• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dolma kalemler

Sonuçlar

Dolma kalemler - Ithalat/Ihracat

 1. KLIO-ETERNA SCHREIBGERÄTE GMBH & CO KG

  Almanya

  Klio-Eterna – "Made in Germany" markalı ürünler. Yaklaşık 120 yıldır "Made in Germany" kaliteli yazı gereçleri üretimine yoğunlaştık. On yıllardır reklam endüstrisinin güvenilir bir iş ortağı haline gelmiş bulunmaktayız. Bayi müşterilerimizle birlikte, son kullanıcı için ürünlerimizin mümkün olan en yüksek düzeyde bireyselleştirilmesi amacıyla zorlu projeler gerçekleştirmekteyiz. Tükenmez kalem yedekleri de dahil olmak üzere yazı gereçlerimizin büyük bir çoğunluğunu kendimiz üretmekteyiz ve bunlara serigrafi, tampon ve sayısal baskı veya gravür kullanarak değer katıyoruz. Yaklaşık 125 çalışanımız, her gün şirketin kalitesini ve ilerlemesini sağlamaktadır. Şirket içi üretim oranının en yüksek seviyede tutulmasının yanı sıra sürdürülebilirlik de öncelikli konularımızdır. ISO 9001: 2015 sertifikamız vardır ve ISO 14001 çevre yönetim sisteminin katı kurallarına uymaktayız. Klio-Eterna tarafından yapılan markalı ürünler "Made in Germany" kalite mührünü fazlasıyla hak etmektedir.

 2. TROIKA GERMANY GMBH

  Almanya

  TROIKA erkekler için seyahatlerde ve masa üstünde kullanılabilen faydalı hediyelik eşyalar satmaktadır. TROIKA, pazar lideri ve uzmanlık markası olarak iki noktanın üzerine odaklanmaktadır: Erkekler ve hediyeler. Bilgi, deneyim ve kozmopolitlik, müşteriye daha yakın ve daha bireysel olamayacak bir ürün yelpazesi sağlamaktadır. Erkekler için geniş kapsamlı TROIKA hediye koleksiyonu, zamanın ruhuna uymakta, erkeklerin isteklerini otantik bir şekilde yansıtmakta ve böylece ilham veren birçok fikir sağlamaktadır. Erkeklerin yeni rollerinde anlaşılmalarını ve bu duyguyu markamız ile tecrübe etmelerini istiyoruz. İyi fikirler bir şeydir. Çığır açan bir uygulama ise tamamen başka bir şey... TROIKA her ikisini de oluşturur ve böylece alanlarında yeni ve öncü rol oynayan ürünler yaratır. Modern erkeklerin kendilerini özdeşleştirmekten hoşlandıkları kaliteye sahip yenilikçi fikirler ve ürünler ve nihaî müşteriler ve endüstri için standartları belirleyen bir dizi hizmet.

 3. PEN STAR STATIONERY CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  PEN STAR STATIONERY CO., LTD., yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş hediyeleri, yazı malzemeleri, tüyler, promosyon gereçleri, İş hediyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Tapei County,, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 4. GEDRECHSELTE UNIKATE

  Almanya

  GEDRECHSELTE UNIKATE, yılında kurulan ve Esnaflar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, kişiye özel dolmakalem, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parkstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DŁUGOPIS PARKER NA PREZENT PARKER-SHOP.PL

  Polanya

  DŁUGOPIS PARKER NA PREZENT PARKER-SHOP.PL, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kişiye özel dolmakalem, hediyelik eşyalar, dolmakalem gravürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ISTANBUL KALEM VE KIRTASIYE TIC SAN

  Türkiye

  ISTANBUL KALEM VE KIRTASIYE TIC SAN, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik tükenmez kalemler, promosyon tükenmez kalem ve kurşun kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PELIKAN

  Belçika

  PELIKAN, yılında kurulan ve Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, yazı malzemeleri, defterler, Okul ekipmanı, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groot-Bijgaarden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PLÁSTICOS DETECTABLES

  İspanya

  PLÁSTICOS DETECTABLES, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Vilanova i La Geltrú, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DREAMPEN BALLPEN PRODUCER

  Polanya

  DREAMPEN BALLPEN PRODUCER, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tükenmez kalem, promosyon aksesuarlar, kişiye özel dolmakalem, promosyon stiloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zielona Góra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. KOCKX

  Belçika

  KOCKX, yılında kurulan ve Resim, grafik ve plastik sanatlar - ürün ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Stilografil - dolma kalemler, Dolma kalemler, Stilografil - dolma kalemler, Dolma kalemler, tükenmez kalem mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. YO-PROMOTIONS

  Birleşik Krallık

  YO-PROMOTIONS, yılında kurulan ve İş hediyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dolma kalemler, kişiselleştirilebilir iş hediyeleri, Dolma kalemler, Markalı hediyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleet, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SOBELPU

  Belçika

  SOBELPU, yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, pasta firmaları, büro malzemeleri, kişiye özel şemsiyeler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soumagne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. EURO PENTEL

  Fransa

  EURO PENTEL, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doldurulabilir tükenmez kalemler, İşaretleme kalemleri, Doldurulabilir tükenmez kalemler, İşaretleme kalemleri, basmalı kurşun kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bry-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ARMAZÉNS CHANDÚ - C.G.K IMP. EXP. LDA

  Portekiz

  ARMAZÉNS CHANDÚ - C.G.K IMP. EXP. LDA, yılında kurulan ve Bayraklar, bandıralar ve filamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dolma kalemler, saatçilik, sportif malzemeler, Dolma kalemler, testiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ANYBRAND GMBH

  Almanya

  ANYBRAND GMBH, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tanıtım - Ürünler ve objeler, reklam malzemeleri, alet, kazıklar, Tanıtım - Ürünler ve objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dautpehtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANGEL TECH

  Güney Kore

  ANGEL TECH, yılında kurulan ve Resim, grafik ve plastik sanatlar - ürün ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, Dolma kalemler, kurşun kalemler, kurşun kalem uçları, tükenmez kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Daegu, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. SUCHAK & SUCHAK

  Birleşik Krallık

  SUCHAK & SUCHAK, yılında kurulan ve Stilografil - dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dolma kalemler, Dolma kalemler, kişiselleştirilebilir iş hediyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greenford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. HANGZHOU OWNSEAS STAR-TECH I&E CO., LTD.

  Çin

  HANGZHOU OWNSEAS STAR-TECH I&E CO., LTD., yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. örme kravat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. LIBRERÍA ATENEA

  İspanya

  LIBRERÍA ATENEA, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Ávila, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. GADGET FACTORY GMBH

  İsviçre

  GADGET FACTORY GMBH, yılında kurulan ve Tanıtım - Ürünler ve objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kırtasiye, Oyunlar ve oyuncaklar, Dolma kalemler, Kırtasiye, Oyunlar ve oyuncaklar, Dolma kalemler, çakmaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. K. BÖSEL GMBH

  Almanya

  K. BÖSEL GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ofis ekipmanları - dosyalar, Dolma kalemler, Ofis ekipmanları - dosyalar, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROWAY S.R.L.

  İtalya

  EUROWAY S.R.L., yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tükenmez kalem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Givoletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METALLICA SAS

  İtalya

  METALLICA SAS, yılında kurulan ve Seyahat çantaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Seyahat aksesuarları, Dolma kalemler, Seyahat aksesuarları, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino (To), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SEVEN PENS DI MOLINARIO ANDREA

  İtalya

  SEVEN PENS DI MOLINARIO ANDREA, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tükenmez kalem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chivasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TALENT STAR (HONG KONG) LIMITED

  Çin

  TALENT STAR (HONG KONG) LIMITED, yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. promosyon gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen City, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. PEN STATIONERY CO LTD.

  Tayvan R.O.C.

  PEN STATIONERY CO LTD., yılında kurulan ve Dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taipei Taiwan, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 7. RUDOLF NIED GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  RUDOLF NIED GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIC NETHERLANDS B.V.

  Hollanda

  BIC NETHERLANDS B.V., yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roosendaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. PILOT CORPORATION OF EUROPE

  Fransa

  PILOT CORPORATION OF EUROPE, yılında kurulan ve İşaretleme kalemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dolma kalemler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allonzier La Caille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. KIRCHDORFER SCHREIBWARENHOLDING GMBH

  Avusturya

  KIRCHDORFER SCHREIBWARENHOLDING GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Resim, grafik ve plastik sanatlar - ürün ve malzemeler, Dolma kalemler, Resim, grafik ve plastik sanatlar - ürün ve malzemeler, Dolma kalemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz