• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • emülsiyon boyalar

Sonuçlar

Emülsiyon boyalar - Ithalat/Ihracat

 1. COSMOCHROME LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Boya alanında yarım asırdan fazla deneyime sahip boya şirketi Cosmochrome Ltd, kaliteli boyalar, vernikler, yalıtım kaplamalarının yanı sıra spor alanları için harçlar ve her türlü uygulamada kullanılmak üzere mikro çimento harcı üretiminde uzmanlaşmıştır. Birçok uluslararası sertifika sahip olan ve özellikle ekolojik ürünlere önem veren Cosmochromeis'in hedefi, baştan yaratmak ve yeniden dekore etmek isteyen herkes için profesyonel malzemelerden sanatsal günlük müdahalelere kadar geniş ürün yelpazesiyle ödenen paranın karşılığını veren mümkün olan en iyi malzemeleri üretmek ve iç ve dış pazarın ihtiyaçlarına yanıt verebilmektir. Ayrıca, şirket istek üzerine özel ihtiyaçlara yönelik özel yapım malzemelerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

 2. FARBEN HENSCHEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FARBEN HENSCHEN GMBH, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Fröndenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. UBITEC INH. STEFAN FUHRMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  UBITEC INH. STEFAN FUHRMANN, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Siedenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CUBO

  Türkiye

  Başergün Boya ve Kimya İnşaat San. Tic. A.Ş. inşaat sektörüne ilk adımını 1994 yılında Başergün İnş. Ltd. Şti. olarak atmıştır. Antalya'da birçok konut ve işyeri projesini başarı ile tamamlamış kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyerek kısa sürede sektörde hak ettiği noktaya gelmiştir. İnşaat malzemeleri sektördeki tecrübesinden ve profesyonel çalışma ruhunun getirdiği idarecilik anlayışı ile kısa sürede marka olma yolunda hedefe doğru koşmaya başladı.Doğru yapılan İşletme ve Arge yatırımlarının yanı sıra Başergün Boya ve Kimya İnşaat San. Tic. A.Ş. 2011 yılında 2 önemli yatırım kararı aldı ve uygulamaya geçti. Bu yatırım kararı ile mevcut Boya fabrikası alanındaki kapalı yerini büyüterek 9.500 m2'ye çıkarmış ve bu alan artışına EPS üretim tesisi kurulmuş ve Antalya Organize Sanayi bölgesinde 3. Kısım'da yeni bir yer alarak buraya 4.000 m2 kapalı alan üzerine tam otomatik Yapı Kimyasalları tesisi faaliyete geçirildi.• EPS Polistiren üretim tesisi (faaliyet Şubat 2012)• Yapı kimyasalları üretim tesisi (faaliyet Nisan 2012 )2016 yılı Haziran ayında Antalya Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım'daki 31.000 m2 alan üzerinde kurulu olan Yapı Kimyasalları tesisimizin yanına Boya ve EPS tesislerini de getirerek 22.000 m2 kapalı alan üzerine bu üç tesisimiz bir araya getirdik ve idari binamızı da bu alana taşıdık.Boya üretiminde 2016 yılında tam otomasyon yeni makineler alarak boya üretimine de dünya standartlarını yakalayarak sektörde ki ilk tercih edilen firmalardan olmayı başarmıştır

  Tüm ürünler arasında "emülsiyon boyalar"

 5. DEMA BOYA

  Türkiye

  Dema Boya Kimya Sanayi , 1997 yılından bugüne vizyonuyla, kalitesiyle, tamamen farklı bakış açısıyla kısa sürede çok yol katederek gelmiştir.Subazlı boya ve sıva türü malzene ile üretime başladık. Şu anda su bazlı ürünlerin yanı sıra solvent bazlı ürünler ile geniş bir yelpaze ile hizmet vermekteyiz. Eğitimli, dinamik, genç ve girişimci kadrosuyla devamlı, gelişme ve yüksek kalitede üretim politikası ile sektörde önemli bir yer sahibi olmuştur. Teknolojinin getirdiği yenilikleri kendi bünyesinde tam anlamıyla uygulayan Dema Boya, kaliteli üretime dayalı hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteyi, profesyonelliği, uzmanlığı ve kurumsallığı tüm çalışanlarına adapte etmiş, devamlı müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışını zirveye taşıyacak ve sektörün lideri konumuna gelecek bir marka oluşturmak..

  Tüm ürünler arasında "emülsiyon boyalar"

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SARL EQUINOXE

  Fransa

  SARL EQUINOXE, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bina boyama işleri, cephe dekorasyonu, Tek kullanımlık ıslak tıraş bıçakları, sir beton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frejus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MERCAPINTURAS SL

  İspanya

  MERCAPINTURAS SL, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Almeria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. NIKKAL PRODUCTIONS

  Fransız Guyanası

  NIKKAL PRODUCTIONS, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cayenne, Fransız Guyanası 'de bulunmaktadır.

 4. GRAFIT ZPH

  Polanya

  GRAFIT ZPH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Emülsiyon boyalar, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Boyalar ve cilalar, İnşaat - ince işler, Emülsiyon boyalar, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Boyalar ve cilalar, İnşaat - ince işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olkusz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FAMA PROFI CENTRE

  Rusya

  FAMA PROFI CENTRE, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç ürünler, Ahşap masalar, Eriticiler ve incelticiler, Ağaç ürünler, Ahşap masalar, Eriticiler ve incelticiler, sulu boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Podolsk, Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. BERLING SA

  Yunanistan

  BERLING SA, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boyalar, tespitleyiciler, solventler, epoxy boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inofita, Greece, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. PRIMIX WASILEWSKA DANUTA

  Polanya

  PRIMIX WASILEWSKA DANUTA, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç mekanlar boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. COULON

  Belçika

  COULON, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. boyalar, kimyasal ürün, lastik ve plastik malzeme sektörleri, Tahta - koruyucu ürünler, endüstriyel kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Louviere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PR GROUP ITALIA BY COLORIFICIO RAMA SRL

  İtalya

  PR GROUP ITALIA BY COLORIFICIO RAMA SRL, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alçı kalıp üretimi, bina malzemeleri ve çalışmaları, dekorasyonlar ve aydınlatma araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. STROM 21 LTD.

  Bulgaristan

  STROM 21 LTD., yılında kurulan ve Sıva sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Emülsiyon boyalar, yalancı mermer ve emaye boyası, çimentolu harçlar, Emülsiyon boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. GO WALLPAPER LTD

  Birleşik Krallık

  GO WALLPAPER LTD, yılında kurulan ve Vinil duvar kağıdı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Emülsiyon boyalar, dekorasyon, kağıttan yapılma duvar kaplamaları, Kişisel çalışma eşyaları, Emülsiyon boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bolton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GUANGDONG MAYDOS BUILDING MATERIALS LIMITED COMPANY

  Çin

  GUANGDONG MAYDOS BUILDING MATERIALS LIMITED COMPANY, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zemin epoksi boyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shunde, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. NOBILES - FARBY DLA PROFESJONALISTÓW

  Polanya

  NOBILES - FARBY DLA PROFESJONALISTÓW, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. AP FARVER A/S

  Danimarka

  AP FARVER A/S, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sentetik reçine bazlı boyalar, Boyalar ve cilalar, Boyalar ve cilalar için kurutma vasıtaları, Yağ bazlı boyalar, Sentetik reçine bazlı boyalar, Boyalar ve cilalar, Boyalar ve cilalar için kurutma vasıtaları, Yağ bazlı boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. LECHLER COATINGS GMBH

  Almanya

  LECHLER COATINGS GMBH, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sentetik reçine bazlı boyalar, Emülsiyon boyalar, Duvar kaplamaları, Sentetik reçine bazlı boyalar, Emülsiyon boyalar, Duvar kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VERNIS CLAESSENS S.A.

  İsviçre

  VERNIS CLAESSENS S.A., yılında kurulan ve Yağ bazlı boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sentetik reçine bazlı boyalar, Emülsiyon boyalar, Boyalar ve cilalar, Sentetik reçine bazlı boyalar, Emülsiyon boyalar, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Renens, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA

  İspanya

  INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ bazlı boyalar, Sentetik reçine bazlı boyalar, Boyalar ve cilalar, Yağ bazlı boyalar, Sentetik reçine bazlı boyalar, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arrigorriaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIGMA COATINGS S A

  İspanya

  SIGMA COATINGS S A, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağ bazlı boyalar, Sentetik reçine bazlı boyalar, Emülsiyon boyalar, Yağ bazlı boyalar, Sentetik reçine bazlı boyalar, Emülsiyon boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valle De Trápaga-Trapagaran, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PINTURAS PLASTICAS PROGRESO S.L.

  İspanya

  PINTURAS PLASTICAS PROGRESO S.L., yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SMITH & RODGER, LTD

  Birleşik Krallık

  SMITH & RODGER, LTD, yılında kurulan ve Parlatıcı boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyalar ve cilalar, Boyalar ve cilalar için kurutma vasıtaları, Emülsiyon boyalar, Boyalar ve cilalar, Boyalar ve cilalar için kurutma vasıtaları, Emülsiyon boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. VEBS CO. LTD.

  Malta

  VEBS CO. LTD., yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Handaq Industrial Estate,, Malta 'de bulunmaktadır.

 7. HOB TRADE

  Mısır

  HOB TRADE, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Dokki / Giza, Mısır 'de bulunmaktadır.

 8. JM SPRAYING SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  JM SPRAYING SERVICES LTD, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Shotts, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. EMMANOUILIDI AFOI O.E.

  Yunanistan

  EMMANOUILIDI AFOI O.E., yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. renkler, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ptolemaida, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 10. SHANGHAI BAOLIJIA CHEMICAL CO., LTD.

  Çin

  SHANGHAI BAOLIJIA CHEMICAL CO., LTD., yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tairi, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz