• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇stifleme - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

İstifleme - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. HAMMEL RECYCLINGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAMMEL Recyclingtechnik GmbH şirketi, 25 yılı aşkın süredir parçalama teknolojisi ve geri dönüşüm sistemleri alanlarında faaliyet göstermekte olup, güvenilir, yüksek performanslı ve kaliteli bir marka olarak kendini kanıtlamıştır. Tanınmış "çift şaftlı HAMMEL prensibi" sayesinde servisi ve bakımı kolay olan güçlü makineler geliştirilmiştir. Öğütücüler, eski ve taze ahşap, ağaç kökleri, demiryolu traversleri, çöpçüler tarafından alınmayan büyük hacimli atıklar, ticari ve evsel atıkların yanı sıra araba gövdelerinin, eski lastiklerin ve alüminyumun işlenmesinde kullanılabilir. Ürün seyyar ve sabit birincil kırıcıların (Tip VB 450 / 650 / 750 / 850, VB 950 RED GIANT, VB 1500) yanı sıra ardıl parçalayıcıları (Tip NZS 700 / NZS 1000) da içermektedir. Ürün paleti, bir sistem olarak birleştirilebilen sıralama ve ayırma teknolojisi ile tamamlanır. "Orijinal" HAMMEL öğütücüler Almanya'nın Bad Salzungen kentinde planlanmakta ve üretilmektedir. Güçlü bir satış ve servis ağı ile HAMMEL, dünyanın hemen hemen her ülkesinde faaliyet göstermektedir.

 2. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 3. ALPHATRONICS

  Belçika

  Verified by europages badge

  ALPHATRONICS, yılında kurulan ve Giriş kontrol sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kapılar ve girişler, otomatik ve kontrollü girişler, giriş kontrol turnikeleri, atık yönetimi firması, bariyerler, Erişim kontrol ekipmanı, döner tambur, kontrol turnikesi, Park sistemi, Kapılar ve girişler, otomatik ve kontrollü girişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DOREY

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOREY, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik kaynaklama sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kauçuk ve plastiğin kesilmesi, ultrasonla kaynak ekipmanları, sürgülü vanalar, kesme, ultrasonlar için ekipmanlar, grafik endüstrisi için makina ve ekipmanlar, Tente dikiş makineleri, Kesim sistemi, Kauçuk ve plastiğin kesilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatillon St-Jean, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MYSCRAPMACHINE

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  MYSCRAPMACHINE, yılında kurulan ve Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Yük vagonlarına takılan vinçler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Atık toplama, geri dönüştürme ve eleme, konstrüksiyon çalışmaları, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COMITEC HYDRAULICS

  İtalya

  Verified by europages badge

  COMITEC HYDRAULICS, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hidrolik cihazlar, ENERPAC, rakorlar, oleodinamik vanalar, hidrolik boruları, hidropnömatik akümülatörler, elektrovanalar, filtrasyon ekipmanları, kayın kereste çıtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Latina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COSTRUZIONI IMPIANTI INDUSTRIALI GUATELLI S.P.A.

  İtalya

 3. GIOTTO WATER S.R.L.

  İtalya

 4. BCI BAUTECHNIK GROUP

  İtalya

 5. GEOFLANGE S.R.L.

  İtalya

 1. METALLURGICA MEDOLAGO S.R.L.

  İtalya

 2. WORLD IMAGE S.R.L.

  İtalya

 1. A.HAK INDUSTRIAL SERVICES S.R.L.

  İtalya

 2. PETROL SERVICE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  İtalya

 3. THREED SERVICE S.R.L.

  İtalya

 4. GIENGER CENTRON, S.R.O.

  Çek Cum.

 5. MULTIGEL S.R.L.

  İtalya

 6. PETROPREMA

  Belçika

  PETROPREMA, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal tanklar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Metal tanklar, Boru aksesuarları, ısıtıcı kabloları, termoresistörler, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PETROCONSULT S.R.L.

  Romanya

  PETROCONSULT S.R.L., yılında kurulan ve Programlama sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Pazarlama araştırmaları, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Pazarlama araştırmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploiesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. OLEODINAMICA REVA SRL

  İtalya

  OLEODINAMICA REVA SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, hidrolik cihazlar, pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, hidrolik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ENER MOVE S.R.L.

  İtalya

 2. JAMA INTERNATIONAL

  İtalya

 3. BELLELI ENERGY CRITICAL PROCESS EQUIPMENT CPE S.R.L.

  İtalya

 4. BIESSE TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

 5. A.F.I. S.R.L.

  İtalya

 6. BILCO ANTIFIRE ENGINERING S.R.L.

  İtalya

 7. INPIPE BT

  Macaristan

  INPIPE BT, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. O.M.C. S.P.A.

  İtalya

 9. MANGIAROTTI SPA

  İtalya

  Sedegliano (İtalya) şehrinde yerleşik Mangiarotti işletmesi reaktörler, damıtma kolonları ve ısı eşanjörleri gibi enerji dönüşüm tesislerine yönelik büyük boyutlu basınç donanımları imal etmektedir. Ürünlerin karakteristik özellikleri yüksek basınca dayanıklılık, yüksek kalınlık, dev boyutlardır ve kimya, petrokimya, nükleer, ilaç sektörleri ve enerji üretim tesisleri için üretilmektedirler.

 10. R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED

  Birleşik Krallık

  R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar, Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz