• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda- makrobiyotik

Sonuçlar

Gıda- makrobiyotik - Ithalat/Ihracat

 1. MERMELADAS Y CONFITURAS DE ASTURIAS S.L.

  İspanya

  MERMELADAS Y CONFITURAS DE ASTURIAS S.L., yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan biyolojik gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siero, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALGEN MARKT

  Almanya

  ALGEN MARKT, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. besin algi, iyotlu tuz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heuchelheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PURERAW - KNUFMANN GMBH

  Almanya

  PURERAW - KNUFMANN GMBH, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klötze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NATURVERSTAND

  Almanya

  NATURVERSTAND, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. katkı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberschwarzach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PANGEA ECOTIENDA

  İspanya

  PANGEA ECOTIENDA, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Cáceres, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALMAFOOD

  İtalya

  ALMAFOOD, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belforte Del Chienti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WIKTORIJA YERYSTOVA-ROSTKOWSKA MATRIOSZKA

  Polanya

  WIKTORIJA YERYSTOVA-ROSTKOWSKA MATRIOSZKA, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Piaseczno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. BIOTRGOVINA PRIRODA I DRUŠTVO

  Hırvatistan

  BIOTRGOVINA PRIRODA I DRUŠTVO, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Zagreb, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. VERTRETUNGS SERVICE MEDINA B. (VESEME)

  İsviçre

  VERTRETUNGS SERVICE MEDINA B. (VESEME), yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. organik gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Felben-Wellhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. VASSILAGAS S.A. SUPERMARKETS

  Yunanistan

  VASSILAGAS S.A. SUPERMARKETS, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, besleme ürünleri ve geleneksel satış ürünleri süpermarketleri, fast food restoranları, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki Greece, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. ECOALGRANO

  İspanya

  ECOALGRANO, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ekolojik ev bakım ürünleri, Gıda, makrobiyotik, ekolojik beslenme, ekolojik ürün, Ekolojik ev bakım ürünleri, Gıda, makrobiyotik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Just Desvern, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOROCOP

  Fas

  MOROCOP, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gıda sektörü için biyoteknolojik araştırmalar, biyokozmetik araştırmalar, makrobiyolojik gıdalar, Biyokozmetik - ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Temara, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. JUST DELIVERY

  İsviçre

  JUST DELIVERY, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lugano, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. KRYMA SRL

  İtalya

  KRYMA SRL, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. doğal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BESTYOTEA

  Çin

  BESTYOTEA, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, No.1013 Chang Jiang East Road He Fei City China, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. PROBIOX

  Belçika

  PROBIOX, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Gıda, makrobiyotik, Diyet ve spor için entegre beslenme, Gıda, makrobiyotik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. NB GLOBALE INVESTIS

  Belçika

  NB GLOBALE INVESTIS, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lendelede, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. QUINTO MANDAMIENTO

  İspanya

  QUINTO MANDAMIENTO, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Cerceda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. CHUNJI FARMERS ASSOCIATION CO.,LTD.

  Güney Kore

  CHUNJI FARMERS ASSOCIATION CO.,LTD., yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Andong Kyung-Buk Korea, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 8. GÅ NER I VIKT - KOSTKONTROLLEN

  İsveç

  GÅ NER I VIKT - KOSTKONTROLLEN, yılında kurulan ve Gıda, makrobiyotik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Halmstad, İsveç 'de bulunmaktadır.