• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • anahtarlar

Sonuçlar

Anahtarlar - Ithalat/Ihracat

 1. FRIEDRICH BRITSCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TORNA TEZGAHLARI HAKKINDA HER ŞEY40 yılı aşkın bir süredir Avrupa ve tüm dünyada torna parça endüstrisindeki hassas takımların lider ticari firmasıyız.Takım tezgah aynaları, kılavuz burçlar, sıkıştırma manşonları, takım tutucular, kesme takımları veya torna tezgahlarınız için gereken herhangi bir takım için doğru ortak biziz.Tornalama için gereken her şeyi sağlarız.34.000'den fazla ürün sürekli stokta Almanya'nın en büyük depolarından biri ve özel işleme ve üretim atölyemizle tüm isteklerin yerine getirilmesini sağlıyoruz.Sipariş edilen depo ürününü 24 saat içinde hızlı, yetkin ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz.Kalite konusunda da bize güvenebilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir DIN EN ISO 9001 sertifikamız mevcuttur. Ürün ve süreçlerimizdeki kalıcı iyileştirmeler, sürekli artış gösteren müşteri memnuniyetine katkı sağlar.

 2. PEAK ELECTRONICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ürünlerimizin en yüksek kalite standardı şirketimizin uzun vadeli gelişiminin en önemli temellerden biridir. PEAK electronics uzun yıllardan bu yana piyasada başarıyla varlığını sürdürmekte ve ürün paletini sürekli daha da geliştirmektedir. Tabii ki DIN EN ISO 9001: 2008 sertifikamız mevcuttur. Geniş standart ürün paletimizin yanı sıra, özel tasarımlarda da uzmanız. PEAK electronics ürünleri bireysel ihtiyaçlara göre geliştirir. PEAK electronics GmbH tarafından üretilen bileşenler, işlevleri sadece kimyasal bileşimlerinden ziyade, form yüzey ve yapıları tarafından belirlendiği için, REACH yönetmeliği anlamında "ürün" olarak kabul edilir. Ürünlerimizde bulunan kimyasal maddeler, normal veya makul öngörülebilir kullanım koşulları altında serbest kalsaydı, bu nedenle bir ön kaydın yapılması gerekli olurdu.

 3. DMN SCHÜTTGUTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DMN-WESTINGHOUSE, çok çeşitli dökme malzeme taşıma uygulamaları için döner valfler ve yönlendirme valfleri konusunda dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biridir. Müşterilerimize dünya çapında özel satış ortakları ve kendi iştiraklerimizden oluşan bir ağ aracılığıyla hizmet veriyoruz. Hollanda, Almanya ve ABD'deki üretim tesislerimizde, çok çeşitli sektörlerin gereksinimleri, ihtiyaçları ve uygulamaları için yapılandırdığımız yüksek kaliteli döner valfler ve yönlendirme valfleri üretiyoruz. Bağımsız bir şirket olarak DMN-WESTINGHOUSE, dökme malzeme işleme dünyasına her yıl zamana dayanan yüksek kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eder. DMN-WESTINGHOUSE'un döner valfleri ve yönlendiricileri çok çeşitli endüstriler için uygundur. Bunlar arasında hayvan yemi, plastik, süt ürünleri, ilaç, evcil hayvan maması, boya, bebek maması, biyokütle, lastikler, su ürünleri yetiştiriciliği, mineraller, gıda (kahve, tahıl, şeker vb.), kozmetik, geri dönüşüm, kimyasallar, piller yer alır. DMN-WESTINGHOUSE'da itibarımızı korumak için yüksek düzeyde profesyonel davranış bizim için önemlidir. İşimizi daha da büyütmek ve kurumsal profilimizi keskinleştirmek istiyoruz. Davranış Kurallarımız, eylemlerimiz için bize rehberlik etmekte ve BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin on ilkesine ve geçerli Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine uygun olarak çalışma konusundaki önemli sözümüzü temsil etmektedir.

 4. AGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kilit imalatçısı. Yüksek güvenlik kilitleri, kulplar, menteşeli kapaklar sunuyoruz. Açma ve kapama sistemlerinde liderlik pozisyonunu sağlamlaştırıyoruz. Üç sistem ve çözüm hattı sunuyoruz: Genel Sanayi, yüksek güvenlik endüstrisi ve enerji dönüşüm endüstrisi. AGA, İspanyol ve uluslararası iç pazarda kilit sektörünü temsil ediyor. Amacımız her zaman çevremizdekilerle sosyal etkileşimi sürdürmek ve olduğumuz yerde fırsatlar yaratmak olmuştur. Yolu AGA'dan geçen, bu iş projesini mümkün kılan insanlara çok şey borçluyuz. Motive ettikleri beklentileri ve coşkuyu korumak istiyoruz.

 5. E. DOLD & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  E. Dold & Söhne KG - Lösungen für die Automatisierung DOLD uluslararası yönelimli, orta ölçekli bir aile.şirketidir. Şirket, tesis ve makinelerde kullanılan emniyet otomasyonu için kaliteli bileşenler ve komple çözümler geliştirir, üretir, ve dünya çapında dağıtım ve satışını yapar. DOLD zaman içinde gelişmesini başarıyla sürdürmüştür: Başlara röle teknolojilerinde bir öncüyken, günümüzde işlevsel emniyet, elektrikli emniyet teknolojisinin yanı sıra tahrik teknolojisinde de Avrupa'nın lider sektör temsilcilerinden biri haline gelmiştir. İnsanların, makinenin ve teçhizatın hasardan korunması ve verimliliğin arttırılması gereken her yerde DOLD ürünleri başarıyla kullanılır. Örneğin, kesinti, hız izleyicileri ve kablosuz acil durdurma sistemleri gibi emniyet anahtarlama cihazları hemen hemen tüm sektörlerde tehlikeli bir durum oluştuğunda hızlı ve emniyetli bir şekilde kapatmayı sağlar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DESTACO EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DESTACO EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SIT (SCHWEIZ) AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SIT (SCHWEIZ) AG, yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sirnach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. SWS SPANNWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SWS SPANNWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schlüchtern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AK-SA OTOMOTIV YAN SANAYI VE TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  AK-SA OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1979 yılında Türkiye/İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş amacı otomotiv ana sanayi firmalarına ve yedek parça piyasasına çeşitli ürünler üretmektedir.Ürün kalitesine verdiğimiz önem neticesinde AK-SA markası Türkiye’nin dışında Almanya, Avusturalya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, İngiltere, İsrail, İsveç, İtalya, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Mısır, Polonya, Romanya, Sırbistan, Slovenya, Yunanistan gibi bir çok ülkede de uzun yıllardır tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bu nedenle her geçen gün firmamıza yenilikler katarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek için çeşitli yatırımlar yapılmıştır.Bunları kısaca sıralayacak olursak. Kalıphane bölümümüzde ciddi yatırımlar yaparak makine parkurumuzu Avrupa tezgâhlar alarak genişlettik. Ar-Ge bölümümüzde kalıp ve ürün tasarımlarımızı Creo Parametric , PowerMILL ve EZ-EDM Cad ve Cam programlarını kullanarak yapmaktayız. Ve ayrıca firmamızda plastik enjeksiyon , metal enjeksiyon ve talaşlı imalat bölümlerimiz mevcuttur. Ürün guruplarımızı sıralayacak olursak Sigorta kutusu grubu, Kontak anahtarı grubu, Devre kesici grubu, Buton grubu, Fren otomatiği grubu, Geri vites otomatiği grubu, Anahtar grubu, Yağ müşiri grubu, İkaz lambası grubu, Römork ve dorse fişleri dorse kabloları grubu, Tır ve çeşitli araçlar için hava hortum ve tabancaları grubu.Üretimimizin % 75 ini ihraç etmekteyiz. Bu da ülkemiz adına bizim için bir gurur kaynağıdır.

 5. KO-KEN EUROPE

  Lüksemburg

  Kaliteli işler için mükemmel aletler kullanınız! 1975 yılında kurulmuş olan Ko-ken Europe S.A. Avrupa ülkeleri için ünlü Japon firması Ko-ken Tool Co. Ltd üretimi aletlerin yetkili dağıtım merkezidir. Ko-ken Tool şirketi dört nesilden bu yana, müşterilerine en mükemmel ve en kaliteli el aletlerini sunmak amacıyla lokma anahtarları ve lokma takımı için uçlar üretmektedir. Ko-ken Tool Co. Ltd kalitenin ve güvenilirliğin simgesidir. Japonya'nın Shizuoka kentinde kurulu olan şirket Ko-ken aletlerine o mükemmel kalitesini sağlayan işlemleri uygulamaktadır. Fabrikadan çıkmaya hazırlanan her Ko-ken aleti çok ciddi ve zorlu kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Ko-ken, kendisinden kaynaklanan her türden malzeme ve üretim hatası olan tüm kusurlu aletlerini distribütörleri aracılığıyla değiştirme garantisi vermektedir. Ko-ken Tool Co. Ltd fabrikasında uygulanan tüm üretim süreçleri 1995 yılından bu yana ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

 1. ISTANBUL CILINGIR EVI

  Türkiye

  İstanbul Çilingir Evi 7/24 tüm ilçelerde kapı açma (çelik, ahşap, demir) oto çilingir, anahtar, kasa açma hizmeti verir. Istanbulun tüm ilçelerinde adalardan, ataşehire, Zeytinburnu'ndan Beylikdüzü ne kadar 39 ilçenin merkez ilçe dahil olmak üzere tüm mahalle ve semtlerinde aktif olarak çilingir servisi verilmekte, nasıl her yere ulaşılıyor? Tüm bu bölgelerde bulunan çilingir servisleriyle bayilik ağı kurulmuştur. Profesyonel servis veren özellikle dürüst olan insanlardan Seçilen ekip 24 saat prensibiyle çalışır. Sabit fiyat garantisiyle gece gündüz aynı ücretlendirme politikası uygulanır. Öncelik olarak ilin 39 ilçesi Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla diğer 3 ilçe..

 2. ETIMESGUT EMIR ÇILINGIR

  Türkiye

  Etimesgut Çilingir, Emir Anahtar Çilingir olarak siz değerli müşterilerimize 24 yıldır hizmet vermekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bölgeler; Etimesgut, Emirler, Eryaman, Elvankent ve Bağlıca bölgeleridir www.etimesgutcilingir.com.tr Çilingir hizmeti, oto çilingir hizmeti, kasa çilingir hizmeti, kilit değiştirme hizmeti, anahtar yapımı ve kopyalama, oto kumanda pil değişimi, akıllı apartman kilidi ve montajı, alarm kumandası kopyalama ve kale alarm alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. En uygun fiyat garantisi veriyoruz ve bir çok kilit markası ve çeşitleri sunmaktayız. Bunlardan bazıları; Kale, Yuma, Daf, Yale, Mul-t-lock, İntegrator, Desi, Karakoç, Otomatsan, Merter Akıllı Kilit gibi markalar ve daha bir çok çeşit ve marka sunuyoruz.

 1. MUTLUSAN ELECTRIC

  Türkiye

  Dear Sir/Madam Mutlusan is electric company that brings together more than 700 employees and 45.000 m2 production area. Our own 3 exclusive distributor operating to over 3.500 customer only in Turkish market. Mutlusan produced more than 3.000 İtems and Export over 85 active countries such as All Europe, Middle East Countries, South America, Balkans, Turkish Republic countries, All African countries and some part of the Asia. Our headquarters is located in Istanbul, Turkey. Main productions are in below listed. 1. Switches, Sockets and Group Plugs 2. Cable raceway (Pvc) 3. Perforated cable raceway(Pvc) 4. Metal Spirals (Flexible) 5. Spirals (Pvc) 6. Pipes 7. Lightings 8. Fans 9. Plastic electric Pannels 10. Distribution boxes 11. Start-Stop push buttons 12. Thermoplastic boxes 13. Industrial sockets and plugs

 2. BEBEK ÇILINGIR

  Türkiye

  Bebek çilingir olarak tüm çilingir ihtiyaçlarınızda sizlere 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet sunmaktayız. Eğer sizde bebek bölgesinde kapıda kaldıysanız tek yapmanız gereken telefon numaramızdan bizlere ulaşmak olucaktır. Telefon numaramız 24 saat açık olup sizlere kesintisiz hizmet vermek adına 12 kişilik usta kadromuz mevcuttur.

 3. ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF)

  Almanya

  ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF), yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TES FAMENNE

  Belçika

  TES FAMENNE, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ELEKTRİK TESİSATLARI, anahtarlar, batarya pili, ELEKTRİK TESİSATLARI, elektrikli ısıtma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochefort, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FIRST BOLTING

  Belçika

  FIRST BOLTING, yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tork kontrollü sıkma, sıkma aletleri, sıkma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ZF SWITCHES & SENSORS

  Birleşik Krallık

  ZF SWITCHES & SENSORS, yılında kurulan ve Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. anahtarlar, sensörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. HEBEI OUYANG SAFETY TOOLS CO.,LTD

  Kanada

  HEBEI OUYANG SAFETY TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıvılcım çıkarmaz aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Botou, Kanada 'de bulunmaktadır.

 8. COLMAN LEDER

  Belçika

  COLMAN LEDER, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kilitler, Deri ekler ve kollar, Kilitler, ayakkabı onarımı, anahtarlar, Deri ekler ve kollar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruibeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BERG & CO. GMBH

  Almanya

  BERG & CO. GMBH, yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIFENSOR FONTANA

  İtalya

  DIFENSOR FONTANA, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manyetik kilitler, anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BOSS SERVE

  Birleşik Krallık

  BOSS SERVE, yılında kurulan ve Güvenlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Anahtarlar, zararlıların kontrolü, Mektup hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bradford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH

  Almanya

  W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH, yılında kurulan ve İç kısım için emniyet kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Endüstriyel Hırdavat, kilit değiştirme, anahtarlar, Madeni inşaat malzemeleri, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KARL KAUFMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  KARL KAUFMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Backnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL MOELLE

  Almanya

  ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL MOELLE, yılında kurulan ve Elektrik - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. endüstriyel otomasyon cihazları, anahtarlar, toptan elektrik malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FPT - FLUID POWER TECHNOLOGY

  İtalya

  FPT - FLUID POWER TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Anahtarlar, hidrolik kaldıraç, Anahtarlar, geri dönüşümlü malzemeler, gergiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ISYLUX

  Lüksemburg

  ISYLUX, yılında kurulan ve Elektrikçilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yangın dedektörleri tesisatları, Alarmlar ve izinsiz giriş, orta gerilimli alternatörler, anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troisvierges, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. CLEFERM

  Fransa

  CLEFERM, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nanterre Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. BERVAN

  Belçika

  BERVAN, yılında kurulan ve Sanayi kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Kilitler, Kapılar ve girişler, otomatik ve kontrollü girişler, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Kilitler, anahtarlar, Kapılar ve girişler, otomatik ve kontrollü girişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Anahtarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.512 Şirketler