• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alet ve hırdavat

Sonuçlar

Alet ve hırdavat - Ithalat/Ihracat

 1. DOGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Doğa Makina, İmalat Sektöründe 44 yılı aşkın (1978'den beri) deneyime sahip İstanbul merkezli bir şirkettir. Ana faaliyetlerimiz hassas parça üretimi, CNC işleme, hidrolik ayna üretimi, döküm ve daha fazlasını içermektedir. Doğa Makina, Türkiye'de tali parçalar, kasnaklar, makaralar, halkalar gibi imalarlar yapan tanınmış bir markadır. Yüksek üretim standartlarımızdan dolayı, 2001'den beri ISO 9001 sertifikasına sahibiz. Profesyonel bir özel imalat hassas parça tedarikçisiyiz. Size şunları sağlayabiliriz: CNC işlenmiş parçalar, hassas döküm parçaları, hassas enjeksiyon parçaları, MIM kalıp parçaları, hassas presli parçalar, plastik aksam kalıpları. Standart olmayan otomatikleştirilmiş tasarım ve üretim gibi tek elden hizmetler. CNC ekipmanlarımızın hepsi Almanya, Japonya, Kore'den temin edilmektedir. Tornalama ve frezeleme metal kesme işlerini de talep edilen teknik resimle seri üretmekteyiz. Yüksek vasıflı ekibimiz sayesinde Demir Çelik, İnşaat, Enerji, Otomotiv, Savunma Sanayii sektörlerinde ve daha pek çok sektörde faaliyet gösteriyoruz, Türkiye'de ve Dünya çapında! Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin! Doğa Makina'dan CNC İşlenmiş Parça Siparişinin Avantajları: Hızlı Geri Dönüş - Hassasiyet - Özel Uygulamalar - Malzeme Seçimi - Kalite Kontrolü - Avrupa'da Hızlı Teslimat

 2. EWS WEIGELE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EWS 1960 yılında kurulmuştur. Bugünkü temel uzmanlık alanı, CNC torna makineleri (statik ve tahrikli takımlar) takım sistemlerine ve EWS Kore üzerinden revolver ve revolver taşıyıcı sistemlerine dayanmaktadır. EWS Group'ta 300'den fazla çalışan, bireysel yetenekleriyle bugünkü şirketler grubunun profilini şekillendirmektedir. EWS ürünleri Almanya'da üretilmektedir. DMG-Mori Seiki (Trifix ve MSQP), INDEX (W dişler ve V çubuklar), Sandvik (EWS Capto), Iscar veya Arno (takım taşıyıcı sistemleri) ile kurduğu sistem ortaklıkları, alanındaki uzmanlığını ortaya koymaktadır. Hızlı değişim sistemi (modüler sistem) EWS Varia (çoğu zaman yanlışlıkla Vario olarak adlandırılır) ile şirketimiz donanım süresi optimizasyonunda standartları belirlemiştir. Sistem, Baden-Württemberg eyaleti inovasyon ödülünü kazanmıştır.

 3. MICRON AMERICA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İzmir, Türkiye'de bulunan MICRON AMERICA, 1995 yılından beri pirinç-metal-plastik kuşgözleri, perde kuşgözleri, çıtçıtlar, düğme kaplamaları, jean düğmeleri, perçinler ve çakma makineleri tedarikçisidir. Yüksek kaliteli üretim standartlarımız ve üstün müşteri hizmetlerine bağlılığımız bizi konfeksiyon, otomotiv ve diğer birçok endüstri için plastik kuşgözleri, metal kuşgözleri, çıtçıtlar, düğmeler, düğme kaplamaları, jean düğmeleri, jean perçinleri, kuşgözleri, düğme kaplama makineleri ve kalıpların lider tedarikçisi haline getirdi. Micron America, üstün kaliteli ürünler, hizmetler ve fiyat sağlamaya olan bağlılığıyla tanınmaktadır. Ana hedefimiz tam müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verme yeteneğimiz en büyük gücümüzdür. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun doğru ürünü seçmelerini kolaylaştırıyoruz. Yüksek eğitimli personelimiz, işinizi tamamlamak için doğru bağlantı elemanını ve/veya makineyi seçmenize yardımcı olabilir. Hızlı ve anında teslimat için stokta milyonlarca bağlantı elemanı bulunduruyoruz. Nazik, iyi eğitimli personelimizle ve stok ürünlerinin hızlı sevkiyatıyla gurur duyuyoruz. Deneyimlerimiz, size tutarlı kalite, zamanında hizmet ve rekabetçi fiyatlandırma sağlama yeteneği verecektir. Hızlı, güvenli ve verimli bir uzmanlık sağlayarak tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Tüm dünya için yaşam kalitesine temas ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı, güçlü, başarılı bir organizasyon yürütüyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  JIT Homes kırılmaz camdan yapılan aksesuarların tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünler: kenar bağlantı parçaları, cam kapı rayları, cam takoz sistemleri, yer hidrolikleri, kollar, duş menteşeleri, cam kelepçeler, kapı tokmakları, havlu askıları, gergi çubukları, duş fitilleri, musluklar, duş stabilizörleri, cam kanallar, döner donanım, kilitler, kapı menteşeleri, sürgülü kapı bağlantı parçaları, boydan boya cam kapı aksesuarları, ayaklı bağlantı parçaları vb.

 5. SCHREIBER & KASTELBERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHREIBER & KASTELBERGER GMBH, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Ingolstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE

  Fransa

  Verified by europages badge

  IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - Yapı/bina ve bayındırlık işleri, İthalat/İhracat - Yapı/bina ve bayındırlık işleri, banyo mobilyaları, İndirimli satış firmaları için stok eritme amaçlı parti mallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FELBER WERKZEUGSCHÄRFEREI UND HANDEL

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FELBER WERKZEUGSCHÄRFEREI UND HANDEL, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sarmenstorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. FEM S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FEM S.R.L., yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat, metal tespitleme pimleri, dekorasyon menteşeleri, Madeni inşaat malzemeleri, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granarolo Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, cıvatalar, metal hırdavatlar, Cıvata ve somun, özel cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. METAL LABOR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  METAL LABOR SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alet ve hırdavat, metal iç yüzeyi işleme, metal frezeleme, Alet ve hırdavat, metal delme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castenedolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CUNO KIPPER & SOHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CUNO KIPPER & SOHN GMBH, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EC PLAZA

  Güney Kore

  Verified by europages badge

  EC PLAZA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Makyaj ürünleri/malzemeleri, Güzellik ürünleri, Kozmetik ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Çantalar, Tekstil - İthalat/İhracat, Elektronik ticaret - servisler, Deri ürünleri, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seongnae-Ro 6-Gil, Gangdong-Gu, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 1. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 2. BIRLESIK FIRCA

  Türkiye

  We proudly introduce Birleşik Fırça, as one of the leading paint brush manufacturers in Europe, established in Turkey since 1958. Today, the second generation are the leaders of the company. Production is carried by the high technology, full automatic machinery under most contemporary conditions, in 8000 m2 production area, with a capacity of 15 million pieces per year. 80% of the business is export, to 65 countries over 5 continents. Our focus is painting tools, mainly paint brushes. We are manufacturing almost all kinds of paint brushes such as flat, round, oval and rectangular (stain) as well as paint rollers. We also manufacture tailor-made brushes based on customer's specifications. Producing all plastic parts and ferrules in our own plant by full automatic machinery with 130 team members, provides stability on quality and flexibility on customer needs. Consequently, in the light of increasing demand for paint brushes suitable for enviromental paints; BFS has included a full automatic, high capacity mixing and bundling machine to the plant. The synthetic filaments and natural bristles on plant; gives BFS competittive advantage with sustainable quality.. Finally, we as BIRLESIK FIRCA Team would like to thank each of our valued customers and business partners for their loyalty and trust, whom are the most precious part of our proud.

 3. POLIMATEK SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Polimatek 2012 yılında kalıpçılık ve kuyumculuk sektörlerine kesici takım satışı ve üretimi yapmak üzere kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Faaliyet konumuz, ELMAS, PCD, CBN , KARBAYT gibi ham maddelerden yapılmış Kesici takımların satışı konusudur. KARBAYT ham maddeden mikro freze, matkap, küre freze, zemin takımları PCD, ELMAS, CBN ve MCD ham maddelerden Posalux, CNC, punch, torna takımları Özel takım imalatı (Müşterinin üretmek istediği model doğrultusunda, takımın teknik resminin çizilerek istenilen takımın üretilmesi.) Kalıpçılık sektöründe; plastik enjeksiyon kalıp imalatından başlayarak, kuyumculuk sektöründe, alyans, bilezik, kolye ucu üretimi gibi üretim konularında 20 yıllık aktif bir iş deneyimimiz var. . Satışını yapmış olduğumuz kesici takımları “üretici kimliğimiz” ile müşterilerimize sunuyoruz. “Üretici kimliğimiz ve makine kullanım bilgimiz” ile satışını yapmış olduğumuz ürünleri müşterilerimize sunmamız, müşterilerimiz için çok önemli avantajlar oluşturuyor. Müşterimiz daha hızlı üretim yapıyor.Güçlü stoklara sahibiz.Müşterilerimiz kalitesi daha yüksek ürünler üretebiliyor.Daha az takım tüketimi ile daha cok iş üretebilme imkanı sağlıyoruz.Yenilikçiyiz, müşterilerimize daha önce kullanmadıkları kesici takımlar sunarak onlara yeni modeller üretebilmeleri için imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz özel takım çözümleri sayesinde müşterilerimizin üretim prosesleri kısalıyor, maden fireler azalıyor.

 4. WOYS BAGS AKGUL BAGS

  Türkiye

  Woys Bags Akgül Çanta olarak Türkiye'de çanta sektöründe, ihtiyaca yönelik müşteri talebi ve gerekliliklerine uygun çanta üretimi yapan bir firmayız. 750 m2 kapalı üretim alanında, 40 kişilik uzman kadromuz ve 10 yıldan fazla üretim tecrübemizle iç pazar ve uluslararası pazara hizmet vermekteyiz. NELER ÜRETİYORUZ ? *Promosyon çantalar, *Soğutucu Termal çantaları *Sırt çantaları *Spor çantaları *okul çantaları *Outdoor dağcı çantaları *Anne Bebek Çantaları *Evrak ve bilgisayar çantaları * Plaj çantaları *Makyaj çantaları *Alışveriş çantaları *Hayvan taşıma çantaları *Bez çantalar *Enstürman çantaları * Ekipman çantaları *ve daha yüzlercesi SİZ TASARLAYIN BİZ ÜRETELİM ! Ayrıca özel tasarım çantalarınız içinde tasarım ekibimiz ile numune üretimi temelli çözümler sunabilmekteyiz. Kısacası Siz tasarlayın biz üretelim. Woys Bags Akgül Çanta olarak talep ettiğiniz ürünü sistematik üretim prensibimizle zamanında üretiyor , zamanında teslim ediyoruz. Woys Bags Akgül Çanta İmalathanesi lokasyon olarak Uluslararası Mersin ve İskenderun Limanına yakın olmanın avantajına sahiptir. Karayolu, Demiryolu ve hava taşımacılığı ile de fabrikanın kapılarından deponuza kadar mallarınız emin ellerde. Çanta imalat ve tasarımı ile ilgili tüm soruların ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.

 5. KIRIKLER AŞ

  Türkiye

  Hakkımızda Kirikler Hırdavat Nalburiye A.Ş. ​ 1979 yılından beri sektörde var olan firmamız 1995 yılında Kirikler Ticaret olarak yeniden şekillenmiş, 1998 yılında ise şirketleşerek Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. ünvanını almıştır. ​ Değişen dinamikleri ve çağın gereksinimlerini göz önünde bulunduran firmamız 2004 yılında inşaatını tamamladığı plazasına taşınarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmiş ve sektörde örnek teşkil etmiştir. ​ Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. 11.000'i aşan ürün çeşidine her yıl yen ürünler ekleyerek ürün gamını genişletmektedir. ​ Tüm Türkiye'de tanınan firmamız dürüst ticaret ilkesi, kaliteli hizmet anlayışı ve geniş pazarlama ağıyla marka değerini her geçen gün artırmaktadır.

 6. OZEN TEKNIK TASIYICI EKIPMANLAR LTD ŞTI

  Türkiye

  1994 yılından gelen tecrübeyle oluşturduğumuz Özen Teknik mümessili olduğu firmaların ürünleri ile ülkemizde her türlü endüstriye yönelik ve her gün yenilenen bilgisi, tecrübesi, titizliği ve en iyiyi elde etme azmi ile müşterilerine satış öncesi maximum çözüm üreterek ve satış sonrası hızlı servis desteği vererek her zaman mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek faaliyet göstermektedir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız ve toplum için sürekli yeni değer üreten, Kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, Kaynakları verimli kullanabilen, İyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren, Müşterilerimiz ile kısa süreli değil güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak, Toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir kurum olmanın onurunu çok uzun yıllar daha devam ettirmektir.

 7. ISKUR MAKINA - MELIH KALKAN

  Türkiye

  İşkur Makina - Melih Kalkan is one of the leading producter of textile manufacturing machinery needs and tools in our local market. Apart from textile industry, we produce certain lubricants for all kinds of machines and produce certain furniture types for home usage.

 8. VEPEMIR ITH.IHR.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan VEPEMİR, Çağımızın gereksinimi olan teknolojik yeniliklerle ve modern bir alt yapı ile ihtiyaç duyulan düzeyde satış yapabilmenin mümkün olacağı bilincindedir. EMİRSAN’IN yılları aşmış birikiminin gücünü de önüne katarak ilerleyen VEPEMİR; TARIM, HAYVANCILIK MAKİNE ve EKİPMANLARININ ihracatında önemli bir rol oynamaktadır.

 1. KK GROUP DANISMANLIK

  Türkiye

  Türkiye de imalat yapan firmalar ile ortak çalışmaktayız. Bir çok ürünü üretirip yurtdışı satışını yapıyoruz. Mermer, organik sabun üretimi, silikon tabancası, halı, tekstil ürünleri, deri üretimi, sucuk, pastırma, bakliyat, tıbbi maske eldiven, dezenfaktan, gibi koruyucu malzemelerin üretimini yapmaktayız. Bu ürünlerin kaliteli üretimini takibini yapıp uluslararası bir marka olmak için firmamız bünyesinde topladık. KK Group Danışmanlık bir uçak mühendisi ve bir enerji sistemleri mühendisinin bir araya gelmesi ile kurulan bir şirkettir. Azerbaycan, Ukrayna ve İran ile ticari faaliyetlerimiz gerçekleşmiştir. Türkiye deki şirketlerin ve yurtdışındaki şirketler arasında güven bağını kurmak ve ticaretinin her iki tarafında memnun olacağı şekilde gerçekleşmesi için çalışmaktayız. Ayrıca doğrudan üretici firma ile çalıştığımız için fiyatlarımız uygun ve fabrika çıkış fiyatllarıdır. Bünyemizde gümrük müşaviri, uluslararası nakliye firması, avukat ve reklam acentası ile ortaklıklarımız mevcuttur. Tek seferlik ticaret değil, sürekli bir ticareti hedeflemekteyiz.

 2. HATTAN METAL A.S.

  Türkiye

  Hattan olarak, metal ürünleri satışı ve tedariği konusunda faaliyet gösteriyoruz. Amacımız, müşterilerimize yüksek kaliteli metal ürünleri sunmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamaktır.

 3. PRODIVA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Karo raylarımız el yapımıdır ve farklı yüzeylere sahiptir. Ana faaliyet alanımız köşe koruma profillerinin yanı sıra fayans döşeme profillerinin imalatıdır. İşlememizin ağırlık merkezi, yüzeyde olduğu gibi parlaklıkta da desen olarak fırçalanmış olan çapraz taşlamadır. Tasarım müşteri ihtiyaçlarına göre değişir. Paslanmaz çelik ray için bir yüzey olarak ince zımparalama, farklı zemin kaplamaları arasında yüksek kaliteli bir geçiş oluşturur. Örneğin parke ile karo veya taban yüzeyleri gibi farklı kaplamaların arasındaki geçişler dekoratif olarak tasarlanabilir. Ancak ProDiva ateli sadece dekorasyon sektöründe kullanılmaz, kenar koruma alanında da kullanılabilir. Bunların ilgili işleme numunelerindeki gibi sonlandırma parçaları da vardır. Paslanmaz çelik bileşim V4A'dan mamul ürünlerimiz müşteriye zemin ve duvar kaplamaları arasında yüksek kalitede bir etkileşim sunmaktadır.

 4. KANNENBERG GMBH

  Almanya

  Ahşap işleme için karbür uçlar üretiminde uzmanız ve müşterilerimize çeşitli yüksek kaliteli ürünlerle birlikte yetkili servis hizmeti sunuyoruz. Yalnızca üretici ve perakendecilere tedarik sağlıyoruz. Ürün yelpazemiz, plastik ve ahşap endüstrileri için yüksek kaliteli aletler içermektedir. Bunlar, değiştirilebilir kesici uçlar, planya bıçakları, dişli levhalar, testere dişleri, profilli standart levhalar ve profil oluşturma için kılavuzlar, yuvarlak çubuklar ve son derece hassas K-SMG02 + kesici uçları içermektedir. Kannenberg GmbH, ahşap işleme için metal uçlar ve bitler söz konusu olduğunda güçlü ortağınızdır. Firmamızın ana hedefi ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesidir. Aletlerimizi işlerken en dar tolerans sınırlarına riayet ediyoruz. Alman Hassas Takım İşleme Merkezleri Derneğinin üyesiyiz. .

 5. 3A GROUP COMPANY

  Türkiye

  Sanayi̇ üreti̇m yapan fi̇rmalarin i̇hti̇yaçlarini gi̇dermek amaciyla artan taleplere karsilik vermek amaciyla yapi malzemeleri̇ hirdavat civata el aletleri̇ i̇ş güvenli̇ği̇ kaynak gaz eki̇pmanlari hobi̇ bahçe ürünleri̇ ki̇myasal boyalar plasti̇fyan hammaddeler ölçme aletleri̇ havali aletler dekarasyon aletleri̇ alçi malzemeleri̇ temi̇zli̇k gruplari el sivilari ve bi̇r çok alanda fi̇rmalarin i̇hti̇yaçlarini hizli ve uygun fi̇yatlandirma sonucu karsilik veri̇yoruz. Yillarin verdi̇ği̇ tecrübe ve gerekli̇ bi̇lgi̇lerle fi̇rmaniza uygun ve mi̇syoner bi̇r kurumsallik katmaya devam edi̇yoruz. Geli̇şen teknoloji̇ ti̇careti̇ olarak bi̇li̇nen e ti̇caret lokasyonlarimiz internet sitemizde mevcut olup gerekli̇ bi̇lgi̇lendi̇rmeleri̇ görebi̇li̇rsi̇ni̇z. Si̇zlerde i̇hti̇yaçlarinizi kalem malzemeleri̇ni̇zi̇ bi̇zlere bi̇ldi̇rmeden almanizi tavsi̇ye etmi̇yoruz.Industrial production that needs their removal order asc response to demands purposes building materials company hardware bolt tools safety supply gas equipment activities garden products chemicals paints plastifian.Used raw materials measuring instruments air tools dekarasyon tools plaster materials cleaning group el fluids and a company needs on the most areas fast and we respond to affordable pricing. We continue to add a suitable and missionary institutionality to your company with years of experience and the necessary information. Our e-commerce locations, known as developing technology trade, are available on our internet site and you can see the necessary information.We do not recommend you to

 6. SENOL YILMAZ TECHNICAL HARDWARE AND HAND TOOL CORP.

  Türkiye

  Biz Türkiye'de üretici ve toptan satıcı bir şirketiz. 10000 çeşit ürün yelpazesi ile hem yurtiçi hemde yurt dışı siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kendi markamız olan ŞEYIL marka ürünlerini üretip sektörde en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.Toptancısı olduğumuz CETA-FORM el aletleri , RETTA el aletleri , MERİDYEN SUNTA VİDALARI VE MERİDYEN ÜRÜNLERİ , ŞEYIL SICAK SİLİKON , MASTİK , YAPIŞTIRICILAR , KARBOSAN , MAKİNA TAKIM MATKAP UÇLARI , ŞEYIL MARKA RECTUS ÇEŞİTLERİ , CİVATA SOMUN ÇEŞİTLERİ ve daha birçok hırdavat ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 7. EZBER HIRDAVATCILIK SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  HIRDAVAT Sektöründe 33 yıldır faaliyet gösteren Ezber Hırdavat, dünya çapında isim yapmış kendi alanında lider markalara ait ürünlerin satış hizmetini vermektedir.Ezber Hırdavat; gelişen pazarı yakından takip etmekte, ürün portföyünü müşteri ihtiyaçları çerçevesinde geliştirmektedir. Rüzgar Enerji Santrallerinin ihtiyaç duyduğu elektronik ve sarf malzeme, hırdavat ürünleri, cıvata, somun ve rulmanlar, iş güvenliği malzemeleri ve ithal ürünlerin tedariği, bunun yanında otomotiv sektörü; otomotiv servis ekipmanları ve yedek parçaların tedariki konusunda, ülke genelinde pazarda söz sahibi bir çok firmanın birinci tercihi olmaya devam etmektedir.Ezber Hırdavat, sektöründeki güncel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, gelişecek pazarların analizini yapabilecek altyapıya sahiptir.Ezber Hırdavat, sektör liderliğini hedeflemektedir. Bu hedefine ulaşmasındaki ana felsefe, kaliteli hizmet sunmak kadar önemli bir değer olan, uygun fiyat ve zamanında tedarik stratejisini, müşterilerinden aldığı sorumluluk, müşterilerine verdiği değer ve müşteriyi iş ortağı olarak görme duygusuna bağlamaktadır.Ezber Hırdavat, kaliteli yönetim sistemi projelerine verdiği önem ile beraber, iş güvenliği, sosyal sorumluluk projeleri ve çevreye verdiği değer ile sürdürülebilir şirket yönetimi anlayışına sahiptir. Yer aldığı sektördeki müşterilere sunduğu yasal ve standartlara uygun hizmet anlayışı, insani değerlere saygı ve insana verilmesi gereken önemi iyi bilen Ezber Hırdavat, bu çerçeve ile elde

 8. NALBURX

  Türkiye

  İnternetin yaygın olarak kullanılması ile birlikte birçok işlem de internetten halledilmektedir. Özellikle yoğun çalışan kişiler her türlü alışverişi internet üzerinden yapmaktadır. Kişilerin nalbur - hırdavat malzemesi alanındaki ihtiyaçlarına hitap eden sitelerden bir tanesi de Nalbur X sitesidir. Site, kaliteli ürünleri, uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri, ön planda tutmuş olduğu müşteri memnuniyeti ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.Site içerisinde her alan için ürün bulunmaktadır. Özellikle makineler arasında kaynak makinesi fiyatları göze çarpmaktadır. Uygun fiyata kaynak ekipmanları sunan site, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun ürün sağlamayı amaçlamaktadır. Sitede ev tadilatlarında kullanabileceğiniz küçük, ekonomik ürünlerde bulunmaktadır.İhtiyaca Uygun Ürün SeçenekleriNalbur ve hırdavat denildiğinde ilk akıllara inşaat sektöründe kullanılan yapı - onarım malzemeleri gelmektedir. Fakat Nalbur X oldukça geniş bir ürün yelpazesinde kişilere hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında ihtiyaçlara uygun güçlerde Jeneratör ürünleri de satılmaktadır. Alışveriş için siteyi tercih eden birçok müşteri, memnun kalmakta ve sıklıkla tercih etmektedir.Nalbur Malzeme Markalarıİhtiyacınıza yönelik istediğiniz bir marka ürününü de Nalbur X içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitede markaya göre arama yapmanız için özel bir arama motoru bulunmaktadır.

 9. MEYRAT MAKINA HIRDAVAT LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Müşteri taleplerine en kısa sürede, en uygun ürün ile cevap veren MEYRAT MAKİNA ve HIRDAVAT, yaptığı müşteri ziyaretleri ile Türk Sanayisinin hizmetine sunduğu ürünlerin performansını değerlendirip , gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır. Tüm uygulamalarda kullanılacak Hırdavat ürünlerini mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek güçlü bir stoğa sahiptir. Hırdavat sektöründe dünya lideri markaların geniş ürün yelpazesine hizmet veren MEYRAT MAKİNA ve HIRDAVAT, müşteri talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama ve teknik servis hizmetleriyle tercih edilmede ayrıcalıklı bir konuma gelmiştir. MEYRAT MAKİNA ve HIRDAVAT, hizmet kalitesinden ve prensiplerinden taviz vermeden, geçmişte olduğu gibi gelecekte de hizmetlerini sürdürecektir.

 10. ERTOK YAPI MALZEMELERI SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  Ertok Corporation located İstanbul city TURKEY based Supply Company. We’re the team professionals who understand what customer needs is and trying to full fill those requirements in appropriate span of time with suitable price. We Deal in Construction materials & chemicals, Hardware, Hand tools, Cleaning & Care Chemicals, Installation Materials, Home appliances, Garden & Landscape Products, Heating& Cooling & Ventilation Products, Safety products & general items as per the customer’s requirement. Our Customers belongs from manufacture industries, related items wholesaler & distributors, traders, hotels, hospitals and constructions companies etc. In order to learn more about our company pls. kind visit our website: www.er-tok.com.tr For further information on our services please do not hesitate to contact us. We Ertok Corporation here at will provide you with an excellent service to suit your business, your style and your time. It is how well you do, at the end of the day, that actually matters. Also that is what measures our success. One of our company representatives would like to personally meet you and discuss how we could help to you. If you are interested please don’t hesitate to contact us and discuss for further steps.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Alet ve hırdavat - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

45.582 Şirketler