• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • istampa damgalama mürekkepleri

Sonuçlar

Istampa damgalama mürekkepleri - Ithalat/Ihracat

 1. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

  Tüm ürünler arasında "istampa damgalama mürekkepleri"

 2. MISR ITALIA CO.

  Mısır

  MISR ITALIA CO., yılında kurulan ve Mürekkepler sektöründe faaliyet gösteren bir. Istampa/Damgalama mürekkepleri, Yazı mürekkepleri, Baskı mürekkepleri, Istampa/Damgalama mürekkepleri, Yazı mürekkepleri, Baskı mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 3. MECHNUS LIMITED

  İrlanda

  MECHNUS LIMITED, yılında kurulan ve Yazı mürekkepleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Istampa/Damgalama mürekkepleri, Istampa/Damgalama mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 4. MONDOTIMBRI

  İtalya

  MONDOTIMBRI, yılında kurulan ve Istampa/Damgalama mürekkepleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mühürler, mühür aksesuarları, pul mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venegono Sup, İtalya 'de bulunmaktadır.