• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demiryolu stok ve ekipmanları

Sonuçlar

Demiryolu stok ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, Kauçuk contalar, Demiryolu stok ve ekipmanları, hidrolik pompalar, Kauçuk contalar, solenoidler, Bowden kablosu, mil, burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falkensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Rusya

  Bryansk Draft Gears Fabrikası (BPDG), yük vagonları için çekme demirleri ve demiryolu aksamları, demiryolu ekipmanı ve vagonları için yedek parçalar, petrol ve gaz endüstrisi için burçlar, çelikten mamul ürünler, demir dışı metallerin dökümleri ve alaşımlı çelik ürünler (5 ila 180 kg), 6, 5 kg'a kadar plastik ve polimer ürünler üretmektedir. Bununla birlikte, BPDG'nin ana faaliyeti, bir dizi yay yerine bir tutma-geri çekme mekanizması (bir dizi polimer elastik blok) kullanan PMKP-110 model titreşim damperlerinin üretimi ve onarımıdır. Şirketin kalite yönetim sistemi, Rus devlet standartlarına (GOST) uygundur ve IRIS, ISO 9001: 2015, ISO/TS 22163: 2017 sertifikalarıyla onaylanmıştır. 2008 yılından bu yana faaliyet gösteren şirket, demiryolu endüstrisi için toptan metal ve plastik aksesuar tedarikinin yanı sıra, tüm kullanım ömrü boyunca T1, T2 ve T3 sınıfı çekme demirlerinin bakım ve onarımını sunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "demiryolu stok ve ekipmanları"

 5. KST LIGHTING

  Belçika

  KST Lighting, trenler, tramvaylar, metrolar ve otobüs gibi hareketli araçlarda kullanılmak üzere elektronik aydınlatma ekipmanlarının (aydınlatma sistemleri, elektronik konverterler, aydınlatma modülleri, LED aydınlatmalar vb.) tasarımı ve üretimi alanının lider kuruluşlarından biridir. KST Lighting şirketinin temel hedefi yüksek kaliteli malzemeler tasarlamak, geliştirmek ve üretmektir, aynı şekilde sizlere gereksinimlerinizi karşılayabilecek ve bütçenize uygun yenilikçi ve yüksek performanslı çözümler sunmaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SEISENBACHER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  80 yılı aşkın şirket geçmişi ile Seisenbacher, bugün metal işleme alanında uluslararası lider şirketlerden biridir. Müşterilerimiz bugün tecrübemiz ve güvenilirliğimizden dünya çapında yararlanmaktadır. Bu, küresel rekabet ortamında faaliyet alanımızın temelini oluşturmaktadır. Avusturya, ABD ve İngiltere'deki en iyi şekilde donatılmış üretim, pazarlama, satış ve dağıtım tesislerimizle, en yüksek kalitedeki ürününüzün, hızlı ve profesyonel şekilde hazır edilmesini garanti etmekteyiz. Mühendislik ekibimizle birlikte, ürün ve projelerin geliştirilmesinde size profesyonel destek sunmaktayız. Günümüzde Seisenbacher'in dünya çapındaki çalışan sayısı 200'ün üzerindedir.

 2. DB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Demiryolu teknolojisinde Avrupa'nın en büyük uzmanlık merkezi olan DB Systemtechnik, Deutsche Bahn'ın mühendislik ofisidir. Güçlü ve müşteri odaklı bir servis sağlayıcı olan DB Systemtechnik, dünya çapındaki müşterilerine yetkin bir ortak olarak uzman tavsiyesi sunmaktadır. Mühendislik, tasarım, test, onay yönetimi, bakım teknolojisi ve ölçüm teknolojisi alanlarında raylı sistemle ilgili tüm görevleri ve sorunları ele almaktadır. Tüm araçlar, altyapı ve bunların arayüzleri için sorun analizi, çözüm geliştirme, ölçümler ve testler, spesifikasyonları belirleme, ulusal ve uluslararası onayların alınması ve operasyonel kullanım için teknik destek sunuyoruz. 50 teknik alanda 900'den fazla çalışan ve 13 akredite test merkeziyle, yerli ve yabancı müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

 3. FRIEDRICH HIPPE MASCHINENFABRIK + GERÄTEBAU GMBH

  Almanya

  FRIEDRICH HIPPE – Nakliye, trafik ve güvenlik teknolojisi alanlarında yetkin iş ortağınız Teknik bilgi birikimimiz ve şirket içi üretim yetkinliğimiz ile demiryolu altyapısı, raylı taşıt bileşenleri, korunan araçların bileşenleri ve ayrıca altyapı koruma ve emniyet donanımı alanlarında başvuracağınız güvenilir iş ortağınızız. Burada çok yüksek seviyede mekanik ve elektro mekanik dikey entegrasyon sunmakta ve geliştirme, üretim, danışmanlık ve servis hizmetlerini tek bir çatı altında birleştirmekteyiz. 1954 yılından beri FRIEDRICH HIPPE demiryolu sektöründe kalitenin ve uzmanlığın simgesi olmuştur. Sertifikalı iş ortağınız olarak FRIEDRICH HIPPE çalışan bir demiryolu altyapısı ve güvenli demiryolu taşıtları için sayısız bileşen sunmaktadır. Demiryolu trafiğini mümkün kılan ürünleri biz sağlıyoruz. Üçüncü nesil tarafından yönetilen bir aile şirketi olarak altyapı ve taşıt bileşenleri alanlarında saygın ve sertifikalı iş ortağınızdır.

 4. ETS ERSATZ-TEILE SCHIENENFAHRZEUGE GMBH

  Almanya

  Demiryolu araçları konusundaki uzmanlarımızın deneyimi artı sayısız iş ortağımızın kalitemizle ve verimliliğimizle edindikleri deneyim sayesinde ETS Alman ve uluslararası pazarda güvenilir bir şirket konumuna gelmeyi başarmıştır. Yıllardan beri demiryolu üzerinde hareket eden neredeyse her türlü araç için üst kalitede ürünler sağlamaktayız. Yaygın modellerden özel araçlara kadar, küçük parçadan büyük bileşenlere ve yapı gruplarına kadar. TSI, VPI, DIN EN veya TÜV, bu karmaşayı bize bırakın. İkinci el parçaları orijinalleri ile arasındaki farkı neredeyse hiç anlamayacağınız şekilde onarıyor ve yeniliyoruz. Ürün yelpazemiz 4.000 civarı parçayı kapsamaktadır. Bönen'deki 12.000 metrekarelik merkezimizde her türlü talebi karşılayabiliyoruz.

 5. DAXI SA

  Belçika

  Daxi SA, yılı aşkın süredir hizmet ve ürünler sunar; daha çok demiryolu malzemesi ile ilgilidir ama aynı zamanda mekanik kaynaklı parça ve işlenmiş parçalar da gerçekleştirir. Demiryolu alanında, şirket kalifiye ve uzman mühendislerin gerçekleştirdiği araştırmaları da üstlenir. Hizmetler ve ürünler, demiryolları, tramvay ağına ve aynı zamanda ağır sanayi, limanlara, bölgeciliğe ve özel bağlantılara hitap etmektedir...

 1. PATRY

  Fransa

  Patry ray üstü taşıma konusunda uzmandır. Dünya çapında 5000'den fazla profesyonel eşsiz birikimimizden yararlanmaktadır. Taleplerinize uygun şekilde projelerinize yanıt olarak sipariş üzerine çözümlerimizi sunuyoruz. Patry tespit ray ve aksesuarları tedariği sağlıyor ve ray üzerinde giden her türlü malzemenin tasarımını ve üretimini gerçekleştirir. Geniş bir seri ray, tekerlek, alışveriş arabaları, özel el arabaları ve lokotraktör sunuyoruz.

 2. ESKO, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  Troleybüs, otobüs, demiryolu, montaj şirketleri, geleneksel temaslı hatlar için parça üretimi, yalıtkanlar, troleybüs bağlantı aksamları, elektrik kelepçeleri, elektrik birleşim elemanları, kelepçe halkaları, baklalar, döner halkalar, sıkma cıvataları, demirleme kelepçeleri üretimi.

 1. RAYSIMAS

  Türkiye

  RAYSİMAŞ Railways Engineering and Consulting Inc. is a joint-stock company and operates as a powerful subsidiaries of General Directorate of Turkish State Railways (TCDD), TÜRKSAT Company and Ankara Metropolitan Municipality.

 2. CML INDUSTRIES

  Belçika

  30 yıldır sipariş üzerine mekanik üretiminde Belcika’nın güneyinde Libramont’ta yer alır, CML Industries s.a. hem sanayiye hem demiryollarına yönelik özel donanım ve makineler tasarlar ve üretir. Asıl uygulamaları tasarım ve üretim ile ilgilidir : katener sistemleri montajı ve bakımına yönelik demir yolları işleri için tren ekipmanları ; ray/yol araçları.

 3. POUGET

  Fransa

  POUGET, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manuel ve motorlu ray şarjörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stains Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FRANZ KAMINSKI WAGGONBAU GMBH

  Almanya

  FRANZ KAMINSKI WAGGONBAU GMBH, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hameln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KUNSHAN ALEX RAILWAY FASTENING CO., LTD.

  Çin

  KUNSHAN ALEX RAILWAY FASTENING CO., LTD., yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kunshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. GEISMAR

  Fransa

  GEISMAR, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir yolları - döşeme ve bakım, demiryolu hatları yenileme çalışmaları, Demir yolları - döşeme ve bakım, demir yolu hatları inşaatı, demiryolları elektrik hatları tesisatları için onarım araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuilly Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. PROMMASHMETAL LTD

  Ukrayna

  PROMMASHMETAL LTD, yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, metal doğrama işleri, Demiryolu stok ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. LIMITED LIABILITY COMPANY RICH

  Ukrayna

  LIMITED LIABILITY COMPANY RICH, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnepr, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. BUREAU MERTENS

  Belçika

  BUREAU MERTENS, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demiryolu - malzeme, endüstriyel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceroux-mousty, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SOMAFEL - ENGENHARIA E OBRAS FERROVIARIAS, S.A.

  Portekiz

  SOMAFEL - ENGENHARIA E OBRAS FERROVIARIAS, S.A., yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Demiryolu stok ve ekipmanları, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto Salvo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. LOGIPLUS

  Belçika

  LOGIPLUS, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, Elektronik demiryolları sinyal sistem ve ekipmanları, Demiryolu stok ve ekipmanları, Elektronik demiryolları sinyal sistem ve ekipmanları, Ayakkabı bağcıkları, Elektronik komponentler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charleroi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LOHISSE

  Belçika

  LOHISSE, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, Demiryolu stok ve ekipmanları, iç dekorasyon ve mobilya, iç mekân düzenlemeleri, İç modelleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PROCALY SERVICES

  Fransa

  PROCALY SERVICES, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller, endüstri mühendisliği, elektrik aletleri ve donanımları, ince sac işçiliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vourles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DEPRECQ SAS

  Fransa

  DEPRECQ SAS, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç şasileri, mekanik yapımlar, Araç şasileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. H.J.SKELTON & CO.,LIMITED

  Birleşik Krallık

  H.J.SKELTON & CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Thatcham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. LLC "ZAPOROZHYE MECHANICAL FACTORY"

  Ukrayna

  LLC "ZAPOROZHYE MECHANICAL FACTORY", yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dizel lokomotifler, elektrikli lokomotifler, sızdırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhya, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. ELECTREN, S.A.

  İspanya

  ELECTREN, S.A., yılında kurulan ve Demir yolları - döşeme ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir. Demiryolu stok ve ekipmanları, demiryolları ve taşımacılık için donanımlar, demiryolu hatları ve tramvaylar için ekipmanlar, Demiryolu stok ve ekipmanları, tramvaylar ve demiryolu hatları elektrik tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MADRID, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. LACKNER.PM – INGENIEURBÜRO FÜR PROJEKTPLANUNG UND REALISIERUNG

  Almanya

  LACKNER.PM – INGENIEURBÜRO FÜR PROJEKTPLANUNG UND REALISIERUNG, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Landau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demiryolu stok ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

671 Şirketler