• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dahili taşıma işlemleri -tekerlekli malzemeler

Sonuçlar

Dahili taşıma işlemleri -tekerlekli malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, merdaneli planyalar, Ofis dolapları, Taşıma makaraları, eklemli kaldırma masaları, hava platformları, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SP SÜPER PLAST

  Türkiye

  Sp Süper Plastik San. Tic.Ltd.Şti. olarak bölgemizdeki tarımsal faaliyetlerin modern bir seviye kazanması , çiftçimizin ürününü ekonomik ve nitelikli olarak üretebilmesi için AR-GE çalışmalarımızı devam ettirerek ülke ekonomisine yükselen bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Plastik imalatında 25 yıllık tecrübeyle 1998 yılında kurulan firmamız, gelişmişliğin gereği olan; KALİTE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve UYGUN FİYAT ile Turgutlu’dan , Yurt içi tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eğitimli ve Tecrübeli Personelimizle çağımızın ileri teknolojilerini kullanmaya çalışarak, müşterilerimizin maliyetlerini düşürecek ARGE çalışmalarımız ile LİDER FİRMA olma yolunda, kalıcı çözümler bulma , uygulama, çalışmalarımız en etkin biçimde devam etmektedir.

  Tüm ürünler arasında "dahili taşıma işlemleri -tekerlekli malzemeler"

 4. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Almanya

  İşletme dâhilindeki taşıma için istif araçları: Sıkıştırmalı plaka taşıma aracı, tekerlekli taşıma aracı, arp taşıma aracı ve döner masalardan, taşıma ve kaldırma aparatlı istifleme araçlarına kadar her türlü taşıma ve istif donanımını Ernst Zieker GmbH firmasından temin edebilirsiniz. Mengeneler: Dıştan bağlama için pnömatik kıskaçlı mengeneler; Hızlı, güçlü sabitleme; Basınçlı havanın kademesiz olarak ayarlanması sayesinde hassas sabitleme gücü; Yük taşıma için merdiven tertibatları: Elektrikli merdiven tertibatı sayesinde ağır mallar merdivenlerde tek kişi tarafından yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Döner merdivenlerde de kullanılabilir! Ürünlerimiz: Şirket içi taşıma için malzeme taşıma cihazları, taşıma için destek donanımları, mengeneler/ tutuculu mengeneler, merdiven vidaları, el arabaları (taşıma araçları), taşıma araçları için tekerlekler, yük taşımacılığı için tekerlekli merdiven tırmanıcıları, merdiven tırmanmaya uygun el arabaları, halkalar , mengeneler, özel taşıma araç ve gereçleri, el arabaları, özel cıvatalar.

 5. YAGIZLAR METAL

  Türkiye

  türkiye iç pazarında otomotiv yan sanayi kuruluşlarına taşıma arabaları istifleme kasaları, sac kesim büküm işlerinde lider firmalardan biridir. Spesifik taşıma kasaları boya katoferez askıları paslanmaz üretim sac şekillendirme işlemleri raf sistemleri üreticisi kaynaklı parça üretimi

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OFFICINE BERTOLI VINCENZO & FIGLIO SNC

  İtalya

  Officine Bertoli dahilî nakliyede lider konumunda bulunan bir firmadır. Müşteri profiline çok geniş bir yelpazeye yayılmış ürünler sunar. Taşımada kullanılan en basit şaryodan, onlarca ton taşıyabilecek kapasiteye sahip römorklara kadar. Tüm modellerin ortak özelliği, etkin ve işlevsel olmalarının yanı sıra, itici güç sarfiyatında fazla enerjiye gerek duyulmadan kullanımda dünyada tek olmalarıdır. Mevcut üretimde, tüm sektörlerde kullanılabilen yaklaşık 650 tip el arabası mevcuttur.

 2. SINBAD TURIZM TAŞIMACILIK

  Türkiye

  Antalya çevre illerde transfer taşımacılık vıp taşımacılık

 3. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portekiz

  RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA., yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları, endüstriyel yollar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coruche, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. H & H VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  H & H VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İşletme donanımları, nakliye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibbenbüren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BHS INTRALOGISTICS GMBH

  Almanya

  BHS INTRALOGISTICS GMBH, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürücüsüz yer değiştirme arabaları, Üretim alanı otomatizasyonu, plc yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mintraching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COUTIER INDUSTRIE

  Fransa

  COUTIER INDUSTRIE, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Sokak mobilyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basse Ham, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GRAMMER AG

  Almanya

  GRAMMER AG, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, sandalyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KAISER+KRAFT S.P.A.

  İtalya

  KAISER+KRAFT S.P.A., yılında kurulan ve Büro mobilyaları ve rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Ofis ve arşivleme sistemi için raflar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Ofis ve arşivleme sistemi için raflar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Bisiklet rayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lomazzo (Co), İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROGAMMA SPA

  İtalya

  EUROGAMMA SPA, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar, endüstriyel araç onarımı, arazi düzeltme makinaları, Endüstriyel araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TAKKT AG

  Almanya

  TAKKT AG, yılında kurulan ve Büro mobilyaları ve rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Ofis ve arşivleme sistemi için raflar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Ofis ve arşivleme sistemi için raflar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. A2B MOVING AND STORAGE

  Amerika Birleşik Devletleri

  A2B MOVING AND STORAGE, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Alexandria, Va, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. AGAMED TRANS SP.J.

  Polanya

  AGAMED TRANS SP.J., yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. yaşlıların taşınması, Medikal malzeme taşımacılığı, hasta sakat taşımacılığı, minibüsle engellilerin taşınması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRANKEL S.A.S

  Fransa

  FRANKEL S.A.S, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Büro mobilyaları ve rafları, Ofis ve arşivleme sistemi için raflar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Büro mobilyaları ve rafları, Ofis ve arşivleme sistemi için raflar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Bisiklet rayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morangis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. J. HOFMANN TRANSPORTGERÄTE

  Almanya

  J. HOFMANN TRANSPORTGERÄTE, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. stoklama şaryoları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heusenstamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VIADUKT POSTAL ENGINEERING GMBH

  Almanya

  VIADUKT POSTAL ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Madeni inşaat malzemeleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HOHENESTER FAHRWERK UND MOTORENTECHNIK GMBH

  Almanya

  HOHENESTER FAHRWERK UND MOTORENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaimersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSPORTES Y MATERIALES DE CONSTRUCCIÓN SUENA, S.L.

  İspanya

  TRANSPORTES Y MATERIALES DE CONSTRUCCIÓN SUENA, S.L., yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Meco, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SENNEBOGEN MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  SENNEBOGEN MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straubing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KAMINSKI TRANSPORTGERÄTE GMBH

  Almanya

  KAMINSKI TRANSPORTGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOACHIM KOPPENHÖFER

  Almanya

  JOACHIM KOPPENHÖFER, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altensteig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FERTIGUNGSTECHNIK HUTTER GMBH

  Almanya

  FERTIGUNGSTECHNIK HUTTER GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Değerli ve özel metaller, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Değerli ve özel metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wettringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. POELOG - STEFAN SPONFELDNER

  Almanya

  POELOG - STEFAN SPONFELDNER, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pösing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. METALLVERARBEITUNG VOLKER HUNKE

  Almanya

  METALLVERARBEITUNG VOLKER HUNKE, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MARTINA WINKLER

  Avusturya

  MARTINA WINKLER, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için mobilyalar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Böheimkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. MAIER HANDELSGES.M.B.H.

  Avusturya

  MAIER HANDELSGES.M.B.H., yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Ağaç ürünler, Kırtasiye, Oyunlar ve oyuncaklar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Ağaç ürünler, Kırtasiye, Oyunlar ve oyuncaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz