• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel iğneler

Sonuçlar

Endüstriyel iğneler - Ithalat/Ihracat

 1. SCHMETZ SWITZERLAND AG

  İsviçre

  SCHMETZ SWITZERLAND AG, yılında kurulan ve Endüstriyel iğneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tägerschen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. AXFIL

  Fransa

  AXFIL, yılında kurulan ve Endüstriyel iğneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, L'aigle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. F. & H. ENGEL A.G.

  İsviçre

  F. & H. ENGEL A.G., yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Genel çelikler, Endüstriyel iğneler, Metal kancalar, Madeni inşaat malzemeleri, Genel çelikler, Endüstriyel iğneler, Metal kancalar, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biel-Bienne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. WOLFGANG HABERMANN

  Çek Cum.

  WOLFGANG HABERMANN, yılında kurulan ve Endüstriyel iğneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 56301, Lubník, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. LEONHARD SCHMAUSER GMBH & CO. KG

  Almanya

  LEONHARD SCHMAUSER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel iğneler, Şırıngalar için iğneler, Endüstriyel iğneler, Şırıngalar için iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwabach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ENTACO LTD

  Birleşik Krallık

  ENTACO LTD, yılında kurulan ve Şırıngalar için iğneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel iğneler, Endüstriyel iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GROZ - BECKERT PORTUGUESA, LDA

  Portekiz

  GROZ - BECKERT PORTUGUESA, LDA, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel iğneler, Endüstriyel iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valadares, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. FIEDLER SA

  İsviçre

  FIEDLER SA, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Duvar ve kol saati gereçleri, Endüstriyel iğneler, Duvar ve kol saati gereçleri, Endüstriyel iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carouge, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. NEEDLE & TACKLE CO LTD

  Birleşik Krallık

  NEEDLE & TACKLE CO LTD, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel iğneler, Endüstriyel iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GROZ-BECKERT U.K. LIMITED

  Birleşik Krallık

  GROZ-BECKERT U.K. LIMITED, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel iğneler, Endüstriyel iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wigston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SÄCHSISCHE NADEL- UND PLATINENFABRIKEN GMBH

  Almanya

  SÄCHSISCHE NADEL- UND PLATINENFABRIKEN GMBH, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel iğneler, Endüstriyel iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STEIN TRADE D.O.O.

  Slovenya

  STEIN TRADE D.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel iğneler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Trzin, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. ZENOBI S.U.R.L.

  İtalya

 2. HAASE E KUHN PORTUGUESA - AGULHAS TEXTEIS, UNIPESSOAL, LDA.

  Portekiz

 3. FURLAN RAPPRESENTANZE SNC DI FURLAN CLAUDIO & C.

  İtalya

 4. CASTLE INDUSTRIES LTD

  Birleşik Krallık

 5. LAMMERTZ INDUSTRIENADEL GMBH

  Almanya

 6. PHARMACIE DE PORT-VALAIS SA

  İsviçre

 7. BASTA HOLDINGS LTD

  İrlanda

 8. MARKATOR MANFRED BORRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARKATOR, endüstriyel iş parçalarının sahteciliğe karşı korumalı, kalıcı ve ekonomik bir şekilde markalanmasına yönelik sistemler konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılından bu yana, iğneli veya çizik istampalama için yüksek kaliteli CNC markalama sistemleri ve müşteri gereksinimlerine göre münferit ve tam olarak gerçekleştirdiğimiz darbeli zımba aletleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Kalite standartlarımız en yüksek talepleri karşılamaktadır: Önceden yapılan kapsamlı danışmanlıktan geliştirme ve bitmiş markalama sistemine kadar, azami özen göstermeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizle ve onların uygulamalarıyla sürekli diyalog halinde olarak, ürün yelpazemizde ürün optimizasyonu ve inovasyon için belirleyici bilgi avantajını güvence altına alıyoruz. Hizmetlerimiz, yüksek eğitimli çalışanlarımızın sorumlu olduğu kararlı ve yetkin bir müşteri hizmeti ile tamamlanmaktadır. MARKATOR® Ağustos 2004'ten beri ISO sertifikasına sahiptir.

 1. ESAHIN GROUP

  Türkiye

  Keçe, mevcut olan en eşsiz ve çok yönlü endüstriyel kumaştır.Yüksek bir emiş gücüne sahip olan keçe, aynı zamanda birçok kimyasala dayanıklıdır. Üstün ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahiptir. Alev geciktiricidir ve kendi kendine söne bilmektedir. Herhangi bir boyut, şekil veya kalınlıkta kesilebilir. Bir matkapla delinecek kadar sert veya iğne ile dikilecek kadar yumuşak üretilebilir. Keçe olmasını istediğiniz, hemen her şey olabilir. Projenize uygun doğru keçeyi bulmak için lütfen keçe ürünlerimizi inceleyin. http: //www.esahingroup.com/#! kece/csj8 E.Sahin Group, dış ticaret firması olarak 2013 yılında Ankara’da faaliyete geçmiştir. Pek çok ülke ile bağlantıda olan firmamız, keçe ve keçe ürünleri konusunda uzmanlaşmış, kısa sürede sektörde yer edinmiştir. E.Sahin Group’u ve hizmetlerimizi ve üretim tesisimizi daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.