• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • aldehitler ve türevleri

Sonuçlar

Aldehitler ve türevleri - Ithalat/Ihracat

 1. NANJING XINXU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD.

  Çin

  NANJING XINXU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD., yılında kurulan ve Aldehitler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. XUZHOU NUOTE CHEMICAL CO., LTD

  Çin

  XUZHOU NUOTE CHEMICAL CO., LTD, yılında kurulan ve Aldehitler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ZOUPING MINGXING CHEMICAL CO. LTD.

  Çin

  ZOUPING MINGXING CHEMICAL CO. LTD., yılında kurulan ve Aldehitler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shandong, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. LAOHEKOU JINGHONG CHEMICAL CO.,LTD.

  Çin

  LAOHEKOU JINGHONG CHEMICAL CO.,LTD., yılında kurulan ve Aldehitler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiangfan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. KIMIYA AFROOZ CO.

  Iran

  KIMIYA AFROOZ CO., yılında kurulan ve Aldehitler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZHEJIANG ZHONGLAN REFRIGERATION TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG ZHONGLAN REFRIGERATION TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Aldehitler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutucular - gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. LUCANE SARL

  Fransa

Filtreler

Sonuçlar

Aldehitler ve türevleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7 Şirketler