• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • doğal tutkallar

Sonuçlar

Doğal tutkallar - Ithalat/Ihracat

 1. FRABO ADESIVI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  ürünlerimiz ayakkabı, deri eşya ve yatak imalatçılarının ürünlerinin imalatında kullanılmaktadır. Ahşap, vinil yapıştırıcılar, katalizörler, yalıtım için yapıştırıcılar, döşemelik yapıştırıcılar, çözücüler, ısıl şekillendirme, tutkallar, termal yapıştırıcılar, solvent içermeyen soğuk yapıştırıcılar, siyanoakrilatlar, viniller ve özel uygulamalar için yapıştırıcılar üretiyoruz.

 2. DEKA KLEBEN & DICHTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEKA KLEBEN & DICHTEN GMBH, yılında kurulan ve Doğal tutkallar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ranstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROEND HOTMELT WAX

  Türkiye

  PROEND HOTMELT WAX, yılında kurulan ve Doğal tutkallar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapışkan, Mum, mobilyalar için cilalar, kristal kağıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. PSA SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  PSA SOLUTIONS, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ullesthorpe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. NORDSON BENELUX

  Hollanda

  NORDSON BENELUX, yılında kurulan ve Doğal tutkallar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, dozaj sistemleri, Ambalaj, endüstriyel yapıştırma makineleri, paketleme için etiketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maastricht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOCIETE LISSE ECLAIR

  Fransa

  SOCIETE LISSE ECLAIR, yılında kurulan ve Restorasyon ve yenileme müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Doğal tutkallar, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, son kaplama, Doğal tutkallar, alçı plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forbach, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HENKEL AG &CO. KGAA

  Almanya

  HENKEL AG &CO. KGAA, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal tutkallar, Kauçuk - Evde kullanılan ürünler/maddeler, Test ekipmanları, Doğal tutkallar, Kauçuk - Evde kullanılan ürünler/maddeler, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NAUMANN GELATINE UND LEIM GMBH

  Almanya

  NAUMANN GELATINE UND LEIM GMBH, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Doğal tutkallar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Memmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HINTERWALDNER CONSULTING & PARTNER GBR

  Almanya

  HINTERWALDNER CONSULTING & PARTNER GBR, yılında kurulan ve Doğal tutkallar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tutkallar ve macunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchseeon, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SEALOCK

  Birleşik Krallık

  SEALOCK, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andover, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ROSNER LUDWIG KG

  Almanya

  ROSNER LUDWIG KG, yılında kurulan ve Doğal tutkallar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Boyalar ve cilalar, Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SIFCOL

  Tunus

  SIFCOL, yılında kurulan ve Doğal tutkallar sektöründe faaliyet gösteren bir. ısı eritmeli yapıştırıcı, otomasyon programı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. DEMCOPACK DAVIS

  Belçika

  DEMCOPACK DAVIS, yılında kurulan ve Doğal tutkallar sektöründe faaliyet gösteren bir. kağıt üretimi için yapıştırıcılar, kağıt yapıştırıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WFF WERDENFELSER FARBENFABRIK GMBH

  Almanya

  WFF WERDENFELSER FARBENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Doğal tutkallar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Doğal tutkallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wassertrüdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FOURNY

  Belçika

  FOURNY, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal tutkallar, Doğal tutkallar, spreyli yapışkan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MS DUROPLAST GMBH

  Almanya

  MS DUROPLAST GMBH, yılında kurulan ve Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Doğal tutkallar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schierling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIMELA AS

  Estonya

  DIMELA AS, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Doğal tutkallar, Çiftlik hayvanları yemi, Doğal tutkallar, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tartu, Estonya 'de bulunmaktadır.

 6. GAWLER TAPES & PLASTICS LTD

  Birleşik Krallık

  GAWLER TAPES & PLASTICS LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. LEUENBERGER & C. S.P.A.

  İtalya

  LEUENBERGER & C. S.P.A., yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal tutkallar, Yapıştırıcı macun, Doğal tutkallar, Yapıştırıcı macun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CREMA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PAFRA ADHESIVES LTD

  Birleşik Krallık

  PAFRA ADHESIVES LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basildon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BONDLOC LTD

  Birleşik Krallık

  BONDLOC LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bewdley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. UNITED FLEXO SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  UNITED FLEXO SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newcastle Upon Tyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. COLLAGRAF S.R.L.

  İtalya

  COLLAGRAF S.R.L., yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal tutkallar, Yapıştırıcı macun, Doğal tutkallar, Yapıştırıcı macun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. APOLLO CHEMICALS LTD

  Birleşik Krallık

  APOLLO CHEMICALS LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. VIKING INDUSTRIAL PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  VIKING INDUSTRIAL PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keighley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. BEARDOW ADAMS LTD

  Birleşik Krallık

  BEARDOW ADAMS LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. FASTGLOBE MASTICS LTD

  Birleşik Krallık

  FASTGLOBE MASTICS LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walsall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ADHESIVE COATINGS

  Birleşik Krallık

  ADHESIVE COATINGS, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. MENICHETTI GLUES & ADHESIVES S.R.L.

  İtalya

  MENICHETTI GLUES & ADHESIVES S.R.L., yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal tutkallar, Yapıştırıcı macun, Doğal tutkallar, Yapıştırıcı macun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fucecchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FORMULATED POLYMER PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  FORMULATED POLYMER PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Doğal tutkallar, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz