• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik üretimi

Sonuçlar

Elektrik üretimi - Ithalat/Ihracat

 1. ESAVER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  eSavers'ın temel ürünü, yüksek güç yoğunluğu ve düşük yapı boyutuna sahip özel bir transformatördür. eSaver eşsiz bir prensiple çalışır ve bu nedenle piyasadaki diğer güç tasarrufu cihazlarına kıyasla teknoloji ve ekonomi açısından önemli farklılıklar gösterir.Enerji kaybının önemli bir kısmının korunmasıyla yatırım birinci öncelik olmaktan çıkar, çünkü eSaver işletme maliyetlerini azaltarak kendi kendini finanse eder. eSavers'ın transformatörü geleneksel transformatörlere göre çok daha küçük bir yapı boyutuna sahiptir ve dolayısıyla küçük yapı boyutlarıyla da büyük hizmetlerin gerçekleştirilebileceğini gösterir. Ağ taşıyıcıları güç kaynağı şebekesini bütün olarak stabil tutabilmek için tüketiciler için gerekli olan voltajdan önemli ölçüde daha yüksek olan bir aşırı voltaj sağlar. Böylece gerilimlerin ülkenin öbür ucunda da tolerans sınırları içinde olması sağlanır.

 2. GENPOWER GENERATOR

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Genpower, 20 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye merkezli lider bir enerji üretim ekipmanları üreticisi ve distribütörüdür. Portatif jeneratörler, kaynak jeneratörleri, dizel ve benzinli jeneratörler ve endüstriyel jeneratörler dahil olmak üzere çok çeşitli güç üretim ekipmanı üretiminde uzmanız. Ürünlerimiz inşaat, tarım, madencilik, petrol ve gaz ve acil durum güç kaynağı gibi çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için en son teknoloji ve malzemeleri kullanıyoruz; mükemmel müşteri hizmeti ve desteği sağlamaktan gurur duyuyoruz. Son teknolojiye sahip tesisimiz yıllık 60.000 adet üretim kapasitesine sahip olup, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak üzere en son imalat makinelerini dünya standartlarında teknolojiyle birleştirmektedir. 121 farklı ülkeye yaptığımız ihracat, dünya çapında ismimizi duyurmuştur. Genpower'da, müşterilerimizin özel gereksinimlerini anlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunmak adına onlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz. İster endüstriyel kullanım için güçlü bir jeneratöre, ister kaynak uygulamalarınız için güvenilir bir kaynak jeneratörüne ihtiyacınız olsun, en iyi çözümü sunacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle iletişim kurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 3. MÖLLER-PREUSSLER TRANSFORMATOREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÖLLER-PREUSSLER TRANSFORMATOREN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LINC TECHNOLOGIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LINC TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Güneş enerjisi üretimi, Güneş enerjisi, Güneş enerjisi panelleri, Güneş enerjisi için malzemeler, fotovoltaik tesisatlar, foto kimyasal güneş enerjisi, fotovoltaik güneş panelleri, foto-voltaik çatılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. NAD STEEL

  Türkiye

  NAD STEEL, siz jeneratör üreticileri ve kullanıcıları için profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Firmamız, sahip olduğu en son teknoloji makine parkuru ve profesyonel mühendislik kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile firmamız; • Ses izolasyonlu jeneratör kabini, ses izolasyonlu jeneratör konteynırı • Jeneratör şasi ve yakıt tankları, • Standart ve özel (horizontal) tip egzoz susturucuları, • Jeneratör Transfer ve kontrol panoları, • Senkronizasyon panosu • Rack Kabin • Jeneratör Römorku, mobil jeneratörleri ve aydınlatma setleri • Alternatör, Tüm marka ve model jeneratörler için yedek parça ve filtre hizmeti sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan her şey için lütfen bize ulaşın. Enerjinizin çok değerli olduğunu unutmayın.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. XPM ENERGY

  İspanya

  XPM ENERGY elektrik üretim sistemlerinin imalat ve satışında uzman çok uluslu bir şirkettir. Mevcut tek yetkili dağıtıcı ağımız 15'in üzerinde ülkeye yayılmış durumdadır. Felsefemiz şu kavramlara dayanıyor: dağıtıcıyla imalatçı arasında bağlantı, üstün kaliteli ürünler ve profesyonel hizmet.

 2. ALFA GENERATORS SL

  İspanya

  Enerji modülleri ve dizel ve gazlı elektrojen gruplar üretmekteyiz. Yangın önleyici motorlar ve her tür yedek parça. High Cube 20, 40 ses geçirmez konteynerler ve enerji modülleri.

 3. SDMO INDUSTRIES

  Fransa

  SDMO INDUSTRIES, yılında kurulan ve Elektrik üretim birimleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik üretimi, Elektrik üretimi, Elektrik jeneratörü, elektrojen grupların satılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brest Cedex 2, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LAE ENGINEERING GMBH

  Almanya

  LAE ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nußloch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LEFKE ENERGY LTD.

  Türkiye

  LEFKE ENERGY LTD., yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. gaz jeneratörleri, portatif jeneratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. EV CHARGING INSTALLATIONS

  Birleşik Krallık

  EV CHARGING INSTALLATIONS, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mürekkep katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ev Charging Installations, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. RAMA, RAINER MAIER ENERGY & GENERAL CONSULTANT

  Almanya

  RAMA, RAINER MAIER ENERGY & GENERAL CONSULTANT, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Havixbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ELEKTROPLAN

  Belçika

  ELEKTROPLAN, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal yapı tedariki, elektrikçiler için uygulamalar, elektrisyen ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dessel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. XMN POWER

  Türkiye

  XMN POWER, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gaz jeneratörleri, Gaz jeneratör seti, biyomas kojenerasyon merkezi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ASPIRAVI

  Belçika

  ASPIRAVI, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Elektrik üretimi, Enerji - yenilenebilir, yenilenebilir enerji kaynakları, rüzgar enerjisi, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harelbeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HIMPE PHILIP

  Belçika

  HIMPE PHILIP, yılında kurulan ve Elektrikçilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik üretimi, Elektrik dağıtımı, Metal yapı tedariki, Enerji dağıtımı, Elektrik üretimi, Elektrik dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. NEW TAIHANG POWER SOURCE CO.,LTD.

  Çin

  NEW TAIHANG POWER SOURCE CO.,LTD., yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xinxiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ELCOS SRL

  İtalya

  ELCOS SRL, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrojen grupları için yardım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grumello Cremonese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ENOVOS LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  ENOVOS LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik kitle enerjisi - imalât, fotovoltaik paneller, Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strassen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. BEST4AUTOMATION GMBH

  Almanya

  BEST4AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BENNETT CLAYTON PTY LTD.

  Avustralya

  BENNETT CLAYTON PTY LTD., yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Deniliquin, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFAENERGIE BERATUNG UND VERMITTLUNG GMBH

  Almanya

  ALFAENERGIE BERATUNG UND VERMITTLUNG GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. enerji sektörü kurulu, enerji idaresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCOTTA UKRAINE

  Ukrayna

  SCOTTA UKRAINE, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrik üretimi, hidrolik santraller için yüksek gerilim alternatörleri, elektrik santralleri için mimari etütler, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinnitsa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. EDP - GESTÃO DA PRODUÇÃO DE ENERGIA S.A.

  Portekiz

  EDP - GESTÃO DA PRODUÇÃO DE ENERGIA S.A., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Elektrik üretimi, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. EDP - ENERGIAS DE PORTUGAL, S.A.

  Portekiz

  EDP - ENERGIAS DE PORTUGAL, S.A., yılında kurulan ve Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik dağıtımı, Elektrik - Üretim ve Dağıtımı, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Elektrik üretimi, Elektrik dağıtımı, Elektrik - Üretim ve Dağıtımı, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. ENERGIESPARDIENST24 GMBH

  Almanya

  ENERGIESPARDIENST24 GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. QP INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  QP INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - acentalar, İthalat/İhracat - acentalar, Dizel elektrojen grup, Konteyner, acil lojmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Würzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. POWER UP SUPPLY

  Güney Afrika

  POWER UP SUPPLY, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paarl, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 9. DRUGEMA GMBH

  Almanya

  DRUGEMA GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wittgensdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. METERTEST TUNISIA

  Tunus

  METERTEST TUNISIA, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ariana, Tunus 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektrik üretimi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

16.836 Şirketler