• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik aletler

Sonuçlar

Hidrolik aletler - Ithalat/Ihracat

 1. ULBRICH MASCHINENBAU- UND EXPORT-IMPORT BETRIEBSGMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimizin ve ortaklarımızın çoğu bizi ya hidrolik uzmanı bir şirket ya da özel yağlayıcı tedarikçisi olarak tanıyor. Demiryolu endüstrisi için akıllı birleştirme ve montaj makinelerinin yanı sıra test makineleri üretimi, hidrolik dağıtımı ve kimyasal-teknik ürünlerin dağıtımı ile uğraştığımızı bilmeyen yoktur. Bazı alanlarda tutkularımızı birleştirmeyi çoktan başardık, örneğin Akıllı Uygulama Sistemimiz, ölçüm ve Yapışkan için dolum istasyonu ve ULBRICH'in evinden sızdırmazlık ürünleri. Hidrolik alanında, müşterilerimizin üretkenliğini ve rekabet gücünü güçlendirmek için yenilikçi hidrolik bileşenler, hidrolik sistemler ve akıllı presler geliştirmek üzere müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Özellikle demiryolu sektöründe yüksek kaliteli test cihazlarının yetkin bir tedarikçisi olarak kendimize bir isim yaptık. Kimyasal-teknik departmanımız geniş bir yelpazede özel yağlayıcılar, sızdırmazlık malzemeleri, yapıştırıcılar, çömlekçilik bileşikleri vb. sunmaktadır. Özel yağlayıcılar alanında 60 yılı aşkın süredir Molykote markasını temsil ediyoruz. Bu da bizi tüm Avrupa'daki en yetkin ve deneyimli uzman şirketlerden biri haline getiriyor. Müşterilerimiz elektronik endüstrisinin giderek artan talepleriyle karşı karşıya kaldıkça, son yıllarda ana odak noktalarımızdan birini elektro-kimyasallara verdik.

 2. KW HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KW Hydraulik GmbH hidrolik aletler geliştirir, üretir ve satar. Aynı zamanda: DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA marka ürünlerin servis ve satışı...Hidrolik pompalar, hidrolik gruplar, Power Pack, Power Unit, yüksek basınçlı pompalar, el pompaları, ayak pompaları, elektro hidrolik pompalar, akülü pompalar, TracHorse, PTO, ikincil tahrik, jeneratör, hidrolik invertör, basınç dönüştürücü, kesme aletleri, kablo makasları, kablo kesiciler, giyotinler, cırcırlı kablo kesiciler, el tipi kablo kesiciler, el tipi kablo makasları, kesici başlıklar, güvenli kesme sistemleri, güvenli kesme armatürleri, tel halat makasları, tel halat kesiciler, çelik halat kesiciler, çelik halat makasları, geri dönüşüm makasları, çelik kesiciler, cıvata kesiciler, yapı matı kesiciler, vidalı çubuk kesiciler, zincir kesiciler, zincir ayırıcılar, kıvırıcılar, presler, kıvırıcı penseleri, pres penseleri, ezme penseleri, kollu presler, presleme aletleri, presleme takımları, presleme başlıkları

 3. JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik aletler, kıvırma kalıpları, Hidrolik aletler, kesme aletleri, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. QUL ELEVATOR

  Türkiye

  Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte insan/yük/servis/oto/hasta ve panoramik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile ISO 9001: 2008-CE direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünü de kendi fabrikasında imal etmektedir. Hayal gücümüzü ve imkanlarımızı her zaman en üst yüzeyde tutarak farklılığımızı gösterme çabasındayız. Nitelikli müşteri portföyüne ulaşabilmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Safir Asansör; misyon edindiği kalite ve müşteri güvenine odaklanma ile üretim, montaj ve satış sonrası hizmetin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarına da hızla devam etmektedir. Sektör içinde sürekli büyüyen firmamız yılların verdiği tecrübe ile kalitesinden taviz vermeden yaptığı her projede üstün bir performans göstermektedir. Tesis ettiğimiz asansörlerimiz CE ve ISO kalite güvencesinde olup, siz müşterilerimizin isteğine göre yerli ve yabancı malzemeden imal edilmektedir. SAFİR ASANSÖR (Qul elevator) kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ve performans hedeflerine ulaşmak için takım ruhu içinde çalışan personellerden oluşan genç bir kuruluştur. Türk ve Dünya Standartları kalite belgelerine sahibiz.

 5. EMIN PUL HYDROAS

  Türkiye

  Hydroas ticaret hayatına 2005 yılında pul üretimi ile başlamıştır. İyi eğitilmiş insan gücüne ve ileri teknolojiye sürekli yatırım yapan firmamız, 2011 yılında hidrolik filtre ve depo aksesuarları üretimini de bünyesine dahil eden ve konusunda ihtisaslaşan, bu konuda geniş üretim olanaklarına sahip ve gelişen teknoloji içerisinde her yeniliği gelecekte de en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlere sunmayı ilke edinmiştir. Hydroas seri üretiminin yanı sıra müşterileninin ihtiyaçlarına yönelik özel imalatlar gerçekleştirmekte birlikte her geçen gün ürün yelpazesini ve üretim teknolojilerini geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HIDROKAR KANINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  1980 yılında üretime başlayan Hidrokar, hidrolik hurda paketleme, hidrolik sıvama, hidrolik atölye, C tipi ve özel hidrolik pres imalatıyla hedef kitlesine kaliteli çözümler üretmeye devam etmektedir.Başarılı çalışmalarıyla Hidrokar’ın ürettiği pres-ler 4000′i aşkın muhtelif imalatçı tarafından kullanılmaktadır. Türkiye genelindeki imalatçı firmalara hizmet sunan Firma, uluslar arası bir marka olmayı hedeflemektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Hidrokar, verdiği sözün arkasında duran ve vaatleri eksiksiz karşılayan öncü bir markadır.Ürün satışının yanı sıra satış sonrasında da ilişkilerini devam ettirmeye özen gösteren firma; ürün garantisi, teknik servis ve yedek parça alanında da ortaya çıkabilecek muhtemel aksaklıklar durumunda hedef kitlesine alternatif çözümler sunmaktadır. Dürüst ve güvenilir hizmeti kurum politikası olarak benimseyen firma, sadece bugünün değil geleceğin de hizmet markası olmayı amaçlamaktadır.

 2. TURALI GROUP

  Türkiye

  Hydraulic hose, Hydraulic fittings and valve, Steel Pipe, Hardware Product, Fittings, pneumatic equipment, special design machinery, project and design, flange and fittings, work safety, bolt, nut, screw, steel pipe, stainless steel, astm a 105, butt weld, flange, machining, welding, sheet bending, rolling bending, defence, avitation, defence, machinery, hose, ofshore steel, S355JR, construction, building materials, civil engineering, mining and metals, aerospace and defense, valve, equipment, special manufacturing, manufacturing, manufacturer, industry, engineering, industrial engineering, projects ve oilandgas

 3. KETEN INDUSTRIALMACHINE TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  KETEN INDUSTRIALMACHINE TRADE LTD. CO., yılında kurulan ve Bağlantı - imalât için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik aletler, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. CAGRI HIDROLIK

  Türkiye

  CAGRI HIDROLIK, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. VENTA DE HERRAMIENTAS

  İspanya

  VENTA DE HERRAMIENTAS, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. darbeli matkap, çanak testere, öğütücüler, sulu yıkama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DSP HYDROLUX

  Lüksemburg

  DSP HYDROLUX, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik aletler, endüstriyel hidrolik ekipmanları, Hidrolik sistem bileşenleri, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. INAHER

  İspanya

  INAHER, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal işlemeye yönelik makine tezgahlarını bileme ekipmanları, Matkap parçaları, Trapan ve freze kirişleri, makine araçları için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huarte (navarra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HYMATEC

  Belçika

  HYMATEC, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik aletler, Hidrolik montaj sistemleri, hidrolik vinçler, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CEMA

  Fransa

  CEMA, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrolik aletler, hidrolik akışkanlar, Hidrolik aletler, hidrolik pistonlar, hidrolik pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx En Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FASTER S.P.A.

  İtalya

  FASTER S.P.A., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik aletler, oleodinamik vanalar, hidrolik debriyajlar, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivolta D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MÉCA-FLUID LUX

  Lüksemburg

  MÉCA-FLUID LUX, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik aletler, pnömatik ekipmanlar, Sarmal vanalar, Hidrolik aletler, Sıkıştırılmış hava sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troisvierges, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. HERRAMIENTAS BAZAROT

  İspanya

  HERRAMIENTAS BAZAROT, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ev işleri için motorlu el aletleri, ev onarım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BRICOSTOP

  İspanya

  BRICOSTOP, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ağaç işleme makineleri - aletleri ticareti, onarım aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. MONTEC

  İspanya

  MONTEC, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ATH TECHNIK GMBH

  Almanya

  ATH TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrolik aletler, ekskavatörler, rulmanlar, Döndürme halkaları, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isernhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HERRAMIENTAS BAZAROT

  İspanya

  HERRAMIENTAS BAZAROT, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bahçe el aletleri, onarım aletleri, aletler, Bağlantı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. EIRA VERDE

  İspanya

  EIRA VERDE, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik aletler, kesme makineleri, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meis, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. URIARTE INDUSTRIAL SHOP

  İspanya

  URIARTE INDUSTRIAL SHOP, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Hidrolik aletler, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitoria-Gasteiz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HAKBAY HIDROLIK-PNÖMATIK

  Türkiye

  HAKBAY HIDROLIK-PNÖMATIK, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik aletler, hidrolik presler, mekanik yay telleri, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. EXPORTACIONES ANDRADA Y MARIN SL

  İspanya

  EXPORTACIONES ANDRADA Y MARIN SL, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PRODUCTION TOOLS

  İspanya

  PRODUCTION TOOLS, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. SUMINISTROS INDUSTRIALES JOSÉ LUIS ASENSIO S.L.

  İspanya

  SUMINISTROS INDUSTRIALES JOSÉ LUIS ASENSIO S.L., yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik aletler, Takım aksesuarları, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SUMINISTROS CUADROS

  İspanya

  SUMINISTROS CUADROS, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat - ince işler, Hidrolik aletler, İnşaat - ince işler, Hidrolik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. HIDROEFE

  Türkiye

  HIDROEFE, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik Akü Üretim ve Ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. EXPERTOSENHERRAMIENTAS

  İspanya

  EXPERTOSENHERRAMIENTAS, yılında kurulan ve Hidrolik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz