• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev için çatal - bıçak - kaşık takımı

Sonuçlar

Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı - Ithalat/Ihracat

 1. SARL REFICO

  Fransa

  Verified by europages badge

  Paris bölgesinde Neuilly-sur-Seine merkezli bir şirket olan REFICO, tencere ve pişirme kapları ile tavaların ithalat-ihracında uzmanlaşmıştır. 2001 yılından beri toptan ticaretin içindeyiz. İş alanımız uluslararası olarak genişlemektedir. Fransa genelinde ve Avrupa'nın birçok ülkesinde teslimat yapıyoruz. Faaliyetlerimiz sürekli genişlemekte ve farklı iş sektörlerinde giderek artan sayıda müşteriye hizmet vermemize olanak tanımaktadır. Ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış ve çok kaliteli ürünler olup, BLAUPUNKT markası altında 5 yıl garantilidir. Tecrübeyle, yüzlerce müşteri birlikte çalışmamız için bize güvendi. \nKataloğumuzda (belgeler bölümünde) ilginizi çeken bir ürün buldunuz ve hala stokta olup olmadığını bilmek mi istiyorsunuz? \nTüm ürünlerimizi kataloğumuzda bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

 3. HERBERT MAIR GES.M.B.H

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HERBERT MAIR GES.M.B.H, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Telfes Im Stubai, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Türkiye

 5. EDDA TURKEY HOME APPLIANCES

  Türkiye

  Our wide range of Household appliances produced in Turkey with the highest technology and with superior quality that meets highest standards with competitive prices: - Ovens & Cookers : 90x60, 60x60cm, 50x60cm, 50x50cm free standing ovens, table top cookers, set top mini ovens CE Certificated (Stainless Stell & Rustic models and Vitroceramic models are also available) - Built-in Appliances such as Ovens & Cookers, cooker hoods -Extractors/ Cooker Hoods (Free Standing Classical hoods, Built-in hoods, All kind of Chimney hoods ( Ceiling/Island models are available), White- Stainless Stell -Brown-Black colour options in 60cm, 90cm, 100 -110-115-120cm, NR-V system, CE Certificated ) - Toughened Glass // Stainless Steel Splashback - Heaters : (Radiant (Infrared) Gas Heaters, ThermoTurbo & ElektroTurbo Infared heaters ( New ! Thermostatic models ), Electrical Quartz heaters, CE Certificated)

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  İtalya

  Giulio Gianola tarafından 1962 yılında kurulan ve artizanal usullerle çalışılan atölyesinde 40 yıldan bu yana BHARBJT markası altında bıçak üretmektedir. Artizanal şekilde faaliyet gösteren bu aile şirketi peynir bıçakları ve peynirhaneye yönelik aletler üretmektedir: sert ve yumuşak peynirlere yönelik bıçaklar, ayrıca peynir ve tereyağdan örnek alma bıçakları, tereyağı bıçakları, peynir sıyırma bıçakları ve yüksek kaliteli daha birçok benzeri ürün.

 2. MARTÍNEZ ALBAINOX

  İspanya

  Bıçak üreticisi ve dağıtıcısı.

 3. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Türkiye

  SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, düdüklü tencere, Kutu üreticileri, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. YOURKITCHEN.EU

  Belçika

  YOURKITCHEN.EU, yılında kurulan ve Yemek masası için taştan yapılan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, çömlekler, Barlar için ekspresso kahve makineleri, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, dekorasyon amaçlı mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erembodegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EMIL SCHMIDT GMBH

  Almanya

  EMIL SCHMIDT GMBH, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WILHELM EICKER E.K.

  Almanya

  WILHELM EICKER E.K., yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND

  Fransa

  COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemek takımları, Yemek takımları, şişe mantarı burgusu, katlanır bıçak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguiole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CUTAL EXPORT LDA

  Portekiz

  CUTAL EXPORT LDA, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caldas Das Taipas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CHEF & KNIFE

  Belçika

  CHEF & KNIFE, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bıçak onarımı, mutfak bıçakları, mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brakel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT

  Polanya

  FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT, yılında kurulan ve Plastik malzemeden tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, tencereler, kesme tablası, sürahiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jasin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. NESMUK GMBH & CO. KG

  Almanya

  NESMUK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bıçaklar, profesyonel bıçaklar, Mutfak aletleri - bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COUTELLERIE DU ROI

  Belçika

  COUTELLERIE DU ROI, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, geniş ağızlı bıçak, spor bıçakları, bıçak onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MASTRAD

  Fransa

  MASTRAD, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Mutfak Gereçleri, midyeler, mutfak bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SUER KOZMETIK

  Türkiye

  SUER KOZMETIK, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Serdivan, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG

  Almanya

  WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG, yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - küçük aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Metal sofra takımı, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Metal sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geislingen/steige, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ

  Belçika

  ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mutfak bıçakları, et bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merksem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LUSINI.DE

  Almanya

  LUSINI.DE, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LECOM PROJECTS

  İspanya

  LECOM PROJECTS, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Fransa

  SARL COUTELLERIE JEAN NERON, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, av bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chabreloche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. COZZIO HANDELS GMBH

  İsviçre

  COZZIO HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U.

  Avusturya

  ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U., yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Dökme çanlar, Metal ev eşyaları, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Saatçilik/Saat yapımcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Absam, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. BERND KUFELD SCHLEIFSERVICE

  Almanya

  BERND KUFELD SCHLEIFSERVICE, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Metal ev eşyaları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Metal ev eşyaları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eichstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HERITAGE & LEOPARD LTD

  Birleşik Krallık

  HERITAGE & LEOPARD LTD, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. FRANZ NAGL

  Avusturya

  FRANZ NAGL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK KG

  Almanya

  ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK KG, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Metal ev eşyaları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Plastik malzeme - Ev ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz