• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz sondajına yönelik delme hizmetleri

Sonuçlar

Gaz sondajına yönelik delme hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. APZEM INDIA ENGINEERING

  Hindistan

  APZEM INDIA ENGINEERING, yılında kurulan ve Gaz sondajına yönelik delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chennai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. ZHENGZHOU LD DIAMOND PRODUCTS CO., LTD

  Çin

  ZHENGZHOU LD DIAMOND PRODUCTS CO., LTD, yılında kurulan ve Gaz sondajına yönelik delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ZHENGZHOU, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. SERVICIOS ALTERNATIVOS COOPERATIVOS (SEALCO), R.L.

  Venezüela

  SERVICIOS ALTERNATIVOS COOPERATIVOS (SEALCO), R.L., yılında kurulan ve Gaz sondajına yönelik delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metallerin ısıl işlemlerden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PUNTO FIJO, Venezüela 'de bulunmaktadır.

 4. PERENCO RIO DEL REY

  Kamerun

  PERENCO RIO DEL REY, yılında kurulan ve Gaz sondajına yönelik delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Douala, Kamerun 'de bulunmaktadır.

 5. TOP DRILL

  Güney Kore

  TOP DRILL, yılında kurulan ve Gaz sondajına yönelik delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siheung-si, Gyeonggi-do, Korea, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MORELLO NICOLA

  İtalya

 2. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  İtalya

 3. SWEDPARTS HAMBURG

  Almanya

  SWEDPARTS HAMBURG, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TOTAL E & P IRAN

  Fransa

 5. RETIA

  Fransa

 1. PATERNA-SERVICES

  Fransa

 2. TOTAL E & P MAURITANIE

  Fransa

 1. WEATHERFORD NORGE AS

  Norveç

 2. M&G DRILLING SERVICES

  Amerika Birleşik Devletleri

  M&G DRILLING SERVICES, yılında kurulan ve Offshore delme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. delme, kazma ve kuyu açılması, offshore petrol çıkarma platformları inşaatı, doğal gaz çıkarmak için sondaj, delik delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houston, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.