• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • deniz sporları ve eğlence gemileri

Sonuçlar

Deniz sporları ve eğlence gemileri - Ithalat/Ihracat

 1. ALU-BAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALU-BAU GMBH, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Büdelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AVANT GARDE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AVANT GARDE SRL, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kompozit malzeme işleme, tekne parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calcinato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NEMO SUBMARINES YACHTING

  Türkiye

  İspanya merkezli gemi ve motoryat kiralama şirketimiz Türkiyede hizmet vermeye başlamıştır.1998 yılından bu yana gemi ve motoryat alım satımı ile sektörde yerini alan şirketimiz yoğun talep üzerine siz değerli müşterilerimizin lüx tatil anlayışıa değer vermiş olup motoryat kiralama sektöründe yerini almıştır.Şu anda İspanya, Madrid, ve Maldivlerde motoryat kiralama sektörüne adımızı yazdırmış bulunmaktayız.Türkiye ve Yunanistan da yeni hizmet vermeye başlamamıza rağmen gösterdiğiniz yoğun ilgi için siz değerli dostlarıma minnettarız.Hizmette sınır yoktur anlayışı ile çıktığımız bu yolda sınırsız hizmet ve sınırsız memnuniyet sloganıyla siz dostlarımızın hizmetindeyiz.

 4. LA BOA CHARTER & DIVING

  İtalya

  Praiano (SA)'da yer alan Boa Charter & Diving, Amalfi Sahilinde 20 yılı aşkın süredir çarter gemi kiralamaktadır. Ayrıca motorlu tekneler kiralar, Amalfi Sahil kıyısındaki herhangi bir yere, Capri, Sorrento ve Napoli'ye deniz yolu ile ulaşım organize eder. Aynı zamanda, gruplar ya da çiftler için tekne gezintileri, sahil kıyısında kişiye özel geziler organize ediyoruz. Ayrıca dalış belgeleri veren bir okuluz,

 5. KARYA YELKEN ILETISIM VE ORGANIZASYON

  Türkiye

  Temel Yelken Eğitimi, Balon Eğitimi, Yatçılık Eğitimi, Yat Yarışçılığı Eğitimi, Amatör Denizci Ehliyeti ve Kısa Mesafe Telsiz Operatörlüğü Eğitimi, Yelken Yarışları Organizasyonları, Gezi ve Toplantı Organizasyonları, Yelken ve Tekne Reklam Taşıma / Giydirme ve bir çok kurumsal çözüm için Kalamış Marina'dan yelken açıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LLAÜTS - BOATS RENTAL ANDRATX

  İspanya

  Andratx gemi ve sandal kiralama. Mayorka'da gemi ve sandal kiralama. Tekne bakım ve yönetimi.

 2. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  İspanya

  Deniz taşıtları motorları için yedek parçaların perakende satışı.

 3. TAFF - SISTEMA MODULARE GALLEGGIANTE

  İtalya

  TAFF - SISTEMA MODULARE GALLEGGIANTE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Reggio Calabria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTIERI SANGERMANI

  İtalya

  CANTIERI SANGERMANI, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, gemiler, denizcilik malzemesi, Deniz sporları ve eğlence gemileri, tersane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lavagna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ALLIED YACHTING

  Fransa

  ALLIED YACHTING, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. yat brokerleri, yat inşaatı, yat kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DIAMOND YACHTING

  Yunanistan

  DIAMOND YACHTING, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. gezi tekneleri kiralanması, Çevrimiçi ticaret platformu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. MAXMARINE

  Fransa

  MAXMARINE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Güverte işleri, deniz motoru bakımı, yasal temsilcilik, Güverte işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Portel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ALLIANCE NAUTIQUE LOCATION

  Fransa

  ALLIANCE NAUTIQUE LOCATION, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. motorlu gezinti gemileri, charter gemi kiralanması, yat kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canet En Roussillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OCEAN FIVE

  Fransa

  OCEAN FIVE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yat kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AVANT GARDE SRL

  İtalya

  AVANT GARDE SRL, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kompozit malzeme işleme, tekne parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calcinato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KAIZEN YACHT

  İspanya

  KAIZEN YACHT, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. personelli tekne kiralanması, özel firma günleri organizasyonu, tekne kiralama, evlilik organizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEREONAVAL

  İspanya

  STEREONAVAL, yılında kurulan ve Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gemi elektronik donanımı, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Gemi elektronik donanımı, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, yelkencilik aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BLACK SAIL DI SCALETTA ANDREA

  İtalya

  BLACK SAIL DI SCALETTA ANDREA, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grosseto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CHARTERMINUTE

  Fransa

  CHARTERMINUTE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorlu tekneler, charter gemi kiralanması, yat kiralama, Motorlu tekneler, motorlu yatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ANTIBES, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. JOTUN HELLAS

  Yunanistan

  JOTUN HELLAS, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. antivejetatif boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athina, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. SIRENA VOILE

  Fransa

  SIRENA VOILE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelkenli tekneler ve aksesuarları, Yelkenli tekneler ve aksesuarları, katamaranlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Pouliguen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. YACHTCHARTER-CONNECTION

  Almanya

  YACHTCHARTER-CONNECTION, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. charter gemi kiralanması, yelkenli kiralama, motorlu tekne kiralama, yat kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PLASTIMO FRANCE SA

  Fransa

  PLASTIMO FRANCE SA, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. denizcilik aksesuarları, denizcilik sporları ve yatçılık malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorient, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. OFFICINE TL COMPOSITI SRLS

  İtalya

  OFFICINE TL COMPOSITI SRLS, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. reçineli kompozit malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monfalcone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AVENIR NAUTIC

  Fransa

  AVENIR NAUTIC, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Clermont-Ferrand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. INDEPENDENCE YACHTS

  İspanya

  INDEPENDENCE YACHTS, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Palma De Mallorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BOOTSPRUEFUNG.DE

  İsviçre

  BOOTSPRUEFUNG.DE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. formasyon, uçuş eğitim okulları, motonautique kursları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Gallen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. BELGIAN BOAT SERVICE

  Belçika

  BELGIAN BOAT SERVICE, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorlu tekneler, Motorlu tekneler, ek motorlu yelkenli yatlar, örtüler, gemide yer kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieuwpoort, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. YACHT ITALY BROKER SRL

  İtalya

  YACHT ITALY BROKER SRL, yılında kurulan ve Yatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, yat kiralama, tekne alım satımı, permili veya permisiz tekne kiralanması, Deniz sporları ve eğlence gemileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ALOR YACHTS

  İtalya

  ALOR YACHTS, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Sefer kiralama, iple bağlama, denizcilik ekipmanı kiralama, Sefer kiralama, zodiac kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Argentario, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Deniz sporları ve eğlence gemileri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.123 Şirketler