• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • aşındırıcı vasıtalar

Sonuçlar

Aşındırıcı vasıtalar - Ithalat/Ihracat

 1. ABRASIVOS ABRASTAR S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  ABRASIVOS ABRASTAR S.L., yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, Aşındırıcılar , aşındırıcı diskler, zımparalama, aşındırıcı süngerler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucena (córdoba), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. POLISTONE DOGAL TAS MLZ.SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Biz Polistone ailesi olarak 2005 yılından beri, müsterilerini ve calışanlarını en önemli varlıgı olarak goren, yenilenen ve guclenen bir abrasiv firmasıyız. Okumayı , arastırmayı, dusunmeyi, soru sormayı ve sorun cozmeyi hayallerimizin ve hayatımızın vazgeçilmezleri olarak görüyoruz. Tecrubelerimizin getirdigi imalat anlayısı ve uretici firma olmanın verdigi gucle, adil fiyat, kaliteli ve standart ürünleri sizlere sunmak için büyük bir aşkla çalışıyoruz. Bir çok şeyin hızla degiştigi dünyada, degişmeyen değerlerimizin neler olduğuna bizi tanıdıktan sonra sizin karar vermenizi istiyoruz.

 3. FORKAL POGELIS GEORGIOS

  Yunanistan

  FORKAL POGELIS GEORGIOS, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Peiraeus, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. KHAN JACKSON LTD

  Birleşik Krallık

  KHAN JACKSON LTD, yılında kurulan ve Deri ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Aşındırıcı vasıtalar, deri bayan pardösüsü, deri erkek pardösüsü, çanta ve deri aksesuar, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SAINT-GOBAIN ABRASIVOS, LDA

  Portekiz

  SAINT-GOBAIN ABRASIVOS, LDA, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesim diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IMMORICON

  Kuzey Makedonya

  IMMORICON, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar, Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar, yastıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prilep, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 2. IMPORPOL INDUSTRIA PORTUGUESA DE PRODUTOS DE POLIMENTO LDA.

  Portekiz

  IMPORPOL INDUSTRIA PORTUGUESA DE PRODUTOS DE POLIMENTO LDA., yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Santo Estevão De Briteiros, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. SVARBUS ZINGSNIS

  Litvanya

  SVARBUS ZINGSNIS, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRANS WORLD TRADERS INTERNATIONAL

  Hollanda

  TRANS WORLD TRADERS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ayçiçek çekirdeği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. MAY GHABEN ALBAGHDADI TRADING & CONSUTLING COMPANY

  İspanya

  MAY GHABEN ALBAGHDADI TRADING & CONSUTLING COMPANY, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ithalat ihracat için arabuluculuk, farmasötik endüstrisi için öncelikli materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALPANTEX GMBH

  İsviçre

  ALPANTEX GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı, Aşındırıcı vasıtalar, bebek tulumları, marka tasarımı, Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zurich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. MULTINOX OVERSEAS

  Hindistan

  MULTINOX OVERSEAS, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. paslanmaz çelik – nikel alaşımları – titanyum, nikel bazlı süper alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. FOREVER PRODUCTS

  Belçika

  FOREVER PRODUCTS, yılında kurulan ve Pas önleyici kimyasal ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aşındırıcı vasıtalar, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Aşındırıcı vasıtalar, Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Courcelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LANCASTER SOURCING

  Almanya

  LANCASTER SOURCING, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. hotkutür, mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNOLIT

  Belçika

  TECHNOLIT, yılında kurulan ve Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Aşındırıcı vasıtalar, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herk-De-Stad, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GUBOSA

  İspanya

  GUBOSA, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aşındırıcılar  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. YIWU HONGTIAN IMPORT & EXPORT CO., LTD

  Çin

  YIWU HONGTIAN IMPORT & EXPORT CO., LTD, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Promosyon tekstil ürünleri, firma hediye hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yiwu, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. MITON S. L.

  İspanya

  MITON S. L., yılında kurulan ve Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aşındırıcı vasıtalar, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abrera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. REAL CHIMICA S.R.L.

  İtalya

  REAL CHIMICA S.R.L., yılında kurulan ve Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Aşındırıcı vasıtalar, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seregno (mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COMERCIAL LOZANO - ABRAPAL

  İspanya

  COMERCIAL LOZANO - ABRAPAL, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TYROLIT SA

  İspanya

  TYROLIT SA, yılında kurulan ve Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aşındırıcı vasıtalar, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABRASIVOS DEL SUR SL

  İspanya

  ABRASIVOS DEL SUR SL, yılında kurulan ve Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aşındırıcı vasıtalar, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peligros, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ABRASIVOSGIL SL

  İspanya

  ABRASIVOSGIL SL, yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Süngerler, Zımpara diskleri, Süngerler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canovelles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABRASIVOS REUNIDOS SA

  İspanya

  ABRASIVOS REUNIDOS SA, yılında kurulan ve Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Aşındırıcı vasıtalar, Aşındırıcı vasıtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abrera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SAINT-GOBAIN ABRASIVOS SA

  İspanya

 6. EURO ABRASTONE SL

  İspanya

 7. SAIT INDUSTRIAL SA

  İspanya

 8. ROY DIAMANTES INDUSTRIALES S. L.

  İspanya

 9. LUIS DOMINGUEZ E HIJO S.L.

  İspanya

 10. ABRASIIV

  Estonya