• Europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇hracat - gıda ve tarım

Sonuçlar

İhracat - gıda ve tarım - Ithalat/Ihracat

 1. GÖKNUR TARIM VE GIDA ÜRÜNLERI ITHALAT & IHRACAT SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

 2. OLIVOS GIDA YAG TARIM SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LTD STI

  Türkiye

 3. NARIN GIDA TARIM URUNLERI DOGRAMA CAM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

 4. TVI GMBH

  Almanya

  Verified by Europages badge

  Biftek, şnitzel, et sarma, pirzola, şişe sarılı et ya da şiş kebabı fark etmez, dünya çapından müşterilerimiz porsiyonlarını güçlü çözümlerimizle verimli, ekonomik, hijyenik ve güvenli şekilde yaparlar. Hem perakende satış hem de gastronomide. Gün be gün ve tavizsiz iyi. Kurulduğumuz 2004 yılından beri et porsiyonlama alanında uzmanlaştık ve et porsiyonlama makinelerinin ve komple porsiyonlama hatlarının lider üreticisiyiz. Ürün yelpazemiz doğru sıcaklık seçimi ve dondurma, presleme, posiyonlama, otomasyon, şişe ızgara eti sarma ayrıca şiş kebapların üretilmesine yönelik verimli, gereksinimlere uygun çözümler sunar. TVI'nin yüksek teknolojili tesisleri ana ürünün etlerinin sıcaklığının belirlenmesinden her türlü porsiyonlamaya, kaplara nihai ağırlık kontrolünden bitmiş ürünün ambalaj makinesine aktarılmasına kadar manuel veya otomatik yerleştirme.

  Web sitesi Open In New icon
 5. VNESHTORG-RUS LLC

  Rusya

  Verified by Europages badge

  Vneshtorg-Rus Rusya'da tarım ürünleri ve gıda ithalatı ve ihracatı yapıyor: nohut, mercimek, buğday, darı ve diğer birçok ürün; kolza ununun yanısıra tahıl, baklagiller ve yağlı tohumlar gibi işlenmiş çiftlik malzemeleri, çiftlik hayvanlarının beslenmesi için soya küspesi ve ayçiçeği küspesi.Şirket, tarımsal organik ürünlerini mahsullerini Rusya'nın çevre açısından güvenli bölgelerinde yetiştiren, organik gübreler ve ürün rotasyonu kullanan, toprak sağlığını ve ekosistemlerin ve insanların sağlığını koruyan organik çiftliklerden satın alıyor.Vneshtorg-Rus'un onaylanmış ürünleri, yürürlükteki standartlara uymak için sıkı şirket içi kalite kontrolünden geçtiğinden, pestisit veya GDO içermez.Vneshtorg-Rus, Çin, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, İran, Afganistan ve Belçika'dan gelen müşteriler için sadık, sorumlu bir ortaktır ve organik tarım ürünlerinin demiryolu, karayolu ve su taşımacılığı yoluyla küresel teslimatını sağlar.Şirketin temel ilkesi öncelikle müşterinin ihtiyaç ve faydalarına odaklanmaktır.

  Web sitesi Open In New icon
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MS BUSINESS

  Fransa

  Verified by Europages badge

  MS BUSINESS, Ile-de-France bölgesindeki CERGY merkezli bir şirkettir. Avrupa'dan Afrika'ya ürünlerin ithalat ihracatında gelişim göstermekteyiz ve Afrika merkezli şirketler için Avrupa'da tedarikçiler arayışı içindeyiz. Hedefimiz, aynı zamanda, Avrupa'daki üreticiler için hammadde bulmaktır. Sahra Altı Afrika ülkelerinden (Senegal, Gine, Fildişi Sahili vs.) İthal ettiğimiz mango, fıstık ve kaju fıstığı gibi birçok ürünü tedarik etmekteyiz.Uzman olduğumuz konular: - Gıda maddeleri ticareti, - Düzenlemeye tabi olmayan tüm ürünlerin ithalatı/ihracatı, - Araç ve yedek parça alım ve satımı, - Yük taşımacılığında tüm hizmetler, - Danışmanlık, - İş sağlayıcı, - İnşaat malzemeleri ticareti. Farklı hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Satış ekibimiz sizi memnun etmek için en kısa sürede size cevap verecektir.

 2. MD FAMILY

  Fransa

  Verified by Europages badge

  MD FAMILY, ithalat ve ihracat ile gıda ve gıda dışı ürünlerin uluslararası pazarlamasında uzmanlaşmış bir şirkettir. Firmamızın temel amacı, tedarikçilerimizin ürünlerini sizinki dışındaki ülkelerin pazarlarına tanıtmaktır (uluslararası ticaret). Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz !

  Web sitesi Open In New icon
 3. ENERGREEN S.R.L.

  İtalya

  Verified by Europages badge
 4. ARSLANTÜRK TARIM ÜRÜNLERI SAN. IHRACAT VE ITHALAT A.S.

  Türkiye

 5. GOCMEZ TARIM URUNLERI VE GIDA SAN. AS

  Türkiye

 1. DORT BAHAR GIDA VE TARIM URUNLERI

  Türkiye

  Şirketimiz yaş meyve ve sebze ihracatına 2014 yılında başlamış olup çok genç bir şirket olmamıza rağmen Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer almaktadır.Genç ve dinamik kadrosuyla kısa bir sürede büyük başarılara imza atmıştır.İhracat yapmış olduğu pazarlarda kalitesiyle gözde firmalardan biri haline gelmiştir. Şirketimizin merkezi Manisa(Sarıgöl)'da olup, Rusya'da Moskova, Tuapse, Ukrayna'da Kiev, Harkiv, ve Himeniks, Beyaz Rusya'da Minsk de satış şubeleri bulunmaktadır. Firmamızın faaliyet alanı olan yaş sebze ve meyve ihracatını en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için ürünün ekiminden hasadına kadar geçen süreyi kontrolörlerimizle takip etmekteyiz.Faaliyet gösterdiğimiz ürünlerde müşterinin beklediğinden daha kaliteli ürünleri sunarak her zaman firmamız olarak takdir ve teşekkürleri kazanmışızdır. İhraç ettiğimiz bütün ürünleri kara, deniz ve hava yolu ile nakliyelerini rahatlıkla gerçekleştirmekteyiz.

 2. GOCMEZ TARIM URUNLERI VE GIDA SAN.A.S.

  Türkiye

 3. FERPA GIDA SANAYI IHRACAT VE ITHALAT LIMITED SIRKETI

  Türkiye

 4. SULSAN TARIM URUNLERI GIDA SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

 5. NEYZANLI TARIM ÜRÜNLERİ GIDA PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Türkiye

 6. NERSOY TARIM GIDA TICARET VE SANAYI LTD STI

  Türkiye

 7. EGE ENERJI ENTEGRE TARIM VE GIDA SANAYI TICARET A S

  Türkiye

 8. VITAGRO TARIM GIDA LTD.

  Türkiye

  Vitagro Gida Company is a Turkish company that exports fresh fruits and vegetables. Tomatoes, peppers, cucumbers, melon, watermelon, pomegranate, and grapes are our primary goods. Vitagro Gida's wide farmer network enables us to supply a diverse selection of high-quality crops in large quantities.

 9. SUM FRESH GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ

  Türkiye

 10. SAFRAN ORGANIK GIDA VE TARIM URUN. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 1. ERGUN GIDA TARIM URUNLERI TEKSTIL SANAYI VE DIS TICARET LTD STI

  Türkiye

 2. ISIK ORGANIK GIDA TARIM URUNLERI HAYVANCILIK SANAYI VE DIS TICARET A S

  Türkiye

 3. SELCUK GIDA ENDUSTRI IHRACAT ITHALAT

  Türkiye

 4. DOGAL AMASYA GIDA PAZARLAMA ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Merhaba, Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde aile şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Amacımızı güvenli ve temiz gıda ürünlerini toptan, perakende ve yurt dışı pazarıyla buluşturmak. bu doğrultuda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 5. OPTIMUM FRESH SEBZE MEYVE GIDA TARIM

  Türkiye

  Optimum Sebze Meyve Gıda Tarım Emlak Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. olarak 2015 Haziran ayında Antalya'da kurulmuş bir şirketiz. Ana faaliyet alanımız yaş sebze meyve tedariki, paketlenmesi ve lojistik ağının oluşturulmasıdır. Bu amaçla Antalya 'da 5.000 metrekarelik alanda, 2.000 metrekarelik soğuk hava deposu ve paketleme tesisimiz ile hizmet vermekteyiz. Avrupa'nın bir çok şehrine tedarik etiğimiz yaş sebze ve meyveyi ihraç etmekteyiz. İhracatın yanında Türkiye iç pazarına da ürün tedariki sağlamaktayız. Optimum olarak genç ve eğitimli kadromuz ile sürekli değişimi, kaliteyi ve güveni hedefleyen dinamik bir şirketiz. EN TAZE SEBZELER, EN TAZE MEYVELER OPTIMUM FRESH GÜVENCESİYLE... Gelişen ve değişen dünya düzeninde insanın temel ihtiyaçları arasında, en vazgeçilmez olan beslenme ihtiyacı, hiçbir zaman sonlanmayacaktır. Bizde bu düşünce ve yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe ile gıda sektöründe yatırım yapmaya karar verdik. Gıda sektörü geniş bir yelpaze, bu yelpaze içinde tercihimizi, yaşadığımız şehrin el verişliliği ve deneyimlerimiz neticesinde, yaş sebze ve meyve sektöründen yana kullandık. Daha önceki iş tecrübelerimiz, sektörü deneyimlerimiz, geniş müşteri portföyümüz ve kalifiye elamanlarımız ile yaş sebze meyve ihracatına bir kez daha 2015’in Haziran ayında başladık. Bu başlangıç bize tazelenme ve yenilenme fırsatı verdi.

 6. MERSIN GIDA TARIM URUNLERI SANAYI TYCARET LTD STI

  Türkiye

 7. SULTAN TARIM URUNLERI GIDA SANAYI TICARET LTD STI

  Türkiye

 8. TAMEK GIDA VE KONSANTRE SANAYII VE TICARET A S

  Türkiye

 9. OGUT GIDA SAN VE TIC AS

  Türkiye

 10. BAYKUR GIDA SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye