• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hız tekneleri

Sonuçlar

Hız tekneleri - Ithalat/Ihracat

 1. TESLA MARIN - TESLA FISHER

  Türkiye

  Our company producing 4-12 m fiber boats suitable for outboard and inboard engines with very competitive prices. We are looking for boat dealer or sales agencies. We could produce with our moulds or create new designs according to clients needs and wishes. Our certificate class is C and producing our boats with CE standarts. We are open to new designs and new class of boats like open water boats, ocean boats. But please note that we are fiber boat pruducer, not carbon boat producing available. We could also offer wooden boats, but wooden boats need more delivery time… Waiting for comments, please do not hesitate to ask anything for further informaton…

  Tüm ürünler arasında "hız tekneleri"

 2. JETTER

  Rusya

  Jetter LLC şirketi, hovercraft geliştirme, tasarım, mühendislik ve özel gemi taşımacılığı geliştirme ve üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket, nehir ve göl kurtarma aracı, tüm zeminlerde kullanılan araç ve gezi teknesi olarak kullanılabilen benzersiz Jetter ACV'yi geliştirmekte ve üretmektedir. Jetter amfibi aracı, -30°C ile +40°C sıcaklık aralığında kullanılabilen, su, bataklık, kum, kar, buz, yükseltiler ve küçük engelleri aşmak için, dört mevsim kullanılabilen bir hovercraft'tır (SES). Jetter ACV batmadan uzun süre su üstünde kalabilme özelliğine sahiptir ve saha şartlarında kolayca tamir edilebilir. Boş bir Jetter teknesi sadece 290 kg ağırlığındadır ve toplam ağırlıkları 260 kg'a kadar olan 2 kişiyi taşıyabilir. 65 BG benzinli motor ve 47 litrelik yakıt deposu, 280 km'ye kadar seyir menzili sağlamaktadır. Jetter, kış ve yaz balıkçılığı, tekne gezintisi ve macera tatilleri, avcılık, turizm, kargo taşımacılığı, acil kurtarma operasyonları, ulaşılması zor alanlarda tıbbî yardımlarda kullanmak için son derece uygundur.

 3. BOOTSSCHULUNG BERLIN

  Almanya

  BOOTSSCHULUNG BERLIN, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. eğitim ve öğretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VIENNA BOAT CHARTER

  Avusturya

  VIENNA BOAT CHARTER, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kıçtan motorlu tekne kiralama, motorlu tekne kiralama, motorlu gezinti gemileri, turizm servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALCUDIA BAY BOAT RENTAL

  İspanya

  ALCUDIA BAY BOAT RENTAL, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Can Picafort. Santa Margalida, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BOOTSFAHRSCHULE WIEN

  Avusturya

  BOOTSFAHRSCHULE WIEN, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. formasyon, su kanalları ve tesisatı yönetimi, kıçtan motorlu tekne kiralama, motonautique kursları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ONUBANAUTIC

  İspanya

  ONUBANAUTIC, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Motorlu tekneler, Motorlu tekneler, deniz avcılığı, balık teknesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BOOTSVERMIETUNG FANGROT - MARINA PRINZENHOF

  Almanya

  BOOTSVERMIETUNG FANGROT - MARINA PRINZENHOF, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAREBOATSAILING GMBH

  Almanya

  BAREBOATSAILING GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri, Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergkamen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SAILPOINT YACHTCHARTER, SEGELN & REISEN E.K.

  Almanya

  SAILPOINT YACHTCHARTER, SEGELN & REISEN E.K., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri, Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MUDA

  Brezilya

  MUDA, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Hız tekneleri, dondurulmuş gıdalar, snack, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limoeiro, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 2. SERNAUTIC

  İspanya

  SERNAUTIC, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. motorlu gemiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ATLANTIC MARINE

  Polanya

  ATLANTIC MARINE, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. motorlu küçük tekne, tekne alım satımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augustów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. LAGOON ROYAL

  Ukrayna

  LAGOON ROYAL, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yatlar, bina sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ZEMBRA BOAT

  Tunus

  ZEMBRA BOAT, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kayak (eskimo kayığı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sousse, Tunus 'de bulunmaktadır.

 4. WILEMINKA II

  Polanya

  WILEMINKA II, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kanolar, kürekli gezi tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chojniczki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. WOTERFITZ WASSERFREIZEIT HOLTKAMP + PARTNER OHG

  Almanya

  WOTERFITZ WASSERFREIZEIT HOLTKAMP + PARTNER OHG, yılında kurulan ve Motorlu tekneler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rechlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SPORTIS S.A.

  Polanya

  SPORTIS S.A., yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız tekneleri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koleczkowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. TECHNIC INDUSTRY SP. Z O.O.

  Polanya

  TECHNIC INDUSTRY SP. Z O.O., yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tesisatı donatım ve aksesuarları, Hız tekneleri, Su tesisatı donatım ve aksesuarları, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trzebiatow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. COSTA MARITIM YACHT-SPORT GMBH

  Almanya

  COSTA MARITIM YACHT-SPORT GMBH, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hız tekneleri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BALT - YACHT K.A.I B. KOZLOWSCY S.J.

  Polanya

  BALT - YACHT K.A.I B. KOZLOWSCY S.J., yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız tekneleri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augustow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. MINDAK ZAKLAD PRODUKCJI LODZI SLAWOMIR MINDAK

  Polanya

  MINDAK ZAKLAD PRODUKCJI LODZI SLAWOMIR MINDAK, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız tekneleri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kamien Krajenski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PPHU POLIFAKTOR CEZARY DYCZEWSKI

  Polanya

  PPHU POLIFAKTOR CEZARY DYCZEWSKI, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız tekneleri, Hız tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augustow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. AMBER YACHTS SP Z OO

  Polanya

  AMBER YACHTS SP Z OO, yılında kurulan ve Hız tekneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz sporları ve eğlence gemileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. OSTRODA YACHT SP. Z O.O.

  Polanya

 6. BRP RECREATIONAL PRODUCTS SPAIN S.L.

  İspanya

 7. CREMO POL SP. Z O.O.

  Polanya

 8. BOOTSWERFT HEINRICH AG

  İsviçre

 9. PARKER POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

 10. SEMIMARIN YAT DEKORASYON

  Türkiye

  Yat döşeme ve dekorasyon sektöründe Semimarin ailesi olarak yat ve deniz turizminde Avrupa ve tüm dünyada hızla üst sıralara yükselen üç tarafı denizlerle çevrili nadide ülkemizin her köşesinde gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerde müşteri memnuniyetini sağlamak ilk hedefimizdir. Yat, Tekne, Yelkenli, Katamaran, Motor yat ve diğer tüm deniz araçlarının dış görünümü ve yaşam alanlarındaki estetik görünüm, özellikle renk uyumu ve malzeme seçimi kişisel tercihleri ve kişinin karakteristik özelliklerini yansıtması açısından önem arz etmektedir.

  Tüm ürünler arasında "hız tekneleri"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz