER SCHLEIFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  QUEISLER SCHLEIFTECHNIK, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Velen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TC BAYER INH. HEINZ BAYER

  Almanya

  Verified by europages badge

  TC BAYER INH. HEINZ BAYER, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KROMAŞ YÜZEY ISLEM CAPAK ALMA MAKINELERI

  Türkiye

  Hayatımıza değer katan, dokunduğumuz, gördüğümüz, kullandığımız birçok şeye, makine ve teknolojisiyle parlaklık, estetik ve fonksiyonalite sağlayan Kromaş, Türkiye’de yüzey işlem sektörünün öncüsü olarak 1993 yılında kuruldu. 2014 yılında dünyanın yüzey işlem çözümlerinde en büyük firmalarından biri olan Rösler Group bünyesine katılan Kromaş, yüzey işlem konusunda sunduğu teknoloji ve çözümlerle hayatı daha kolay ve keyifli hale getirme gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürüyor.

 4. TAVZER TEKNIK INC.

  Türkiye

  Manufacturer of Marking and Deburring Tools for Robotic systems, CNC vertical machining centers and CNC lathes. Flexible deburring tools(lateral-axial)

 5. BÖCKLE - MICHAEL FELBAUER GMBH

  Avusturya

  BÖCKLE - MICHAEL FELBAUER GMBH, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Haag, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EGGE-SPAN

  Almanya

  EGGE-SPAN, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PLAN:B4U GMBH

  Avusturya

  PLAN:B4U GMBH, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Eisenstadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. HHS ZERSPANUNGSWERKZEUG

  Almanya

  HHS ZERSPANUNGSWERKZEUG, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Schwäbisch Hall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TOREX HANDELS AG

  İsviçre

  TOREX HANDELS AG, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Villmergen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. WEMARO TOOLS GMBH

  Almanya

  WEMARO TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Illingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BIELI MASCHINENBAU AG

  İsviçre

  BIELI MASCHINENBAU AG, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gebenstorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. SFT PRODUKTIONS GMBH

  Almanya

  SFT PRODUKTIONS GMBH, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roßhaupten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KLAIN UTENSILI SRL

  İtalya

  KLAIN UTENSILI SRL, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. organik gıdalar, metal işleme tezgah makinaları için malzemeler, dijital kumandalı tezgahlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ULLMER GMBH

  Almanya

  ULLMER GMBH, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir testereleri ve kesme makineleri, Çapak temizleme aletleri, Demir testereleri ve kesme makineleri, Çapak temizleme aletleri, Sert metal aletler, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wehrheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. IBT INGENIEUR BÜRO THIERMANN GMBH

  Almanya

  IBT INGENIEUR BÜRO THIERMANN GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Anahtarlar, Çapak temizleme aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Anahtarlar, Çapak temizleme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PROCOF GMBH

  Almanya

  PROCOF GMBH, yılında kurulan ve Çapak temizleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal çapağının alınması, metal polisajı, Aşındırıcılar  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERNST DÜNNEMANN GMBH & CO KG

  Almanya

  ERNST DÜNNEMANN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Anahtarlar, Çapak temizleme aletleri, Anahtarlar, Çapak temizleme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wagenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HEINRICH KREEB GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ürününüzün nasıl olması gerektiğini tam olarak biliyorsunuz: İşlevsellik, tasarım ve tüm kalite beklentilerinizi karşılamalıdır. İddialarınızı gerçekleştirmek için neyin gerekli olduğunu tam olarak biliyoruz. Yüzey işleme alanında sahip olduğumuz - ve muhtemelen çeşitli uzmanlıklarıyla benzersiz - bilgi birikimimiz, çeşitli deneyimlerimiz sayesinde 75 yılı aşkın bir süredir derin ve kapsamlı olmuştur. Müşterilerimiz, geliştirmecilerimizin, her özel iş için mükemmel çözümü sunan, teknoloji ve materyalleri kullanacaklarına kesinlikle ve her zaman güvenebilirler. Çeşitli yüzey işleme operasyonlarına izin veren çok geniş bir araç yelpazesi üretmekteyiz. İster alışılmadık boyutlarda, isterse de karmaşık şekillerde olsun, çapak alma, temizleme, taşlama, matlaştırma, ön polisaj veya parlak polisaj işlemlerinde aletlerimiz istenilen yüzey kalitesini, yapısını ve görünümünü oluşturur.

 7. CRYOSNOW GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kar püskürtme ve kuru buz püskürtme için ekipman ve sistem üreticisiyiz. Uygulamalar, CO2 kar jetleri ile manuel ve otomatik ön arıtma, temizleme, soğutma ve çapak almadır. İnovasyon sıvı Co2 ve basınçlı hava işletim maddelerinin kullanılmasında saklıdır. Bu alanda ulusal ve uluslararası mülkiyet haklarına sahibiz. Dünya çapındaki müşterilerimize yüksek kaliteli CO2 püskürtme ekipmanı ve geniş bir aksesuar yelpazesi sunuyoruz. CO2 kar püskürtmede, kuru buz partikülleri (-78 °C'de katı CO2) ünitedeki sıvı CO2'den üretilir ve daha sonra temizlenecek yüzeye bir nozul aracılığıyla basınçlı hava ile püskürtülür. Avantajları, su ve kimyasal içermeyen kuru ve kalıntısız işlemdir. CryoSnow ekibi, endüstriyel temizlik ve kuru buz teknolojisi alanında onlarca yıllık deneyime sahiptir. Cihazlarımız ve sistemlerimiz "Made in Germany (Alman yapımı)" olup, ISO 9000'e göre yürürlükteki yasalara ve standartlara uygun olarak üretilmektedir. Proses fikirlerini mümkün olan en kısa sürede seri üretime hazır ürünlere dönüştürmek için modern tasarım ve geliştirme araçlarının yanı sıra yenilikçi üretim süreçleri kullanıyoruz. Berlin'deki merkezimizden dünya çapındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ayrıca, satış ve servis ortaklarımız aracılığıyla tesisinizde yetkin irtibat kişilerimiz bulunmaktadır.

 8. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimiz için testere, kesim ve kontrol görevlerini otomatikleştirilmiş özel makineler ile çözüyoruz. Şerit testerelerin ve robotların entegrasyonu burada odak noktasındadır. Ürünlerimiz ile geliştirme, işletime alma, işletme desteği ve değerlendirme konularında geniş kapsamlı bir hizmet çeşitliliği sunuyoruz. Hedeflenmiş olarak müşteri isteklerini ve müşteri taleplerini optimum performansa sahip makinelere ve tesislere dönüştürüyoruz. Dökümhane teknolojisi, alüminyum işleme, aşındırıcı malzemelerin işlenmesi alanlarında ve nükleer tesislerin sökülmesi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca her zaman müşterilerimize yeni yollar açmaya ve yeni projeler uygulamaya hazırız. Özel ürünler ve çözümler için yüksek teknolojide üretim uzmanlığına sahip hizmet sağlayıcısı olarak esnek ve hızlıyız ve karmaşık değiliz.

 1. WEBER ULTRASONICS AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sınırsız uygulama seçenekleri için ultrasonik teknoloji. Önde gelen şirketlerden biri olan Weber Ultrasonics, dünya çapında ultrasonik teknolojinin endüstriyel kullanımı için çözümler ve bileşenler geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Faaliyet alanları arasında ultrason ile temizleme, kaynak, kesme ve disintegrasyon için ultrason tabanlı sistem teknolojisi bulunmaktadır. Weber Ultrasonics, 20 yılı aşkın bir süredir tüm endüstriyel ultrason uygulama aralığında durmaktadır. En iyi sese giden yolda bize 40'ın üzerinde patent ve çok sayıda ürün yeniliği eşlik etmektedir. Çözümlerimiz dünya çapında verimli süreçler ve birinci sınıf sonuçlar sağlamaktadır. Tüm ürünler Almanya'da geliştirilmekte ve Alman kalite standartlarına göre üretilmektedir. Mühendislerimiz ve danışmanlarımız sizin sektörünüzdedir. Bu sayede ultrason tabanlı birleştirme ve kesme işlemlerinde ve temizleme işlemlerinde mükemmelliğe ulaşıyoruz. Kaliteli Alman malı.

 2. PRO-AQUA INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  „Mükemmellik bizim ilkemizdir“. Bu ilke altında, Pro Aqua International GmbH olarak 2001 yılının sonundan bu yana Suhl, Thüringen'deki şirkete ait üretim tesisimizden dünyanın her yerine üstün kaliteli "Made in Germany" tedarik ediyoruz. Vivenso® su filtreli süpürgemiz - hava temizleyicimiz ve Airvenue® hava yıkama cihazımız sadece alerjisi olanlar için değil, temiz havanın yanı sıra temizliğe de önem veren herkes için ilk tercihtir. Kapsamlı aksesuarlar, bu yenilikçi cihazların uygulama olanaklarını geniş bir yelpazede sunmaktadır. Nelerin mümkün olduğuna şaşıracaksınız. Tüm tedarikçilerimizin DIN ISO 9001'e göre sertifikalıdır. Vivenso®, iki aşamalı bir ayırıcı aracılığıyla emilen kiri bir su tankında toplar. Vivenso® iki Plus X Ödülü kazanmıştır: 1. En iyi ürün ve 2. Yenilik, kalite ve işlevsellik. Airvenue® havadaki kirleri tıpkı açık havada yağan yağmur gibi yıkar. Kirli oda havası emildikten sonra toz, asılı partiküller ve kir suya bağlanır. Arıtılmış hava sirkülasyonu sağlanır. Airvenue® 2018 yılında Plus X ve Alman Marka Ödülü'ne layık görülmüştür. Daha fazla bilgi için www.pro-aqua.com.

 3. STE HILZINGER FRANCE

  Fransa

  STE HILZINGER FRANCE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Çapak alma fırçaları, Çapak temizleme aşındırıcıları, taşlama, Öğütme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villenauxe La Grande, Fransa 'de bulunmaktadır.