• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • diş açma aletleri

Sonuçlar

Diş açma aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEXO Präzisionswerkzeuge şirketi 1971 yılından bu yana tüm talaşlı metal işleme sektöründe Kapsamlı ürün ve hizmet sunumu ile sanayi ve ihtisas mağazalarını desteklemektedir. Temel yetkinliklerimiz, kırk yılı aşkın bir süreden bu yana müşterilerimizin planlama, uygulama ve optimizasyon safhalarında her türlü danışmanlık desteği ile yanında olduğumuz, delme, freze ve diş açma alanlarıdır.

 2. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. DC SWISS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  DC SWISS SRL, yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma aletleri, Endüstriyel aletler, diş açma kılavuzları, Diş açma aletleri, Endüstriyel aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PAROLA MAKINA IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Parola makina 2017 yılında Erkut Doğan tarafından düşünülmüş bir kuruluştur. Yıllardır bu sektörün içerisinde yer almamız ve 15 yılı aşkın tecrübemiz ile birlikte sizler için en hızlı ve en güvenilir çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Servo sürücü, Rulo açıcı, Kalıp, Otomasyon gibi bir çok ürünü sizler için en iyi şekilde üretimini yapmaktayız. Genç Kadrosu ve dinamik fikirleri olan firmamız size daha iyi hizmet verebilmek için yanınızda..

 5. ARTYKUŁY TECHNICZNE GRZEGORZ PAWŁOWSKI

  Polanya

  ARTYKUŁY TECHNICZNE GRZEGORZ PAWŁOWSKI, yılında kurulan ve Diş açma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Opoczno, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INSTALLHOME SELLS SRL

  Romanya

  INSTALLHOME SELLS SRL, yılında kurulan ve Diş açma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG - 50 yılı aşkın bir süredir safir ve elmaslı kaplamalar için partnerinizdir! Çeşitli ürün yelpazemiz özellikle aşağıdaki alaları kapsar: Endüstriyel kullanımlar için (örn. makine imalatı, manikür ve pedikür, seramik ve cam işleme, plastik işleme, tıp teknolojisi, takı endüstrisi, baskı endüstrisi) özel kaplamalar/elmas kaplamalar; burada kıstırma, tutma, taşlama, sabitleme, taşıma, fırça kıllarını yuvarlama, boruların kelepçeler vb. gibi alanlarda çeşitli sorunlar için çözümler sunuyor. Elmas dişçi aletlerinin üretimi (FG diş törpüsü, HP laboratuvar törpüsü, elmas diskler vb.) ve safir tırnak törpülerinin üretimi. Safir tırnak törpülerimiz yaylı çelikten üretilir ve çeşitli tanecik boyutlarındaki safirlerle kaplanır.

 3. TM-SYSTEME + MASCHINEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  TM-SYSTEME + MASCHINEN, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STREICHER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STREICHER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kressbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MECCANICA ARNES

  İtalya

  Verified by europages badge

  MECCANICA ARNES, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, diş açma kılavuzları, torna mandrelleri, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, Öğütme milleri, otomatik merkezlendirmeli mandrenler, tezgah mandrelleri, alet taşıyıcıları, mandreller için küçültme soketleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavriago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DENTAL UNIT

  Türkiye

  Diş Hekimlerinin olmazsa olmaz demirbaşları ünitler, koltuklar, otoklavlar, mikromotorlar gibi cihazları için satış ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.Diş hekimlerinin kullanmakta oldukları diş ünitlerinin ve diğer ihtiyaç duydukları tıbbi cihazlarının uzun süre kullanılabilir olması ve en iyi verimle çalışması için sizlere uzman desteğimizi sunuyoruz.Hizmetlerimizle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Diş Ünitleri ve Aksesuarları Otoklav Sistemleri Airotor Başlıkları ve Yağlama Cihazları Aeratör Başlığı Woodpecker, Tek Sprey Aeratör MDK-MOKO 220BT, 4 Sprey Aeratör MDK-MOKO 220BT (Titanium GövdeliUltra-Push ButtonMaksimum Hava Tüketimi

 2. ISBA MAKINA

  Türkiye

  1993 yılında Makina ve Makina Parçaları üretimi sektöründe faaliyete geçen İŞBA Makina Sanayi günümüze kadar inovatif parça ve proje bazlı üretimde kalite ile tecrübeyi harmanlayarak başarıyı yakalamayı hedeflemektedir. Firma bünyesinde yer alan ve geniş bir üretim yelpazesine hitap eden makina parkı ile gerek yüksek volümlü üretim kapasitelerine, gerekse proje bazlı inovatif üretime uygun bir yapıdadır. İŞBA Makina halen devam etmekte olan üretim geliştirme çalışmaları ile yeni teknolojileri üretimine uygulamayı amaçlamaktadır. Yeni yatırımları ile kapasite, makine parkı ve ürün yelpazesi geliştirme çalışmaları bugün dahi devam etmektedir. Uzmanlaştığı Isıtma/Soğutma sistemleri ve Otomotiv yedek parça imalatı konusunda rakiplerini geride bırakmıştır. İŞBA Makina bu konumunu sürdürülebilir kılmak için devamlı olarak çalışmaktadır. Fikrinizi bize getirin, projelendirerek hayata geçirelim. Siz düşünün, biz yapalım.

 1. RETOSAN MAKINE SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  1978 yılında kurulan şirketimiz makine imalatı sektöründe hizmet vermektedir. Şirket kurulduğu ilk yıllardan beri Revolver Torna Tezgahı üretmektedir. Daha sonra üretim kapasitesine hatve takipçili kılavuz çekme tezgahı, otomatik ilerlemeli matkap tezgahı ve gang titpi cnc torna tezgahını eklemiştir.

 2. NUOVA FUSAP DI LONARDINI TARCISIO E MAGHINI SAVERIO SNC

  İtalya

  Şirket mekanik konstrüksiyonlar alanında yüksek bir deneyime sahiptir. Faaliyeti önceden esas olarak geleneksel imalat makineleri revizyonuna dayalıydı ve sonra aşağıdaki makinelerin üretimi ve geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır : sanayi öğütücüler, boya tünelleri, optik lens cilalama makineleri, çöp fırınları için kaldırma köprüleri, fason ve hava filtresi üretim makineleri, baskı klişesi kontrol makineleri, rulolu masalar, kevlar taşıyıcı bantlar.

 3. KHAMA-TECH SRL

  İtalya

  KHAMA-TECH SRL, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brusciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Açıcı makine aletleri, Seyyar kilitler, Diş açma - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Açıcı makine aletleri, Seyyar kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soest, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VOLUMEC SRL

  İtalya

  VOLUMEC SRL, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delme ve katlama makinası, manipülatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falze' Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BORAK SOLUTIONS INH. SABRINA BORAK

  Almanya

  BORAK SOLUTIONS INH. SABRINA BORAK, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SELOS, S.R.O.

  Slovakya

  SELOS, S.R.O., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Diş açma - Makine aletleri, esnek daimi mıknatıslar, Mıknatıslar, elektrovana ve mıknatıslar için bobinler, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trencin, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. TAUROX

  Almanya

  TAUROX, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiesenfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TECHMO-SATECH

  Fransa

  TECHMO-SATECH, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Diş açma - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, dönemeç, frezeleme, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleury-Les-Aubrais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MULTISTATION

  Fransa

  MULTISTATION, yılında kurulan ve Kurul Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Diş açma - Makine aletleri, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, iç yüzey işleme, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinard Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FERDIMAR - FERRAMENTAS DIAMANTADAS, LDA.

  Portekiz

  FERDIMAR - FERRAMENTAS DIAMANTADAS, LDA., yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pêro Pinheiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. SEDC INDUSTRIE

  Fransa

  SEDC INDUSTRIE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma kılavuz ve aletleri, diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE

  Fransa

  OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik aletler, Diş açma - Makine aletleri, Pnömatik aletler, Diş açma - Makine aletleri, Pnömatik dişli kesme kolları, pnömatik vidalama aletleri için şaryolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Garenne Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SICOMEC NORIS

  Fransa

  SICOMEC NORIS, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri, kesme aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. E. W. MENN GMBH & CO. KG

  Almanya

  E. W. MENN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilchenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JIANGSU XINGUANG NUMERICAL CONTROL TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  JIANGSU XINGUANG NUMERICAL CONTROL TECHNOLOGY CO.,LTD., yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. diş açma kılavuzları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. DC SWISS S.A.

  İsviçre

  DC SWISS S.A., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malleray-Bevilard, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. METPA MAKINA

  Türkiye

  METPA MAKINA, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz