• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • delikli saclar - demirli metaller

Sonuçlar

Delikli saclar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. BERGMANN & HILLEBRAND GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas sacların üretiminin yanı sıra Bergmann & Hillebrand bu sacların zımbalama, çektirme ve bükme parçaları için işlenmesini sunar. Şirketin uzmanlık alanı optik ve fonksiyonel kalitede küçük delik genişliğinde, yüksek geçişlere sahip ve yüksek talepleri karşılayan delikli saclardır. Teknik uygulamalar, High-End multimedya uygulamaları, tasarım odaklı ürünler veya prototipler için özel olarak şekillendirilmiş parçalar, özel ve küçük seriler için fonksiyon parçaları konusunda müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor hatta bazen üzerine çıkıyoruz. Bize sorun. Sorununuz ile özel olarak ilgileneceğiz ve projeniz için doğru bir çözüm bulacağız. Bergmann & Hillebrand'da üç nesildir başarıyla devam eden gelenek ile sürekli kalite, yenilik ve buna bağlı olarak ilerleme kaydedilebilmesi için şirket ailesi ve şirket yönetimi yakl. 40 iyi eğitim almış personele sahiptir.

 2. SACFORM/AGMLINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  SACFORM/AGMLINE, yılında kurulan ve Metaller - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delikli saclar - Demirli metaller, Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, bobin kesicisi, Metal işleme, Delikli saclar - Demirli metaller, ölçüye göre delikli saclar, Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sac ve borular, Profilli levhalar, ölçüye göre delikli saclar, delikli saclar, alümin saclar, Sac ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dillingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FACO METALLTECHNIK GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FACO METALLTECHNIK GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LOCHANSTALT AHERHAMMER STAHLSCHMIDT & FLENDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOCHANSTALT AHERHAMMER STAHLSCHMIDT & FLENDER GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SG DESIGNBLECHE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SG DESIGNBLECHE GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Erkelenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLECKMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLECKMANN GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal (wichlinghausen), Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRANZ FAHL GMBH WESTFÄLISCHE METALL-LOCHEREI

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRANZ FAHL GMBH WESTFÄLISCHE METALL-LOCHEREI, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WFW UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WFW UMFORMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel metal levha işleri, çelik doğrama işleri, Kesilmiş parçalar, Merdiven basamakları, CNC bükme parçaları, CNC levha metal işi, Elektrik endüstrisi için kılıflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quedlinburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASSONIC DORSTENER SIEBTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASSONIC DORSTENER SIEBTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GTI GITTER - TORE - INDUSTRIEZÄUNE INDUSTRIEVERTRETUNGEN ERICH EISELT

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GTI GITTER - TORE - INDUSTRIEZÄUNE INDUSTRIEVERTRETUNGEN ERICH EISELT, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Vöslau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. AMBACHER & SCHRAMM METALLBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMBACHER & SCHRAMM METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nagold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RMIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RMIG GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Raguhn-jeßnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALBA KALIP

  Türkiye

  ALBA FERFORJE Alba Kalıp çatısı altında 1992 yılında kurulan Alba Ferforje, Bayrampaşa’da çalışmalarına başlamıştır. Alba Ferforje markası ile kendi sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında sıcak ve soğuk dövme ürünleri ile lider firma olarak hizmet vermektedir. Son teknoloji ile çalışmayı ve mükemmellik felsefesini şirket genelinde yaygınlaştırmayı kendisine misyon edinmiş bir çalışma anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Her yıl yeni ürün tasarımları yapan operasyon ekibi CAD/CAM yazılımlarını kullanarak ferforje ürünlerini tasarlar ve üretime alır. Alba Ferforje 1992 yılında 70 m² kapalı alanda 2 çeşit ürün ile başladığı başarı hikâyesine; 4.000 çeşit ürün yelpazesi ile güvenilir, dürüst ve müşteri odaklı çalışması ile sektöre daima öncülük etmiş ve etmeye de devam edecektir.

  Tüm ürünler arasında "delikli saclar - demirli metaller"

 3. SIGMA MAKINE SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

  Sigma Makine company is producing special sheet metal forming parts, structural steel parts desing and manufacturing. Main customers are Germany, Italy, England, Switzerland and Sweeden companies. company has capability for design, sheet metal forming, welding, assembly, coating, rolling, milling, Turning

  Tüm ürünler arasında "delikli saclar - demirli metaller"

 4. OLIMPIACCIAI SRL

  İtalya

  Olimpia Acciai şirketi uzun yıllardır Turin ve Piemonte pazarında faaliyet gösterdikten sonra son yıllarda tüm İtalya'ya ve uluslararası pazara yönelik olarak kullanıma hazır, isteğe göre kesilmiş ve işlenmiş ve hatta adrese teslim çelik ve metal malzemelerle ilgili üretim yapmaktadır. İtalyan ve Avrupalı üreticiler ve dağıtıcılar ile yapılan yakın işbirliği sayesinde şirket gerektiğinde sipariş üzerine klasik çelik, özel çelik, paslanmaz çelik malzemelerden bara, levha, şerit, tel, boru, çubuk şeklinde ürünler ile rektifiye ve krom kaplı borular üretmektedir.

 5. OZSELIN DELIKLI SAC SANAYI

  Türkiye

  1983 Yılında Serkis Reizyan tarafından kurulan ÖZSELİN DELİKLİ SAC babadan oğula aktarılan tecrübe ve müşteri portföyü ile bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İmalat sanayinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, piyasadaki tüm taleplere cevap verebilmeyi kendine ilke edinmiştir. ÖZSELİN DELİKLİ SAC 27 yılı aşkın deneyimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak, zamanında ve istenilen özelliklerde malları teslim edebilmek amacı ile sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Bünyesine kattığı tel erozyon, delik delme ve CNC işleme merkezi ile kalıpları maksimum hassaslıkta ve istenilen şekilde hazırlayabilmektedir. Ürünlerinin piyasadaki ürünlerden ayrılmasının en önemli özelikleri malların tamamen çapaksız ve düz olmasıdır. İşlenen delikler arasındaki merkez aralıklarındaki ölçü hassasiyeti buna eklenir. Hizmet ve kalitesinin bir kanıtı olarak görüldüğü ISO 90001-2000 belgesi alınmıştır. ÖZSELİN DELİKLİ SAC sektördeki liderliğini korumak amacıyla çalışmalarına yön vermektedir. 1983 Yılında Serkis Reizyan tarafından kurulan ÖZSELİN DELİKLİ SAC babadan oğula aktarılan tecrübe ve müşteri portföyü ile bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.İmalat sanayinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, piyasadaki tüm taleplere cevap verebilmeyi, ic ve dis pazarda lider konuma gelmeyi kendine ilke edinmiştir.

 6. BOSPORAS

  Türkiye

  Bosporas maki̇ne 20 yillik tecrübesi̇ i̇le pres besleme hatlari , metal i̇şleme çözümleri̇ ve metal üreti̇m hatlari konusunda çözüm ortaği olma konusunda si̇z değerli̇ yatirimcilara hi̇zmet vermektedi̇r kali̇te’yi̇ kendi̇ne i̇lke edi̇nmi̇ş hedefleri̇ne emi̇n adimlarla gi̇tti̇ği̇mi̇z bu yolda yeni̇ arge çalişmalarimiz i̇le yeni̇ çözümler sunmaya devam etmektedi̇r

  Tüm ürünler arasında "delikli saclar - demirli metaller"

 7. YÜCECENGIZ METAL A.Ş

  Türkiye

  Aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriyoruz; CNC Fiber Lazer, CNC PUNCH Kesim, Abkant Büküm, Eksantrik Pres, Kaynak, Haddeleme Köşe Kesim, Otomotiv Sanayi, Makas, Endüstriyel Raf Sistemleri, Delikli Pres ve 5 Eksen Profil Lazer Kesim. Delikli Sac, Lazer Kesim projeleriniz ve ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olmaya hazırız

 8. MKS KESIM BÜKÜM METAL

  Türkiye

  Mks Kesme Büküm Metal olarak üretim hattımızda 2 adet punch pres, Lazer kesim, abkant pres, kaynak makinası, eksantrik 30 ton 50 ton 300 ton ve 800 pres ve elektrostatik fırın boya ile 6 gün 24 saat üretim yapmaktayız. Biz taşeronlaşmaya uygunuz, kalite, maliyet ve termin açısından sizin için uygun bir kaliteden eminiz.

 1. EVERS METALLBAU GMBH

  Almanya

  EVERS METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Saterland, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SIMPSON STRONG-TIE GMBH

  Almanya

  SIMPSON STRONG-TIE GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Nauheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROGRESS SIEBE GMBH

  Almanya

  PROGRESS SIEBE GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPH STAHLPRODUKTE GMBH & CO KG

  Almanya

  SPH STAHLPRODUKTE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARL GMBH & CO. KG DACH | WAND | TORE

  Almanya

  CARL GMBH & CO. KG DACH | WAND | TORE, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Straufhain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. IBS GESMBH

  Avusturya

  IBS GESMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Vöslau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. REISNER GMBH

  Avusturya

  REISNER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin katlanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Delikli saclar - Demirli metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin bükülmesi, Delikli saclar - Demirli metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, delikli saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kottingbrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. SHS LOCHBLECHE BUTZBACH GMBH

  Almanya

  SHS LOCHBLECHE BUTZBACH GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Butzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. METMARK KFT.

  Macaristan

  METMARK KFT., yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Delikli saclar - Demirli metaller, Delikli saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szekszard, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 10. DAMPERE

  Fransa

  DAMPERE, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ölçüye göre delikli saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noisiel, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Delikli saclar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.688 Şirketler