• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • cam silecekleri

Sonuçlar

Cam silecekleri - Ithalat/Ihracat

 1. MOERMAN

  Belçika

  Verified by europages badge

  Moerman, zemin ve pencereler için yenilikçi ve dayanıklı temizlik araçları üretmekte ve tasarlamaktadır. Günde 20.000'den fazla kat siliyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler kalitemizi ve bilgi birikimimizi seçmektedirler. En iyi fiyat / kalite oranına sahip temizlik aletlerinin nitelikli imalatı ve sorunsuz teslimatı için Moerman'a güvenirler. Pencere Temizleme söz konusu olduğunda, üzerinde durulan konu hedeflenen ürün geliştirme ve yeniliklerle profesyonel pencere yıkama sektörüne yönelik farklılaşma ve uzmanlıktır. Sıvı çekme, Hızlandırma…

 2. ILERSPRAY, SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  ILERSPRAY, SL, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, tozlaştırıcılar, Sprey oda parfümleri, oto yıkama için buhar püskürtme makineleri, antijel sıvı, ev temizliği için ürünler, Ev parfümleri, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres De Segre, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MTJ AUTO CLIPS

  Türkiye

  Şerefoğlu Otomotiv ilk olarak 1976 yılında 'Oto Şeref' olarak kurulmuştur. 1999 yılında şirket adını değiştirdi ve bu güne kadar 'Şerefoğlu Otomotiv' olarak devam etti. Firmamız Türkiye'nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa'da yer almaktadır. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye'den müşterilerimize hizmet etmenin yanısıra Tüm Dünya'da çeşitli Ülkelerdeki müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Renault, Volkswagen, Audi, Peugeot, Honda, BMW, Toyota, Ford, Fiat, Tofaş. hizmet sağladığımız markalardır. Özel ya da stoklarınızda olmayan herhangi bir marka için, kalıp, kalıp tasarımı ve plastik üretimi, isteyen müşterilerimiz için özel parçalar yapabiliriz.

  Tüm ürünler arasında "cam silecekleri"

 4. VANZEEBROECK HEVA

  Belçika

  VANZEEBROECK HEVA, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Ev ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam silecekleri, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, sıcak su torbaları, Cam silecekleri, iş eldivenleri, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huizingen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SOLARGLIDE LIMITED

  Birleşik Krallık

  SOLARGLIDE LIMITED, yılında kurulan ve Gemiler, iç tasarım/mobilyacılık - İç Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam silecekleri, perde ve kaplama işleri, stor montajı, Cam silecekleri, camlar için güneş önleme filmleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newcastle Upon Tyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KASPRZAK - OLMA S.C.

  Polanya

  KASPRZAK - OLMA S.C., yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal merdivenler, Cam silecekleri, dış asma kat, Metal merdivenler, Cam silecekleri, helis biçiminde merdiven sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. XIAMEN REFRESH AUTO PARTS CO.,LTD

  Çin

  XIAMEN REFRESH AUTO PARTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. AUTOMOTIVE INTERNET SHOP GMBH

  Almanya

  AUTOMOTIVE INTERNET SHOP GMBH, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABC PERFUMADORES Y QUÍMICOS

  İspanya

  ABC PERFUMADORES Y QUÍMICOS, yılında kurulan ve Araç bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam silecekleri, Cam silecekleri, antijel sıvı, Kimyasal ürün üreticisi, otomobil kokuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrent, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. AKRON UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  AKRON UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rastatt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KLEEN-TEX POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  KLEEN-TEX POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. hasırlar, banyo paspasları, lastik hasır örgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suchedniów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRABEBO

  Hollanda

  BRABEBO, yılında kurulan ve Araba modifiye ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cam silecekleri, araç aydınlatmaları, motor yağları, Cam silecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mijdrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SUPERMATY

  Polanya

  SUPERMATY, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kielce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. FACTORYLIQUIDATORS.COM

  Kanada

  FACTORYLIQUIDATORS.COM, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. otomobil silecekleri süpürge ve bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mississauga, Kanada 'de bulunmaktadır.

 3. POLENTEX SP. Z O.O.

  Polanya

  POLENTEX SP. Z O.O., yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABAKMEDIA DARIUSZ WIDLARZ

  Polanya

  ABAKMEDIA DARIUSZ WIDLARZ, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chocznia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRO-GLAZE WINDSCREENS

  Birleşik Krallık

  PRO-GLAZE WINDSCREENS, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bedworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ALPHA PRODUCTS P. AKRITIDIS S.A.

  Yunanistan

  ALPHA PRODUCTS P. AKRITIDIS S.A., yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bisiklet aksesuarları, ev aletleri, Bisiklet aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nea Raidestos-Thermi, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. LGT DETERGENTI AUTO

  İtalya

  LGT DETERGENTI AUTO, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. araba yıkama, endüstriyel araç yıkama, endüstriyel deterjanlar, sıvı deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggiolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COVALPETROL

  İspanya

  COVALPETROL, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıtlar için perdeler, Cam silecekleri, Taşıtlar için perdeler, Cam silecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Picassent, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TONGDA INTERNATIONAL TRADE CO,.LTD

  Çin

  TONGDA INTERNATIONAL TRADE CO,.LTD, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araba parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. FUTURE ENTERPRISES CO., LTD

  Çin

  FUTURE ENTERPRISES CO., LTD, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. XIAMEN TOPEX AUTO PARTS CO.,LTD

  Çin

  XIAMEN TOPEX AUTO PARTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. MICRONEXT

  Belçika

  MICRONEXT, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Araç teknik kontrolleri, Araç teknik kontrolleri, Elektrikli masaj koltukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Vincent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MDST WINDSCREEN

  Birleşik Krallık

  MDST WINDSCREEN, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kristal değiştirme, motorlu taşıtlar için cam değişimi, otomobil ön cam onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. 9000 GIRI DI LUCA FRABETTI

  İtalya

  9000 GIRI DI LUCA FRABETTI, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Otomobiller, Cam silecekleri, Otomobiller, Cam silecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MILANO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. XIAMEN FUKE CAR ACCESSORIES CO., LTD.

  Çin

  XIAMEN FUKE CAR ACCESSORIES CO., LTD., yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. HANGZHOU WIPEX NONWOVENS CO.,LTD

  Amerika Birleşik Devletleri

  HANGZHOU WIPEX NONWOVENS CO.,LTD, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kill Devil Hills, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 9. ZHEJIANG GERIA INDUSTRIAL CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG GERIA INDUSTRIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. GLORIOUS SUCCESS AUTO GLASS CO.,LTD

  Çin

  GLORIOUS SUCCESS AUTO GLASS CO.,LTD, yılında kurulan ve Cam silecekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. araç ön camları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz