• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir - dövme

Sonuçlar

Demir - dövme - Ithalat/Ihracat

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Türkiye

  Verified by europages badge

  FATİH PROFİL SAN. TİC. A.Ş. 1983 yılında Türkiye'de sektöründe bir ilk olarak süs amaçlı ferforje ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. ISO 9001 kalite güvence sistemini kuran ve 1999 yılında belgelendiren şirket, dünyada ISO 9001 belgeli ilk ferforje üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye'nin her noktasına yayılmış 250 bayisyle büyük bir aile haline gelmiştir. Özel Makine İmalat Bölümüyle şirket çeşitli imalatlar yapmaktadır; -özel makineler -seri üretim hatları -üretimde kullanılan kalıpları üretmek / yenilemek -tüm makinelerin bakım ve onarımlarını yapmak. Aynı çatı altında tasarım merkezi ile birlikte ürettiğimiz ürünler: •FERFORJE KORKULUK •KIVRIMLI KORKULUKLAR •SICAK DÖVME DEMİRLER •SICAK DÖVME PARÇALAR •SICAK DÖVME ÇUBUKLAR •HAFİF AĞIR BAROKLAR •FERFORJE TRABZANLAR / PROFİLLER •DİREK DİKMELERİ •DEKORATİF LEVHALAR •KESİMLİ SACLAR •ŞEKİLLİ SACLAR •FORM SACLAR •MONTAJ AKSESUARLARI • METAL SANATLARI (PIRUDEM). Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Almanya

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001 sertifikasına sahip KB Schmiedetechnik bağımsız ve orta ölçekli bir şirkettir. 100 yıldan uzun deneyimi sayesinde yüksek basınç, yüksek / düşük sıcaklık, yüksek güvenlik gibi aşırı koşulların getirdiği gereksinimlere uygun olarak ve çok çeşitli uygulama alanları için kalıpta dövme parçalar üretmektedir. 130 kg birim ağırlığa kadar küçük serilerde, ham ya da mekanik olarak frezelenmiş her tür çelikte uzmanlaştık. Sertifikalar: ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 3. KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Halver, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METAL-CASTINGS AND MORE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METAL-CASTINGS AND MORE GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHWEIGER FULPMES GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SCHWEIGER FULPMES GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fulpmes, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eichenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U., yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, St. Pölten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ALBA KALIP

  Türkiye

  ALBA FERFORJE Alba Kalıp çatısı altında 1992 yılında kurulan Alba Ferforje, Bayrampaşa’da çalışmalarına başlamıştır. Alba Ferforje markası ile kendi sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında sıcak ve soğuk dövme ürünleri ile lider firma olarak hizmet vermektedir. Son teknoloji ile çalışmayı ve mükemmellik felsefesini şirket genelinde yaygınlaştırmayı kendisine misyon edinmiş bir çalışma anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Her yıl yeni ürün tasarımları yapan operasyon ekibi CAD/CAM yazılımlarını kullanarak ferforje ürünlerini tasarlar ve üretime alır. Alba Ferforje 1992 yılında 70 m² kapalı alanda 2 çeşit ürün ile başladığı başarı hikâyesine; 4.000 çeşit ürün yelpazesi ile güvenilir, dürüst ve müşteri odaklı çalışması ile sektöre daima öncülük etmiş ve etmeye de devam edecektir.

 1. TRIO FORGE

  Türkiye

  Trioforge steel forging industry was established in turkey rail and truck industry, industrial motor industry, hand tools, shipbuilding, construction, aerospace industry, construction machinery, mining, automotive and supply industry, defense industry, agricultural machinery, safety for the ski lift and elevator systems has been serving as a forged parts supplier for many processors and main manufacturing companies that supply equipment, valves and valve systems, undercarriage, pull-lifting and drilling equipment parts for both machining and assembly purposes.

 2. DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

 3. MORN INDUSTRIES

  Türkiye

  Morn Industries is spare parts and equipment manufacturer based in Turkey. We manufacture parts for several sectors (Agricultural Machinery, Automotive, Heavy Equipment, etc.) by Hot Forging, Casting, Machining, Welding, Sheet Metal processing, and Hydraulic press. Morn Industries majorly focused on product groups covering, fine blanked components, shims and support washers, draw hook, brake triangle and lever, gear cases, fuel fertilizer and manure tankers. We process many materials covering carbon steel, alloy steel, stainless steel , ductile iron, copper, brass, aluminum, zinc, etc. Certifications: •ISO-9001 •IATF-16949

 4. TEKNIK DOVME

  Türkiye

  Fi̇rmamiz 40 yildir sicak demi̇r çeli̇k paslanmaz ali̇mi̇nyum bakir pri̇nç dövme yapmaktadir. Fi̇rmamiz dövme parçalari 0, 200 gr dan 15 kg kadar dövme yapabi̇lmektedi̇r

 5. ARC FORGE SICAK ÇELIK DÖVME SANAYI

  Türkiye

 6. CERRAJEROS MATARO 24 HORAS URGENTE

  İspanya

  CERRAJEROS MATARO 24 HORAS URGENTE, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mataró, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. WANDEL CNC-TECHNIK GMBH

  Almanya

  WANDEL CNC-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pliezhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RUD-SCHÖTTLER UMFORMTECHNIK & SYSTEMLIEFERANT GMBH

  Almanya

  RUD-SCHÖTTLER UMFORMTECHNIK & SYSTEMLIEFERANT GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHMIEDETECHNIK PLETTENBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHMIEDETECHNIK PLETTENBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VEGA CERRAJEROS 24H EN ALCALÁ DE GUADAÍRA

  İspanya

  VEGA CERRAJEROS 24H EN ALCALÁ DE GUADAÍRA, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Alcalá De Guadaíra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. DAINIAUS SARKAUS KALVE

  Litvanya

  DAINIAUS SARKAUS KALVE, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Demir - Dövme, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Demir - Dövme, metal kapılar, kapalı metal çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silute District, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. GESENK- UND FREIFORMSCHMIEDE KUTSCHE GMBH

  Almanya

  GESENK- UND FREIFORMSCHMIEDE KUTSCHE GMBH, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burgstädt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BARCELONA CERRAJEROS

  İspanya

  BARCELONA CERRAJEROS, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona Capital, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CERRAJEROS ZARAGOZA

  İspanya

  CERRAJEROS ZARAGOZA, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hırdavat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. CERRAJERO 10

  İspanya

  CERRAJERO 10, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Castellón De La Plana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. RAABE GMBH, VERTRIEBS- UND INGENIEURBÜRO

  Almanya

  RAABE GMBH, VERTRIEBS- UND INGENIEURBÜRO, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ziemetshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LOCKMASTER CERRAJEROS

  İspanya

  LOCKMASTER CERRAJEROS, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. FORGINAL INDUSTRIE

  Fransa

  FORGINAL INDUSTRIE, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dövme bağlantı elemanları, dökümevleri, Endüstriyel uygulamalar için sıcak dövme parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir - dövme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.282 Şirketler