• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gemiler

Sonuçlar

Gemiler - Ithalat/Ihracat

 1. SEA-CLUB HANDELS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEA-CLUB, 1995 yılından beri var olan tescilli bir ticari markadır. Yıllar geçtikçe bu isim daha da tanınır hale geldi ve müşteri kitlesi her zaman büyüdü. SEA-CLUB markası, 2000 yılından bu yana, genel müdürü zaten kuruluşunda yer almış olan yeni kurulmuş SEA-CLUB Handels-GmbH şirketi tarafından pazarlanmaktadır. 2020 yılında şirketin 20. kuruluş yıldönümü de kutlanabilir. SEA-CLUB bugüne kadar hem Alman hem de yabancı pazarlarda önemli bir isim haline gelmiştir. Özellikle Avrupa pazarında, SEA-CLUB Almanya ile işbirliği yaparak SEA-CLUB'ı kendi ülkelerinde dağıtan ithalatçıların sayısı giderek artmaktadır. Bu markanın arkasında çok sayıda denizcilik hediyelik eşyasından oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. En küçük nesnelerden başlayarak, örneğin anahtarlıklar, eski orijinallerin büyük kopyaları gibi. Dalış kaskları. Tüm ürünler el yapımıdır ve pirinç, bakır, cam, pamuk ve ahşap malzemelerden oluşmaktadır. İkincisi mango ve/veya akasya ağacıdır ve plantasyon yetiştiriciliğinden gelir. Merak mı ediyorsun? O halde sizden haber bekliyoruz.

 2. ORTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORTS GMBH, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sereetz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FLUVIAL SERVICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FLUVIAL SERVICE, yılında kurulan ve Nehir taşımacılığı römorkları/çekicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nehir taşımacılığı, Deniz ve nehir taşımacılığı, Gemiler, Nehir taşımacılığı, Deniz ve nehir taşımacılığı, gemi kiralanması, kiralık mavna, Gemiler, nakliye için gemi kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BURIN BOATS D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  BURIN BOATS D.O.O., yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gezi botları/gemileri için motorlar, Gemi teçhizatları, sürat motorları, tekne motorları, motorlu gemiler, Gezi botları/gemileri için motorlar, motorlu gezinti gemileri, ikinci el gemiler, çiçekli çalılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tersane, yat inşaatı, motorlu gemiler, yelkenli gemiler, gemiler, gemi makine atölyeleri, tekneleri yedekte çekme, sürat motorları, yatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozzuoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LA BAIA NAUTICAL SRL

  İtalya

  Baia Nautical S.r.l. denizcilik sektöründe göstermiş olduğu yirmi yıldan daha süreli faaliyet sırasında edinmiş olduğu deneyimle hizmet vermektedir, başlıca çalışma alanları: teknelerin konumlandırılması ve gözetimi, cam elyaflı çalışmalar, jelkotlu vernikleme işleri, içten veya dıştan takma deniz motorların yenilenmesi ve teknik kontrolü, elektrik tesisatının olağan genel kontrolleri veya olağandışı durumlarda kontrolü, ahşap işleri (yenileme ve vernikleme çalışmaları) Conarg ve ItalNautica tipi teknelerinin yeniden satışı.

 2. NAUTICA DAL VI SRL

  İtalya

  50 000 m² açık ve 4 000 m² kapalı alana yayılan yeni ve ikinci el eşya satış ve değişim merkezi. Önerilen hizmetler arasında, özellikle Riva tersanesi modelleri ve dizel ve benzinli motorlar için cam lifi ve ahşap tekne arıza giderme ; geniş bir yedek parça ve aksesuar mağazası ve kaldırma ve suya koyma vinci ile 4000 m² bakım hangarı bu büyük yapıyı tamamlamaktadır. Liman havuzu, 25000 m² alan üzerinde gemiler için 400 yer, tüm hizmetleri ve araç otoparkı içeriyor.

 3. LA BOA CHARTER & DIVING

  İtalya

  Praiano (SA)'da yer alan Boa Charter & Diving, Amalfi Sahilinde 20 yılı aşkın süredir çarter gemi kiralamaktadır. Ayrıca motorlu tekneler kiralar, Amalfi Sahil kıyısındaki herhangi bir yere, Capri, Sorrento ve Napoli'ye deniz yolu ile ulaşım organize eder. Aynı zamanda, gruplar ya da çiftler için tekne gezintileri, sahil kıyısında kişiye özel geziler organize ediyoruz. Ayrıca dalış belgeleri veren bir okuluz,

 4. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  İtalya

  1960’ta Clusane’de Iseo gölü nehir yatağında kurulan Bellini Nautica modern bir yapıya ve ileri bir şantiyeye sahiptir. 50 yılı aşkın süredir süren hikayesi, onu denizcilik sektörünün başında prestijli bir şirket haline getirmiştir. Komple bir hizmet serisi sunabilir : Bakımdan onarıma, teknik destekten yetkili dahili atölyeye, ikmal, cilalama ve daha birçoğu !

 5. KARDIS MARINE SRL

  İtalya

  Kardis şirketi resmi olarak 2008 Ekim'de kurulmuştur ; yaratılmasını mümkün kılan temeller çok daha önce atıldı. Kardis, tamamen yeni bir marka başlatmak için alanında on yıllık tecrübeyi sunan sektörde uzun deneyimlere sahip girişimciler tarafından yönetilmektedir.

 1. ÖZDIZEL

  Türkiye

  gemilerin yakıt pompası ve enjektör tamiratı yapılmaktadır.ayrıca bu pompaların müşteri isteğine göre elemanlarını yenileme yapılarak uygun fiyatlarla en iyi hizmeti verebilmekteyiz. axor , atego , actros , travego , scania , daf vb. araçların birim pompaları tamiri de yapılmaktadır . hidrolik pompaları , iş makinaların kontrol valfine , basınç pompalarına ve bunlara benzeyen herşeyin tamiri yapılabilmektedir. daha detaylı bilgi için sitemize giriş yapınız . teşekkürler

 2. SKI & SEA D.O.O.

  Slovenya

  SKI & SEA D.O.O., yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Polzela, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. FIBRAMAR

  Portekiz

  FIBRAMAR, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gemiler, balıkçı gemileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atouguia Da Baleia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SNS YACHT CHARTER

  İspanya

  SNS YACHT CHARTER, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. yat kiralama, yelkenli kiralama, katamaran kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palma De Mallorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTIERE LINETTI SRL

  İtalya

  CANTIERE LINETTI SRL, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gezi tekneleri, motorlu gezinti gemileri, gemiler, gemiler için iç mekan mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zocco-Erbusco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI

  İtalya

  OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir. soğutma uzmanı, gemiler, gemi marangozluk işleri, deniz motorları onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Argentario, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SAS PERFORMANCE

  Fransa

  SAS PERFORMANCE, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Emniyet ve hayatta kalma kitleri için aksesuarlar, gemiler için radar antenleri, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar, pnömatik gemiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Broglie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CANTIERI SANGERMANI

  İtalya

  CANTIERI SANGERMANI, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, gemiler, denizcilik malzemesi, Deniz sporları ve eğlence gemileri, tersane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lavagna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DUBROVNIK BOAT AND YACHT RENT

  Hırvatistan

  DUBROVNIK BOAT AND YACHT RENT, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. gemi kiralanması, yat kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubrovnik, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 8. OCEAN SHINE LTD.

  Birleşik Krallık

  OCEAN SHINE LTD., yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. halatlar, yatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. COMMERCIAL RIB CHARTER

  Birleşik Krallık

  COMMERCIAL RIB CHARTER, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. charter gemi kiralanması, iş sözleşmeleri, Deniz incelemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lymington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. A PRIMA VISTA - YACHT BROKER

  Almanya

  A PRIMA VISTA - YACHT BROKER, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Otzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MER YACHTING SERVICES

  Fransa

  MER YACHTING SERVICES, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Golfe Juan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MARLIN BOAT SRL

  İtalya

  MARLIN BOAT SRL, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havalı toplar, motorlu gemiler, Tekne iskelesi, pnömatik gemiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luisago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KARUKERA BATEAU ECOLE

  Fransa

  KARUKERA BATEAU ECOLE, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Capesterre Belle Eau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DN NAUTICA

  Hırvatistan

  DN NAUTICA, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Punat, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 7. PURE LATITUDE LTD

  Birleşik Krallık

  PURE LATITUDE LTD, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. HUUR-ZEILBOOT.NL

  Hollanda

  HUUR-ZEILBOOT.NL, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. yelkenli tekne kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijk Bij Duurstede, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. WEEK CRUISE

  Yunanistan

  WEEK CRUISE, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ek motorlu yelkenli yatlar, tekne kiralama, tur teknesi kiralanması, gemiyle turistik gezi hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 10. ISLAND CHARTERS

  Birleşik Krallık

  ISLAND CHARTERS, yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Yarmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gemiler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.092 Şirketler