• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • delme hizmetleri

Sonuçlar

Delme hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. TORCAMES

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TORCAMES, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Çelik, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Pirinç, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC alüminyum işleme, CNC frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinhel Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türkiye

 3. AGORA ROCK DRILL A.S.

  Türkiye

  About AGORA Rock Drill As AGORA Rock Drill A.Ş., we continue our work by bringing together our many years of experience in the field of rock drilling machinery and mining equipment. We produce professional solutions for spare parts, service and maintenance needs of rock drilling machines. - 20 years of sectoral experience and corporate structure - Experts speaking English, Russian and Turkish - Extensive product knowledge and strong inventory - Reliable product with original and alternative parts - Export to dozens of countries Located in a confined area of more than 700 square meters in Ankara Ostim Alınteri Boulevard, our company provides professional solutions for Rock Drilling Spare Parts, Service and Maintenance needs with a team of experts working in many areas of the sector.

 4. RAZOR SPARE PARTS EXPORT AND IMPORT LTD

  Türkiye

  Razor Makina olarak kurulduğumuz günden bu yana madencilik ve inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Sektörümüzde hidrolik kaya deliciler, hidrolik kırıcılar, delici tabancalar, kaya delici ekipmanlar ve kaplinler olmak üzere temel ürünler ve teknik servis, başlangıç hizmetleri, bakım ve tamir hizmetleri ve yedek parça hizmetleri ile uzman kadromuzla, sizlere profesyonel ve güvenilir hizmet vererek küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat ilkelerimizle kendimizi her gün geliştirerek sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız. Spare part alanında hedef ürünlerimizin birinci sınıf üretimleriyle hem rakiplerimize nazaran daha uygun fiyatlar ile hem de en yüksek kalite ürünler ile hizmet vererek hidrolik delicilerde atlas copco, furukawa ve ingersoll rand spare partları için, delici tabancalarda yine atlas copco ve fukurawa’ya ek olarak montebert spare part ve tüm ürün için hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hidrolik kırıcılar ve kaya delici ekipmanlarda atlas coppo başta olmak üzere birçok ürün için müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza hızlı ve yüksek kalite ürünlerimizle hizmet ve çözüm önerileri sunarak, sektördeki yerimizi güçlendirmek ve uluslararası pazarda bulunmak adına güçlü adımlarla ilerliyoruz.

 5. WELVREUGD

  Hollanda

  WELVREUGD, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Maasland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HONE ALL PRECISION LTD.

  Birleşik Krallık

  HONE ALL PRECISION LTD., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme hizmetleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Delme hizmetleri, resme göre özel işleme, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leighton Buzzard, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SMET GROUP

  Belçika

  SMET GROUP, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kanaizasyo ve kanalizasyon şebekesi yerleştirme, sondaj çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dessel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Romanya

  FORAJE PUTURI FORAMAT, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kazıcı ve sıkıcı işler, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu yönetim hizmetleri, Kazıcı ve sıkıcı işler, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu yönetim hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. SC N&A TRADE SRL

  Romanya

  SC N&A TRADE SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, Kuyu delme izleme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. AANNEMINGEN A.B.W.

  Belçika

  AANNEMINGEN A.B.W., yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton delinmesi ve kesimi, Delme hizmetleri, Beton delinmesi ve kesimi, Delme hizmetleri, yol çalışmaları, pizza kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DANBAR DRILLING

  Birleşik Krallık

  DANBAR DRILLING, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pemberton, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FORALUX

  Lüksemburg

  FORALUX, yılında kurulan ve Beton hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Beton delinmesi ve kesimi, Delme hizmetleri, Beton delinmesi ve kesimi, kontrollü çürütme işlemleri, Beton ve zemin mastarı frezeleme, Delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehlen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. K-BORINGEN

  Belçika

  K-BORINGEN, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tünel inşaatları, Tünel inşaatları, borular, toprak delme işleri için borular, Poliamit lif - imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PGB-EUROPE

  Belçika

  PGB-EUROPE, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Delme hizmetleri, ankraj sistemleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AMERY

  Belçika

  AMERY, yılında kurulan ve Boru tesisatçılık işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikçilik işleri, Delme hizmetleri, Elektrikçilik işleri, Delme hizmetleri, arazi düzeltme çalışmaları, teraslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diksmuide, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GEBO

  Belçika

  GEBO, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu inşaatları, Delme hizmetleri, Kuyu inşaatları, sondaj çalışmaları, kuyu açma için delme makinaları, Delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dessel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. METTY WEYRICH & FILS

  Lüksemburg

  METTY WEYRICH & FILS, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çatı kaplama işleri, Delme hizmetleri, Çatı kaplama işleri, metal işleri, yalıtım, Delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vianden, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. S.M.P.

  Fransa

  S.M.P., yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Château Renard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ALPDRILL GMBH

  Almanya

  ALPDRILL GMBH, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Achern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ENVIROTOP

  Belçika

  ENVIROTOP, yılında kurulan ve Çevresel temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Atık madde taşımacılığı, Delme hizmetleri, karotaj, su arıtma, Atık madde taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trois-Ponts, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. TIPFOR SRL

  Romanya

  TIPFOR SRL, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri, Delme hizmetleri, İçme suyu membaları, Jeotermik enerji - Sistemler, Kuyu delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLONDIAU MICHEL

  Belçika

  BLONDIAU MICHEL, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Delme hizmetleri, kanalizasyon için kazı çalışmaları, hidrolik bağlantıların yapılması, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naast, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KROCKTOOLS

  İspanya

  KROCKTOOLS, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Salvador De Guardiola, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ADRIEN VAN TILBURG

  Belçika

  ADRIEN VAN TILBURG, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. arazi düzeltme çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bierges, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. JANSEN

  Belçika

  JANSEN, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Merksplas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SANA FONDATIONS

  Belçika

  SANA FONDATIONS, yılında kurulan ve Kuyu delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Delme hizmetleri, Jeotermik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naninne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. CAS-VOS

  Belçika

  CAS-VOS, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şebeke yapımı, kamu aydınlatma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. DATC EUROPE

  Fransa

  DATC EUROPE, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, BESANCON, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. D.R.S. SRL

  İtalya

  D.R.S. SRL, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pignataro Interamna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DSK PIPING

  Belçika

  DSK PIPING, yılında kurulan ve Delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz