• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ahşap - bakım malzemeleri

Sonuçlar

Ahşap - bakım malzemeleri - Ithalat/Ihracat

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESER KİMYA, özel kimyasallar alanında üretim yapan ve hizmet veren firma olarak; yağlayıcı katkılar(mineral yağ katkıları), metal işleme sıvıları, özel emülgatör paketleri, nişasta tutkalı reoloji değiştiricileri, otomotiv kimyasalları, mineral yağ ve silikon yağı emülgatörleri, silikonlu ve silikonlu olmayan ve mineral yağlı köpük kesiciler, oleokimyasallar, tekstil proses yağları ve katkıları, ahşap koruma ve küf önleyiciler, antifriz ve ısı transfer sıvıları için OAT ve IAT korozyon inhibitörleri, hidrolik fren sıvısı, aşınma önleyici katkılar, özel ve genel esterler üretmekteyiz. Özellikle aşağıdaki ürünlerde uzmanız; - Bor yağı emülgatör paketi, - Harman yağı ve kone yağı emülgatör paketi, - Pamuk toplama solventi emülgatör paketi, - Örgü yağı emülgatör paketi, - Antifriz ve ısı transfer sıvıları için inhibitörler, - Dot 3 ve dot 4 hidrolik fren sıvısı inhibitör paketi, - Yarı sentetik metal işleme sıvıları, - Defoamer ve antifoam ürünleri çeşitli sektörler için, - Ahşap koruma, küf önleme ürünleri...

  Tüm ürünler arasında "ahşap - bakım malzemeleri"

 2. BAGETA, UAB

  Litvanya

  8000 m2'yi aşkın üretim ve yönetim alanına sahip olan fabrikamız, tahta kütükleri etkin şekilde palet yakalarına dönüştürmektedir. Bu durum fiyatlarımızı mümkün olabildiğince rekabetçi kılıyor. Üretim sürecinin baştan sona kadar her adımı kalite kontrol tarafından dikkatle kontrol edilmektedir. Böylece ürünlerimizin kalitesinden son derece emin oluyoruz. Yılda 1.5 milyon palet yakasına erişen üretim kapasitemiz, böylelikle siparişinizin miktarı ne olursa olsun tamamlanacağını garanti etmektedir. Yüksek kaliteli ahşap palet ve palet yakası üretimi. Talaş peleti üretimi. Siparişlerin vakitlice yerine getirilmesi ve dünyadaki her ülkeye teslimat. İhracata yönelik ahşap üretim, ISPM15 uluslararası standardına göre ısıl işlem uygulamasından geçer ve IPPC (Uluslararası Bitki Koruma Konvansiyonu) damgasıyla işaretlenir.

 3. MABI (BIDAUX MARC SA)

  Fransa

  İnşaat işleri için profesyonellere yönelik yenilikçi malzeme üretiminde uzman kuruluş: ahşap koruyucular, ahşap malzemeye yönelik işlemler, duvar kaplama ve sıva işlemleri, nem önleme, tavan arası izolasyonları, enjektörler, püskürtücüler ve pompalar, sıva ve beton püskürtme makineleri, ahşap temizleme ve boyadan arındırma, pnömatik matkap ve beton delme tabancaları. Scrap’Air, titreşim önleyici sertifikalı bir pnömatik dekapaj, delme matkap ve hava tabancasıdır. Blow’Box bir izolasyon malzemesi püskürtücüsü tıkayıcısıdır: selüloz dolgu malzemesi ve kaya yünü…

 4. KEMENTAS BOYA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız, 1994 İstanbul‘da kuruldu. 2001’e kadar yurt içi ve yurt dışında otomotik panjur, mağaza kepenkleri, alüminyum doğrama, cephe sistemlerinin üretim, satış, montaj, servisleri ile taahhüt ihalelerini kazanmış, zamanın da yapmış, iş bitirme belgelerini de almıştır. Ayrıca belirtilen işler de ithalat, ihracat dış ticaretini gerçekleştirmiştir. Firmamız, 2001 yılından itibaren; “Mobilya, Parke ve Doğrama, Bakım, Onarım, Koruma ve Rötuş Malzemelerinde”, Distribitör olarak yurt dışı ve yurt içi toptan, perakende satışlarında daima lider, süreklilik sağlayan, farklı, yenilikçi, tecrübe ve başarıyla 20 yılı aşkın süredir ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Müteşebbis, deneyimli ekibimiz, altyapımız, araştırmacı, dinamik niteliklerimizi belirtebiliriz. Farklı sektörler de ki müşterilerimizin faaliyetleri, sayı çokluğu, talepleri, müşteri odaklı çok özel çözümlerimiz, önder misyonumuza ilave yenilikler, ticari faaliyetlerimizin de sürekli gelişmesine ve büyümemize katkı yapmıştır. Mobilya, Parke ve Doğrama Bakım Onarım Koruma ve Rötuş Malzemeleri…

 5. FAN-TRADE LLC

  Rusya

  Smolensk Oblast şirketi olan Fan-Trade LLC, mobilya üretimi, iç dekorasyon ve inşaat için biçilmiş kereste üreticisidir ve 2020 yılından beri ağaç işleme ürünleri üretmektedir. Şirket, 4 ila 24 mm kalınlığında 1525x1525 mm huş kontrplak levhalar üretmektedir. Fan-Trade'in ürünleri, Rus standardı GOST 3916.1-18 ile uyumludur ve huş ağacı kütüklerinden üretilir. Kontrplak üretim döngüsünün tüm aşamalarında sürekli kalite kontrolü yapılır. Fan-Trade'in ürünleri çevre dostudur, FK sınıfı kontrplak fenol içermez ve konut binalarının iç cephe kaplaması için uygundur. Fan-Trade tarafından kaplanmış kontrplak, önceden şekillendirilmiş kaplamalar, döşeme, duvar panelleri, baraka yapımı, dolap mobilya üretimi, çocuk oyuncakları, iç dekor ve diğer ahşap ürünler için kullanılabilir. Şirket, 24 saat mobilya için yarı mamul ürünler üretmekte ve üretim kapasitesini sürekli artırmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NE KRASKA

  Rusya

  NeKraska şirketi, ahşap ve mobilya işleme ve koruma için keten tohumu yağı ve balmumu bazlı emprenye yağları üreticisidir. 5 tip "NeKraska" yağı vardır: iç mekan ahşap yağları, ahşap işlemeye yönelik dış cephe yağları, zemin kaplama yağları, doğal balmumu bazlı katı emprenye yağları ve saunalar ve Rus banyaları için yüksek sıcaklık ve neme dayanıklı yağlar. "NeKraska" marka ahşap yağları, ahşap için keten tohumu yağı, doğal mum ve organik mum bazlıdır. Ayrıca kullanımı ekonomik ve ucuz olan dayanıklı, aşınmaya dirençli bir kaplama oluşturan modifiye yağlar, mumlar, biyositler ve işlevsel katkı maddeleriyle desteklenmiştir. Koruyucu kaplamalar ahşabın derinliklerine nüfuz ederek çatlamaz, soyulmaz, yenileme sırasında zımparalama ve katlar arasında zımparalama gerektirmez, ağaç liflerinin doğal güzelliğini ve nem buharı geçiş oranını korur, kolayca uygulanabilir ve mat bir yüzeyi korur.

 2. TALAT PARKE

  Türkiye

  2001 yilindan beridir ahsap parke sekorunde lider konumda olan firmamız, ahsap parke satisi, masif parke satisi, deck parke, merdiven ve her turlu lamine parke konusunda uzman kadrosu ile faaliyetine devam etmektedir. En iyi usta kadrosuna sahip olan isletmemiz de her turku yapi malzemeleri satisi da yapilmakta olup uygun fiyatlar ile siz degerli musterilerimize hizmet vermektedir.

 3. OPEA

  İtalya

  OPEA, yılında kurulan ve Yalıtım taşeronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve harici güneş koruması, Ahşap - bakım malzemeleri, sızdırmaz diyaframlar, Dahili ve harici güneş koruması, Ahşap - bakım malzemeleri, zemin reçinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olevano Sul Tusciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GREENWAY LTD, S.R.O.

  Slovakya

  GREENWAY LTD, S.R.O., yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesilmiş ağaç, epal paletler, ahşap bahçe mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 5. UAB PROLAIN

  Litvanya

  UAB PROLAIN, yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahşap - bakım malzemeleri, Ahşap kurutma, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Ahşap - bakım malzemeleri, Ahşap kurutma, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drobuksciai, Silales r, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 1. UDF LTD

  Ukrayna

  UDF LTD, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. DUBEXPO

  Ukrayna

  DUBEXPO, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. klasik parkeler, süpürgelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. NUISIPRO

  Fransa

  NUISIPRO, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ahşap - bakım malzemeleri, güvercinlerin uzaklaştırılması, Ahşap - bakım malzemeleri, fare zehiri dağıtıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annecy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KOPPERS DENMARK APS

  Danimarka

  KOPPERS DENMARK APS, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta - koruyucu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nyborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. GEDIMAT-GINION

  Belçika

  GEDIMAT-GINION, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, Ahşap - bakım malzemeleri, Çatı kaplama materyalleri, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, Ahşap - bakım malzemeleri, Çatı kaplama materyalleri, tamirat gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FOREST EXPORT LLC

  Ukrayna

  FOREST EXPORT LLC, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. preslenmiş kayın ağacı, okullar için kara tahtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chernigov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. SAYERLACK VERNIS MAROC

  Fas

  SAYERLACK VERNIS MAROC, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Mohammedia, Fas 'de bulunmaktadır.

 6. BIGMAT

  Belçika

  BIGMAT, yılında kurulan ve Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Binalar için eğilmez katı materyaller, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Ahşap - bakım malzemeleri, Binalar için eğilmez katı materyaller, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, doğal taşlar, Ahşap - bakım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marche-En-Famenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. INSEKTOL AG PEST CONTROL

  İsviçre

  INSEKTOL AG PEST CONTROL, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. STILUS LEGNO

  İtalya

  STILUS LEGNO, yılında kurulan ve Ahşap konstrüksiyon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Planyalanmış/rendeyle yontulmuş yapı tahtaları, Ahşap - bakım malzemeleri, lamelli ağaçlar, Planyalanmış/rendeyle yontulmuş yapı tahtaları, Ahşap - bakım malzemeleri, cilalı parke sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civita Castellana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. INVER FRANCE

  Fransa

  INVER FRANCE, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyalar ve cilalar, Resim malzemeleri, Boyalar ve cilalar, Resim malzemeleri, solventler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thouars, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PAINTING SA

  İsviçre

  PAINTING SA, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. renk, boya ve emaye konusunda danışmanlık, profesyoneller için aşındırıcılar, boya için tesisat ve ekipmanlar, ahşap ve demir aksam boyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taverne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. FKR QUIMICA SL

  İspanya

  FKR QUIMICA SL, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahşapta mantar ve haşerat önleyici işlemler, Ahşapta mantar ve haşerat önleyici işlemler, otoklavlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinaros, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. JSC MOSTOVDREV

  Beyaz Rusya

  JSC MOSTOVDREV, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mosty, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. KOMBINATORIKA

  Beyaz Rusya

  KOMBINATORIKA, yılında kurulan ve Ahşap - mamul ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ahşap - bakım malzemeleri, kesilmiş ağaç, kocayemiş ağacı, epal paletler, Ahşap - bakım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 6. DYNASOL GMBH

  İsviçre

  DYNASOL GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler, Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Mürekkepler, Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler, Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Mürekkepler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balsthal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. MULTI IMPORT

  Belçika

  MULTI IMPORT, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ahşap - bakım malzemeleri, halıcılık, duvar giydirmesi, Ahşap - bakım malzemeleri, boya tenekeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heusden-Zolder, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. KULBA FARBEN-LACKE- HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Avusturya

  KULBA FARBEN-LACKE- HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Johann Ob Hohenburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. VELKIR GROUP

  Ukrayna

  VELKIR GROUP, yılında kurulan ve Ahşap - bakım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krivoy Rog, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K.

  Almanya

  SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvansal reçineler, Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Evde kullanılan cilalar, Hayvansal reçineler, Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Evde kullanılan cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sehestedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz