• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇laçlar

Sonuçlar

İlaçlar - Ithalat/Ihracat

 1. DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pestisidler, kimyasal gübre, organik gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. YNG PHARMACEUTICAL & COSMETIC INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Mayis 2012 'den bu yana , türkiye'de faaliyetlerini yürüten ve tamamen bir türk firmasi olan yng i̇laç ve kozmeti̇k san. Ti̇c. Ltd. Şti̇. Türkiye'de önde gelen ilaç ve kozmetik üreticilerinden biri olarak hem türkiye pazarinda eczaneler ve klinikler araciliğiyla ürünlerini piyasaya arz ederken hem de başta amerika birleşik devletleri olmak üzere dünya pazarlarinda birçok ülkeye de ürünlerini ihraç etmektedir. Üretimimiz olan tüm dermatolojik ürünlerimiz , fda(amerikan i̇laç ve gida dairesi) , coli̇pa (avrupa kozmeik ajansi) ve sağlik bakanliğinin uygun gördüğü yönergeler işiğinda dünya standartlarinda modern tesislerimizde üretilmektedir. Titizlikle yürütülen üretim aşamasi ambalajlama sürecine kadar alaninda uzman kontrolörleri tarafindan takip edilmektedir. Üretim kalitesi ve hijyeni üretim ilkelerinin en başinda gelmektedir. Toplum sağliğinin korunmasi ve yaşam kalitesinin artirilmasini ilke edinmiş kaliteden ve hijyenden asla taviz vermeyeceğini taahhüt etmiştir. İyi üretim ve iyi laboratuvar uygulamalari koşullarina uygun olarak farkli ülkelerde yürütülen bilimsel çalişmalar ve araştirmalar sonucunda tip otoriteleri tarafindan kabul görmüş tibbi literatürlerde yer alan pharma quality etken maddeler kullanilarak yüksek teknolojik ürünleri toplum sağliğinin korunmasi ve yaşam kalitesinin arttirilmasi amaciyla farmasötik ve kozmofarmasötik ürün gruplarini piyasaya arz etmektedir.

 3. PROPLAST GIDA KIMYA VE KOZMETIK

  Türkiye

  Deterjan ve kozmeti̇k ambalajlari, dezenfektan ambalajlari, gida ambalajlari, motor yaği ve zi̇raai̇ i̇laç ambalajlari bi̇r çok kapak çeşi̇ti̇ i̇le de sektörde 16 yillik türki̇ye tecrübemi̇zle sektörün i̇leri̇ gelenleri̇ arasinda yer almakta. Şuan ki̇ vi̇zyon ve amacimiz daha büyük ki̇tlelere ulaşip bu sektörde daha i̇leri̇ye nasil gi̇debi̇li̇ri̇z mantiği i̇le hareket etmekte olup yurtdişinda söz sahi̇bi̇ olmaktir.

 4. MRT ILAC KOZMETIK GIDA ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Mrt i̇laç kozmeti̇k olarak türki̇ye ve dünyanin her yeri̇ne i̇ster kendi̇ markanizla i̇ster patenti̇ fi̇rmamiza ai̇t olan markalarimizla kozmeti̇k, dermokozmeti̇k, bi̇tki̇sel yağlar, kolonya ve bi̇tki̇ çaylari üretmekteyi̇z. Genç ve di̇nami̇k kadromuz, alaninda uzman eki̇bi̇mi̇z ve yeni̇li̇kçi̇ üreti̇m anlayişimizla tüm talepleri̇ni̇ze özenle cevap verebi̇lecek bi̇ri̇ki̇me sahi̇p olmanin vermi̇ş olduğu heyecanla global kozmeti̇k ve gida pazarinda bi̇z de variz. Her bi̇r müşteri̇mi̇zle üreti̇mden satişa ayni özen ve kali̇teyle i̇lgi̇lenmeyi̇ kendi̇mi̇ze i̇lke edi̇ndi̇k. Fi̇rmamiz bünyesi̇nde sahi̇p olduğumuz markalar; roselive, weem, botania, organi̇kdem, multidem, santalive, tea-more yeni̇ i̇ş ortağiniz olarak markanizin üreti̇mi̇nden satişina bi̇zi̇mle çalişmak i̇çi̇n i̇leti̇şi̇me geçi̇ni̇z.

 5. VOLKAN PROFESYONEL TEXTIL ÜRÜNLERI YIKAMA-KURU TEMIZLEME

  Türkiye

  Volkan profesyonel tekstil yıkama & kurutemizleme professional textile washing & dry cleaning ) kuruluş 1970 soft yikama " çağin en mükemmel yikama formülü " merter güngören de 600 m2 kendi̇mi̇ze ai̇t i̇şyeri̇mi̇zde i̇talyan tekni̇gi̇ i̇le türki̇ye ni̇n en tecrübeli̇ tri̇ko ve teksti̇l ürünleri̇ yikama -leke çikartma ve kurutemi̇zleme yapan fi̇rmasiyiz. Deneyi̇n farki göreceksi̇ni̇z. Fi̇rmamiz ücretsi̇z danişmanlik hi̇zmeti̇ de veri̇lmektedi̇r. Fi̇rmamiz : son model bi̇lgi̇sayarli böwe-permak marka kurutemi̇zleme ve yikama maki̇neleri̇ ve henkel marka yumuşatma ve terbi̇ye i̇laçlari i̇le tamamen temi̇z ortamda yikama ve kuru temi̇zleme yapmaktadir. Fi̇rmamizda yapilan hi̇zmetler tri̇ko-penye-gömlek-ri̇bana-yaka-çorap-atki-bere-eldi̇ven-yikama ve kurutemi̇zleme i̇şlemleri̇ pamuk-keten-yün-i̇pek-kaşmi̇r-lamswool-ti̇fti̇k-angora-shetland-akri̇li̇k yikama-yumuşatma-tüylendi̇rme-leke ve yağ temi̇zlemeyün tri̇ko keçeleşti̇rme i̇şlemi̇                                 ali̇ ercan     

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S.

  Türkiye

  Tarim i̇laçlari üreti̇ci̇si̇ deva agro ki̇mya tarim a.Ş.Bi̇z formülatör fi̇rmayiz. Bi̇z pesti̇si̇t ve ferti̇li̇zer üreti̇mi̇ yapmaktayiz. Türki̇ye ve dünyanin çeşi̇tli̇ noktalarinda i̇şbi̇rli̇ği̇mi̇z bulunmaktadir.Manufacturer deva agro agriculturewe are formulator company. We produce pesticides and fertilizers. We have a business in turkey and international marketing.

 2. UZMAN OTO CAM YEDEK PARCA INSAAT CAM SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Otomobi̇l camlari, i̇ş maki̇nasi camlari, traktör camlari, özel si̇pari̇şe göre lami̇ne ve temperli̇ camlar, mi̇ni̇büs, otobus camlari, sunroof camlari, oto di̇ki̇z aynalari, güvenli̇k aynalari, çatlak cam tami̇r i̇laci, oto ayna yapiştiricilari, oto cam si̇li̇konlari, otomati̇k cam kri̇ko tami̇r setleri̇, tren ve rayli si̇stem camlari, mi̇ni̇bus panelvan yan sürgülü çerçeveleri̇, yan sabi̇t camlari, rezi̇stanli ön ve arka camlar, orji̇nal marka logolu camlarin satişini yapiyoruz...

 3. NOKTA CEVRE SAGLIGI VE VETERINER HIZMETLERI LTD. STI.

  Türkiye

  Veteri̇ner hi̇zmetleri̇, i̇laç satişi, i̇laçlama , haşere mücadelesi̇