• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dolma kalemler

Sonuçlar

Dolma kalemler - Ithalat/Ihracat

 1. KLIO-ETERNA SCHREIBGERÄTE GMBH & CO KG

  Almanya

  Klio-Eterna – "Made in Germany" markalı ürünler. Yaklaşık 120 yıldır "Made in Germany" kaliteli yazı gereçleri üretimine yoğunlaştık. On yıllardır reklam endüstrisinin güvenilir bir iş ortağı haline gelmiş bulunmaktayız. Bayi müşterilerimizle birlikte, son kullanıcı için ürünlerimizin mümkün olan en yüksek düzeyde bireyselleştirilmesi amacıyla zorlu projeler gerçekleştirmekteyiz. Tükenmez kalem yedekleri de dahil olmak üzere yazı gereçlerimizin büyük bir çoğunluğunu kendimiz üretmekteyiz ve bunlara serigrafi, tampon ve sayısal baskı veya gravür kullanarak değer katıyoruz. Yaklaşık 125 çalışanımız, her gün şirketin kalitesini ve ilerlemesini sağlamaktadır. Şirket içi üretim oranının en yüksek seviyede tutulmasının yanı sıra sürdürülebilirlik de öncelikli konularımızdır. ISO 9001: 2015 sertifikamız vardır ve ISO 14001 çevre yönetim sisteminin katı kurallarına uymaktayız. Klio-Eterna tarafından yapılan markalı ürünler "Made in Germany" kalite mührünü fazlasıyla hak etmektedir.

 2. GEDRECHSELTE UNIKATE

  Almanya

  GEDRECHSELTE UNIKATE, yılında kurulan ve Esnaflar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, kişiye özel dolmakalem, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parkstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOBELPU

  Belçika

  SOBELPU, yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, pasta firmaları, büro malzemeleri, kişiye özel şemsiyeler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soumagne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PELIKAN

  Belçika

  PELIKAN, yılında kurulan ve Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, yazı malzemeleri, defterler, Okul ekipmanı, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groot-Bijgaarden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. YO-PROMOTIONS

  Birleşik Krallık

  YO-PROMOTIONS, yılında kurulan ve İş hediyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dolma kalemler, kişiselleştirilebilir iş hediyeleri, Dolma kalemler, Markalı hediyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleet, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DŁUGOPIS PARKER NA PREZENT PARKER-SHOP.PL

  Polanya

  DŁUGOPIS PARKER NA PREZENT PARKER-SHOP.PL, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kişiye özel dolmakalem, hediyelik eşyalar, dolmakalem gravürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. DREAMPEN BALLPEN PRODUCER

  Polanya

  DREAMPEN BALLPEN PRODUCER, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tükenmez kalem, promosyon aksesuarlar, kişiye özel dolmakalem, promosyon stiloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zielona Góra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PLÁSTICOS DETECTABLES

  İspanya

  PLÁSTICOS DETECTABLES, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Vilanova i La Geltrú, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ARMAZÉNS CHANDÚ - C.G.K IMP. EXP. LDA

  Portekiz

  ARMAZÉNS CHANDÚ - C.G.K IMP. EXP. LDA, yılında kurulan ve Bayraklar, bandıralar ve filamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dolma kalemler, saatçilik, sportif malzemeler, Dolma kalemler, testiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. EURO PENTEL

  Fransa

  EURO PENTEL, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doldurulabilir tükenmez kalemler, İşaretleme kalemleri, Doldurulabilir tükenmez kalemler, İşaretleme kalemleri, basmalı kurşun kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bry-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KOCKX

  Belçika

  KOCKX, yılında kurulan ve Resim, grafik ve plastik sanatlar - ürün ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Stilografil - dolma kalemler, Dolma kalemler, Stilografil - dolma kalemler, Dolma kalemler, tükenmez kalem mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ISTANBUL KALEM VE KIRTASIYE TIC SAN

  Türkiye

  ISTANBUL KALEM VE KIRTASIYE TIC SAN, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik tükenmez kalemler, promosyon tükenmez kalem ve kurşun kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ANDHAND

  Birleşik Krallık

  ANDHAND, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stilografil - dolma kalemler, Dolma kalemler, tükenmez kalemler, yazı malzemeleri, Stilografil - dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ANYBRAND GMBH

  Almanya

  ANYBRAND GMBH, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tanıtım - Ürünler ve objeler, reklam malzemeleri, alet, kazıklar, Tanıtım - Ürünler ve objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dautpehtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SUCHAK & SUCHAK

  Birleşik Krallık

  SUCHAK & SUCHAK, yılında kurulan ve Stilografil - dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dolma kalemler, Dolma kalemler, kişiselleştirilebilir iş hediyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greenford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GADGET FACTORY GMBH

  İsviçre

  GADGET FACTORY GMBH, yılında kurulan ve Tanıtım - Ürünler ve objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kırtasiye, Oyunlar ve oyuncaklar, Dolma kalemler, Kırtasiye, Oyunlar ve oyuncaklar, Dolma kalemler, çakmaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. LIBRERÍA ATENEA

  İspanya

  LIBRERÍA ATENEA, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Ávila, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SEVEN PENS DI MOLINARIO ANDREA

  İtalya

  SEVEN PENS DI MOLINARIO ANDREA, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tükenmez kalem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chivasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. K. BÖSEL GMBH

  Almanya

  K. BÖSEL GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ofis ekipmanları - dosyalar, Dolma kalemler, Ofis ekipmanları - dosyalar, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SKIPPER S.N.C. DEI FRATELLI RAIMONDI

  İtalya

  SKIPPER S.N.C. DEI FRATELLI RAIMONDI, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. stilo, tükenmez kalem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PILOT CORPORATION OF EUROPE

  Fransa

  PILOT CORPORATION OF EUROPE, yılında kurulan ve İşaretleme kalemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allonzier La Caille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. METALLICA SAS

  İtalya

  METALLICA SAS, yılında kurulan ve Seyahat çantaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Seyahat aksesuarları, Dolma kalemler, Seyahat aksesuarları, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino (To), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VIKI PLAST KRASKA WLADYSLAW

  Polanya

  VIKI PLAST KRASKA WLADYSLAW, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik tıkaçlar ve kaplar, Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar, Plastik tıkaçlar ve kaplar, Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pruszkow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. KIRCHDORFER SCHREIBWARENHOLDING GMBH

  Avusturya

  KIRCHDORFER SCHREIBWARENHOLDING GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Resim, grafik ve plastik sanatlar - ürün ve malzemeler, Dolma kalemler, Resim, grafik ve plastik sanatlar - ürün ve malzemeler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. PARKER PLANT LTD

  Birleşik Krallık

  PARKER PLANT LTD, yılında kurulan ve Stilografil - dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. EUROWAY S.R.L.

  İtalya

  EUROWAY S.R.L., yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tükenmez kalem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Givoletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RUDOLF NIED GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  RUDOLF NIED GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RITTER - PEN GMBH

  Almanya

  RITTER - PEN GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brensbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MESSMER PEN GMBH

  Almanya

  MESSMER PEN GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmendingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. LBC SA GROUP

  İsviçre

  LBC SA GROUP, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamone, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz