• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • arabalar için yağlayıcılar

Sonuçlar

Arabalar için yağlayıcılar - Ithalat/Ihracat

 1. STRONG ENERGY COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2018 yılında kurulan Strong Energy, Adana'da otomotiv ve endüstriyel sektörler için mineral ve sentetik yağ üreticisidir. Tam donanımlı modern laboratuvar tesislerimiz ile mineral ve sentetik yağ sektörüne hizmet veren 9.000 m2 fabrika üssü ile 20.000 m2 üretim alanımız %100 müşteri memnuniyetine ulaşmaya devam etmektedir. ISO 9001 gibi ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak çeşitli endüstriler için yağlayıcılar üretiyoruz: 2015, OHSAS 18001: 2007, ISO / TS 16949: 2009, ve ISO 14001: 2015 kalite ve çevre yönetim sistemleri. Kalite kontrol laboratuvarımızda üretilen ürünlerimizin kalitesini hassas bir şekilde kontrol ediyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Otomotiv Yağları, •Ağır Hizmet Motor Yağları, •Elektrikli Araçlar için Yağlar, •Tarımsal Yağlar, •Motosiklet Yağları, •Dişli ve Şanzıman yağları, •Otomatik Şanzıman, •Hidrolik Sistemler, •Antifriz ve Soğutma, •Gresler Yağlayıcılar ve çok daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Strong Energy olarak, madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren birçok uluslararası şirket için özel markalı ürünler ve Route Lubricants ve Rush Lubricants gibi kendi markalarımızı üretiyoruz. Dünya çapında 50 ülkeye ihracat yaparak ve ihracat yapılan ülke sayısını artırarak uluslararası arenada haklı bir yer edinmek için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. MABANOL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalite ve hizmet için ortağınız. Mabanol, yağlama maddeleri ve bitüm alanındaki geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlerdeki ulusal ve uluslararası ticari iş ortaklarına ve kullanıcılara yağlama maddeleri sağlar. Yağlama maddeleri konusunda herkesin beklentileri yüksektir. Orta ölçekli Alman yağlama maddesi ticaretinde Mabanol bağımsız bir markadır. Çok farklı yağlama maddesi ürünlerimiz sayesinde hassasiyet ve güvenilirliği garanti ediyoruz. Üstelik hem otomotiv hem de endüstriyel kullanımlar için. Ticari ilişkilerin temelini güven oluşturur. Mabanol ile çalışmaya karar verirseniz doğru bir iş ortağına sahip olursunuz. Kendi alanında uzmanlık, bağımsız düşünme, güvenilirlik ve esneklik bizi öne çıkaran özelliklerimizdir. Şimdi ve gelecekte sürekli yüksek kalite, yetkin danışmanlık hizmetleri ve kapsamlı servis olanaklarımıza güvenebilirsiniz.

 3. OPET LUBRICANTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  OPET FUCHS, İzmir Aliağa'da bulunan üretim tesisinde madeni yağ, oto bakım ürünleri üretmektedir. Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. OPET Petrolcülük A.Ş. ve Fuchs Petrolub SE şirketlerinin ortak kuruluşudur. Otomotiv ve endüstriyel yağlar, oto bakım ürünleri konusunda Türkiye çapında 200'ü aşkın uzman ve kalifiye çalışanı ve geniş ağıyla üretim, satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır. OPET FUCHS ayrıca Ford Q1, ISO 14064 Sera Gazı Emisyon Doğrulaması ve TSE EN ISO/IEC 17025 Laboratuvar Yeterlilik Sertifikaları gibi sertifikalara da sahiptir. OPET FUCHS, otomotiv ve sanayi sektörlerinde kullanılan madeni yağlar, oto bakım ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. OPET FUCHS, Man, Volvo, VW, Mercedes Benz, Ford vb. dünyanın en prestijli OEM'leri (Orijinal Ekipman Üreticileri) tarafından onaylanmış ürünleriyle sektördeki üreticiler ve tüketicilerle her zaman işbirliği ve iletişim içinde olmuştur. Dünyanın en büyük bağımsız madeni yağ üreticisi olan Fuchs Petrolub SE, 5.000 çalışanıyla 40'tan fazla ülkede ve 50'den fazla şirkette faaliyet göstermektedir. 10.000 farklı ürünle 100.000'den fazla müşteriye ayrıcalıklı çözümler sunan Fuchs, özellikle teknoloji yatırımları; araştırma ve geliştirme faaliyetleri; ve çeşitli faaliyetlerle sektöründe öncü konumdadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. ACT AEROSOL CHEMIE TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACT Aerosol Chemie Technik GmbH şirketinin faaliyet konusu, otomotiv sektöründe kimyasal-teknik ürünlerin üretimi ve dolumudur. Ürün yelpazemiz klasik fren temizleyici ve araç bakım mamullerinden, son derece gelişmiş yakıt ve yağ katkı maddelerine kadar, otomotiv ve aksesuar sektörünün ihtiyaçlarını tamamen kapsamaktadır. Bunların çoğu, tarafımızdan geliştirilmiş ve test edilmiş formüllere göre üretilmiş olan kendi ürünlerimizdir. Kendi reçetelerimize göre yaptığımız üretimin yanı sıra, müşterilerimizin talimatlarına göre etken maddeleri karıştırma veya müşterilerimiz tarafından sağlanan sıvıları doldurma konusunda da hizmet verebilmekteyiz. Ancak piyasaya kendi markamızla çıkmış bulunmamaktayız, aksine sadece özel etiket altında fason üretim ve dolum alanında faaliyet göstermekteyiz, başka bir deyişle etiket müşterimizindir ve unvanımız veya katkımız etiket üzerinde görünmez.

 5. AS AUTOMOTIVE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüksek performanslı gresler, katkı maddeleri, fren sıvıları, radyatör yağlama maddeleri. Made in Germany. Almanya otomotiv mühendisliğinin ülkesidir. İlk otomobiller Almanya'da icat edilmiştir. Vizyonerler ve mucitler, kendi kendini süren otomobilleri yola çıkarmak için fikirler ürettiler. Bu rüya gerçek oldu. AS Performance motor yağları ve yağlama maddeleri yollarda ve yarış pistlerinde yerlerini aldılar. En güncel tekniğe uygun en modern teknoloji. Mobil ve bağımsız olmak herkesin hayalidir. En yeni motor teknikleri için de en modern yağlama maddesi teknolojisi gereklidir. Sentetik, yarı sentetik ve mineral baz teknolojisine dayanan, güçlü, teknik olgunluğa ulaşmış. Minimum sürtünme, maksimum yağlama filmi kalınlığı ve motorların ve dişlilerin mümkün olan en yüksek güvenilirliği AS Performance yağlama maddelerini 1. tercih haline getirir. Ürünlerimizin performansını sürekli iyileştirme konusunda tutkuluyuz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HERMANN BANTLEON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Hermann Bantleon GmbH'yiz. Merkezi Ulm'de bulunan yağlama maddesi uzmanıyız. Şirketimiz yaklaşık 250 çalışanı olan. orta ölçekli bir şirkettir. Müşterilerimize yerinde danışmanlık sunuyor ve bireysel konseptler oluşturuyoruz. Teklifimiz, metal işleme endüstrisinin tüm süreç zincirini kapsar: Bu sürece iş parçasını işleme, temizleme ve paketleme de dahildir. Otomotiv alanındaki tesis ve makine üreticilerini yapım aşamasından itibaren destekliyoruz. Sürdürülebilirlik firmamızın hedefidir. Bu yüzden uzun ömürlü ürünleri araştırıyor ve geliştiriyoruz. Ayrıca ağaçlandırma yoluyla arıların koruma veya karbon dengeleme gibi çeşitli projelere katılıyoruz. BANTLEON FORUM'da çalışanlar, müşteriler ve iş ortakları yeni bilgiler edinebilir. Sosyal ve toplumsal sorumluluğu üstleniyoruz. Örneğin sağlık, kültür ve spor alanındaki sosyal kurum ve faaliyetleri destekliyoruz.

 2. ALKIM PETROKIMYA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2005 yılında kurulan Alkim PetroKimya, İstanbul merkezli, otomotiv ve endüstriyel sektörlere yönelik mineral ve sentetik yağların önde gelen üreticilerinden biridir. Modern tesislerimiz 138.000 tonluk güçlü bir üretim kapasitesine sahip olup, kendini işine adamış uzmanlardan oluşan bir ekip ve çağdaş bir yönetim yaklaşımıyla desteklenmektedir. Üst düzey üretim kalitesine olan bağlılığımız, en son teknoloji test ekipmanlarına sahip tam donanımlı, akredite laboratuvarımızla güçlendirilmiştir. Hem ulusal hem de uluslararası standartlara titizlikle bağlı kalarak otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için yağlayıcı üretiminde uzmanız. Lider markamız Alkim Petrokimya'nın yanı sıra, Aksoil, Vollmax, Brentol ve Matador gibi diğer tanınmış markaları da gururla yönetiyor ve saygın uluslararası şirketler için fason üreticiler olarak hizmet veriyoruz. Küresel ayak izimiz dört kıtaya yayılmış 102 ülkeyi kapsıyor: Afrika, Asya, Avrupa ve Güney Amerika. Geniş ürün portföyümüz şunları kapsamaktadır: •Binek ve Hafif Ticari Motor Yağları •Ağır Hizmet Motor Yağları •Motosiklet Yağları •Otomatik Şanzıman Yağları •Traktör Yağları •Endüstriyel Yağlar •Denizcilik Yağları •Gresler •Proses Yağı •Tekliflerimizin kapsamlı bir incelemesi için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Alkim PetroKimya olarak, verimlilik ve maliyet etkinliğine olan bağlılığımızdan ödün vermiyoruz. Temel misyonumuz, ürün yelpazemizi değişen endüstri ihtiyaçları ve gelişmeleriyle uyumlu hale getirmek etrafında dönmektedir. Daha fazlası için bize ulaşın!

 3. ATOS FLUIDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  ATOS FLUIDES, yılında kurulan ve Arabalar için yağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gresler, endüstriyel, Gresler, endüstriyel, dizel otomobiller için yağlayıcı, Otomobil sanayisi için yağlar, Yağlama maddesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dardilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF

  Hollanda

  Verified by europages badge

  DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Arabalar için yağlayıcılar, Gresler, endüstriyel, otomobil temizlik ürünü, zincir yağları, yüksek sıcaklık yağlayıcıları, dizel motorlar için yağlama yağı, Otomobil sanayisi için yağlar, özel yağlar, Arabalar için yağlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siddeburen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. RVN GROUP SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RVN GROUP SRL, yılında kurulan ve Arabalar için yağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlar, benzinli otomobiller için yağlayıcı, motosiklet için yağlayıcı, Endüstriyel yağlama ürünleri, turbo dizel otomobiller için yağlayıcı, Endüstriyel yağlar, mekanik transmisyonlar için yağlayıcı, yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giorgio Di Piano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SILITECH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SILITECH AG, yılında kurulan ve Arabalar için yağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gumligen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ING. FLORIAN DENIFL ILUBE SCHMIERSTOFFE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ING. FLORIAN DENIFL ILUBE SCHMIERSTOFFE, yılında kurulan ve Arabalar için yağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Fulpmes, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. PETRO MAG

  Fas

  Verified by europages badge

  PETRO MAG, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Arabalar için yağlayıcılar, yağlar, Arabalar için yağlayıcılar, Otomobil sanayisi için yağlar, motorlu taşıtlar için radyatör antifrizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 2. XENOL ENERJI

  Türkiye

  Ürün ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyeti sağlamayı, madeni yağ sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiş firmamız sektörel faaliyetlerine 2006 senesinde başlamıştır. XENOL ürün gamımızla tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan, kaliteyi ve ulaşılabilirliliği en üst seviyeye çıkaran, ülke ekonomisine katma değer üreten bir kurum olmak adına; Kocaeli Gebze V Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetini sürdürmektedir. 11.000 m açık alan üzerine 13.000 m kapalı alan olan, 3 katlı olan tesisimizde çeşitli kimyasal imalatı gerçekleşecektir. Sadece motor yağı değil; gres, antifiriz ve motorlu araçlar için bazı katkı ürünlerini kendi bünyemizde markalarımız olan; XENOL ve ULTRAOIL ile ve fason olarak üretip hem iç piyasa hem de yurt dışına satışını gerçekleştiriyoruz. GEBKIM tesisimize ait (sektörel bazda) laboratuarı, sahip olduğu ekipman itibari ile Türkiye'nin en iyi 3. Laboratuarı haline getirmek ve Avrupa Standartlarına çıkartmak için TUBITAK'tan destek almaktayız. GEBKIM tesisimizde amacımız doğru ve hızlı kararlar almak, aktif organizasyon yapısı oluşturmak, düzenli eğitimlerle insan kaynaklarına yapacağımız yatırımın firmamız yarınları için bir yatırım olduğunun bilincinde olmak, ürün, hizmet ve çalışan seviyemizi en üst seviyede tutmak, misyonumuz imajımızdır felsefesiyle dürüst ve müşteri odaklı çalışarak faaliyetimize devam ediyoruz.

  Tüm ürünler arasında "arabalar için yağlayıcılar"

 3. SEGA AUTOMOTIVE CHEMISRTY

  Türkiye

  Through the years 2000, SEGA has not only become active in Iraqi, Iranian, Bulgarian, and German markets, but moreover played a leading role in the development of these market seven further. SEGA has also become one of the most strong and trusted brands in the Middle East, Africa, CIS Countries, South America, and Asia in manufacturing and exporting , automotive accessories, lubricants, auto cares, construction chemicals, and automotive spare parts. And growing each day, reaching its local and export targets. Today’s SEGA , is keeping up in step with the latest developments in the globalized word, and producing updated products by using the state-of -the art technology in both its Manisa and Iraq plants. SEGA brand is a registered trademark, and is one of the largest global brand in its sectors. For more than 20 years, SEGA, has been committed to making people's lives easier, better and more beautiful. SEGA offers strong brands and technologies in more than 60 countries, and in three areas of competence: Auto Car Care, Lubricants - Service Fluids and Adhesive Technologies. In Turkey, SEGA markets a wide range of well-known consumer and industrial brands, including SEGA FIX® adhesives and sealants, SEOIL® motor oils, SAFIR® motor oils, HARMONY® households products, PRESTIGE® air fresheners.

  Tüm ürünler arasında "arabalar için yağlayıcılar"

 4. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

  Dear Sirs, Our Company is the exporter/producer of Lubrication Equipment , Cleaning Equipment and Garage Equipment and we would like to make our company and its products known to you.If you are interested, we will be happy to send you any further information.We may be available in the near future to discuss the subject with you as well. Thanking for your kind interest and we look forward your early reply, we remain, Yours sincerely,

  Tüm ürünler arasında "arabalar için yağlayıcılar"

 5. UYGAR AUTO SPARE PARTS

  Türkiye

  Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv yedek parça tedarikçisi olan şirkettir. Yedek parça toptan ve perakende sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz sizlere kaliteli ve uygun fiyatla en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "arabalar için yağlayıcılar"

 6. OTOPARCASAN.COM

  Türkiye

  Otoparçasan Türkiye trafiğindeki tüm araç marka ve modellerine ait, yaklaşık binlerce adet ürün ve yüzlerce kaliteli yedek parça markasını bünyesinde barındıran, bu geniş marka ve ürün yelpazesi ile Türkiye'nin en büyük online yedek parça mağazası olma iddiasını sürdüren bir internet oto yedek parça satış mağazasıdır. Aradığımız oto yedek parçaya hızlıca ve hatasız ulaşma süreci Otoparcasan.com’a hemen üye olarak başlar. Üye olduktan sonra araç ruhsatında yazılı olan Şase Numarasını girerek sistemin bize gösterdiği tablolardaki adımlardan seçim yaparak aracımızı buluyor ve seçiyoruz. Bundan sonraki adım seçili olan aracımızı sanal garajımıza eklemek olacaktır. Sistemde seçili olan araç bilgilerimize göre kategori filtrelemesinden ya da en üstteki arama barından aradığımız yedek parçanın kategorisine giriyoruz. Parça kategorisine girdikten sonra Otoparçasan, otomatik olarak birden fazla farklı çeşitte markaya ait ürünleri karşımıza çıkarıyor. Biz ise sadece karşımıza çıkan bu marka fiyatlarını karşılaştırıyor ve bütçemize ya da ihtiyaçlarımıza en uygun oto yedek parçayı sepetimize gönderiyoruz. Son adım ise siparişimizi tamamlayarak oto yedek parçamızın kargoya verilmesini ve bize ulaşmasını beklemek. Hızlı, Kolay, Güvenilir. Başka ne olsun!

  Tüm ürünler arasında "arabalar için yağlayıcılar"

 7. MITAN-MINERALÖL GMBH

  Almanya

  YÜKSEK PERFORMANSLI YAĞLAR – yenilikçi, müşteri odaklı, esnek – MITAN MINERALÖL GMBH. Aile şirketimiz 35 yıldan uzun süredir 60'tan fazla ülkedeki müşterilerine sevkiyat yapmaktadır. Yüksek performanslı yağlayıcılar - Made in Germany - Mercedes, BMW, Volkswagen, Audi, MAN vb. için OEM onaylı. Bizde her şeyi tek bir çatı altında bulacaksınız: Motor yağları, dişli yağları, hidrolik yağları, soğutma sıvısı, fren hidroliği, gresler ve daha fazlası … Yüksek tank kapasitemiz (12 milyon litre), büyük depolama kapasitemiz (35.000 m2) ve en modern doldurma teknolojimiz sayesinde, istek ve ihtiyaçlarınıza her zaman hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verebilmekteyiz. Anında teslimat, hızlı yanıt süreleri ve önemli olduğunda mümkün olan en büyük destek. Kendiniz bakın ve ikna olun!

 8. ECO-ALIANCE LLC

  Rusya

  Eco-Alliance LLC, 10 yıldan uzun süredir faaliyet göstermektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz: İmalat için baz yağlar; endüstri için sınai ve kompresör yağları; makineler için motor, şanzıman, hidrolik yağları; özel yağlar ve yağlayıcılar; teknik sıvılar; koyu yağlı ürünler; Baz yağların ihracatı: MVI2, VHVI-4, VHVI-8, SN-80/ SN-150/SN-400, BS, HELP, vmgz (-45) Sevkiyat Slavneft-YANOS (Rosneft, Gazprom) Lukoil tesislerinden yapılmaktadır. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz vardır. Kuruluşumuzla işbirliğiniz karşılıklı güven, saygı ve başarıya ulaşma arzusuna dayalı uzun vadeli bir ortaklıktır.

 1. IGOL LUBRIFIANTS

  Fransa

  IGOL France işletmesi bugün Fransa'nın bağımsız yağlama yağları imalatçıları arasında 1 numaradır. Özel olarak otomotiv, taşımacılık, kamusal altyapı çalışmaları, tarım, makineli tarım, motosiklet ve denizcilik sektörlerine hitap eden profesyonel bir yağlama yağları serisi. IGOL ayrıca endüstrinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren yağlama yağları ve özel ürünlerden oluşan komple bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Igol dünyada 30'un üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve yılda 3.000.000 litrenin üzerinde ihracat yapmaktadır.

 2. ARDINA CAR CARE TURKIYE

  Türkiye

  Yaklaşık 30 yıldır amortisör sektöründe faaliyet yürüten Amortisör Market ‘LİP, Sachs, Bilstein, Jambe De Force gibi ünlü amortisör markalarının Türkiye'deki satışını yapmaktadır. Geçtiğimiz yıl ürün portföyünde yeniliğe giden firma, ürün gamına ‘Service' marka filtreleri ve dünyaca ünlü oto bakım üreticisi olan ARDİNA CAR CARE ekledi. 1980 yılında Hayri Kaynaktaş tarafından amortisör sektöründe hizmet vermek üzere kurulan firma günümüzde Ayhan ve Hakan Kaynaktaş kardeşler tarafından yönetilmekte. Dünyanın en iyi amortisör üreticilerinden olan ‘LİP'in bayiliğini alarak güçlenen şirket, aynı zamanda ‘LİP Amortisörleri' Yetkili Bayii Satış ve Servisi görevini de üstlenmiştir. Amortisör Market'te her türlü araca uygun amortisör bulmak mümkün. Amortisör Market, ‘LİP Amortisörleri'nin yanı sıra ‘Sachs', ‘Bilstein', ‘Jambe De Force' marka amortisörlerinin de satışını yapmaktadır. Firma 2008 yılında bir yenilik yaparak amortisör dışında motor bakım ürünü olan ‘ARDİNA CAR CARE ' ile Almanya filtre markası olan ‘Service'nin de pazarlamasına başladı.

 3. TRIBOLUB ENDUSTRIYEL LTD.STI

  Türkiye

  1959 yılında Bursa’da kurulan, şirketler grubumuza bağlı olan TRİBOLUB ENDÜSTRİYEL YAĞLAR LTD.ŞTİ. sektördeki saygın geçmişi ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olarak merkezi Almanya’da olan TEXOL CHEMICAL endüstriyel yağları, TEXOL otomotiv yağları, ve merkezi Amerika’da olan CHEVRON TEXACO Endüstriyel ve Otomotiv yağları konularında tek yetkili mümessil olarak Bursa’da 5000 m2 deposu ve Nilüfer Ticaret Merkezindeki ofisinde siz saygın iş ortaklarımıza hizmet vermektedir.Ayrıca firmamız gelişen sanayi sektörüne cevap verebilecek doğrultuda diğer ithal markaların yağlayıcı ürünlerini de ithal etmekte ve stoklarında hazır bulundurmaktadır.Tribolub End.Ltd.Şti. değerli markalarının, Sentetik ve Mineral yağları, Gresleri, Aerosolleri çeşitleri ile başta Tekstil - Otomotiv - Gıda - Demir Çelik - Çimento - Maden- Ağaç - Cam ve Rüzgar Enerjileri olmak üzere daha birçok sektöre hizmet vermektedir.

 4. KHUEELL PETROKIMYA OTOMOTIV SAN VE TIC A.Ş.

  Türkiye

  We are one of the leading manufacturers in Turkey with a wide range of products such as high quality lubricants. lubricant, engine oil, engine oil, grease, brake cleaner, rust remover. You can find more information about our product range from the attached documents and our catalog at http: //www.kross.com.tr/ekatalog/ or on our website http: //www.kross.com.tr/en/. index.php .Turkey Export Request We are one of the leading Engine Oil and Lubricant manufacturers in Turkey, including 0W-20, 0W-30, 5W-30, 5W-30 DPS, 10W-30, 10W-40, 15W-40, 20W Engine Oils. -50, SAE-30 , SAE-50 , Diesel and Heavy Diesel Engine Oils 5W-30 DPF , 10W-40 , 15W-40 DPF , 15W-40 API CI4, 20W-50 , SAE-50 Transmission and Gear Oils range 90 GL-1 , 75W-90 API GL-5 , 80W-90 GL-5 , 140 API GL-1 , TRACX x422 , ATF , ATF DEXTRON II , ATF DEXTRON III , DEXTRON CXT Hydraulic System Industrial Oil series HD - S 46 , HD - S 68 , SAE 10 Motorcycle Oils are 4T, 2T and many lubricants for various purposes. We also produce grease oils, brake cleaners, rust remover sprays.

 5. WORLD AUTOPARTS

  İspanya

  Yağlayıcı ve kimyasal madde üreticisi. Ayrıca Shell, Petronas, Castrol, Motul gibi pazardaki ana markaların distribütörleri... Müşterilerimizi memnun eden sonuçlar ile tüm kıtalarda ithalat ve ihracat yapıyoruz.

 6. LUBRICANTES BUENO SL

  İspanya

  Şirketimiz, her zaman tüm sektörler için yağlama yağlarının dağıtımında yer aldı ve en özel gereksinimleri karşılamak için adapte oldu. Tarım makineleri ve endüstriyel, kendinden tahrikli, deniz ve nakliye araçları için yağlar sunuyoruz. Barcelona’daki genel merkezi ile toptan yağlar kullanıyoruz ve pazarladığımız için güvenirlik ve profesyonelliğin eşanlamlısı olduk. Müşterilerimize, en son teknoloji ürünler sunuyoruz.

 7. BATEMUR SL

  İspanya

  Yağlayıcı, batarya, akü, amortisör, yedek parça, fren balatası, kit, filtre ve yağ, tüm markalar, otomobil, alarm, oyuncak, araç toptancısı...

 8. HSB TURKEY

  Türkiye

  HSB TURKEY, yılında kurulan ve Buğday sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Bitkisel yağlar, Şeker, un, Bitkisel yağlar, Şeker, gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "arabalar için yağlayıcılar"

 9. ATEXTRA OIL

  İspanya

  Tüm marka yağlarda toptancılar. Akümülatörler. Araç aküleri, yarı çekiciler ve güneş enerjisi toptancısı. Sanayi yağlar, piller, güneş pilleri, yarı römork aküleri, aküler, araç aküleri.

 10. ÖZERŞAH GROUP

  Türkiye

  ÖZERŞAH GROUP, yılında kurulan ve Arabalar için yağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlama yağları, gresler, endüstriyel sentetik yağlar, motor yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Arabalar için yağlayıcılar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

536 Şirketler