• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gezi botları gemileri için çapa

Sonuçlar

Gezi botları gemileri için çapa - Ithalat/Ihracat

 1. WEIHAI TIANXIA YACHT CO.,LTD

  Çin

  WEIHAI TIANXIA YACHT CO.,LTD, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için çapa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weihai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. BOAT TOUR TRIP

  Bulgaristan

  BOAT TOUR TRIP, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için çapa sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yolcu taşımacılığı için tekne ve gemiler, tekne kiralama, ekipmanlı tekne kiralanması, balıkçı gemileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO JENHAL BOAT CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO JENHAL BOAT CO.,LTD, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için çapa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. QINGDAO LIANYA HYPALON BOAT CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO LIANYA HYPALON BOAT CO.,LTD, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için çapa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HAMBURGER ANKER MANUFAKTUR

  Almanya

  HAMBURGER ANKER MANUFAKTUR, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için çapa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. R C TRADE LTD.

  Bulgaristan

  R C TRADE LTD., yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için çapa sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Kozloduy, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. QINGDAO CONST FORGING INC.

  Çin

  QINGDAO CONST FORGING INC., yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için çapa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jimo, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. POITOU MOTOCULTURE VIENNE

  Fransa

 4. BURIN BOATS D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  BURIN BOATS D.O.O., yılında kurulan ve Gemiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gezi botları/gemileri için motorlar, Gemi teçhizatları, sürat motorları, tekne motorları, motorlu gemiler, Gezi botları/gemileri için motorlar, motorlu gezinti gemileri, ikinci el gemiler, çiçekli çalılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. WESTERN MARINE LIMITED

  İrlanda

  WESTERN MARINE LIMITED, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Gezi botları/gemileri elektronik donanımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Gezi botları/gemileri elektronik donanımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalkey, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 1. MINIATUS GMBH

  Almanya

  MINIATUS GMBH, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için omurgalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gezi botları/gemileri için motorlar, Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık, Gezi botları/gemileri için motorlar, Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INTERSERVICE KFT

  Macaristan

  INTERSERVICE KFT, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balıkçılık tekneleri - ekipman ve materyaller, Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık, Balıkçılık tekneleri - ekipman ve materyaller, Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat teklifi bul