• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gazyağı

Sonuçlar

Gazyağı - Ithalat/Ihracat

 1. EURL AABS

  Fransa

  Verified by europages badge

  EURL AABS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Kuru yemişler, Gazyağı, Sızma zeytinyağı, hurma, Kuru yemişler, bitkisel gıda sıvı yağları, yakıt, Dizel - yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thizy Les Bourgs, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusya

  Smolnefteorgsintez LLC, Smolensk bölgesinde bulunan petrol ve kimyasal ürün ihracatı yapan en büyük işletmelerden biridir; komşu bölgelerin petrol ürünleri pazarında önemli bir rol oynar. Ürünlerin yüksek kalitede olması, ihraç edilmesine imkan sağlar. Hem Rusya pazarında hem de komşu ve dış ülkelerde iş yapıyoruz. Piyasaya sunulan tüm ürünler sertifikalıdır. Ürünler demiryolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı ile gönderilmektedir. İş ortaklarımızın ürünleri teslim almasını garanti altına almak için ödemeleri teminat mektubu aracılığı ile gerçekleştiririz. "Rusya İhracat Kredileri ve Yatırımları Sigortalama Ajansı" Anonim Şirketi'nin desteği ile ihraç malları sevkiyatına ait ödemelerinin ertelenmesi mümkündür.

 3. GINOUVES GEORGES SAS

  Fransa

  GINOUVES GEORGES SAS, yılında kurulan ve Gazyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıvı yakıtlar, kükürt oranı düşük fuel-oil, fuel oil ve türevleri, Sıvı yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Garde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ARCOSERVIZI S.P.A.

  İtalya

  ARCOSERVIZI S.P.A., yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LENZI ENIO

  İtalya

  LENZI ENIO, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosignano Marittimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GIORDANO PETROLI S.R.L.

  İtalya

  GIORDANO PETROLI S.R.L., yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'antonio Abate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BULICHELLI PETROLI

  İtalya

  BULICHELLI PETROLI, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cecina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GIBOUNDARY LTD

  Birleşik Krallık

  GIBOUNDARY LTD, yılında kurulan ve Gazyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, London, Enfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. DIRETTISSIMA PETROLI DI BELLINO ROCI MASSIMILIANO S.N.C.

  İtalya

  DIRETTISSIMA PETROLI DI BELLINO ROCI MASSIMILIANO S.N.C., yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Robassomero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COPPOLA PETROLI

  İtalya

  COPPOLA PETROLI, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mariglianella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PRODOTTI PETROLIFERI F.LLI PREVEDEL S.R.L.

  İtalya

  PRODOTTI PETROLIFERI F.LLI PREVEDEL S.R.L., yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Predaia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ENERGY SYSTEM 2006 S.R.L.

  İtalya

  ENERGY SYSTEM 2006 S.R.L., yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GIANNINI MORENO

  İtalya

  GIANNINI MORENO, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir. Dizel yakıtlar, Gazyağı, Dizel yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BP (SWITZERLAND)

  İsviçre

  BP (SWITZERLAND), yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gazyağı, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. PETROLMAN S.R.L.

  İtalya

 4. GAMBARDELLA S.A.S. DI SALVEMINI VINCENZO

  İtalya

 5. TOMMASINI CARBURANTI DI MASIELLO CONSIGLIA

  İtalya

 6. CASELLA CARBURANTI S.A.S. DI PIETRO CASELLA E C.

  İtalya

 7. ROMABITUMI S.R.L.

  İtalya

 8. ROMANI GALLI & C. S.R.L.

  İtalya

 1. DRIVE SERVICE S.N.C. DI FERRANTI G. & C.

  İtalya

 2. NUOVA GASOLTERMICA S.A.S. DI COSTANTINI F. E C.

  İtalya

 3. MONACO GAS S. R. L.

  İtalya

 4. SOLBIATESE PETROLI S.R.L.

  İtalya

 5. MINSTER FUELS LTD

  Birleşik Krallık

 6. BARTOLOMEO LA CAVA COMBUSTIBILI S.R.L.

  İtalya

 7. DEVENGAS S.R.L.

  İtalya

 8. BADIGAS S.R.L.

  İtalya

 9. L.E.O. LECCO EVERY OIL S.R.L.

  İtalya

 10. EREDI RAFFAELE S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz