• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel yolcu otobüsü yapımı

Sonuçlar

Özel yolcu otobüsü yapımı - Ithalat/Ihracat

 1. PILATO SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  PILATO SPA, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yolcu otobüsü yapımı, otomobil şasileri ve karoserleri, kişiye özel karoseri, Yolcu otobüsü yapımı, kalifiye personel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nervesa Della Battaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ZANELLI FURGONATURE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ZANELLI FURGONATURE SRL, yılında kurulan ve Kamyonlar için karoseri yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel yolcu otobüsü yapımı, izoterm kapalı kasa araçlar, endüstriyel taşıtlar, Özel yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertinoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CARROZZERIA TONELLO DI TONELLO SAMUELE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CARROZZERIA TONELLO DI TONELLO SAMUELE, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları, tiacari araçlar için sökülebilir yedek parçalar, eski zaman otomobil karbüratörü, İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları, yarış yedek parçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanova Di Camposampiero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CO.ME.AR MOLINARI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CO.ME.AR MOLINARI SPA, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi karoseriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montichiari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PINEL OTOMOTIV

  Türkiye

  Firmamız ticari araçlara havalı ve elektrikli kapı sistemleri imalatı yapmaktadır. Üretici firmayız. Ürettiğimiz ürünler arasında Kayar elektrikli kapı sistemleri, kayar elektrikli basamak sistemleri, dikey havalı kapı pistonları, yatay belediye tipi kapı pistonları, acil çıkış vanaları, dıştan açma vanaları, içten açma vanaları, havalı kapı sistemlerinde kullanılan tamir takımları, minibüsler için çift kanat elektrikli kapı sistemleri, havalı kapıları açma valfleri gibi ve yedek parçalarını üretimini ve satışını yapmaktayız. Havalı kapı ve elektrikli kapı ile alakalı tüm ürünler elimizde mevcuttur. Size kapı ile alakalı tüm ihtiyaçlarınızı görebilecek bir firma olduğumuzun garantisini veririz.

  Tüm ürünler arasında "özel yolcu otobüsü yapımı"

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIEMME ALLESTIMENTI

  İtalya

  PIEMME ALLESTIMENTI, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. endüstriyel araç değişimi, sanayi karoseriler, özel düzenlemeler, mobil atölye düzenleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponzano Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SRS ROLLER SHUTTERS SRL

  İtalya

  SRS ROLLER SHUTTERS SRL, yılında kurulan ve Yolcu otobüsü yapımı- motorlu arabalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel yolcu otobüsü yapımı, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, özel ve donanımlı taşıtlar, ticari taşıtlar, Özel yolcu otobüsü yapımı, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montirone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MOUNTEC P.C.

  Yunanistan

  MOUNTEC P.C., yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Naousa, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. SOUND NET UG

  Almanya

  SOUND NET UG, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frankfurt Oder, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARAT DUCHATELET

  Belçika

  CARAT DUCHATELET, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. HARMAND ET FILS

  Fransa

  HARMAND ET FILS, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kamyonlar için karoseri yapımı, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, hayvan taşımacılığı için kamyon, Kamyonlar için karoseri yapımı, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Canlı hayvan kamyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mansle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GARAGE MINY & FILS

  Belçika

  GARAGE MINY & FILS, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomobiller, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Özel yolcu otobüsü yapımı, Otomobiller, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, yasal temsilcilik, Özel yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verviers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CARROCERIA AMELINE

  İspanya

  CARROCERIA AMELINE, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vilajuiga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. JSC AUTOGEMA

  Litvanya

  JSC AUTOGEMA, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siauliai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 3. COLLIGNON & LEONARD EXPERTS

  Belçika

  COLLIGNON & LEONARD EXPERTS, yılında kurulan ve Bağımsız eksperler, zarar ziyanın hesaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sigorta Eksperleri, Özel yolcu otobüsü yapımı, Sigorta Eksperleri, yol kaza ve hasar uzmanı, eşya değerlerinin saptanması, Özel yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verviers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. C.M.B. DI BOCCACCI GIOVANNI & FIGLI SNC

  İtalya

  C.M.B. DI BOCCACCI GIOVANNI & FIGLI SNC, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi karoseriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOMA ENVIRONMENTAL SOLUTIONS

  Portekiz

  SOMA ENVIRONMENTAL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. özel atık toplama ve taşıma araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ovar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. CAROSSERIE VAN HOECKE

  Belçika

  CAROSSERIE VAN HOECKE, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yolcu otobüsü yapımı, Yolcu otobüsü yapımı- motorlu arabalar, Kamyonlar için karoseri yapımı, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, Yolcu otobüsü yapımı, Yolcu otobüsü yapımı- motorlu arabalar, Kamyonlar için karoseri yapımı, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. VERSO MOVE

  Portekiz

  VERSO MOVE, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cartaxo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. STREET FOOD BUSINESS

  İtalya

  STREET FOOD BUSINESS, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SERGIO CARTAXEIRO SERENO UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  SERGIO CARTAXEIRO SERENO UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yük aracı onarımı, onarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale Da Pedra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CARTRUST

  Belçika

  CARTRUST, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel yolcu otobüsü yapımı, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri, otomobil şasileri ve karoserleri, otomobil yayı bakımı, Özel yolcu otobüsü yapımı, Araba gövde bakım atölyeleri ve servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tournai, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ZIEGLER BRANDWEERTECHNIEK

  Hollanda

  ZIEGLER BRANDWEERTECHNIEK, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İtfaiye taşıtları ve ekipmanları, İtfaiye taşıtları ve ekipmanları, itfaiyeci malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winschoten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. CARROSSERIE 1212

  Belçika

  CARROSSERIE 1212, yılında kurulan ve Yolcu otobüsü yapımı- motorlu arabalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel yolcu otobüsü yapımı, Otomobiller, otomobil karoserleri çin boyama kabinleri, Özel yolcu otobüsü yapımı, otomobil garajı, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. URBAN TUNING

  İspanya

  URBAN TUNING, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SITRAFA GMBH & CO. KG

  Almanya

  SITRAFA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Yolcu otobüsü yapımı, Özel yolcu otobüsü yapımı, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar, Madeni inşaat malzemeleri, Yolcu otobüsü yapımı, Özel yolcu otobüsü yapımı, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TJ SERVICES

  Hollanda

  TJ SERVICES, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Warmenhuizen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. AMECAM - VAN CONVERSION

  Belçika

  AMECAM - VAN CONVERSION, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ticari araç düzenlemeleri, sanayi ce özel araçlar için düzenlemeler, Donatımlı arazi araçları, Araç iç donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francorchamps, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. DIETRICH VÉHICULES

  Fransa

  DIETRICH VÉHICULES, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thal-Drulingen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kamyonlar için karoseri yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otobüsler için karoseri yapımı, Yolcu otobüsü yapımı, Yolcu otobüsü yapımı- motorlu arabalar, Özel yolcu otobüsü yapımı, Otobüsler için karoseri yapımı, Yolcu otobüsü yapımı, Yolcu otobüsü yapımı- motorlu arabalar, Özel yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biedenkopf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Özel yolcu otobüsü yapımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

351 Şirketler