• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel su tesisatı kumandaları

Sonuçlar

Endüstriyel su tesisatı kumandaları - Ithalat/Ihracat

 1. ROTEX AUTOMATION EUROPE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Rotex, 30'dan fazla ülkede pazar varlığı olan lider bir Akışkan Kontrol Sistemleri, Pozisyonerler ve Elektrohidrolik Aktüatörler üreticisi ve ihracatçısıdır. 1967 yılında faaliyetlerine başlayan Rotex, Petrokimya, Petrol ve Gaz, Kimya, İlaç, Enerji, Yiyecek ve İçecek gibi geniş bir proses endüstrisi yelpazesinde müşterilerine sürekli olarak yenilikçi teknoloji ve özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Sac ve borular, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, paslanmaz çelik bağlantı elemanları, Elektrovanalar, Boru aksesuarları, paslanmaz çelik flanşlar, sıkma kelepçesi, kelebek vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BALVINOX

  Belçika

  Verified by europages badge

  BALVINOX, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatı bağlantıları, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Su tesisatı bağlantıları, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, pnömatik valfler, Silikon borular ve hortumlar, kelebek vanalar, Boru aksesuarları, sanayi boruları için rakorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perwez, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TURKOGLU

  Türkiye

  Şensoylar şirketi 1978 yılında TÜRKOGLU markası altında kurulmuştur ve su sayaçları, vanalar, su ve gaz için esnek metal hortumları, boru ve rakorları, yangın ekipmanları ürünleri ve özel imalatlar gibi çeşitli inşaat malzemeleri Türkiye’nin konusunda önde gelen üreticilerinden biridir. Ürün güvenilirliği, dayanıklılığı, kalitesi ve istikrarını sağlayarak bu alanda profesyonel ve saygın bir marka olarak sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Ürünlerimiz su, gaz ve atık su sektörlerinde her alanda kullanılabilmektedir. Şirket, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara yönelik satış oranını arttırmak için Ar-Ge faaliyetleriyle pazarın ihtiyaçlarına göre teknolojik ürünlere yatırım yapmaya devam etmektedir. Şirket dünya çapında birçok pazara ihracat gerçekleştirmiştir ve sektördeki rakiplerine de öncülük etmiştir. Üretim ve yönetim sürecinin çoğu ISO 9001, IS0 14001, OHSAS 18001, CE damgası, MID, ISO-AB direktifleri, GOST, EN, TSE normlarına göre sertifikalandırılmıştır.

 5. IVALTEC

  Fransa

  IVALTEC otuz yılı aşkın süredir endüstriyel vana tasarımı, üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmıştır. İki ana ürün yelpazemiz IVALGATE sürgülü vanaları (tek yönlü, çift yönlü, çapraz klapeli, kare, silo, penstrock, manşetli, yüksek çalışma basınçlı) ve çok yüksek performanslı IVALDISC kelebek vanalardır. Vanalarımızın ana avantajları çok kaliteli, mükemmel sızdırmazlık ve bakım kolaylığıdır. Su arıtma tesisleri, kimya sektörü, termik ve nükleer enerji santralleri, kağıt fabrikaları ve işleme tesisleri gibi çeşitli uygulama alanlarında uzun bir müşteri listesine sahibiz. Teknik ve ticari ekibimizin tecrübesi sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyarlanmış ürünler geliştirmek ve faaliyetlerimizi uluslararası alanda genişletmek istiyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ENTAS ENDUSTRIYEL URUNLER TICARET VE TAAHHUT A.S.

  Türkiye

  Firmamız 25 yılı aşkın süredir tüm ısıtma, soğutma, havalandırma ve izolasyon ekipmanlarının toptan satıcılığını ve ihracatını yapmaktadır. www.entasend.com web sayfamızda satışını yaptığımız ürünlerin detaylarını görebilirsiniz.

 2. WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD

  Çin

  WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. PETRAS

  Fransa

  PETRAS, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, pnömatik kumandalar, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pourrieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL)

  Birleşik Krallık

  AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL), yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kontrol vanaları, hava boşaltma supapları, yağda konserveler, hidrolik aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CREISCENDO

  Fransa

  CREISCENDO, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, ısı yalıtımı – malzemeler, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisseaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD

  Çin

  TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kelebek vanalar, perde supaplar, Kontrol vanası, bilyalı supap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. FLOLINE CORPORATION

  Hindistan

  FLOLINE CORPORATION, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bilyalı supap, perde supaplar, glob vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. WALWORTH

  İspanya

  WALWORTH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bilyalı supap, perde supaplar, glob vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED

  Çin

  SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bilyalı supap, perde supaplar, kelebek vanalar, glob vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oubei Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD

  Birleşik Krallık

  I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Santrifüj pompalar, Kapasite ölçümü, Santrifüj pompalar, Kapasite ölçümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CHINA MED VALVE CO., LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  CHINA MED VALVE CO., LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bilyalı supap, kelebek vanalar, perde supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New York, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. KINETROL - ROBINETTERIE ET AUTOMATISMES

  Fransa

  KINETROL - ROBINETTERIE ET AUTOMATISMES, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Meythet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ALPHATECH ARMATUREN- UND ANTRIEBSTECHNIK HANDELS GMBH & CO KG

  Avusturya

  ALPHATECH ARMATUREN- UND ANTRIEBSTECHNIK HANDELS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. VALTORQUE VALVES KFT

  Macaristan

  VALTORQUE VALVES KFT, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. ICMA S.P.A.

  İtalya

  ICMA S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı kumandaları, ekipman ve tesisatlar için ayar ve kontrol supapları, Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuggiono, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HYDRAULIC PNEUMATIC SERVICES

  Birleşik Krallık

  HYDRAULIC PNEUMATIC SERVICES, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Pnömatik sistemler ve aletler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Preston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. VALFONTA CONTROL VALVES

  İspanya

  VALFONTA CONTROL VALVES, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bronz endüstriyel vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badalona(barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLMBURY LTD

  Birleşik Krallık

  HOLMBURY LTD, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hidrolik vanalar, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Hidrolik vanalar, kalibratörler, hidrolik tesisat, Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tonbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MUCON

  Birleşik Krallık

  MUCON, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Macclesfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. VALPES

  Fransa

  VALPES, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı kumandaları, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, pnömatik kumandalar, Elektrikli kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moirans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Amerika Birleşik Devletleri

  XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı vanalar, kelebek vanalar, Kontrol vanası, Endüstriyel valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xiamen, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. BURACCO SAS

  Fransa

  BURACCO SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Sıhhi su tesisatı vanaları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Sıhhi su tesisatı vanaları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montceau Les Mines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. AMOT USA

  Amerika Birleşik Devletleri

  AMOT USA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Houston, Tx, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 9. DERVOS VALVES CO., LTD

  Amerika Birleşik Devletleri

  DERVOS VALVES CO., LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. perde supaplar, glob vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New York, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 10. AUMA RIESTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  AUMA RIESTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Müllheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz