• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çevre hizmetleri

Sonuçlar

Çevre hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. RVG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ticaret - Değerlendirme - İmha Ocak 2001'de Dinslaken'de kurulan RVG mbH, katı ve sıvı yan ürünlerin, enerji taşıyıcıların, ikame redüksiyon maddelerinin, kimyasalların ve atıkların ticareti konusunda uzmanlaşmış ve uluslararası olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Özellikle günümüzde dünyada mevcut olan ve maliyeti yüksek hammaddelerin kullanımında sorumlu davranmak büyük önem arz etmektedir. Endüstri ile sıkı bir işbirliği içerisinde çalışarak endüstriyel yan ürünlerin ve atıkların etkin biçimde kullanımı ve bu alandaki olanakların geliştirilmesi konusunda sürekli çaba harcıyoruz. Bulduğumuz çözümler hem çevreye faydalı hem de ekonomik olarak verimli bir imha veya örn. yeniden değerlendirme ile müşterilerimize artı değer sağlamaktadır.

 2. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTECTO çevre açısından sağlıklı depo teknolojileri konusunda uzman bir üreticidir. 1993 yılından bu yana yanıcı ve su kirletici maddelerin güvenli bir şekilde depolanma için Protectoplus ürünlerini planlamakta, üretmekte ve kurmaktadır. Bu kurulumlar, su ve toprağın kirlenmesini önlemek ve insanları korumak amacıyla, tehlikeli çalışma, işletim malzemeleri ile atık maddelerin bulundukları yerlerde yapılır. Protectoplus depolama ve nakliyeden acil durum setlerine kadar geniş bir kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Protectoplus Su Kaynakları Yasası'nın 19. maddesinin I fıkrasına göre faaliyette bulunan standart ve müşteriye özel depo çözümleri üreten bir şirkettir. Toplama hazneleri ister çelik, paslanmaz çelik, PE veya GFRP isterse de polimer betondan raf konteynerleri ve yanmaz depolar veya çevre açısından tehlikeli maddeler için komple depolar olsun, tüm ürünler her zaman geçerli mevzuata ve güncel teknolojiye uygun üretilmektedir. Çelik, paslanmaz çelik beton, fiberglas, plastik PE ve PVC hammaddelerinden ürünler.

 3. SPAQUE

  Belçika

  Verified by europages badge

  SPAQUE, yılında kurulan ve Çevre - Danışmanlık ve kontrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre hizmetleri, Toprak analizi, Zemin tesviyesi, Sanayi terkedilmiş alan düzeltme, Yük alan düzeltme, Zemin işleme, Kirletilmiş suların tasfiye tesislerinin yönetimi, çevre analizleri, Çevre hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BIOTA-ESTUDOS E DIVULGACAO EM AMBIENTE LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  BIOTA-ESTUDOS E DIVULGACAO EM AMBIENTE LDA, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kamu sektörü organizasyonları için danışmanlık, enerji sektörü kurulu, Yenilenebilir enerji danışmanlığı, ekolojik konusunda teknik danışmanlık, su kalitesi, çevre koruma izleme kontrolleri, çevre danışmanlığı, çevre planlandırma çalışmaları, ekolojik uzmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaeiras, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. NAUNDORF UMWELTCONSULTING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NAUNDORF UMWELTCONSULTING GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CERTLEX AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CERTLEX AG, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SYSKAN SYSTEMLIEFERANT FÜR KANALTECHNIK INH. ERWIN WITZENBERGER

  Almanya

  Verified by europages badge

  SYSKAN SYSTEMLIEFERANT FÜR KANALTECHNIK INH. ERWIN WITZENBERGER, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Aindling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BUHCK UMWELTBERATUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUHCK UMWELTBERATUNG GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wentorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HAAS ABWASSERTECHNIK INH. ERWIN VOGL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAAS ABWASSERTECHNIK INH. ERWIN VOGL E.K., yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Aichach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MBCONSULTING INH. MARCO BERGMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBCONSULTING INH. MARCO BERGMANN, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Armsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STOCKSIEFEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STOCKSIEFEN GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Asbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIRECO MANAGEMENTSYSTEME & CONSULTING INH. DIRK RENZING

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIRECO MANAGEMENTSYSTEME & CONSULTING INH. DIRK RENZING, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Marktbreit, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RAMM INGENIEUR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RAMM INGENIEUR GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COBOS FLUID SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COBOS FLUID SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROHRREINIGUNGS-SERVICE SCHIPPER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROHRREINIGUNGS-SERVICE SCHIPPER GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BRANDENBURGISCHES INGENIEURBÜRO ROHRDIAGNOSE THIEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRANDENBURGISCHES INGENIEURBÜRO ROHRDIAGNOSE THIEL, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brandenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KANAL-EISENRING E.K REINIGUNG UND INSPEKTION

  Almanya

  Verified by europages badge

  KANAL-EISENRING E.K REINIGUNG UND INSPEKTION, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sontheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BENZ-ROHRREINIGUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BENZ-ROHRREINIGUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Filderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LIFE CLIMATE

  Türkiye

  Life Climate, Türkiye'de çevre sürdürülebilirlik danışmanlığı alanında öncü bir konumda bulunmakta, ve iklim kriziyle mücadelede bütüncül bir yaklaşımla firmaların sürdürülebilir çözümler üretmelerine rehberlik etmektedir. Sektörde 15 yıllık tecrübesiye, Gönüllü Karbon Piyasası projeleri ve net sıfır emisyon stratejilerinin geliştirilmesinden tedarik zincirindeki karbon yönetimine, detaylı karbon ayak izi analizlerinden stratejik karbon dengelemeye kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Bugüne dek, Gold Standard, Verified Carbon Standard ve Global Carbon Council gibi uluslararası olarak kabul görmüş standartlara 200'ü aşkın proje geliştirmiştir. GIZ'in Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi, Raporlanması ve Doğrulanması (İRD) projesi ve Dünya Bankası’nın Karbon Piyasalarına Hazırlık Ortaklığı (PMR) projeleri dahil olmak üzere bir çok uluslararası projede yer almış ve başarıyla tamamlamıştır.

 8. PHYTOSEM

  Fransa

  PHYTOSEM şirketi, doğal tür tohumlarının derlenmesi, geliştirilmesi ve üretilmesi, kent içi yeşil alanların çiçeklendirilmesine yönelik özel karışım tohumlarının geliştirilmesi ve harmanlanması, zarar görmüş veya hasarlanmış doğal alanların rehabilite edilmesine yönelik tohumların geliştirilmesi alanlarında uzmanlaşmıştır. Çayırların yeniden canlandırılmasına yönelik doğal tür tohumlarının, geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanması alanlarında faaliyet gösteren ve Fransa'nın konusunda lider kuruluşlarından biri olan Phytosem, günümüzde ortama uyarlanmış tohum harmanlarının geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi alanında olduğu kadar, teknik destek, danışmanlık ve teknik işbirliği seviyesinde de yüksek kaliteli ve profesyonel bir çalışmayı garanti etmektedir. Çeşitli türlerin kullanılması konularında 25 yıllık uygulamalı deneyimlerinden aldığı güçle, dinamik ve etkin yönetimi sayesinde konusunun uzman ve çevre korumacılık alanında da yetkin bir kuruluş olarak tanınmaktadır.

 1. POLLAIR ENVIRONNEMENT

  Fransa

  Kötü kokuların işlenmesinde ve nötralizasyonunda uzman POLLAIR ENVIRONNEMENT işletmesi kuru buhar yayıcı veya çevre koruma sertifikalı karışık yağ özlerini püskürtücü patentli sistemlerin tasarımı ve satışını yapmaktadır. Endüstriyel ve mesleki kötü kokuların nötralizasyonu için çözümler sunuyoruz. Endüstrideki rahatsız edici kokular, atık işleme, arıtım, ya da toplu yaşam alanları, ticarethaneler, alışveriş merkezleri, ofisler, vs. nerede sorununuz varsa çözüm buluyoruz POLLAIR ENVIRONNEMENT çevre kirletici kokuları ve endüstriyel kötü kokuları gerçekten yoketmenizi sağlayacak bir çözüm getiriyor. POLLAIR™ sistemleri ECOCERT SAS F32600 sertifikalı, özel olarak üretilmiş %100 saf ve doğal yağ özleri kullanıyorlar. Yani POLLAIR™ yöntemi bütünüyle doğal, çevreye saygılı ve kullanıcılar ve karar yetkilileri açısından güvenlikli bir tercih oluşturuyor.

 2. ENVIROTEK EKOLOJIK SISTEMLER SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  Envirotek Ekolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin temelleri 1983 yılında atıldı. Okulu yeni bitiren ilk mezunların, genç çevre mühendislerinin kararı ve çabalarıyla iş hayatına başlayan şirketimiz; yıllar içinde deneyimli mühendislerin hizmet ürettiği, çevrenin korunması ile sürdürülebilir kalkınma konusunda gerçek, kalıcı ve ekonomik çözümler üreten bir kuruluş durumuna geldi. Envirotek Ltd. Şti. geçen onlarca yılda çevre mühendisliği uygulamaları konusunda ortaya koyduğu örneklerle her zaman iyi, doğru ve tam bitirilmiş işler yapma hedefini gerçekleştirdi. 1983‘ten bu yana ilk mezunlarca kurulma, ilk arıtma proje ve uygulamalarını geçekleştirme, ilk çmo tesçilli büro olma, ilk proje onaylarını alanlardan olma gibi pek çok “ilk” e sahip olan firmamızın yelkenleri geçmişinin verdiği özgüvenle, yeniliklere açık; dümeni ise ileriye, mavilere ve ışığa çevrili yolculuğuna devam etmektedir. Maviler mavi; yeşiller yeşil kalsın... Melih Cavit Kıpçak Çevre Mühendisi

 3. LONGO SRL

  İtalya

  Longo Veicoli şirketi 1996 yılında çevreyi korumaya yönelik aletler üretmek üzere kurulmuştur. Taşıma araçlarının üretiminin ileri teknoloji ürünü programlarla ve alanında uzman teknisyen ve mühendislerle yapılıyor olması, Longo şirketinin en önemli özelliğidir.

 4. ECOTERM SNC

  İtalya

  Sertlik giderme, filtreleme, demir giderme, içme suyu üretimi, mineral giderme, karbonat giderme, ters osmozla tuz giderme, UV ışınlarla sterilizasyon, buhar jeneratörüyle su arıtma, ısı santralleri ve soğutma kuleleri için kullanılan makine ve donanımların imalatı. Yüzey kaplama ve boyama karışımları geri dönüşüm donanımları. Dozajlama, kimyasal ürün donanımları.

 5. AVR ENVIRONNEMENT

  Fransa

  AVR ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sanayi atıkların idaresi, Amyant - Eliminasyon çalışması, Sanayi atıkların idaresi, Amyant - Eliminasyon çalışması, Eğitici oyuncak tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gretz-Armainvilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. WATER HYGIENE CENTRE LTD

  Birleşik Krallık

  WATER HYGIENE CENTRE LTD, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Legionella kontrol, Legionella Risk Değerlendirmeleri, Su hijyen hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charlbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. EQ GMBH

  Almanya

  EQ GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VISALVIS GMBH

  Almanya

  VISALVIS GMBH, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ETS ENGINEERING U. TIEFBAU SANIERUNG GMBH & CO KG

  Almanya

  ETS ENGINEERING U. TIEFBAU SANIERUNG GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cottbus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SCHWARZE ROHR & KANALSERVICE INH. MARK SCHWARZE

  Almanya

  SCHWARZE ROHR & KANALSERVICE INH. MARK SCHWARZE, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Aurich, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çevre hizmetleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

9.533 Şirketler