• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hayvansal reçineler

Sonuçlar

Hayvansal reçineler - Ithalat/Ihracat

 1. LINDEN CHEMIE HELLENTHAL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirket 1933 yılında kimyager Walter Kersten tarafından kurulmuş olup, faaliyeti 1969 yılından itibaren Johann Linden tarafından sürdürülmüştür. 1993 yılında şirketin yönetimi Hans ve Gisela Linden'e devredilmiştir. Şirketin ana faaliyet alanı, endüstriyel ve evsel kullanım için yüksek kaliteli temizlik maddeleri, metal ve plastik sanayisinin yanı sıra diş ve kuyumculuk sektörü için cilalama ve temizleme macunları / emülsiyonları ile araç bakım ürünleri, boya işleri için yenileme ürünleri ve cilt ve yüzeyler için dezenfektan üretimidir. Şirket ayrıca sıvı, macunsu ve toz ürünlerin fason olarak üretim, dolum ve paketleme hizmeti de sunmaktadır. 87 yıllık şirket geleneğimizle, belirtilen alanlarda yüksek kaliteli mamuller üretmek için nelerin gerektiğini bilmekteyiz. Sahibi tarafından yönetilen sertifikalı bir şirket olarak kalite, müşteri odaklılık ve esnekliği temsil etmekteyiz.

 2. PNZ-PRODUKTE GMBH

  Almanya

  Sürdürülebilir ürünler. Elbette ahşap için. Biz öncü düşünürleriz ve maksimum kaliteli ve çevre dostu ürünler üretmekteyiz. İç ve dış mekanlar için tam ahşap çeşitleri. Garantili ve sertifikalı, örn. ISO 9001 ve ISO 14001 uyarınca. Biyolojik araştırma. Doğa karmaşık sorunsallar için en iyi çözümleri bulmaktadır. Bu nedenle bundan ilham alır ve sürdürülebilir ürünleri sürdürülebilir ya ve vaksları baz alarak geliştiririz. Birinci sınıf özel stiker. Markanız, kimliğinizdir. Özel ürün yelpazenizi markanızla uyumlu olara üretiriz. Hızlı dönen konseptler. Point-of-Sale online bağlanma. Kurum için tasarım departmanımız hayallerinizi gerçekleştirir - ilk hayalinizden ürün etiketlerine, broşürlere, reklam malzemelerine, Toppern ve ekranlar. e-lojistik. Akıllı e lojistik çözümlerimizle kısa sürede, hızlı yolla amaca ulaşma. Çevre dostu. Bu nedenle yenilikçi dijital teklifleri esnek ve hassas lojistikle birleştiririz.

 3. TURKEY QUALITY

  Türkiye

  TURKEY QUALITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlı patates ihracatı, kavun karpuz, soğan, tuz üretimi ve ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli-Www.qualityturkey.com, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "hayvansal reçineler"

 4. AADHYA INTERNATIONAL

  Hindistan

  AADHYA INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Hayvansal reçineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ranchi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 5. SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K.

  Almanya

  SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvansal reçineler, Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Evde kullanılan cilalar, Hayvansal reçineler, Boyalar ve cilalar, Ahşap - bakım malzemeleri, Evde kullanılan cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sehestedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STUART PEASE (FIBREGLASS) LIMITED

  Birleşik Krallık

  STUART PEASE (FIBREGLASS) LIMITED, yılında kurulan ve Hayvansal reçineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sentetik reçineler, Sentetik reçineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSFIBRA-COMERCIO E INDUSTRIA DE RESINAS SINTETICAS, LDA

  Portekiz