• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrikli aletler

Sonuçlar

Elektrikli aletler - Ithalat/Ihracat

 1. ORTLIEB PRÄZISIONSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüz yıldan daha uzun bir süredir, sıkıştırma ve tahrik teknolojisindeki ekonomik ve hassas çözümler için müşteri odaklı bir iş ortağı. Ortlieb şirketi, araç ve iş parçası sıkmanın yanı sıra tahrik sistemlerinde de onlarca yıllık deneyim ve sektörler arası uzmanlığı sayesinde size sürdürülebilir bir sinerji etkisi sunuyoruz. Standart aralıkta çok geniş bir ürün yelpazesi emrinizdedir. Müşteriye özel çözümler geliştirirken, ödün vermeden süreç güvenilirliğine ve maliyet etkinliğine odaklanıyoruz. Münferit gereksinimlerinize yetkin ve hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Kapsamlı servis hizmetleri de tekliflerimizin bütünselliğini sağlamaktadır. Şuabyalı yaratıcılık, 100 yılı aşkın deneyim de yere sağlam basan değerlerle birlikte kendini kanıtlamıştır. Bunlar Ortlieb'i öne çıkarıyor müşterimiz olarak bundan yararlanın. Her konuda tek bir muhatap. Uzmanlarımız, gereksinimlerinizi %100 karşılayan bir çözümü beraberce bulmak için en baştan itibaren size danışmanlık vermeye hazırdırlar.

 2. TROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TROTEC GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli aletler, termo ısıtıcılar, klima sistemleri, vantilatörler, nemlendiriciler, hava temizleme, hava temizleme makineleri, metroloji, aksial vantilatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TMATIC

  Türkiye

  Founded by CEO Tolga Hizir Oglu in 2008 to distribute Hygenic Shoe Cover Machines in Turkey. In 2013, TMATIC decided that it had enough with imported and badly serviced Machines that breakdown within a few months. Then Mr. Tolga teamed up with Renaissance Master Engineer Zeinel Levent who also was a master engineer at a major Aircraft manufacturer in the USA to create innovative fully automated factories producing from A-Z high quality Shoe Cover Machines along with matching quality shoe covers, starting from the creating the PE film to the shoe covers to the cartridges to the Machine, Because we are producing everything in Turkey under one umbrella, we were able to adjust and fine tune every process to insure high quality and the most success rate of work from first time shoe cover machine in the world at 99%.

 4. WEZAG GMBH WERKZEUGFABRIK

  Almanya

  Kesmek, izolasyonunu çıkartmak, kilit açmak ve sıkıştırmak - 1949 yılından bu yana müşterilerimize neredeyse her tür uygulama için güvenilir işleme çözümleri sunuyoruz! Geliştirme ve tasarım ekibimizin yaratıcı fikir kazanında sürekli yeni ve yenilikçi çözüm fikirleri hazırlanıyor. Almanya'nın tam ortasındaki Stadtallendorf merkezli firmamızda, son derece modern ve verimli makine parkımız sayesinde neredeyse tüm ürün parçalarını kendimiz üretiyoruz. Çok sayıda ünlü şirket ürettiğimiz aletleri kendi markaları altında çok çeşitli piyasalara entegre ettiler ve yeni bir standart oluşturdular. WDT markamızla pnömatik, elektrikli ve hidrolik sıkıştırma makinelerimizden oluşan ürün yelpazesini piyasaya sunuyoruz. Birinci sınıf bir alet üreticisinin ürünleriyle kendi markanızı yaratmak mı istiyorsunuz? Mevcut ürün programınızı genişletmek mi istiyorsunuz? Mükemmel - sizden haber bekliyoruz!

 5. CPT GMBH

  Almanya

  Dünyanın önde gelen yüksek kaliteli hassas takım üreticilerinden birisiyiz. 1988 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana sürekli geliştirme yaparak hızlı başarılar elde ettik ve pazar konumumuzu pekiştirdik. Bir aile şirketi olarak, kendimizi uzun vadede geliştirmeye ve pazar konumumuzu daha da güçlenmeye odaklıyız. Otomotiv, makine yapımı, petrol, havacılık ve uzay sanayisi, tıp teknolojisi, denizcilik ve enerji sektörlerinde 120'den fazla ülkede faaliyet gösteren müşterilerimize hizmet vermekteyiz. En başından beri, felsefemiz en yüksek kalite, hassasiyet, hız ve esneklik ile kendimizi kanıtlamaktır. Müşterilerimize yetkin danışmanlık ve akla gelebilecek her türlü desteği sunmak bizim için çok önemlidir. Coşku ve tutkuyla çalışıyor, kendimizi sürekli geliştiriyor ve yatırımlarımızı uzgörüyle yapıyoruz – İstikrarlı büyümemiz seçtiğimiz yolun doğruluğunun kanıtıdır. Müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz husustur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NALBURX

  Türkiye

  İnternetin yaygın olarak kullanılması ile birlikte birçok işlem de internetten halledilmektedir. Özellikle yoğun çalışan kişiler her türlü alışverişi internet üzerinden yapmaktadır. Kişilerin nalbur - hırdavat malzemesi alanındaki ihtiyaçlarına hitap eden sitelerden bir tanesi de Nalbur X sitesidir. Site, kaliteli ürünleri, uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri, ön planda tutmuş olduğu müşteri memnuniyeti ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.Site içerisinde her alan için ürün bulunmaktadır. Özellikle makineler arasında kaynak makinesi fiyatları göze çarpmaktadır. Uygun fiyata kaynak ekipmanları sunan site, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun ürün sağlamayı amaçlamaktadır. Sitede ev tadilatlarında kullanabileceğiniz küçük, ekonomik ürünlerde bulunmaktadır.İhtiyaca Uygun Ürün SeçenekleriNalbur ve hırdavat denildiğinde ilk akıllara inşaat sektöründe kullanılan yapı - onarım malzemeleri gelmektedir. Fakat Nalbur X oldukça geniş bir ürün yelpazesinde kişilere hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında ihtiyaçlara uygun güçlerde Jeneratör ürünleri de satılmaktadır. Alışveriş için siteyi tercih eden birçok müşteri, memnun kalmakta ve sıklıkla tercih etmektedir.Nalbur Malzeme Markalarıİhtiyacınıza yönelik istediğiniz bir marka ürününü de Nalbur X içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitede markaya göre arama yapmanız için özel bir arama motoru bulunmaktadır.

 2. AR BOBINAJ

  Türkiye

  1984 yılında küçük bir sermaye ve 3 kişi ile yola çıkan firmamız, günümüz 2016 yılında toplam 7500 metre kare kapalı alanda, 1 fabrika ve 4 şube ile portföyümüzü artarak kurumsal bir yapıda hizmet ve faaliyetini sürdürmektedir. 35 yıllık geçmişimizde, her geçen yıl modernize ettiğimiz makine parkurumuz ile kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermedik. Dakika ve saatlerin çok önemli olduğu günümüz sanayisinde, elektrik motoru ve bobinaj konusunda uzman kadromuz ile, arızalanan bir motoru yenisi ile değiştirir ve çalışan bir sistemin durmasını önleriz. Arşivimizde bulunan 0.1kw-1500kw arası yüzlerce farklı türlerde(ac, dc, servo, spindle, senkron), farklı karakterlerde garantili ve her türlü testi yapılmış motorlar ile geçici veya sürekli olarak değiştirip, müşterinin mağduriyetini en aza indirgeriz

 3. SEMSA PLASTIK

  Türkiye

 4. HEETS EKOL

  Türkiye

  Heets Ekol markamızla kişilerin kolay bir şekilde normal sigarayı bırakılmasında destek olmaktayız. Yeni ve hızlı gelişen teknolojiye uyum sağlayarak özellikle entelektüel anlamda modern kullanım sağlayan elektronik sigara modelleri kullanıcılar tarafından olumlu yorumlanan iqos e sigara ve juul modeller sunmaktayız. Ayrıca bu cihazların yedek parça ve kartuşları bünyemizde yer almaktadır.

 5. BRUNETTA ALUMINIUM & ELECTRIC RADIATOR

  Türkiye

  BRUNETTA ALUMINIUM & ELECTRIC RADIATOR, yılında kurulan ve Radyatörler - petekli sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Havalı, sulu ve yağlı radyatörler, elektrikli ısıtma cihazları, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, elektrikli radyatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BAUTEC HÖFER - RUHRBAUSHOP E.K.

  Almanya

  BAUTEC HÖFER - RUHRBAUSHOP E.K., yılında kurulan ve İşyeri güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elmas aletleri, Elmas aletleri, Elektrikli aletler, Topograflar için aksesuarlar, sıvama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EDIS INSAAT MAKINE MALZ. DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  EDIS INSAAT MAKINE MALZ. DIS TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ısıtıcı, Makine imalatı, heater, soba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İstanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. RONIXTOOLS

  Almanya

  RONIXTOOLS, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gelnhausen,, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI

  İtalya

  OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yüzer pompalar, transformatör onarımı, dalgıç pompalar, Yüzer pompalar, elektrik aletleri ve donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. INGCO

  Romanya

  INGCO, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yapı/bina için motorlu el aletleri, Endüstriyel aletler, Elektrikli aletler, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Endüstriyel aletler, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarasau, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. KEMPENEERS

  Belçika

  KEMPENEERS, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elmas aletleri, Bahçe aletleri, Elmas aletleri, iş elbiseleri, Sıhhi tesisat, Bahçe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. METALEUVEN

  Belçika

  METALEUVEN, yılında kurulan ve Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli aletler, Elektrikli aletler, Ev eşyaları, Takım aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. JET ARCO ESPAÑA

  İspanya

  JET ARCO ESPAÑA, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli aletler, Zımpara diskleri, Elektrikli aletler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. PALMAERS VAKHANDEL

  Belçika

  PALMAERS VAKHANDEL, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yapı malzemeleri, Elmas aletleri, Yapı malzemeleri, iş elbiseleri, Elmas aletleri, tespitleme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilzen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. HITACHI POWER TOOLS BELGIUM

  Belçika

  HITACHI POWER TOOLS BELGIUM, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Sıhhi su tesisatı, Cıvata ve somun, Elektrikli aletler, Madeni inşaat malzemeleri, Sıhhi su tesisatı, Cıvata ve somun, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wemmel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. PROFI AGRO

  Hırvatistan

  PROFI AGRO, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrikli aletler, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bjelovar, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. SCHLEIFTITAN.DE

  Almanya

  SCHLEIFTITAN.DE, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sulzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EL LAGER

  Danimarka

  EL LAGER, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Elektrikli aletler, El aletleri, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hadsund, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. OUTILONLINE.COM - SEGMÜLLER

  Almanya

  OUTILONLINE.COM - SEGMÜLLER, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Aşındırıcılar , Zımpara makinesi için zımpara bandı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BURGHAUSEN, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ELEKTROWERKZEUG-SHOP

  Almanya

  ELEKTROWERKZEUG-SHOP, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bretzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MOES FRERES

  Lüksemburg

  MOES FRERES, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrikli aletler, bahçe el aletleri, Mobilya ve bahçe malzemeleri, toptan çiçek ve bitki satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remich, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. BEST4AUTOMATION

  Almanya

  BEST4AUTOMATION, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. POL TRADING B.V.

  Hollanda

  POL TRADING B.V., yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. e-iş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijkerk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. GENERAL TOOLS INTERNATIONAL

  Belçika

  GENERAL TOOLS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Elektrikli aletler, aletler, hırdavatlar, pnömatik aletler, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ixelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. ISKRAEMECO BENELUX

  Belçika

  ISKRAEMECO BENELUX, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - elektrikli ve elektronik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stok sayaçları, Elektronik komponentler, Elektrikli aletler, Stok sayaçları, Elektronik ölçüm tertibatları, Elektronik komponentler, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beernem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektrikli aletler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

14.990 Şirketler