• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel resimler

Sonuçlar

Endüstriyel resimler - Ithalat/Ihracat

 1. ERATEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  Eratec, metal fiber gaz brülörlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Brülörlerimiz ısıl işlem, metal işleme, boyama, gıda sanayi ve daha birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bekinit® örgülü metal fiber yansıtıcı yüzeye sahip ısıya dayanıklı paslanmaz çelik başlıkla ve elektronik olarak kontrol edilen bir hava/gaz ön karışım sistemiyle donatılan brülörlerimiz, doğrudan termal kızılötesi işlem için geleneksel mavi alevler veya kızılötesi gazlar üretebilir. Eratec'te, özel ihtiyaçlarını anlamak ve endüstriyel kullanımları için onlara en iyi teknik çözümü sunmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ekibimiz, ihtiyaç analizinden seçilen çözümün uygulanmasına kadar her müşterinin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt vermemizi sağlayan eksiksiz destek sunar. Isıl işlem, metal işleme, boyama ve gıda endüstrisi alanlarında kişiye özel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için siparişe uygun brülörler üretebiliyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. COSMOCHROME LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Boya alanında yarım asırdan fazla deneyime sahip boya şirketi Cosmochrome Ltd, kaliteli boyalar, vernikler, yalıtım kaplamalarının yanı sıra spor alanları için harçlar ve her türlü uygulamada kullanılmak üzere mikro çimento harcı üretiminde uzmanlaşmıştır. Birçok uluslararası sertifika sahip olan ve özellikle ekolojik ürünlere önem veren Cosmochromeis'in hedefi, baştan yaratmak ve yeniden dekore etmek isteyen herkes için profesyonel malzemelerden sanatsal günlük müdahalelere kadar geniş ürün yelpazesiyle ödenen paranın karşılığını veren mümkün olan en iyi malzemeleri üretmek ve iç ve dış pazarın ihtiyaçlarına yanıt verebilmektir. Ayrıca, şirket istek üzerine özel ihtiyaçlara yönelik özel yapım malzemelerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

 3. PURETECS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Puretecs firması 2012 yılından bu yana elektronik yapı gruplarının temizliği ve koruma kaplamaları için iyileştirilmiş çözümler sunuyor. Buradaki esas nokta hidrofloroeter (kısaca: HFE) sıvıları ve floropolimer kaplama malzemeleridir.Yenilikçi temizlik, kaplama ve kombine tesislerimizin yanı sıra on yıllardır edindiğimiz bilgi birikimimizle süreç denetiminin de dahil olduğu rahat ve düşük maliyetli kökten çözümler sunuyoruz.Üretim tesisi teknolojisi, nakliye ve danışmanlık uzmanlarımız sorularınıza cevap bulur.

 4. FREILACKE EMIL FREI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sistemli çözümler. Endüstriyel kaplamalar, toz kaplamalar, elektrokaplamalar ve kompozitler alanlarında uygulama çözümleri sunan sistem kaplaması tedarikçisi.

 5. BERICOPLAST SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  1974'ten beri Bericolaplast S.p.A. plastik malzemeleri kalıplayarak monokok koltuk üretiminde Avrupa'nın önde gelen firmalarından biridir. 30 yılı aşkın bir süredir spor tesisleri alanında faaliyet gösteren şirket, 2006 yılından bu yana FIFA'nın resmi tedarikçisi olarak Dünya, Avrupa ve Afrika kupalarında başarılara imza atıyor. Spor tesislerinin yanı sıra tiyatrolar, okullar, kongreler, arenalar, spor salonları, köyler ve tarihi alanlar gibi sosyal tesisler için koltuklar da üretmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALFAS ISONEM

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALFAS ISONEM, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metalik boyalar, güneşe dayanıklı boyalar, yoğunlaşma önleyici boyalar, özel ortamlar için boya, tenis kortu boyaları, sulu boyalar, küf önleyici boyalar, resimler, poliüretan reçine sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vergeze, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ADKOM ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ADKOM ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel resimler, afiş hazırlama, Kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rechberghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FAID ANTICORROSIONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAID ANTICORROSIONE, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, satış sonrası destek, ateknik yardım, Pas önleyici kimyasal ürünler, binalar için kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portogruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RGENAU INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RGENAU INDUSTRIES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Serigrafi, Bloknot baskı, Islak boyama, Serigrafi, Endüstriyel tasarım, mobilya boyaları, Bloknot baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meerane, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WFP CLEAN OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WFP CLEAN OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zaberfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MECATELIER

  Belçika

  Verified by europages badge

  MECATELIER, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laboratuar ekipman ve aletleri, tren ve otobüs boyama tesisleri için kabinler, su perdeli boyama işleri için kabinler, makineler ve ekipmanlar, otomobil karoserleri çin boyama kabinleri, endüstriyel boyama işleri için kabinler, emici kasalar, kumlama kabini, Laboratuvarlar için enjektör kumlama kabinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EURO LUX LEGNO

  İtalya

  Verified by europages badge

  EURO LUX LEGNO, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel boyama işleri için kabinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C., yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Cilalama ekipmanları, boya, bina boyama işleri, Cilalama ekipmanları, metal boyama için makina ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argelato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ALS LACKIER- UND TROCKENANLAGENBAU & SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALS LACKIER- UND TROCKENANLAGENBAU & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASTAL GROUP LTD STI

  Türkiye

  Epoxy boya, eppoxy macun, epoxy astar, , vi̇ni̇l epoxy boya, yol çi̇zgi̇ boyasi , endustri̇yel rapi̇d boya , hammerton boya , selülozi̇k boya, senteti̇k boya, yapiştirici tutkallar, ti̇nerler , su bazli solvent bazli i̇ç ve diş cephe duvar ve i̇nşaat boyalari, isiyalitim term boyalari.1980 Den beri̇ si̇zi̇n i̇çi̇n kali̇te ve avantaj üreti̇yoruz.Si̇zi̇n ülkeni̇ze , si̇zi̇n adresi̇ni̇ze , si̇zi̇ hi̇ç bekletmeden en kali̇teli̇ ürünleri̇ en uygun fi̇yatlarla si̇pari̇şleri̇ni̇zi̇ kapiniza tesli̇m edi̇yoruz.Uluslararasi loji̇sti̇k partnerleri̇mi̇zle hi̇zmeti̇ni̇zdeyi̇z.Di̇ger i̇nsanlar gi̇bi̇ bu gücü kullanmak si̇zi̇nde hakkinizdir...Si̇zde deneyi̇n mutlaka avantaj yakalayacaksiniz.. ? ? ? .. Eger ülkemi̇zi̇ ve şi̇rketi̇mi̇zi̇ görmemi̇şseni̇z si̇zi̇ davet edi̇yoruz. Ve bekli̇yoruz..Bi̇ze bu gücü veren si̇z müşteri̇leri̇mi̇ze ve çalişanlarimiza teşekkürler

 4. ROYAL POWDER COATINGS

  Türkiye

  Elektrostatik Toz Boya sektöründe hızla yol alan Royal, geniş ürün yelpazesi ile, hizmet vermekte olduğu farklı sektörlerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış ürünler geliştirmekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Sürekli, yenilikçi ve kaliteli hizmet taahhüdünde bulunan Royal Toz Boya, özel taleplerinizi en kısa zamanda yerine getirmektedir.

 5. ROMTEHNOCHIM

  Romanya

  ROMTEHNOCHIM, yılında kurulan ve Epoksi reçineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel zeminler, Endüstriyel resimler, Endüstriyel zeminler, Endüstriyel resimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jilava, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. IGNIFUGOS RUAFOC

  İspanya

  IGNIFUGOS RUAFOC, yılında kurulan ve Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yanmaz izolasyon, endüstriyel resimler, ısı yalıtımı, Üç aşamalı hız motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. M.B. MECCANICA BORDONI

  İtalya

  M.B. MECCANICA BORDONI, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, endüstriyel boyama işleri için kabinler, metal boyama tesisat ve makinaları bakımı, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, otomatikleştirilmiş boyama sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gualdo Cattaneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SEMO-TEC GMBH

  Almanya

  SEMO-TEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pfaffenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CSC - CENTRO SERVIZI COLORE SRL

  İtalya

  CSC - CENTRO SERVIZI COLORE SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. toz boylar, plastik malzemelerin boyanması ve verniklenmesi, endüstriyel resimler, metal üzerine serigrafik baskı işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TESSAROLO FRATELLI S.N.C.

  İtalya

  TESSAROLO FRATELLI S.N.C., yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir. endüstriyel boyama işleri için kabinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantu', İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PAVIMENTOS REFESURESTE

  İspanya

  PAVIMENTOS REFESURESTE, yılında kurulan ve Aside dayanıklı zemin kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel resimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfaz Del Pi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MONDO COLORE S.R.L.

  İtalya

  MONDO COLORE S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel resimler, metal ve alaşım fırın boyaları, metalik yüzeyine püskürtme boyama, Endüstriyel resimler, püskürtme boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trevignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NORD-LACKIERKABINE24 GMBH

  Almanya

  NORD-LACKIERKABINE24 GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz boya sistemleri, toz boya kabini, buharlaştırma yoluyla otomatik boyama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinklage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SIMEYCO SA

  İspanya

  SIMEYCO SA, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal hırdavat boyaları, endüstriyel boyama tesisleri, motorlu taşıtlar çin metalik boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hernani, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ABATE ROBERTO & C. SNC

  İtalya

  ABATE ROBERTO & C. SNC, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel resimler, metallerin çinko kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Centenaro Di Lonato Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MEBAR

  İspanya

  MEBAR, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel resimler, Tek kullanımlık ıslak tıraş bıçakları, boya imalatı, ahşap boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. CALDIC FRANCE

  Fransa

  CALDIC FRANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel resimler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil dikiş makineleri, nem giderici torbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villepinte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SAPRO SYSTEM BARBIRATO GIANLUCA

  Polanya

  SAPRO SYSTEM BARBIRATO GIANLUCA, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastiğin boyama ve verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel resimler, lakeleme, plastik cilalama, endüstriyel donanım cilalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wreczyca Wielka, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz