• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • giysi sanayi - makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Giysi sanayi - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ROCHOLL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gereksinimleriniz için teknik test örnekleri. 40 yıl önce Rocholl GmbH şirketi, test numunelerinin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmaya başlamıştı. Ürün yelpazesi, farklı müşteri istekleriyle sürekli olarak genişledi: Test edilecek hemen hemen tüm malzemeler için test numuneler hazırlıyoruz. Test ve araştırma enstitüleri için ısmarlama ürünler, yüzleşmekten mutluluk duyduğumuz bir zorluktur. Şirkette, her biri kendi alanında seçkin birer uzman olan 25'in üzerinde personel çalışmaktadır, çünkü malzeme ve özellikleri hakkındaki bilgi, test numunelerinin üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. İş ortaklarımızla birlikte, test numunesi üretimi alanında malzeme ve tasarım konusunda en yüksek talepleri karşılamaktayız. Avrupa'nın en iyileri arasındayız: Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için kanıt ve onaydır. Tanınmış şirketler bize güvenmekte ve iş ortaklığımızın ve müşteri yakınlığımızın tadını çıkartmaktadır.

 2. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Daha çok satmak için iyi paketleme ve ambalajlama. ESSEGI, endüstriyel boyutlu paketleme ve ambalajlama hatlarının ve özellikle de dikey ambalajlama makinelerinin (VFFS), yatay ve dikey paketleme ve ambalajlama preslerinin ve malzeme harmanlama hatlarının tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Ayrıca ürünlerin tartılması ve dozajlamasına, ayrıca ürünlerin yüklenmesine ve taşınmasına yönelik komple sistemler tasarlamakta ve kurmaktayız. Çok yönlülük: Maksimum esneklikle tüm gereksinim ve beklentileri karşılayabilecek kapasitedeyiz. Güvenilirlik: Ürünlerimiz tüm standart ve normlara uygundur ve sürekli olarak güvenliği daha üst noktaya taşımak için araştırma halindeyiz. Temin edilebilirlik: Üretimin tüm aşamalarında müşterilerimizle iş birliği içinde çalışıyoruz ve onlara her zaman yüksek kaliteli teknik ve ticari destek sağlıyoruz; Zaman para demektir: Sunumlarımızda, teslimatlarımızda ve arıza giderme çalışmalarımızda duruma anında müdahale ediyor ve kısa sürede kesin sonuçlara ulaşıyoruz, bu da müşterilerimize bir dizi avantaj sağlıyor.

 3. WEMADE

  Fransa

  Verified by europages badge

  WEMADE, yılında kurulan ve Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Kağıt - Üretim, Kumaşlar, Banyo kıyafetleri, Tekstil - İthalat/İhracat, Tekstil - makineler ve malzeme, mayo kumaşı, tekstil sanayisi, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ZIRVE BUHARLI UTU

  Türkiye

  Zirve Buharlı Ütü Sistemleri, Ütü, Ütü masası, Kazanlı Ütüler, Kazanlı ütü, Buharlı ütü, Ütü makinası, Ütü masaları, Kazanli ütü, Ütü fiyatı, Buhar kazanı, Paskala, Buharlı ütüler, Ütü buhar kazanı, Ütü masaları, Buhar ütü, Pres ütü, Buharlı kazan, Buharla ütüleme, Kuru temizleme, Malkan, Dikiş makinasi, Halı yıkama makina, Halı yıkama makinesi, Silter ütü, Silter, Buhar kazanli ütü, malkan ütü, silter ütü, gazella ütü, sanayi ütüleri, paskara ütü, leke çıkartma makinası, kazanlı paskara, ütü masası, ütüleme, buharla ütüleme, elbise poşetleme makinası, elbise paketleme makinası, kuru temizleme, terzi ütüleri, ütü makinası

 5. DERYA MAKINE

  Türkiye

  1965'den gelen tecrübemizle hassas kesim, cnc işleme, pres, lazer yazı yazma, sulama, aşındırma, parlatma, kumlama, kaynak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portekiz

  JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Tekstil dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. BERGLER INDUSTRIESERVICES GMBH

  Almanya

  BERGLER INDUSTRIESERVICES GMBH, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gelnhausen-Hailer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELLI GARMENT SERVICES

  Yunanistan

  ELLI GARMENT SERVICES, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Peristeri/attica, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. WERMAC

  Türkiye

  WERMAC, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LUÍS SAMPAIO MORAIS UNIP. LDA.

  Portekiz

  LUÍS SAMPAIO MORAIS UNIP. LDA., yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. SISTEMPLAST SA

  Romanya

  SISTEMPLAST SA, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal tanklar, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, ELEKTRİK TESİSATLARI, Metal tanklar, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, ELEKTRİK TESİSATLARI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ramnicu Valcea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. COSMAPORT IMPORTADORA MAQUINAS COSTURA LDA.

  Portekiz

  COSMAPORT IMPORTADORA MAQUINAS COSTURA LDA., yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. PACO BAZÁN

  İspanya

  PACO BAZÁN, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Halıcılık, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Klaptanla işleme/Brokar, dikiş makineleri, Halıcılık, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Klaptanla işleme/Brokar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ubrique-Cádiz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TITO & MATOS LDA.

  Portekiz

  TITO & MATOS LDA., yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. dokuma ipliği işçilikleri, maskeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. JHM MÁQUINAS LTDA

  Brezilya

  JHM MÁQUINAS LTDA, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mogi Das Cruzes, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 4. NEVITA OÜ

  Estonya

  NEVITA OÜ, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Narva, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. LVIV SEWING FACTORY

  Ukrayna

  LVIV SEWING FACTORY, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesim ve dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. CAP BLANC TEXTILE SARL

  Tunus

  CAP BLANC TEXTILE SARL, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bizerte, Tunus 'de bulunmaktadır.

 7. VIEWMODE

  Ukrayna

  VIEWMODE, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bayan elbiseleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. STEELY RAILS

  Birleşik Krallık

  STEELY RAILS, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. COTTO

  Ukrayna

  COTTO, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, deri ceket üretimi, asorti kumaşlar, Tekstil, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ARA

  Belçika

  ARA, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Giyim sanayi ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grobbendonk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CIFRA SPA

  İtalya

  CIFRA SPA, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kısa çoraplar, iç çamaşırları, ölçüye göre tuhafiye malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verano Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RLCONSULTING SRL

  İtalya

  RLCONSULTING SRL, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Gregorio (Ct), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RICCIARELLI S.P.A.

  İtalya

  RICCIARELLI S.P.A., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pistoia (Pt), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. STE DURAND FILS

  Fransa

  STE DURAND FILS, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çocuk ve bebek giysileri, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Çocuk ve bebek giysileri, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VIM MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  VIM MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangmen, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. CALDIMAN

  İspanya

  CALDIMAN, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. konfeksiyon endüstrisi için makina ve aletler, giysi endüstrisi için malzeme ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Getafe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. LF TECHNOLOGIES

  Fransa

  LF TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Hilaire-De-Riez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ROMPRIX EXIM S.R.L.

  Romanya

  ROMPRIX EXIM S.R.L., yılında kurulan ve Etiketler, kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Barkod okuyucuları, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Barkod okuyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Giysi sanayi - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.559 Şirketler