• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel bıçaklar

Sonuçlar

Endüstriyel bıçaklar - Ithalat/Ihracat

 1. MAIER-UNITAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAIER makine bıçaklarıyla mükemmel kesim 95 yılı aşkın bir süredir sadece yüksek kaliteli ve yüksek alaşımlı yüksek hız çeliklerinden bıçak üretiyoruz. Böylece makine bıçaklarının kesme keskinliklerini uzun süre korumasını ve mükemmel bir kesme sonucu elde etmesini sağlıyoruz.Sertleştirme ve tavlama işlemi tam olarak bu çelik kalitesine uygun değilse, en iyi çelik kalitesi avantajları sağlanamaz. Maier-Unitas'ta ortaklarımızla birlikte onlarca yıllık deneyim en iyi sonuçları almanızı sağlar.İlgililere, kesme geometrisinin tasarımında ve malzemenin seçiminde her zaman fikir verilir. Makine bıçakları üretiminde onlarca yıllık deneyimimize dayanarak, birçok müşteriyle (yerinde de) kesme görevini analiz ettik ve mevcut bıçakları geliştirdik. Böylece makine bıçaklarının optimum tasarımı birlikte elde edilebilir.

 2. MOZART AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  1923'ten beri evimiz, yüzyıllardır keskin bıçaklarıyla ünlü şehir Solingen'dir. Bir aile şirketi olarak dördüncü nesilde müşteri memnuniyeti için yıllık 100 milyonun üzerinde bıçak ağzı üretmekteyiz. 100'ün üzerinde kalifiye çalışanımızla teknik bıçak ağızlarının üretiminde dünya çapında lideriz. Ürünlerimiz verimli kesme uygulamalarının gerektiği her yerde kullanımdadır. Profesyonel yer döşeme için trapez tipi ve kancalı bıçak ağızları, boya işleri için kırılabilir ve kazıyıcı bıçak ağızları, plastik endüstrisi için çapak alıcı bıçaklar ve bıçak ağızları, fiber ve dokusuz kumaş işleme için özel üretim bıçak ağızları, folyo ve film kesici bıçak ağızları ve çok sayıda müşteriye özgü özel kullanım amaçlı bıçak ağızları alandaki yetkinliğimizin temelini oluşturan ürünlerdir. MOZART bıçak ağızları zorlu üretim süreçlerinden sonra sıkı kalite denetimlerinden geçerek piyasaya sürülür.

 3. RIGHI INOX

  İtalya

  Verified by europages badge

  Righi şirketi otomatik makinelere yönelik genel olarak dairesel, düz, dişli tip bıçaklar ve falçata bıçaklarının ayrıca teknik resme göre endüstriyel bıçakların üretilmesi alanında uzmanlaşmıştır. Gıda ve konserve sanayisi için paketleme ve ambalajlamaya yönelik bıçaklar. Paketleme ve ambalajlama makineleri için düz ağızlı veya dişli bıçaklar ve sıyırıcılar. Mekanik endüstrisi, madencilik endüstrisi, kauçuk endüstrisi, plastik işlemeye yönelik endüstri, paketleme, sac işçiliği, atık ve geri kazanım malzemelerine yönelik bıçaklar.

 4. CBS LABELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CBS LABELS, yılında kurulan ve Sürekli modda baskı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuilly-Plaisance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PLDB CREATION

  Fransa

  Verified by europages badge

  PLDB CREATION, yılında kurulan ve Grafik dizaynı ve üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Baskı, Afişler, ilan malzemeleri, Endüstriyel bıçaklar, Baskı, broşürler, Afişler, ilan malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Franconville, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LUCE'S CREATE COMMUNICATON

  Fransa

  Verified by europages badge

  LUCE'S CREATE COMMUNICATON, yılında kurulan ve Reklam dizaynı-grafikler ve tasarımcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Internet ve Intranet siteleri - Yaratım ve geliştirme, Internet ve Intranet siteleri - Yaratım ve geliştirme, Web sitesi tasarımı ve yönetimi, Endüstriyel bıçaklar, internet üzerinden stratejik iletişim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PRO COUPE INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRO COUPE INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Düz bıçaklar, Dairesel bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, plastik film kesimi için lamalar, aşındırıcı malzeme kesimi için lamalar, doğrama bıçakları, karbon lamalar, tıraş bıçakları, sebze kesme testeresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roissy En Brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BRUNO UNGER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRUNO UNGER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delici bıçaklar, raspalar, 3M sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boppard, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RAINER MAY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RAINER MAY GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delici bıçaklar, Damperler, paketleme, plastik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuwied, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NORCK GMBH (BAUCOR)

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORCK GMBH (BAUCOR), yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OÍA - AGENCE MARKETING ET DIGITALE

  Fransa

  Verified by europages badge

  OÍA - AGENCE MARKETING ET DIGITALE, yılında kurulan ve Komünikasyon sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. iletişim ve imaj çalışmaları danışmanlığı ve hizmeti, iletişim konusunda danışmanlık, internet üzerinden iletişimle danışmanlık, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sommières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VISION 9

  Fransa

  Verified by europages badge

  VISION 9, yılında kurulan ve Komünikasyon sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Toplantı salonları, Websitesi oluşturma, Toplantı salonları, reklam, Endüstriyel bıçaklar, referanz alma, Grafik iş, Pırıltılı altın bambu zincirler, görsel kimlik oluşturma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AFS BICAK VE KALIP SANAYI DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Founded in 1993 in Istanbul, AFS BICAK VE KALIP SANAYI DIS TICARET LIMITED SIRKETI produces stainless steel knives, cutting tips and grinding parts for meat grinders, salami slicers and doner kebab cutting machines used in the food industry, especially for small electrical household appliances such as food processors, blenders and mixers. AFS, which made its first export in 2002, now exports a significant part of its production to Europe. AFS produces stainless steel knives for different types of food processing machines, from food processors to meat grinders. AFS knife, which includes Electro-Polishing and Heat Treatment operations, continues its production in its own 3600 m2 closed area. Our knife production line includes presses, heat treatment, grinding, sharpening, electro-polishing, washing and quality control units. Heat-treatment is carried out in line with the hardness and structural requirements of our customers. Our company has ISO 9001: 2015 quality certificate and in this context, all our processes are kept under control with work instructions and procedures. During and at the end of production, the products are approved after being checked and tested with high-tech test devices in our quality control laboratories.

 2. Başkurt Makina

  Türkiye

  BAŞKURT MAKİNA was established at 1980 by Yüksel BAŞKURT. We are providing service with years of experience in the package and food sector for 38 years. Our company reached beeing a desired and appreciated national and worldwide brand. İn combination with quality, fast production, technical information and quick support we offer a large range of industrial cutting knives and also give grinding service for the customer’s contentment. Our stocks for standart products are always on a level for a quick response. We are working always focused on our customers, so we can find easily solutions for their special requests in the most recent time. For those, who care about quality, we are always the first choice and today we are a recognized brand in the national and international markets. With quality and dedication to the work, BAŞKURT MAKİNA became a recommended brand. We are a family business and all of our customers are a part of BAŞKURT MAKİNA’S big family.

 3. SLICE GMBH (EUROPE)

  Almanya

  Slice firması 2008 yılında TJ Scimone tarafından kuruldu. Sürekli yeni fikirler peşinde koşan bu girişimci, ünlü tasarımcılarla birlikte çalışarak gündelik kesme ürünlerini yeniden tasarlar ve hem daha güvenli hem de daha basit hale getirdi. Kurulduğundan bu yana Slice ödüllü güvenli bıçaklardan oluşan bir koleksiyon yarattı ve bu ürünlerle verimliliği arttırma, maliyetleri düşürme ve her şeyden önemlisi yaralanmaları azaltma fırsatı sundu. Slice aletleri bugün tüm dünyada en önemli endüstrilerde kullanılmaktadır. Scimone Slice'ı kurarken otistik oğlunun bakımını uzun vadeli olarak finanse etmeyi de umuyordu. Slice'ın tüm satışlarının yüzde biri otizm araştırmalarına ayrılıyor. Slice olarak neyin önemli olduğunu biliyoruz. Güvenliğe, yenilikçiliğe, kaliteye, basitliğe ve topluma önem veriyoruz. Bu temel değerler, alet tasarımından müşteri hizmetlerine kadar tüm alanlarla kendini gösteriyor.

 4. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

 5. SINAM D.O.O.

  Hırvatistan

  SINAM Ltd., görsel iletişim açısından turistik (oteller, kamplar, turistik köyler) yerlerdeki işletmelerdeki işaret levhalarını tasarlamakta ve planlamaktadır. Anahtar halkaları, oda numaraları, kat levhaları, kişisel rozetler. Işıklı tabelalar, reklam tabelaları, işaret direkleri, reklam panoları, oryantasyon şemaları. 3D mektuplar, led reklamlar, led tanıtımlar, totem pleksiglas, süslü pleksiglas, standlar, tutaçlar, levhalar, kadehler. Cnc oyma 220*150cm, lazer kesim ve oyma 130*80cm 150W, UV flatbed baskı Direkt jet 605*255mm yükseklik: 150mm

 6. BFT HARTMETALL WERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  BFT Hartmetall Werkzeuge şirketi, en yüksek standara sahip hassas kesici takımların geliştirilmesi ve üretilmesi anlamına gelir. 1987 yılında Günter Bröker tarafından kurulan şirket, bugün Brande-Hörnerkirchen tesisinde 60'tan fazla kişiyi istihdam etmektedir. Ürün portföyümüzde Zünd, Roland, Aristo, AXYZ, Bullmer, Mimaki, Graphtec, Summa, Multicam, Esko Kongsberg, Ecocam, Kuris, Gerber, Mutoh, vb. tezgah veya ploter kesmek için kullanılan tungsten karbür bıçaklar yer almaktadır: bunlarla birlikte çip kartlar, gravür kesiciler, çift kenarlı kesiciler, sağlak veya solaklar için özel bıçaklar gibi. Tüm 5/16'' 24 UNF için ultrasonik bıçaklar. . AGFM, Dukane, Kuris vb. veya CFK, Honeycomb ürün gamı vb. uygulamalar için geniş komple standart yelpazesine sahibiz. Bir başka uzmanlığımız, müşterinin özel gereksinimlerin göre uyarlanmış (ultrasonik) bıçaklar ve kesicilerdir. 330 mm'ye kadar ihtiyaca uygun geometrili karbür bıçaklar üretilebilmektedir.

 7. E-ZEMIN.NET

  Türkiye

  E-zemin.net zemin urunleri online satıs *Elektrikli zeminden isitma , Rexva ısıtıcı film, Rexva termostat , * Zemin yalıtım ürünleri , *Halı kaynak malzemeleri , * Karo halılar , *Halı ütü bandı , Halı kaynak bandı , Halı yapıştırma malzemeleri, Halı altı keçe, Polietilen yalıtım malzemesi , Underlay yalıtım , keçeler, Lateks halı yapıştırıcı. E-zemin.net online satış Toptan & perakende satış Montaj - uygulama İthalat , ihracat

 8. BANAŞ A.Ş.

  Türkiye

  Endüstriyel Makina Bıçakları ve Kesici Alet imalatı. Türkiye'nin bıçak üretim yapan tam kapsamlı tek fabrikasyon şirketi. Turkiye.35 yıllık tecrübe, 4 bin metrekare kapalı alan, 200 makina parkı, tam kapsamlı kalite kontrol laboratuvarı, 10.000 farklı ürün çeşidi ve 75 konusunda uzman personel ile sektöründe dünya çapında bir üreticidir.10 bin çeşit ürünGerek müşteri isteği, gerekse yeni projelerle ortaya çıkan 10 bin çeşidin üzerinde bıçak imalatımız vardır. İstenilen ölçüde ve istenilen geometride ki ürünler kısa teslim süresi, ekonomik fiyat seçenekleriyle çok yakınınızda.Müşteri Taslakları ile Oluşan Bıçak AğızlarıSiz değerli müşterilerimizin talepleri ve kesim ihtiyaçları ile oluşturulan bıçak ağzı modellerimizde sınır yoktur. Teknik anlamda erişilemeyecek geometrik bir model henüz karşımıza çıkmadı.1986 yılında Almanya’daki tesis Türkiye’ye aktarıldı ve Sakarya’da faaliyetine başladı. Bir kısım makina ve ekipman halen Almanya'da bulunmakta ve bin metrekare binaysıyla endüstriyel sektörlere hizmet vermektedir.Sakarya'da toplam 4 bin metrekare kapalı alana sahip yenilenmiş fabrika binası, iş güvenliği mevzuatlarına göre donatılmıştır.Faaliyet Konusu: Endüstriyel sektörlerin tamamında kullanılan özel kesici alet, makina bıçakları, kesici takımlar, kesme kalıpları, dönerek kesme bıçak sistemleri, sıyırıcı bıçaklar, dairesel bıçaklar, giyotin bıçaklar, dişli testere formlu bıçaklar, jilet ve bant şerit bıçaklar, paslanmaz ve karbon çeliği bıçaklar, elektroliz kaplamalı bıçak

 1. KRUMAR KNIVES & BLADES

  Hırvatistan

  Krumar Knives & Blades Co.; sanayi bıçaklarının Hırvat üreticisidir. Ürünlerimiz her uygulamaya özel geliştirilmektedir; kağıt, karton, plastik, tütün, tekstil, ahşap, metal & diğer malzemelerin kesimi için özel bıçaklar. Çeşitli seviyelerde en yüksek kaliteli çelik kullanılır. Misyonumuz; müşterilerimize en kısa sürede ve piyasadaki en uygun fiyatlarla, yüksek kalitede bıçak ve diğer işleme ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.

 2. GÖK LIMITED

  Almanya

  Döner bıçakları ve taş fırınlarla başladık ve bugün raflara ve havalandırma sistemlerine kadar tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve tatmin edici ürünler sunuyoruz. Başlangıçta Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika ve İsviçre'de sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizi bugün tüm Avrupa'ya ulaştırıyoruz. Müşterilerimize özenli ve güvenilir hizmetler sunuyor olmaktan mutluyuz.

 3. REYONSA LTD STI

  Türkiye

 4. ATIK MAKINA

  Türkiye

  ATIK MAKINA, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. mikrometreler, pnömatik pistonlar, hava boşaltma supapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basaksehir / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SOLLEX AB

  İsveç

  SOLLEX AB, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, plastik film kesimi için lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmö, İsveç 'de bulunmaktadır.

 6. S COM SERVICES

  Fransa

  S COM SERVICES, yılında kurulan ve Sergi standları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel olaylar için iletişim, Kakemono, Endüstriyel bıçaklar, Özel olaylar için iletişim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. KLEINHEMPEL GMBH - VISUELLE KOMMUNIKATION

  Almanya

  KLEINHEMPEL GMBH - VISUELLE KOMMUNIKATION, yılında kurulan ve Dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel bıçaklar, ticari bina tasarımı, satış noktalarında reklam için danışmanlık ve servis hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OPTIMARK COMMUNICATION VISUELLE

  Fransa

  OPTIMARK COMMUNICATION VISUELLE, yılında kurulan ve Komünikasyon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Satış noktasında tanıtım, yıkama tüneller, tüm malzemeler üzerine yazma, Satış noktasında tanıtım, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taverny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. F.A. SCHMIDT GMBH & CO. KG

  Almanya

  F.A. SCHMIDT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HOPPESCHLIFF GMBH + CO. KG

  Almanya

  HOPPESCHLIFF GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delici bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel bıçaklar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.305 Şirketler