• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • boyalar ve cilalar

Sonuçlar

Boyalar ve cilalar - Ithalat/Ihracat

 1. TOPLAC AUTOLACKIERBEDARF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOPLAC araç boyası ve endüstriyel boya, boya aksesuarları, araç ve tekne bakımı ve özel boya tesislerinin geliştirilmesi ve yapımı konusunda uzman bir iş ortağıdır. Bu yılı özel bir kutlama yapacağız – TOPLAC'ın 25. yılı! TOPLAC ekibi kendine yüksek hedefler koyar – hem kendi gelişimleri için hem de en önemli iş ortakları ve müşterileri ile iş birliği için. 1990 yılından beri Glasurit otomobil onarım boyasının ve BASF endüstri boyasının toptancısıyız. Tamamen sizin isteklerinize ve taleplerinize göre çok sayıda binek araç ve ticari araç renk tonlarını çeşitli kap büyüklüklerinde karıştırıyoruz. Endüstri boyalarını bir kilogramdan itibaren küçük miktarlarda bile sunabiliyoruz. 15 yılı aşkın süredir Dallas - ABD'deki Auto Wax Company'nin özel iş ortağıyız. Auto Body Magic markası altında profesyonel hazırlama ve bakımı için ürünlerin satışı gerçekleştiriyoruz.

 2. ADESIV GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Temel yetkinliğimiz, gıda ve ambalaj sanayileri için yapıştırıcı, astar ve verniklerin geliştirilmesi ve üretilmesidir. Müşterilerimiz: Şu anda Belçika, Danimarka, Almanya, Fransa, İtalya, Hırvatistan, Hollanda, Avusturya, Polonya, Portekiz, İsviçre, İspanya, Çekya, Türkiye ve Macaristan'da bulunan şirketlere mal sağlamaktayız. Orta Avrupa'da da organizasyonumuzu kurma yolundayız, ancak şu anda da Avrupa'nın tüm ülkelerine sevkiyat yapmaktayız.d. Ürün yelpazemizdeki laminasyon yapıştırıcıları, astarlar ve çeşitli vernikleme sistemleri müşterilerimizin taleplerini karşılamamızı sağlamaktadır. Hizmetimiz: Ürünlerimiz hakkında size ücretsiz ve ayrıntılı danışmanlık veririz. Size kullanım önerileri vermekten memnuniyet duyarız, ayrıca satın alım işlemlerinden sonra da size destek oluruz. Müşteriye özel ürünler de imal ederiz. Fason üretim ve dolum da yapmaktayız.

 3. EPODEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EPODEX, yüksek kaliteli reçineler, boyalar ve diğer yapı malzemeleri konusunda dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biridir. Avrupa'da Krefeld (Almanya), ABD'de Std. Petersburg (Florida) ve Asya'da Erivan'da (Ermenistan) temsil ediliyoruz. Amacımız zemin kaplamacıları, zanaatkârları, perakendecileri ve diğer çeşitli sektörleri birinci sınıf, yüksek kaliteli ürünlerle tedarik etmek ve kapsamlı bir şekilde desteklemektir. Ürün yelpazemiz zemin, duvar ve çok sayıda yüzeyin kaplanması için ideal olan epoksi reçineleri ve poliüretan reçineleri kapsamaktadır. Kalıp yapımı, tekne yapımı ve ayrıca masa, lamba ve diğer birçok nesne ve eşyanın üretimi için idealdirler. Ayrıca çok çeşitli uygulamalar için geniş bir renk yelpazesine sahibiz. Ayrıca, çok çeşitli yenileme ve tadilat projeleri için ideal olan yüksek kaliteli mikro çimento ve diğer yapı malzemeleri stoklarımızda bulunmaktadır. Çok yönlü ürün yelpazemiz, akla gelebilecek her uygulama alanı için doğru malzemeleri keşfetmenizi sağlar. Bizimle çalışmanın avantajı: Hızlı teslimat ile hızlı kayıt ve işleme - Online doğrudan satış ile %100 maliyet verimliliği. - Bonus sistemi dahil bireysel fiyatlandırma - Bireysel danışmanlık ile 7/24 satın alma - Konteynerlerde ve IBC konteynerlerde esnek miktar işleme – Doğrudan üreticiden - "Made in Germany“ ürünler

 4. ADLER-WERK LACKFABRIK JOHANN BERGHOFER GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ADLER neredeyse, kalbimiz orada. ADLER, geleneksel bir Tirol aile işletmesidir. Bu nedenle, kendimiz için belirlediğimiz standartlar, bize uygulanan yegane kıstaslardır. Bu felsefe ile ADLER ahşap koruma ve ahşap kaplamalarında yetkinlik lideri haline gelmiştir. Çünkü işini tutkuyla yapan, yarım iş yapmaz. Araştırma ile başlıyor, danışmanlık ve hizmetle tamamlıyoruz. Damarlarımızda renkler akıyor. Tirol (A) Schwaz'daki şirket merkezimizde, marangozlar, ahşap imalatçıları ve mobilya, pencere, kapı ve parke zemin üreticileri için boya, vernik ve ahşap koruma ürünleri üretiyoruz. Ayrıca ressamlara ve usta boyacılara çeşitli boya ve verniklerle destek sağlıyoruz. Avrupa ve dışındaki müşterilere satış şirketlerimiz ve ticaret ortaklarımız ile ADLER Farbenmeister boya perakendecileri aracılığıyla tedarik sağlıyoruz.

 5. COSMOCHROME LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Boya alanında yarım asırdan fazla deneyime sahip boya şirketi Cosmochrome Ltd, kaliteli boyalar, vernikler, yalıtım kaplamalarının yanı sıra spor alanları için harçlar ve her türlü uygulamada kullanılmak üzere mikro çimento harcı üretiminde uzmanlaşmıştır. Birçok uluslararası sertifika sahip olan ve özellikle ekolojik ürünlere önem veren Cosmochromeis'in hedefi, baştan yaratmak ve yeniden dekore etmek isteyen herkes için profesyonel malzemelerden sanatsal günlük müdahalelere kadar geniş ürün yelpazesiyle ödenen paranın karşılığını veren mümkün olan en iyi malzemeleri üretmek ve iç ve dış pazarın ihtiyaçlarına yanıt verebilmektir. Ayrıca, şirket istek üzerine özel ihtiyaçlara yönelik özel yapım malzemelerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PINTURAS DECOLOR S.L

  İspanya

  Verified by europages badge

  Pinturas DECOLOR'da stratejik misyonumuz, kendi pazarımıza yönelik dekorasyon, inşaat, sanayi ve ahşap, makine, aksesuar ve eklentiler için boya, kaplama ve özel işlemlerin üretimi ve pazarlamasıdır. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası boya tedarikçileriyiz ve bu nedenle pazarla bağlantılı küçük, orta ve büyük ticari yüzeyler, profesyoneller ve bireyler gibi geniş bir hedef kitle yelpazesine sahibiz.

 2. VISA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Visa 25 yıldır, inşaat, plastik malzemeler, steril gıda ambalajları, kağıt endüstrisi, deri ürünler ve ayakkabıcılık endüstrileri gibi farklı sanayi alanlarındaki renklendirme ihtiyaçlarına uzmanlık ve profesyonellik ile yanıt vermektedir. Elde ettiği tecrübe, sürekli teknolojik yenilikler sayesinde, firma müşterinin taleplerine göre spesifik ve yeniden işlenmiş macun boyalar, çözeltiler, vernikler, mürekkepler üretir.

 3. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine ve tesis üreticisi olarak edindiğimiz geniş teknik bilgi birikimimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle, kısa sürede gerçekleştirilebilir ve ölçülebilir katma değer sunan uygulamalarına yönelik çözümler geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. İster kimya veya ilaç sanayii isterse de boya ve vernik sanayii, kozmetik sektörü veya gıda üretimi için olsun - ystral'da özel uygulamanız için mutlaka bir çözüm bulursunuz.

 4. MALECO FARBWERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MALECO FARBWERK GMBH, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OSNATOL-WERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OSNATOL-WERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SHERWIN-WILLIAMS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SHERWIN-WILLIAMS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WINKELMANN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WINKELMANN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FILZRING OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILZRING OHG, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Bad Sooden-Allendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. M. U. H. VON DER LINDEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  M. U. H. VON DER LINDEN GMBH, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wesel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HUELSEMANN COATINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUELSEMANN COATINGS GMBH, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MALVIN SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MALVIN SRL, yılında kurulan ve Isı yalıtım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plasterler, macunlar ve neme dayanıklı/su geçirmez ürünler/maddeler, Çimento ve harç katkı maddeleri, Yapı/bina için harç, Boyalar ve cilalar, hazır dozlu duvar sıvaları, su geçirmez sıva, Plasterler, macunlar ve neme dayanıklı/su geçirmez ürünler/maddeler, biyolojik konstrüksiyon, Çimento ve harç katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gricignano Di Aversa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PRISMA SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRISMA SAS, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sulu boyalar, solventli mine, kuvarslı boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BLANCHARD MULTI SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BLANCHARD MULTI SERVICES, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyacılık müteahhitleri, cam montajı, Boyacılık müteahhitleri, boya, bina boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pierrefitte-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BROCOLOR® LACKFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BROCOLOR® LACKFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gronau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DORTMUNDER LACK-MANUFAKTUR

  Almanya

  Verified by europages badge

  DORTMUNDER LACK-MANUFAKTUR, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LÖRKEN-LACKE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÖRKEN-LACKE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VALPAINT SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALPAINT SPA, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dış ortam boyaları, iç mekanlar boyaları, primer, dekoratif kaplamalar, tintometreler, kireçle menevişleme, boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polverigi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DITAN COLOR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  DITAN COLOR SRL, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. seramik renkleri, toptan boyalar, cam boyaları, renklendiriciler, yalıtım malzemeleri, sentetik renkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palazzolo Acreide, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HESSE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HESSE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. H. LOHMANN SCHIFFS- UND INDUSTRIEBEDARF E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. LOHMANN SCHIFFS- UND INDUSTRIEBEDARF E.K., yılında kurulan ve Deniz / gemi levazımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boyalar ve cilalar, kitaplar, halatlar, hava filtreleme tesisatı, indüviler, Boyalar ve cilalar, meteoroloji aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PIMASA

  İspanya

  Verified by europages badge

  PIMASA, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BOYALAR, boya fabrikası, sulu boyalar, iç mekanlar boyaları, dış ortam boyaları, su geçirmez boya, cephe boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. RENAT GLOBAL INŞ. IHR. ITH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İnşaat Malzemeleri, Yapı Kimyasalları, Mermer, Fayans, Fayans, Seramik, İç ve Dış Cephe Boyaları, Yalıtım Malzemeleri, Su Yalıtım Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Zemin Sistemleri, Harç ve Beton Katkıları, Derz Dolguları, Astarlar, Seramik Yapıştırıcılar, Silikonlar gibi birçok yapı malzemesinin ihracatını yapmaktadır. sakız, klozet, sarnıç, Dünyanın en kaliteli Madenleri arasında yer alan Zeolit ​​/ Klinoptilolit, Kaolin ve Perlit Madenlerini Balıkesir bölgemizde Hammadde, Yarı Mamul, Mamul olarak istenilen ebat ve ebatlarda ihraç etmek. KOBİ'lerimizin ürettiği değerli ürünler olan Zeytin Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları, Ceviz Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları. Dünya Global Pazarlarına termos ve termos çeşitleri, Mataralar, Özel Baskılı Seramik Tabaklar, Kaseler, Servis ve sunum ev araç ve gereçleri ihraç etmektedir. Dünya Global Şirketlerinin Türkiye'den Almak İstedikleri Ürünlerin Lojistik ve İhracatını iç piyasa araştırması yaparak, en uygun fiyat ve kaliteli ürün tedariği sağlayarak gerçekleştiren Danışmanlık Hizmetini de sağlamaktayız. Ayrıca Renat Global, Fransız CGP Europe firmasının OPTİFORM markalı F2X, SLX, FXT, B2X Termoplastik ürünlerinin Türkiye Tanıtım, Pazarlama, Satış ve Dağıtım Distribütörlüğünü yapmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "boyalar ve cilalar"

 8. EPOXY NUMMER EINS

  Türkiye

  Nummer Eins chemicals 2008 Yılından beri Kimya sektöründe edinmiş olduğu tecrübeler ışığında müşterilerine en iyi ürünü ve hizmeti sunma felsefesi ile yola çıkarak İSTANBUL tuzla’da A.O.S.B de Epoksi ve Poliüretan Yapı Sistemleri, Antikorrozif epoksi ve poliüretan çelik konstrüksiyon ürünleri, Ahşap ve Metal tekneler için epoksi ve poliüretan ürünler, Su bazlı polimer esaslı su yalıtım sistemleri İç ve Dış mekanlarda kullanılan kaplama sistemlerine yönelik ürünlerin üretimine devam etmektedir. Firmamız kaliteli üretim kaliteli ürün anlayışı ile Avrupa normlarına uygun laboratuar cihazları ve analiz ekipmanlarına sahip ARGE ve Kalite Kontrol Laboratuvarında konusunda uzman mühendis ve kimyager kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek ürünlerini sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 9. CUBO

  Türkiye

  Başergün Boya ve Kimya İnşaat San. Tic. A.Ş. inşaat sektörüne ilk adımını 1994 yılında Başergün İnş. Ltd. Şti. olarak atmıştır. Antalya'da birçok konut ve işyeri projesini başarı ile tamamlamış kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyerek kısa sürede sektörde hak ettiği noktaya gelmiştir. İnşaat malzemeleri sektördeki tecrübesinden ve profesyonel çalışma ruhunun getirdiği idarecilik anlayışı ile kısa sürede marka olma yolunda hedefe doğru koşmaya başladı.Doğru yapılan İşletme ve Arge yatırımlarının yanı sıra Başergün Boya ve Kimya İnşaat San. Tic. A.Ş. 2011 yılında 2 önemli yatırım kararı aldı ve uygulamaya geçti. Bu yatırım kararı ile mevcut Boya fabrikası alanındaki kapalı yerini büyüterek 9.500 m2'ye çıkarmış ve bu alan artışına EPS üretim tesisi kurulmuş ve Antalya Organize Sanayi bölgesinde 3. Kısım'da yeni bir yer alarak buraya 4.000 m2 kapalı alan üzerine tam otomatik Yapı Kimyasalları tesisi faaliyete geçirildi.• EPS Polistiren üretim tesisi (faaliyet Şubat 2012)• Yapı kimyasalları üretim tesisi (faaliyet Nisan 2012 )2016 yılı Haziran ayında Antalya Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım'daki 31.000 m2 alan üzerinde kurulu olan Yapı Kimyasalları tesisimizin yanına Boya ve EPS tesislerini de getirerek 22.000 m2 kapalı alan üzerine bu üç tesisimiz bir araya getirdik ve idari binamızı da bu alana taşıdık.Boya üretiminde 2016 yılında tam otomasyon yeni makineler alarak boya üretimine de dünya standartlarını yakalayarak sektörde ki ilk tercih edilen firmalardan olmayı başarmıştır

  Tüm ürünler arasında "boyalar ve cilalar"

 10. PNZ-PRODUKTE GMBH

  Almanya

  Sürdürülebilir ürünler. Elbette ahşap için. Biz öncü düşünürleriz ve maksimum kaliteli ve çevre dostu ürünler üretmekteyiz. İç ve dış mekanlar için tam ahşap çeşitleri. Garantili ve sertifikalı, örn. ISO 9001 ve ISO 14001 uyarınca. Biyolojik araştırma. Doğa karmaşık sorunsallar için en iyi çözümleri bulmaktadır. Bu nedenle bundan ilham alır ve sürdürülebilir ürünleri sürdürülebilir ya ve vaksları baz alarak geliştiririz. Birinci sınıf özel stiker. Markanız, kimliğinizdir. Özel ürün yelpazenizi markanızla uyumlu olara üretiriz. Hızlı dönen konseptler. Point-of-Sale online bağlanma. Kurum için tasarım departmanımız hayallerinizi gerçekleştirir - ilk hayalinizden ürün etiketlerine, broşürlere, reklam malzemelerine, Toppern ve ekranlar. e-lojistik. Akıllı e lojistik çözümlerimizle kısa sürede, hızlı yolla amaca ulaşma. Çevre dostu. Bu nedenle yenilikçi dijital teklifleri esnek ve hassas lojistikle birleştiririz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Boyalar ve cilalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.461 Şirketler