• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fizyo terapi ürünleri

Sonuçlar

Fizyo terapi ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. HERBIOLYS LABORATOIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2004’te kurulan Herbiolys laboratuvarı, bitkiye tutkulu olan botanikçilerin, insan-bitki ilişkisi uzmanlarının ve çiçek toplayıcılarının birleşmesinden doğmuştur. Fransız çiçeklerinden elde edilen biyolojik taze bitki özleri uzmanı olan laboratuvar en başından beri orijinal üretim modunu benimsemiştir : şirketin ortak toplayıcıları tarafından toplanan bitkilere, tüm özelliklerini ve enerji potansiyelini korumaları için doğrudan toplama alanında maserasyon işlemi uygulanır. Herbiolys Laboratuvarı, rasyonel ve sürdürülebilir hasatı teşvik ederek, sadece geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir cam kaplar ve ambalajlar kullanarak, mümkün olan en yerel tedarik sayesinde doğaya etkisini sınırlayarak ve kaliteli ürünler sunarak güçlü bir etiği savunmaktadır.Tüm ürünlerimiz kendimiz tarafından Fransa’da Hautes-Alpes’te üretilir ve “Nature & Progrès”, Organik Tarım sertifikalıdır ve etiketlidir.

 2. PHYTO 3000

  Fransa

  Verified by europages badge

  Phyto 3000, 3000 yılı aşkın bir geçmişe dayanan geleneksel Çin bitkisel tıbbından esinlenen ürünler üreten ve dağıtan bir Fransız laboratuvarıdır. Birkaç yüzyıl önce Çin efsanevi bir balsam icat etti. Phyto 3000, aylar süren araştırmalardan sonra, orijinal karakterine uygun olarak kendi formülünü geliştirdi. Bir zamanlar eski Çin imparatorlarının seçkinleri için ayrılmış bir merhem olarak kabul edilen bu balsam artık sağlık ve uyum arayan herkesin kullanımına sunuldu. Bu geleneksel merhemden esinlenen laboratuvar, maksimum etkinlik için daha da konsantre hale getirilmiş ilk sıvı versiyonu geliştirdi. Tüm formüllerimiz geleneksel Çin bitkisel tıbbının atalarından kalma ilaçlarından esinlenmiştir. Bu bitkisel ilaç 3.000 yılı aşkın bir süredir insan vücudu için olağanüstü doğal faydalarını kanıtlamıştır. Phyto 3000 (eski adıyla Equilibre-Sino Vital) bu alanda yaklaşık 30 yıllık uzmanlığa sahiptir. Phyto 3000, mümkün olduğunca çok sayıda insanın dengesini, sağlığını ve rahatlığını yeniden kazanmasına veya korumasına yardımcı olmak için ataların bilgi birikimine dayanan kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyor. Phyto 3000 ürünleri, fizyoterapistler, osteopatlar ve naturopatlar da dahil olmak üzere birçok profesyonel arasında şimdiden çok popülerdir.

 3. PILEJE INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2017 yılında şirket PILEJE INDUSTRIE adını aldı ve bitkiler ile probiyotiklerin faydalarına ilişkin tutkulu bilgiyi yenilik katma ve gerçekleştirme yeteneğiyle uyumlu bir şekilde uzlaştırmanın mümkün olduğunu kanıtladı. Nutrasötik ürünlerinizin geliştirilmesi ve üretimi konularında PiLeJe Industrie iş ortağınızdır. 30 yıldır endüstriyel uzmanlar, bitkisel beslenme, mikro beslenme ve probiyotik uzmanlarıyla nutrasötik pazarları için ürünlerinizi geliştiriyor, üretiyor ve paketliyoruz. PiLeJe Industrie, ister kişiye özel geliştirmeler, ister anahtar teslimi ürünler, isterse beslenme-sağlık formülasyonlarının hizmetindeki özel içerikler olsun, size etkili yüksek kaliteli çözümler sunmak için yenilikçiliği ve mükemmelliği hizmetlerinin odağı haline getirmiştir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. NATURE VITAL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  NATURE VITAL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DRONANIA PHARMACEUTICALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRONANIA PHARMACEUTICALS GMBH, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. homeopatik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Wörishofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GALEX D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  GALEX D.O.O., yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cilt bakım ürünleri, Güzellik ürünleri, Sipariş üzerine paketleme, İş hediyeleri, Diyet ve spor için entegre beslenme, Kozmetik ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Güzellik ürünleri, Sipariş üzerine paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murska Sobota, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. AKVION, JSC

  Rusya

  Biz VTF-AKVION Grup olarak sağlıklı yaşam için doğal ve eşsiz ürünlerin önemli ilaç üreticilerinden biriyiz. Bugün, şirketler grubunun Portföyü yaklaşık 300 ürün içermektedir: tıbbi ürünler, diyet takviyeleri, kozmetik ürünleri. Talimatlar - Özel etiket ve Marka adı. Ürünlerin kompozisyonlar ve endüstriyel tasarımlar, tescilli ticari markalar için patentleri vardır. Ayrıca, tüm hammadde tedarikçilerimiz, maddelerin üretim sürecinin belgelendirilmesi sürecinden geçmektedir. Tüm bitki bileşenlerimizin, aktif madde miktarının onaylanmasını içeren kaliteli pasaportlara sahibiz. Aşağıdaki dallarda dünya çapında ortaklarla birlikte çalışıyoruz: Markalı ürünler; Kendi markamızın üretimi; Fason üretim. Firmamızın üretim süreci ve yönetim sistemi ISO 22000: 2005 uluslararası sertifikaları ile onaylanmıştır; GMP-0065-000310/18.

 3. LAPHT PHYTOFRANCE

  Fransa

  LAPHT PHYTOFRANCE, aromaterapi, fitoterapi ve geleneksel şifalı bitkiler alanlarında çalışan bir laboratuvardır. Laboratuvar tıbbi bitkilerin toptan dağıtıcılığı faaliyetleriyle ilgili olarak eczacılığı ve ilaç üretimini düzenleyen tüm kanun ve kararnamelere uygun şekilde hareket etmektedir: kalite, kontrol. Aynı şekilde gıda ve kozmetik alanlarında da faaliyet göstermektedir. Hazırlanan tüm ekstraktlar (özütler) çevreye saygılı yöntemler kullanılarak ve gereken şekilde taze, doğal, yabani veya yetiştirilerek sağlanan bitkilerden elde edilmektedir.

 4. LABORATORIO TERAPEUTICO M.R. SRL

  İtalya

  Sağlık Bakanlığından diyet takviyeleri üretim ruhsatı ve iznine sahibiz ve aynı şekilde Bakanlık nezdinde gerekli bilgilendirme formalitelerini de gerçekleştiriyoruz. Aktar ürünleri: müşterinin talebine göre sıvı veya katı kişiselleştirilmiş ürünler üretiyoruz. Kozmetik: kremler, şampuanlar, saç bakım kremleri. Kozmetik laboratuvarımız üç yüzden fazla farklı ürün sağlamaktadır ve her zaman kendi özgün projelerini gerçekleştirmek isteyen müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 5. LABORATOIRES PHYTOCEA

  Fransa

  LABORATOIRES PHYTOCEA, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nutrasötik gıdalar, gıda takviyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DR. HEALTHY LTD. (TM HEALTHYCLOPEDIA)

  Ukrayna

  DR. HEALTHY LTD. (TM HEALTHYCLOPEDIA), yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Gıda katkı maddeleri, Diyet ve spor için entegre beslenme, vücut kremleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. PHYTOPRODUCTION

  Fransa

  PHYTOPRODUCTION, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. az miktarda seri üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivarennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BREEZE

  Portekiz

  BREEZE, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cascais, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. NATIVEX GMBH

  Avusturya

  NATIVEX GMBH, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Neumarkt Am Wallersee, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LUMINUS MOD D.O.O.

  Hırvatistan

  LUMINUS MOD D.O.O., yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Diyet ve spor için entegre beslenme, Diyetik ve organik yiyecekler, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zagreb, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. APLICAPS BY CLOVER

  İspanya

  APLICAPS BY CLOVER, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BASELAB SRL

  Arjantin

  BASELAB SRL, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda özleri, botanik ekstreler, konserve ve bitki özleri, Gıda özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanus Oeste Pcia. Bs As, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 6. PHARMAFIT GMBH SCHWERINER HEILMOORPRODUKTE

  Almanya

  PHARMAFIT GMBH SCHWERINER HEILMOORPRODUKTE, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stralendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FYTO NICO VRANCKEN

  Belçika

  FYTO NICO VRANCKEN, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Doğal gübre, Doğal gübre, ekimlik tohumlar, botlar, iş ayakkabıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gutschoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. LEKARNA ŽUŽEMBERK

  Slovenya

  LEKARNA ŽUŽEMBERK, yılında kurulan ve Eczacılık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Fizyo terapi ürünleri, Fizyo terapi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Žužemberk, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. ORTIS

  Belçika

  ORTIS, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alternatif tıp sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elsenborn, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VITAFORMULA

  Ukrayna

  VITAFORMULA, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkov, 7 Pochtoviy Lane,, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. SOLAL

  Belçika

  SOLAL, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Biyolojik kozmetik ürünler, Adil ticaret, Diyetik ve organik yiyecekler, Fitoterapi - ürünler, Biyolojik kozmetik ürünler, Adil ticaret, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marbais, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AROMA-NATURE.FR

  Fransa

  AROMA-NATURE.FR, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Valenciennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LA ROYALE RESSOURCE VIVE DISTRIBUTION

  Lüksemburg

  LA ROYALE RESSOURCE VIVE DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Eczacılık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fizyo terapi ürünleri, Besleyici yağlar ve yağlılar, Fizyo terapi ürünleri, gıda katkıları için ürünler, bitki haşlama ve kaynatılmış bitki suları, Besleyici yağlar ve yağlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanem, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. HERBALGEM

  Belçika

  HERBALGEM, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Diyet ve spor için entegre beslenme, propoli, doğal tıbbi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VIELSALM, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SYNTAQUANT INFORMATIONFELDTECHNOLOGIE

  Avusturya

  SYNTAQUANT INFORMATIONFELDTECHNOLOGIE, yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Puchenau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. MITOFAR S.N.C.

  İtalya

  MITOFAR S.N.C., yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fitoterapik entegratörler, fitoterapi için ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torremaggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. OOO "NPP NATURALNIH PRODUKTOV "BIOLA"

  Ukrayna

  OOO "NPP NATURALNIH PRODUKTOV "BIOLA", yılında kurulan ve Fizyo terapi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Harkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. NATÚR DROG KFT.

  Macaristan

  NATÚR DROG KFT., yılında kurulan ve İyileştirici bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Bitki çayları, Fizyo terapi ürünleri, Tohumluklar, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Bitki çayları, Fizyo terapi ürünleri, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Igal, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz