• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel bakım

Sonuçlar

Endüstriyel bakım - Ithalat/Ihracat

 1. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  TCM - THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES, 75 yılı aşkın bir süredir becerilerini ve teknolojik uzmanlığını hizmetinize sunmaktadır Yeniliğin ve kaliteyi temsil eden TCM: - Özel makinelerin tasarımı ve üretimi, çevre birimlerinin entegrasyonu (robotik, taşıma, kaynak, titreşim, optik vb.) ve tüm faaliyet sektörleri için 4.0 teknolojilerinin kullanımı - Tesislerin bakımı ve satış sonrası hizmeti (makine, üretim hattı, altyapı) - Mevcut tesislerin teknik olarak iyileştirilmesi, modernizasyonu ve güçlendirilmesi (artan verimlilik, mekanik, elektrik ve otomasyonun yeniden tasarlanması, uzaktan bakım çevre birimlerinin eklenmesi, denetim vb.) - Şartnamelerin hazırlanmasından tasarım ve uygulamaya ve yerinde kuruluma kadar proje yönetimi - Projeniz için özel irtibat kişisi olacak bir proje yöneticisi - Projelerinizin her aşamasında yer alan bir ekip - Kanıtlanmış yanıt verebilirlik ve esneklik, TCM aslında bir tasarım ofisi, bir işleme atölyesi, bir kazan yapım atölyesi, bir montaj atölyesi ve bir elektrik/otomasyon merkezidir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş, yenilikçi çözümler sunuyoruz. Taahhütlerimizin yerine getirileceğini ve devreye alınan ekipmanın ilgili standartlara uygun olacağını garanti ediyoruz.

 2. MAGNETIC CONSTRUCTION

  Portekiz

  Verified by europages badge

  2016 yılında kurulan MAGNETIC CONSTRUCTION inşaat, mühendislik, metalurji ve tarım sektörlerinde uzmanlaşmış dinamik bir şirkettir. Şirket, kıyıda ve denizde endüstriyel onarım ve gemi inşa projelerinin uygulanması ile metal işleme endüstrisinde uzmanlaşmış işgücü sağlamaktadır. Misyon, tüm müşterileri için proje ve faaliyetleri yürütürken montaj ihtiyaçlarını çözmektir. Lojistik ve idari destek imkanlarının tamamını entegre eden şirketin ürettiği çözümler hızlı, esnek, güvenilir ve dinamiktir. Yarattığımız çözümler her projenin özelliğine göre düzenlenir ve müşterinin ihtiyaçlarına tamamen uyarlanır. Magnetic Construction, müşterilerinin montaj ihtiyaçlarını karşılamak için yurt içi ve yurt dışı her türlü alana müdahale ederek stratejik ortaklıklar kurmaktadır. MAGNETIC CONSTRUCTION'ın müdahale kapasitesi, yüksek teknik gereksinimleri olan büyük ölçekli projeleri kapsamasına olanak tanır. MAGNETIC CONSTRUCTION'ın çalışmaları gemi onarımında orta veya kısa vadeli projelerden uzun vadeli gemi inşa projelerine kadar küçük veya büyük müdahaleleri içerir. Endüstriyel nitelikteki projelerde metalik yapılar, termoelektrik, petrokimya ve rafineri inşaatları alanına hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. FORKLIFT ENERGIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FORKLIFT ENERGIE, 2016'dan beri endüstri için yerleşik ve sabit enerji tedarikinde uzmandır. Şirket, Morbihan'da (56) Brittany'de bulunuyor ve ülkenin tamamına hizmet veriyor. FORKLIFT ENERGIE yaptığı işin kalitesi, performansı, dinamizmi, yetkinliği, hizmeti ve ekibinin titizliğiyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ve uzmanlığımız bizi tercih edilen bir şirket haline getirmiştir. FORKLIFT ENERGIE elleçleme sektöründe uzmanlaşmıştır: - İthalat, - Tavsiye ve dağıtım, - Satış ve kiralama, - Montaj ve rejenerasyon, - Devreye alma ve sorun giderme. Şirket, lojistik, otomotiv, havacılık ve denizcilik sektörlerindeki üreticilerin kurşun pillerle donatılmış ekipmanlarını lityum teknolojisine göre tasarlamalarına, değiştirmelerine veya modernize etmelerine yardımcı olmak için kuruldu. Şirket, doğru akım alanındaki bilgi birikimini ve mobiliteye yönelik uygulamalarını Lojistik, Sanayi veya Denizcilik sektörlerindeki şirketlere sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. E. MOGGE BEIZ- UND REINIGUNGS-SERVICE FÜR INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firma Mogge GmbH şirketinin Clean & Save sistemleri ile rahatlamanızı sağlayabiliriz. Asitle temizleme, her boyutta tesislerin, malzemelerin ve yapı türlerinin kimyasal. temizliği, ayrıca sistemlerin ve tesislerin daha sonra işletilmek üzere oksijenle işlenmesi, hidrolik kontrol devrelerinin asitle temizlenmesi, yağla durulanması ve korunması. Çünkü Clean & Save sistemlerle sadece mükemmel ve ihtiyaçlarınızı optimum karşılayan bir ön işleme, beyazlatma ve ardından korozyon (ve buna bağlı olarak aşınma) koruması sağlanmakla kalmaz. Dikkate değer maliyet ve zaman tasarrufu sayesinde tesisinizin ve sisteminizin değeri artar, kullanıma hazır olma süresi kısalır ve gündelik işlemleriniz daha verimli hale gelir. 40 yıldır tüm dünyadaki tanınmış şirketler ve holdingler Clean & Save - Systeme E. Mogge Beiz- und Reinigungsservice für Industrieanlagen GmbH sistemlerine güveniyor.

 5. DYNAMIC GROUP INDUSTRIAL CHEMISTRY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Dynamix Wash farklı Teknik Bakım Kimyasalları üreterek büyüyen bir markadır. Kişisel kullanımdan endüstriyel kullanıma kadar birçok alanda teknik bakım kimyasalları üretimimiz mevcuttur, ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışında satışa sunuyoruz. Ürün portföyümüz: •Oto yıkama köpükleri, •Tekerlek ve motor temizleme solüsyonları, •Aracın iç kısımlarında kullanılan detaylı temizlik solüsyonları, •Lastik cila jelleri, •Torpido bakım solüsyonları, •Parfümler ve daha pek çok ürün! Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NORELEM FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  NORELEM FRANCE, yılında kurulan ve Aktarma elemanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, menteşeler, Endüstriyel bakım, kayın kereste çıtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaines Les Gres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SDT ULTRASOUND SOLUTIONS

  Belçika

  Verified by europages badge

  SDT ULTRASOUND SOLUTIONS, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, Sızıntı detektörleri, ultrasonlar, ültrason arıza detektörleri, ultrasonlu sensörler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Sızıntı detektörleri, gaz kaçağı detektörleri, Basınçlı hava kaçak dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LABOREX

  Belçika

  Verified by europages badge

  LABOREX, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Temizlik makineleri parçaları, Endüstriyel bakım, endüstriyel tesisatların bakımı, endüstriyel makine bakımı, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, endüstriyel temizlik makineleri, temizlik makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MAINTENANCE PARTNERS

  Belçika

  Verified by europages badge

  MAINTENANCE PARTNERS, yılında kurulan ve Offshore hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bakım, Elektrik motorlarının yeniden sarılması, Buhar türbini onarımları, Pistonlu kompresörleri elden geçirme, Rotor onarımları, Rüzgâr türbini bakımı, Vakum körüğü onarımları, Santrifüj kompresörü onarımları, yedek parçalarda tersine mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. INTECKER SP. Z O. O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  INTECKER SP. Z O. O., yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomasyon sistemleri, montaj hatları, endüstriyel montaj işleri, elektrikçiler, mühendislik hizmeti, endüstriyel otomasyon, makine montajı, ayırma sistemleri, PLC programlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. SWISS WINDING SERVICE GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SWISS WINDING SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Umiken, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. SERTIP

  Belçika

  Verified by europages badge

  SERTIP, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel bakım, endüdtriyel yalıtımlar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel bakım, boru döşeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jumet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. S.M. TECHNOLOGIC GROUP S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  S.M. TECHNOLOGIC GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, Endüstriyel bakım, arazi düzeltme çalışmaları sektöründe araştırma ve geliştirmeler, elektrik tesisatları yerleştirilmesi ve bakımı, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, tesisat metal yapıları montajı, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, özel teknolojik ve endüstriyel tesisler için mühendislik incelemeleri ve mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pian Camuno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SNK PLASTIC

  Fransa

  Verified by europages badge

  SNK PLASTIC, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, Plastik enjeksiyon, enjeksiyon döküm, Plastik enjeksiyon kalıbı, plastik madde dönüştürme, Plastik parçalar, teknik kalıplar, Plastik parçalar teknik kalıplaması, Endüstriyel bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Genix Sur Guiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EISSCHMITT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EISSCHMITT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rottendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BMI BOENNEC MAINTENANCE INDUSTRIELLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BMI BOENNEC MAINTENANCE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nogent, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MAINT UP

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAINT UP, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PLEULER INDUSTRIE-SERVICE KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLEULER INDUSTRIE-SERVICE KG, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Elzach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HAÏTI SERVICE MAINTENANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  HAÏTI SERVICE MAINTENANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İş makineleri, Teknik incelemeler, Endüstriyel bakım denetimi, elektromekanik cihaz onarımı, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mamoudzou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SAREM

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAREM, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Mekanik kaynak, Endüstriyel bakım, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel tabaka metal işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anglet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PLUGTITE

  Belçika

  Verified by europages badge

  PLUGTITE, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, kablo başı uçları, koruyucu tapalar, Endüstriyel bakım, PLUGTITE sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melsbroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MOTTEK AŞ

  Türkiye

  MOTTEK A.Ş “ Endüstriyel Bakım ürünleri / Bakım Kimyasalları ve Yağ Teknolojileri ” Uluslararası Markaların , yağlar, gresler, kimyasallar , aeresol (spray) grupları, pasteler endüstriyel bakım ürünleri ve yapı kimyasalları ve yağ teknolojilerinin Uluslararası endüstriyel pazarda kabul edilmiş markaların Türkiye ve Ortadoğu satış temsilciliğini yapmaktadır. Bu segment de kullanılan son teknolojik yenilikleri taşıyan” yağlar, gres ve paste NANO-TEKNOLOJİ (kendini yenileyen) katkı " ürünlerini profesyonel kullanıcılara direkt ulaştırma konusunda uzmanlaşmış lider firmadır. Türkiye genelinde müşterilerimize problem çözümlerinde sonuç odaklı olarak teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin günlük işlerinde karşılaştığı zorluklara karşı kaliteli ürünler ile uzun süreli kalıcı kolaylıklar sağlayan katma değeri yüksek ürünler de sunmaktan gururluyuz.

 3. KNAUER ENGINEERING GMBH INDUSTRIEANLAGEN & CO. KG

  Almanya

  KNAUER ENGINEERING şirketi, titreşim ve vibrasyon sistemleri konularının tümünde kendi geliştirmeleri ve ürünleri bulunan bir makine üreticisidir. Geniş ürün yelpazemizle çeşitli uygulama alanları için standart çözüm teklifleri verebileceğimiz gibi, kendi geliştirip ürettiğimiz ürünleri kullanarak, müşterilerimiz için müşterilerimizle beraber ısmarlama çözümler de geliştirebilir ve üretebiliriz. Bizimle çalışırken iyi ellerdesiniz. Vibrasyon teknolojisi alanındaki 30 yılı aşkın bilgi birikimimizle, müşterilerimize fikirden uygulamaya kadar hizmet ve danışmanlık vermekteyiz. Hizmet ve desteğimiz Sadece ürünlerimizin değil, aynı zamanda verdiğimiz hizmetin de kalitesine büyük önem veriyoruz. Ürün ve sistemlerimizi almadan önce olduğu gibi, aldıktan sonra da bize güvenebilirsiniz. Kendi imal ettiğimiz ürünlerimizin sadece uzun ömürlü olmasını değil, ekonomikliği ve verimliliği için de en iyi hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz. Contact: Mr. Bülent Sakyatan bulentsakyatan@hotmail.com Phone: +90 532 3618 354

 4. VIGRA

  İspanya

  VIGRA'nın faaliyetinin temelini, mekanik, kimyasal veya biyolojik etkenlerden kaynaklanan korozyon etkilerine karşı metalik yapıların ve ana elemanların korunmasına ve bakımına yönelik konularında komple çözümler sunmak oluşturmaktadır. Tankların ve sarnıçların temizlenmesi, kiriyojenik temizleme, yüzeylerin hazırlanması, aşındırma ile dekapaj işlemleri, boya uygulamaları, piroliz ile dekapaj uygulamaları, tank ve sarnıçlardan gaz tahliyesi, silikon veya seramik kaplama, gemilerin temizlenmesi, endüstriyel boyutta temizlik işleri, metal yüzey temizlemesi, basınçlı suyla temizleme, vb.

 5. ARACQUE SRL

  İtalya

  Kurumsal merkezi Tolentino kentinde (Macerata Bölgesi) olan Aracque şirketi 1985 yılından bu yana suların işlenmesi ve tasfiyesi alanında faaliyet göstermektedir. Kuruluş, su tasfiye sistemleri alt yapılarının tasarımı inşa edilmesi ve yönetilmesi alanında uzmanlaşmıştır. Şirket temel olarak, ilk yıllarından itibaren yetkinliğini ve profesyonelliğini kabul etmiş müşterilerden oluşan endüstriyel kuruluşlara yönelik hizmet vermektedir. Soğutma kuleleri, evaporatörlü kondansörler veya havalı soğutucuların kurulması ile soğuk üretimi ve soğuk yönetimi alanında hizmet vermekteyiz.

 6. IMEC

  İspanya

  Elektrik, tabaka metal işi, sıvı ve yangından koruyucu sistem projelerinin tasarımı, geliştirilmesi ve bakımı konusunda uzmanlaşmış, daima endüstri sektöründe ve gıda-tarım, ticaret, taş ocakları, yan ürün santralleri gibi sektörlerde büyük bir deneyimle faaliyet gösteren, Girona'da bulunan bir şirketiz. Suya yönelik iklimlendirme çalışmaları, doğrudan genleşme sistemleri, havalandırma sistemleri, kontrol ve ayarlama sistemleri, ısıtma sistemleri, gaz sistemleri ve endüstriyel soğutma sistemleri de üretmekteyiz...

 7. BORELEC SAS

  Fransa

  BORELEC işletmesi 1986 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir, Fransa'nın Caen (14) ve Coutances (50) şehirlerinde iki tesise sahiptir. BORELEC elektro-mekanik döner tip makine sektöründe uzmanlaşmıştır. Bu makineler model bazında, müşterinin şartnamesine göre veya şartnamesiz etüt edilir, tasarlanır, imal edilir, kontrol edilir, prototipleri hazırlanır, model yeniden imal edilir ve/veya seri imalatı yapılır. Ayrıca şu cihazların mikro-bobinaj, bobinaj, bobinaj yenileme işlemlerinde uzman işletmeyiz: bobinler, statorlar, endüviler, indüktörler, trafolar. Havacılık, demiryolları, güvenlik, otomotiv, tarımsal gıda gibi her çeşit endüstride kullanılan her tip motorlar için elektro-mekanik alt parça gruplarının montajını gerçekleştiriyoruz. Vakum sistemli kalıplama veya reçineleme, vakum ve basınç sistemli emdirme ve C sınıfı polimerlere kadar polimerizasyon işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ölçüm sistemlerimiz şunlardır: spektrum analizörüyle titreşim ölçümleri, ısı ölçümleri, süreç enerji verimi ölçümleri, lazerli ve mekanik hizalama sistemleri, raporlarıyla birlikte 800 Kg.ya kadar dengeleme (balans) işlemleri.

 8. ASERTI ELECTRONIC

  Fransa

  Endüstriyel elektronik malzemelerin bakımı alanında lider kuruluş olan ASERTI Electronic 1992 yılından bu yana her tür ve tipte elektronik malzemenin bakımı ve onarımı konusunda, müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik servis sunmak amacıyla sizin yerinizde veya kendi atölyelerinde hizmet vermektedir. Tarım ve gıda, metalürji, otomotiv, vb... endüstrilerindeki tüm proseslere yönelik olarak ASERTI Electronic ayrıca standart değişim veya koruyucu bakım hizmetleri de sunmaktadır. ASERTI Electronic, ASERTI Group holding şubelerinin tekliflerini bünyesinde de karşılamaktadır.

 9. SEANERGY

  Fransa

  SEANERGY, büyük tenezzüh teknelerinin ve diğer hassas endüstrilere (açık deniz, madencilik, askeri, denizcilik) ait motor ve tesislerin endüstriyel bakımı alanında uzman kuruluştur. Özellikle dizel motorlu tesislerin, elektrojen gruplarının ve tahrik motor ve sistemlerinin bakımını yapıyoruz. tahrik motorları, enversörler, elektrojen grupları, water-jet, ikinci kademe gemi motorlarının bakım, onarım ve yenileme işleri ve aynı şekilde: Koruyucu bakım, iyileştirme, arıza giderme, mekanik yenileme, test uygulama, ekspertiz, denizde test etme uygulamaları.

 10. SOLID BELGE

  Türkiye

  periyodik kontrol kendisine iletilen öneri, itiraz ve şikayetleri nasıl ele alacağını anlattığı bu dokümanı müşteri ya da ilgili tarafların talebi olduğunda ekleri ile birlikte talepte bulunan tarafa Kalite Yöneticisinin kontrolünde iletmeyi taahhüt eder. Kalite Yöneticisi öneri, şikâyet ve itirazın alındığı bilgisini ilgili tarafa yazılı olarak (e-posta veya resmi yazışma formatı ile) iletir. Şikâyet/itiraz Kalite Yöneticisi ve Genel Müdür tarafından incelenerek Solid Belge hizmetleri ile ilgili olup olmadığı değerlendirilir. Eğer şikâyet/itiraz bizim faaliyetlerimiz ile ilgili değil ise bu ilgili taraflara resmi yazı ile bilgilendirilir. Solid Belge faaliyetleri ile ilgili ise şikâyet ve itiraz kuruluna iletilir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel bakım - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.819 Şirketler