• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava dezenfeksiyonu - cihaz ve sistemler

Sonuçlar

Hava dezenfeksiyonu - cihaz ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. NEOVIA GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  NEOVIA GmbH und Co. KG 1988 yılında Rotenburg/Wümme'de kurulmuştur. Huwa-San gibi biyolojik olarak parçalanabilen dezenfektanların dağıtımıyla başladık. Huwa-San, hidrojen peroksit (H2O2) bazlı bir dezenfektandır. Huwa-San ile normal H2O2 arasındaki fark gümüş stabilizasyonunun varlığıdır. Huwa-San'ın avantajları: Diğerlerinin yanı sıra aşağıdakilere karşı son derece etkilidir. Mikroplar, bakteriler ve küf. Toksik yan ürün içermez. Klor ve alkol içermez. 99, 99 oranında biyolojik olarak parçalanabilir. 2005 yılında, diğerlerinin yanı sıra, bitkiler için biyolojik olarak kullanılabilir besin takviyeleri. Sili-Fert P. ekleyin. Sili-Fert P, silisyum bazlı inorganik bir biyostimülanttır. Bitkilerin biyotik ve abiyotik strese karşı maksimum direnç geliştirmelerine yardımcı olur. Sili-Fert P'nin avantajları şunlardır: Biyostimülan ve mikro besinler bir arada - %100'e kadar emilim - Artan stres direnci. Yaprak gübresi ve pestisit ile karıştırılabilir. NEOVIA, 2007 yılından beri NEOFOGG sisleme sistemlerini sunmaktadır. NEOFOGG sistemlerimizle, dezenfektanlar için daha iyi bir maruz kalma süresi sağlayan çok ince, yüzen bir sis üretilir. Böylece mikroplar, mayalar, küfler vb. ile daha etkili bir şekilde mücadele edilebilir. Sistemin montajı ve genişletilmesi hızlı ve kolaydır. NEOFOGG'un avantajları: Mikro ince nebülizasyon ile yüzey dezenfeksiyonu. Durulama gerektirmez. Üretim süresinin uzatılması. Dezenfeksiyon önlemlerinin bireysel sıralaması

 2. PURION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PURION 15 yılı aşkın bir süredir sıvı, hava ve yüzeylerde kimyasal içermeyen UV sterilizasyon teknolojisi alanında lider konumdadır. PURION sistemleri Almanya'da geliştirilmekte ve üretilmektedir.

 3. CAPTAIN OLFAC

  Fransa

  Verified by europages badge

  CAPTAIN OLFAC, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Koku yok etme ürünü, el dezenfektanı, el hijyeni için biositli ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HSDI FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  HSDI FRANCE, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, hava kalite kontrolü, doğal ürün, doğal ürün satışı, hava filtresi, Hava analiz ve kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ismier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AIRPROTECH SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AIRPROTECH SRL, yılında kurulan ve Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Çevre mühendisliği, Çevresel temizlik hizmetleri, Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava kirliliği kontrol hizmetleri, hava arıtma tesisatı, alan ve çalışma ortamı temizliği, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, hava temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CFR GLOBAL

  Türkiye

  CFR GLOBAL "We Make It Globally" is an international trade company in Istanbul, Türkiye. CFR GLOBAL endeavours to meet the requirements of its customers with a great value and benefit. CFR GLOBAL is an excellent trade hub point for importing made in Türkiye goods from Türkiye to your country or exporting your goods from your country to Türkiye and transit trade to other countries. CFR GLOBAL provides sourcing services from China with its powerful infrastructure through liaison office in China. CFR GLOBAL has been sales distributor of Teinnova, European manufacturer of robotic cleaning and disinfection equipment for air duct and kitchen exhaust ducts for years. CFR GLOBAL is contracted sales representative of 100-year-old European company UNIOR Special Machines. CFR GLOBAL is authorized representative of Turkish ultra low freezer for vaccine storage and medical cooler brand Coolermed for international markets. CFR GLOBAL is authorized representative of Turkish freeze dryer and lyophilization brand Liyolife for international markets. CFR GLOBAL is a registered exporter of TİM (Turkish Exporters Assembly). CNVEST is a registered brand of CFR GLOBAL for "Investment Consultancy".

  Tüm ürünler arasında "hava dezenfeksiyonu - cihaz ve sistemler"

 2. GROCO GMBH

  Avusturya

  Misyonumuz sağlığınızdır - İster dezenfeksiyon, isterse de önleyici tedbirler olsun, biz sizin için buradayız. Profesyonel dezenfeksiyon ürünlerimiz hem işletmeler, hem de özel kişiler için idealdir. Cihazlarımız bakterileri, mikropları, virüsleri, mantar sporlarını, ince tozları, polenleri, alerjenleri ve tabii ki Covid-19 virüslerini yok eder. Dezenfeksiyon cihazlarımız en yüksek kalite standartlarını karşılar ve sağlıklı bir ortam sağlar. Uzmanlarımız, bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümler sunmaktan mutluluk duyacaktır.

 3. VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  VIROBUSTER® hava temizleme sistemleri, etkili UV-C teknolojisine dayanmaktadır ve bu nedenle, geleneksel hava temizleme süreçlerine en güvenli ve en verimli alternatifi temsil etmektedir. "Daha yüksek ürün kalitesi, verimli hava hijyeni ve güvenlik için köklü yenilikler." Windhagen'den VIROBUSTER® International GmbH, 15 yılı aşkın süredir UVC hava dezenfeksiyonunda uzmanlaşmıştır ve 2003 yılında ilk kez tıp için geliştirilen UVPE sürecine dayanan teknolojinin patentini almıştır, dezenfeksiyon pazarında bugüne kadar benzersiz bir satış noktasıdır.

 4. ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  Eco-Mist Biotechnics, yüzey ve havadaki patojenlere karşı tam enfeksiyon önleme ve kontrol için temizleme çözeltilerinin geliştirilmesi, üretimi ve uygulanması alanında uzmandır. Zehir içermeyen bir dezenfektan ürettiğimiz için ürünlerimiz sağlık, yiyecek ve içecek, otel ve eğlence, ilaç, ulaşım, eğitim ve perakende sektörlerinde güvenle kullanılabilir. Ürünlerimiz, bilinen en zor ve yaygın kirleticileri yok etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bunlar arasında en tehlikeli bakteri, virüsler, mantar öldürücüler, küf, mayalar ve sporlar bulunur. İnsanlar, hayvanlar, bitki yaşamı ve çevre için tamamen güvenli, özel bir biyosit yelpazesi sunuyoruz. Bu nedenle, kullanıcılar, hastalar, müşteriler veya misafirler için risk teşkil etmeden ele alınabilir ve bertaraf edilebilirler. Patent bekleyen kuru buğulama ve sisleme makinelerimiz, havadaki ve yüzeydeki tüm patojenlerin% 99.9999'unu öldürmek için özel olarak tasarlanmıştır.

 5. LIGHT PROGRESS GMBH

  Almanya

  Light Progress (Işık ilerlemesi) 1987'den beri UV-C dezenfeksiyon sistemlerini araştırmakta, geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir. Dezenfeksiyon sistemlerinin etkinliği, mikrobiyolojik analizler veya incelenen yüzeylerdeki mikroorganizmaların varlığını tespit edebilen basit sürüntü çubuğu ile kolayca belirlenebilir. Ancak, bir yüzeydeki, havadaki ve sudaki mikrobiyal yük miktarını işlemden önce ve sonra doğru bir şekilde kontrol etmek için HACCP testleri gibi laboratuvar testlerine güvenmek gerekir. Kimyasal dezenfeksiyon maddeleri için üreticiler önceden dezenfeksiyon kapasitelerine ilişkin testler yapmaktadır; Light Progress (Işık ilerlemesi) ayrıca üniversite laboratuvarlarında ve akredite özel kurumlarda önemli testler gerçekleştirmiştir. Üniversiteler ve önemli, dünyaca tanınmış enstitülerle işbirliğimiz sayesinde, özellikle sıhhi tesisat ve gıda endüstrilerinde hava ve su arıtma ve oda dezenfeksiyonu için yöntemimizin ve UV radyasyon ekipmanımızın en yüksek etkinliğini garanti eden sertifikalar aldık. Faaliyette bulunduğumuz 35 yıl boyunca, ürünlerimizin yüksek kalitesini size garanti etmek için birçok deneme ve test gerçekleştirdik. Özellikle Siena Üniversitesi ile işbirliği içinde yürüttüğümüz araştırmalar, Light Progress (Işık ilerlemesi) UV lambalarının etkinliği konusunda çok sayıda çalışma ve bilimsel test yapılmasını sağlamıştır.

 1. EUKOR

  Fransa

  EUKOR, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hava temizleyicileri, dezenfeksiyon ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emerainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AC-UMWELTTECHNIK

  Almanya

  AC-UMWELTTECHNIK, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lechbruck Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PURAVENT

  Birleşik Krallık

  PURAVENT, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. klima, hava temizleyicileri, ultraviyole lambalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settle, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOSTATIC

  İspanya

  TECNOSTATIC, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrostatik boya tabancası, sprey cihazı, dezenfeksiyon ekipmanları, püskürtmeli tabancalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BC-TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  BC-TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frickenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ECOZONE TECHNOLOGIES LTD

  İsrail

  ECOZONE TECHNOLOGIES LTD, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Koku yok etme ürünü, ozon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moshav Porat, İsrail 'de bulunmaktadır.

 5. B.A.T.I SOLUTION

  Fransa

  B.A.T.I SOLUTION, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hava temizleyicileri, antibakteriyel ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lentilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. RICCHE LTD

  Birleşik Krallık

  RICCHE LTD, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dezenfeksiyon ekipmanları, bina, alan ve tesislerin bakterisid dezenfektasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, South Croydon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. SPRAI SAS

  Fransa

  SPRAI SAS, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sprey cihazı, nebülizatörler- atomizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orsay Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. JETI GMBH

  Almanya

  JETI GMBH, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberwesel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K.

  Almanya

  FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K., yılında kurulan ve Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, hava temizleyicileri, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, hava temizleme, Hava kirliliği kontrol cihazı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfenbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LCB FOOD SAFETY

  Fransa

  LCB FOOD SAFETY, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda güvenliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PROTEA SRL

  İtalya

  PROTEA SRL, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava, temizlemesi/arıtması ve dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, su arıtma, ozonizatörler, su ozonizörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MERLIN TECHNOLOGY GMBH

  Avusturya

  MERLIN TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Hava nemlendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tumeltsham, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BOGA GMBH

  Almanya

  BOGA GMBH, yılında kurulan ve Hava nemlendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, ısı geçirmez nemlendiriciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soest, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TONER S.R.O.

  Çek Cum.

  TONER S.R.O., yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Paslanmaz çelik sofra takımı, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Paslanmaz çelik sofra takımı, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moravska Trebova, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. INGENIEURBÜRO FÜR MASCHINENBAU

  Almanya

  INGENIEURBÜRO FÜR MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Titreşimli motorlar, plastik maddeler, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolkenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DINIES TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  DINIES TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıbbi olmayan dezenfektanlar, haşarat öldürücü lambalar, mürekkep katkı maddeleri, ultraviyole lambalar, Tıbbi olmayan dezenfektanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ALLPEST EQUIPMENT SERVICES

  Birleşik Krallık

  ALLPEST EQUIPMENT SERVICES, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. OZCON ENVIRONMENTAL

  Birleşik Krallık

  OZCON ENVIRONMENTAL, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, elektrostatik filtre, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hava dezenfeksiyonu - cihaz ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

472 Şirketler