• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇çme suyu membaları

Sonuçlar

İçme suyu membaları - Ithalat/Ihracat

 1. HODS

  İspanya

  Verified by europages badge

  Hods, İspanya ve Portekiz'deki en büyük BPA içermeyen PET damacana üreticisi ve 5 galonluk şişe kapağı distribütörüdür. Damacana ve kapak imalatının yanı sıra farklı modellerde soğuk ve sıcak su sebilleri, doğal çeşmeler ve raflar, arabalar, bardaklıklar ve bakım seti gibi çok çeşitli aksesuarların dağıtımında da lideriz.

 2. VAN WEST KOELTECHNIEK BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  VAN WEST KOELTECHNIEK BV, yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ortak kullanıma yönelik su dolapları, Soğutma sistemleri, su soğutma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hw 't Harde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. I.B.I. SERVICE S.R.L.

  İtalya

  I.B.I. SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su soğutucuları, otomatik su dağıtım makineleri, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalmine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOCOFFEE S.N.C. DI GIROTTO LUCIANO & C.

  İtalya

  TECNOCOFFEE S.N.C. DI GIROTTO LUCIANO & C., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İçme suyu membaları, Su soğutucuları, İçme suyu membaları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sovico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CARACCIOLI MARCO

  İtalya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BOTTLES4YOU.DE

  Almanya

  BOTTLES4YOU.DE, yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mataralar, içme suyuna dönüştürme tesisatları, içme suyu tankı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Markkleeberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEDAC DI CONIZZOLI A E C S.R.L.

  İtalya

  GEDAC DI CONIZZOLI A E C S.R.L., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir. İçme suyu membaları, Su soğutucuları, İçme suyu membaları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SERVIZI DISTRIBUTORI AUTOMATICI LOCRI DI STALTARI LEONARDO & C. S.A.S.

  İtalya

 4. ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C.

  İtalya

  ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir. İçme suyu membaları, Su soğutucuları, İçme suyu membaları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. F.LLI USAI S.A.S. DI PIERO LUIGI & C.

  İtalya

 1. AVALESS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  AVALESS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ortak kullanıma yönelik soğuk su çeşmeleri, içme suyu tankı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasbergen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ITALSIPHON S.N.C. DI CRIPPA MARCO E C.

  İtalya

 1. ACQUAMATIC S.R.L.

  İtalya

 2. TEKIN FOREIGN TRADE CONSTRUCTION INDUSTRY LTD

  Türkiye

  E Page Sayfamıza Hoşgeldiniz Tekin İnovasyon İnsan Kaynakları Danışmanlık Dış Ticaret Turizm İnşaat San. Tic Ltd Sti Olarak sizlere ithalat - İhracat ürün temini yeni pazar araştırmaları Gümrük Lojistik vb gibi Her türlü ürün konusunda Sizlere yardımcı olmak görevimizdir. Nijerya - Çin - Almanya ve Türkiye de bulunan iş ortaklarımızın yanı sıra sizlere her ülkede ithalat ihracat ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız. -Tuvalet kağıdı -Kağıt Havlu Peçete -Şişeli içme suları -Perde Zinciri Aksesuar Metal - Nikel -Çelik Kapı , İç oda kapıları -Davul Fırın -Mutfak Fırını -Zeytin -Ahşap- Mdf

  Tüm ürünler arasında "i̇çme suyu membaları"

 3. KORUSU

  Türkiye

 4. AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K.

  Almanya

  AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, İçme suyu membaları, Su soğutucuları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, İçme suyu membaları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DOLCECAFFE' DI ELISABETTA CLEMENTE

  İtalya

 6. PARMA - M

  Kazakistan

  PARMA - M, yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Su dağıtımı, Mineralli sular, ortak kullanıma yönelik soğuk su çeşmeleri, soğuk içecek çeşmeleri, Su dağıtımı, Mineralli sular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavlodar, Kazakistan 'de bulunmaktadır.

 7. BLUPURA S.R.L.

  İtalya

 8. PEPE ALESSANDRO

  İtalya

 1. GENERAL FRIGO S.R.L.

  İtalya

  GENERAL FRIGO S.R.L., yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Su soğutucuları, endüstriyel kullanım için kazanlar, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TEKNOCAFFE' S.R.L.

  İtalya

  TEKNOCAFFE' S.R.L., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir. İçme suyu membaları, Su soğutucuları, İçme suyu membaları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GAMMA SERVICE S.R.L.

  İtalya

  GAMMA SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İçme suyu membaları, Su soğutucuları, İçme suyu membaları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calderara Di Reno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BONGI PAOLO SILVIO

  İtalya

  BONGI PAOLO SILVIO, yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su soğutucuları, otomatik su dağıtım makineleri, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VAREDO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CAPITAL ACQUE S.R.L.

  İtalya

 6. LA SERPENTINA S.R.L.

  İtalya

 7. SOCIETA JONICA DISTRIBUTORI S.J.D. S.R.L.

  İtalya

  SOCIETA JONICA DISTRIBUTORI S.J.D. S.R.L., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir. İçme suyu membaları, Su soğutucuları, İçme suyu membaları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faggiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PRIMO WATER CONSUMER SERVICES

  Hollanda

  PRIMO WATER CONSUMER SERVICES, yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. su soğutucusu, su pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zoetermeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. MF VENDING S.R.L.

  İtalya

 10. GE.A.VENDING SOLUTIONS S.R.L.

  İtalya

  GE.A.VENDING SOLUTIONS S.R.L., yılında kurulan ve İçme suyu membaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Su soğutucuları, Su soğutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collepasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz